NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 748 749 750 751 752 753 754 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lip 2019r. 20:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie wierz we wszystko co znajdziesz w internecie. Tak łatwo w dzisiejszych czasach zrobić z siebie durnia...


Te informacje są nie tylko w internecie.




Tym człowiek inteligentny odróżnia się od motłochu że każdy fakt weryfikuje. Pewnie że w natłoku wydarzeń każdy może stać się ofiarą dezinformacji tyle że "częstotliwość" tych pomyłek wskazuje kto jakie ma zamiary. Człowiek który wkleja wszystko jak leci , o ile nie jest płatnym partyjnym cynglem internetowym - wtedy przynajmniej robi to dla zysku, jest zwykłym durniem. Czy taka konstatacja jest niezrozumiała?umiech


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2402426953302057&id=1645735358971224&ref=opera_for_android_speed_dial

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2019r. 20:09  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 15 Wrz 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2019r. 09:54  
Cytuj
zrozumiała
art2deco wkleja i pisze co się da

Maria
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lip 2019r. 10:13  
Cytuj
Być może jest prawdą to co piszesz o art2deco. Z całą pewnością natomiast lesbijska miłość Marii Konopnickiej to taka tęczowa legenda. A legenda ( nie tylko tęczowa ale każda) to inaczej ubarwiona wersja historii. Czasem bardziej czasem mniej prawdziwa ( częściej to drugie). Gdyby nawet okazało się to prawdą że nasza wybitna pisarka żyła w intymnym związku z kobietą to czy to ma jakikolwiek wpływ na ocenę jej twórczości? Przecież to absurd...
Mamy rozpatrywać klasę pisarza po jego czy jej orientacji seksualnej? Właśnie takim podejściem urabia się/hoduje dzisiejsze społeczeństwo na bezmózgie i bezkrytyczne owce siedzące potulnie przed ekranem telewizora . I słuchające co im tam mądrzy ludzie z TVN czy TVP wciskają do głowy...umiech

Przeczytałem w swoim życiu tysiące książęk i nigdy nie kierowałem się opiniami innych. Nawet czytając gnioty Piątka czy ściemy Sumlińskiego wyrabiałem swoje zdanie wyłącznie na podstawie swoich osadów a nie tego co jedni czy drudzy wypisują w internecie...

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 15 Wrz 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2019r. 12:36  
Cytuj
właśnie o to chodzi

żeby nie czepiać się innych

tysiące? zaklopotany

Maria
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lip 2019r. 13:43  
Cytuj
Całą trylogię "Władca pierścieni" przeczytałem w dwa tygodnie.
I to tylko dlatego że nie miałem czasu czytać codziennie....umiech

Są ludzie którzy dużo i szybko czytają co w tym dziwnego?

Właśnie na tym polega subtelna różnica pomiędzy ( według ciebie czepianie się) pomiędzy byciem osobą inteligentną a życiem w naiwnym przeświadczeniu o własnym intelekcie...


Powielając niczym nie udowodnione tezy o rzekomych skłonnościach homoseksualnych Marii Konopnickiej wystawiasz sobie adekwatne świadectwo. Uwierz mi że to wystarczy. smiech2

Teraz inteligentni inaczej mają problem z zakupem leków bo im Kaczyński dla swojego kota wykupił wszystkie zapasy...


https://mobile.twitter.com/10murzynkow/status/1154347886295080960

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lip 2019r. 14:54  
Cytuj
[cytat]Całą trylogię "Władca pierścieni" przeczytałem w dwa tygodnie.
I to tylko dlatego że nie miałem czasu czytać codziennie....umiech

Są ludzie którzy dużo i szybko czytają co w tym dziwnego?
------------------------------------------------
Gratulacje.potluczony
Dziwnego?
Pytanie -czy ze zrozumieniem.co
Znam kogoś, kto w "Pustyni i w puszczy",przeczytał w jeden dzień, mając 7 lat.Zatkało? chytry
Co takiego pięknego ma w sobie treść tej trylogii??Andersen lepszy.good

Maria Skłodowska-Curie...