NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 737 738 739 740 741 742 743 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 10500
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Cze 2019r. 17:53  
Cytuj
CYTAT
@art2deco

Piękne zdjęcie z Tuskiem.

Fotomontaż?

Bo "babeczki" ewidentnie klękają przed kimś/czymś innym.




PZP2, Jeszcze nie znalazłam zdjęcia Tuska na tle ich nowoczesnych wyborców na kolanach,,, ale się nie martwię bo to tylko kwestia czasu cool girl

Obrazek
PSL już wstał z kolan?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2019r. 17:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2019r. 17:59  
Cytuj
Na razie PSL kłamie, że zawsze był chrześcijański i taki pozostał.

Jakimś cudem tylko wokalista BajerFull miał odwagę odejść widząc, że dla władzy PSL nie ma problemu by wyrzec się chrześcijaństwa.

A kosiniak-kamysz - taki wiarygodny - klaskający jażdżewskiemu....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Cze 2019r. 19:29  
Cytuj
Szwabie ze Szwabii a ty przypadkiem kiedyś nie funkcjonowałeś tutaj jako jusek? Była kiedyś taka stara parówa i tak mi się jakoś skojarzyło? smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10500
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Cze 2019r. 23:54  
Cytuj

W kontekście wystąpienia Jażdżewskiego na Uniwersytecie Warszawskim, były premier Pawlak powiedział: „Władysław Kosiniak-Kamysz siedział między Tuskiem, a Jażdżewskim. Ja bym wtedy wyszedł. Wyszedłbym z tego pieprzonego spotkania po tym co Jażdżewski zrobił. Nie w każdym towarzystwie można się dobrze czuć i wygrywać”.



Podszedłby do płota jak i Donald podchodzi? Eeee

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2019r. 07:04  
Cytuj
Pawlak też ma za uszami w kontekście umów gazowych.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2019r. 12:10  
Cytuj
@art2deco

"Jeszcze nie znalazłam zdjęcia Tuska na tle ich nowoczesnych wyborców na kolanach"

Ale na pewno znajdziesz dużo wyborców klęczących przed Rydzykiem.


@EdoZChabzin

"Była kiedyś taka stara parówa i tak mi się jakoś skojarzyło?"

Tobie się wszystko kojarzy ze starymi parówami.


"Jeżeli użyć twojego myślenia"

Nie wysilaj się. Pooglądaj sobie pierdzących kolesi albo stare parówy. Co tam lubisz.


Do tematu spółek energetycznych i górnictwa jeszcze wrócę.


"Min za to jestem przeciwnikiem UE bo jestem realistą"

Taaa. Ty i realizm. Wyjdźmy z Unii i zostańmy drugą Szwajcarią.

zaklopotany



Napisz lepiej realisto w jaki sposób gwałcenie i mordowanie nastolatek pomaga odzyskać niepodległość (patrz: "Bury").

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2019r. 19:23  
Cytuj
Oświadczenie Wańki odnośnie programu 500+

Dochody z podatku PIT w 2019 roku: 37 miliardów złotych

Koszty programu 500+ w 2019 roku: 39,5 miliarda złotych.

Gdyby nie było tego programu to możnaby w Polsce zlikwidować PIT i budżet zaoszczędziłby 2.5 miliarda złotych. Dodatkowo kilkadziesiąt tys urzędników od 500+ możnaby zwolnić co dałoby dalszy miliard oszczędności.

Mówiąc bardziej po ludzku: likwidacja PIT zostawiłaby pieniądze w kieszeniach ludzi pracujących.

Ergo: jeśli popierasz 500+ jesteś, albo idiotą, albo NIEROBEM.

Dziękuję za uwagę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Cze 2019r. 19:53  
Cytuj
CYTAT


....


@EdoZChabzin

"Była kiedyś taka stara parówa i tak mi się jakoś skojarzyło?"

Tobie się wszystko kojarzy ze starymi parówami.


"Jeżeli użyć twojego myślenia"

Nie wysilaj się. Pooglądaj sobie pierdzących kolesi albo stare parówy. Co tam lubisz.


Do tematu spółek energetycznych i górnictwa jeszcze wrócę.


"Min za to jestem przeciwnikiem UE bo jestem realistą"

Taaa. Ty i realizm. Wyjdźmy z Unii i zostańmy drugą Szwajcarią.

zaklopotany



Napisz lepiej realisto w jaki sposób gwałcenie i mordowanie nastolatek pomaga odzyskać niepodległość (patrz: "Bury").




Wszystko to może nie ale ty na pewno. To byłeś w poprzednim wcieleniu tym juskiem czy nie? Jesteś bardzo wybiórczy w swoich postach. Niektóre tematy podejmujesz od ręki a niektórych wyraźnie unikasz Szwabie ze Szwabii. Jusek ta stara parówa robiła to samo...umiech


Dopóki nie pozbędziemy się syndromu niewolnika-wyrobnika nie zbudujemy drugiej Szwajcarii. Tylko ostatni głupiec może sądzić że coś na tym świecie jest za darmo. I że wujek Hans z Berlina czy Brukseli zasypuje nas gradem Euro bo nas kocha i chce żebyśmy dogonili Zachód. To dopiero jest sen wariata. Właśnie przez takie myślenie zatracamy się w bezmyślnym sporze między opcją pro-niemiecką a pro-amerykańsko-żydowską. Zamiast wybić się na niepodległość odbijamy się od socjalistów bezbożnych do tych socjalistów pobożnych. Ty i inne dzieci TVN tego nie pojmiecie. Życia wam zabraknie a tobie go już zbyt dużo nie zostało. Robiąc pod siebie bezwiednie ciężko skupiać się ( smiech2) na poważniejszych tematach. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10500
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Cze 2019r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
Pawlak też ma za uszami w kontekście umów gazowych.


Oni wszyscy mają :-)

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 00:13  
Cytuj
@EdoZChabzin

"Niektóre tematy podejmujesz od ręki a niektórych wyraźnie unikasz"

Których to tematów unikam?


"Dopóki nie pozbędziemy się syndromu niewolnika-wyrobnika nie zbudujemy drugiej Szwajcarii."

Napisz jak to zrobić, jak pozbyć się syndromu niewolnika-wyrobnika.


"Zamiast wybić się na niepodległość"

Napisz jak to zrobić.


"Robiąc pod siebie bezwiednie ciężko skupiać się ( smiech2) na poważniejszych tematach. umiech"

Współczuję. Ale na przyszłość możesz zachować szczegóły dla siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 09:30  
Cytuj
Nie odniosłeś się np do cen akcji JSW ( pięciokrotny wzrost wartości) , nie odniosłeś się np do swojego poprzedniego wcielenia - juska? umiech


Żeby wybić się na niepodległość trzeba po pierwsze wystąpić z UE. Po drugie zabronić ustawowo działalności partii politycznych. Zwiększyć władzę prezydenta względem parlamentu i rozszerzyć ordynację większościową na wybory do Sejmu. Po wyjściu z UE i wypowiedzeniu wszelkich traktatów które nas ograniczają wprowadzenie kary śmierci i jej stosowanie. Powrót do kar cielesnych ( ucinanie ręki skorumpowanemu politykowi czy złodziejowi a przyrodzenia pedofilom- w przypadku pedofila płci pięknej ucięcie dowolnej kończyny albo wypalanie ługiem pochwy). Zwiększenie ludziom dostępu do broni ( po przejściu profesjonalnych testów psychologicznych - obecne są parodią nowoczesnej psychologii). Zlikwidować ZUS , KRUS , PIT i VAT. Podatek pogłowny , z którego zwolnieni by byli opiekunowie osób niepełnosprawnych i weterani wojenni. Wszystkie urzędy w tym kraju ( pracy, skarbowe itp. pozamykać i pozwolić urzędnikom szukać szczęścia na wolnym rynku. Zlikwidować powiat i przenieść więcej uprawnień na gminy.
Na podstawie profesjonalnych testów psychologicznych zabrać prawa wyborcze wszystkim obywatelom , a zostawić je jedynie osobom które spełniają kryteria wysokiej inteligencji. Od powiedzmy 120 , 130 IQ.
Jeżeli żul spod sklepu osiedlowego okaże się być bardziej inteligentny od jakiegoś notabla to niech i niech i tak będzie. Mam przeczucie że na warszawskim Wilanowie gdzie POKO zdobywa 70% głosów ( tylko w zakładach karnych dostają więcej) niewielu by się prześlizgnęło przez takie sito...umiech
Wybory lojalnej społeczności na komendantów policji czy straży pożarnej w ramach określonej niezbyt długiej kadencji po której możnaby wystawić laurkę jednemu czy drugiemu. To samo z szefami lokalnych prokuratur czy sądów.



Tak bym to po krótce widział. Są rzeczy oczywiste jak likwidacja abonamentu RTV na które czasu brakuje. Docelowo można by rozważyć monarchii konstytucyjnej czyli powrót do Korony Królestwa Polskiego. Królowa już jest chyba czas na króla. Chociaż z tą monarchią to temat do dalszej dyskusji. Co jeszcze chcesz wiedzieć stary pryku?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 09:40  
Cytuj
Edo - nieźle pojechałeś.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 10:52  
Cytuj
@EdoZChabzin


Miruś napisał:

"Edo - nieźle pojechałeś.potluczony"


Edzio, czy to tylko moje wrażenie, czy nawet sojusznicy mają cię za idiotę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 11:02  
Cytuj
Dla mnie idiotą jest każdy kto jest za członkostwem Polski w UE ( obecnym jej kształcie). No i co w związku z tym?umiech

Spotykam każdego dnia ludzi którym telewizja ( TVN albo TVP) zastąpiła myślenie. I co mam z tym zrobić?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 11:21  
Cytuj
@EdoZChabzin

"Spotykam każdego dnia ludzi którym telewizja ( TVN albo TVP) zastąpiła myślenie. I co mam z tym zrobić?"

Zacznij od zbudowania drugiej Szwajcarii. Potem już będzie z górki.


"Dla mnie idiotą jest każdy kto jest za członkostwem Polski w UE"

Trochę takich ludzi w Polsce jest.

I jak ty tę drugą Szwajcarię zbudujesz z takimi ludźmi?

Wyedukujesz ich pierdami hipopotamów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 11:47  
Cytuj
@EdoZChabzin

"Nie odniosłeś się np do cen akcji JSW ( pięciokrotny wzrost wartości)"

Pisałem w jakimś innym temacie.

Krótko.


Koszt wydobycia tony węgla koksującego w JSW w 2016 w granicach $100 za tonę.

W 2015 roku cena węgla koksującego poniżej $105, a potem spadła poniżej $100.

W następnych latach cena skakała od $170 do nawet $300 za tonę.

Czyli w 2015 na całym świecie był problem i zamykano kopalnie/wstrzymywano produkcję, bo cena sprzedaży była poniżej ceny wydobycia. Obecnie wszędzie mają zyski, bo cena sprzedaży jest od 1,7x do nawet 3x większa niż cena wydobycia.


Co to ma wspólnego z rządami PIS?

NIC.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 11:47  
Cytuj
CYTAT
Dla mnie idiotą jest każdy kto jest za członkostwem Polski w UE ( obecnym jej kształcie). No i co w związku z tym?umiech

Spotykam każdego dnia ludzi którym telewizja ( TVN albo TVP) zastąpiła myślenie. I co mam z tym zrobić?umiech



Edo - twój rozmówca - oponent musi mieć niezłą spinę, skoro wszystko odbiera w tak dziwaczny sposób.zaklopotany

W referendum unijnym głosowałem przeciw i jestem za wyjściem Polski z UE - stworzeniem własnego sojuszu gospodarczego - w ramach Grupy Wyszehradzkiej i wszystkich tych, którzy mają dość IV Rzeszy niemieckiej z przydupasowatą Francją. potluczonyok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 11:58  
Cytuj
@Miruś

"Edo - twój rozmówca - oponent musi mieć niezłą spinę, skoro wszystko odbiera w tak dziwaczny sposób."

Musisz mieć niezłą spinę, skoro uciekasz się do takich dziwacznych wywodów, żeby do mnie napisać.


"i jestem za wyjściem Polski z UE - stworzeniem własnego sojuszu gospodarczego - w ramach Grupy Wyszehradzkiej"

Eee tam. Zróbcie z Edziem drugą Szwajcarię od razu.


Grupa Wyszehradzka już wie, że ty planujesz z nimi sojusz? Zaczęli już proces wychodzenia z Unii?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 14:34  
Cytuj
CYTAT
@EdoZChabzin

"Spotykam każdego dnia ludzi którym telewizja ( TVN albo TVP) zastąpiła myślenie. I co mam z tym zrobić?"

Zacznij od zbudowania drugiej Szwajcarii. Potem już będzie z górki.


"Dla mnie idiotą jest każdy kto jest za członkostwem Polski w UE"

Trochę takich ludzi w Polsce jest.

I jak ty tę drugą Szwajcarię zbudujesz z takimi ludźmi?

Wyedukujesz ich pierdami hipopotamów?




Pierdy hipopotama są dla głupków z aspiracjami jak ty czy Andrzejek. Dla ludzi racjonalnych są rzeczowe argumenty. Trzeba zawsze dostosowywać się do adwersarza . Taką mam metodę działania...umiech


Właśnie to 90% Polaków które jest za akcesją pokazuje mniej więcej skalę zidiocenia społeczeństwa. Pewnie że wśród zwolenników trafiają się jednostki inteligentne którzy czerpią z UE wymierne korzyści co nie wpływa na ich ocenę bo przekładają osobiste dobro nad dobro Polski. Cała reszta to produkty propagandowe TVP i TVN...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 16:05  
Cytuj
@EdoZChabzin

"Pierdy hipopotama są dla głupków z aspiracjami jak ty czy Andrzejek. Dla ludzi racjonalnych są rzeczowe argumenty."

Daj znać jak zaczniesz używać rzeczowych argumentów. Nie chciałbym tego przegapić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 18:12  
Cytuj
Dobrze Szwabie ze Szwabii - nie omieszkam ..umiech


A tak sięgam pamięcią i przypominam sobie że jusek był bardzo za PO i bardzo anty LGBT. A zapewne wiesz że POKO teraz idzie ramię w ramię z kochającymi inaczej. Co ty na to? Już nie jesteś homofobem?


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2366646023546817&id=1645735358971224

https://m.facebook.com/razproza/photos/a.1645736702304423/2366733093538110/?type=3&source=48

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2019r. 07:30  
Cytuj
"Komisja Europejska opublikowała rekomendacje dla poszczególnych krajów UE, w których zawarła wytyczne dotyczące polityki gospodarczej na najbliższe 12–18 miesięcy. Oczywiście pojawił się również polski wątek. Naszemu krajowi zalecono stworzenie systemu podwyższającego rzeczywisty wiek przechodzenia na emeryturę. Według Komisji Europejskiej ma to kluczowe znaczenie dla polskiego rynku pracy, jak również dla wzrostu PKB."

Popie....doliło ich?zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2019r. 13:54  
Cytuj
@Miruś

Myli ci się czy może bardziej pier...li ci się WYGRANIE WYBORÓW ze WZROSTEM GOSPODARCZYM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10500
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Cze 2019r. 16:32  
Cytuj
Zalecali tez podnoszenie świadczeń w obozach pracy, Dobry Pan!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2019r. 16:33  
Cytuj
Ja jestem zadowolona z pis na tle konkurencji najlepsi jak pojawią się lepsi można coś myśleć.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 737 738 739 740 741 742 743 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »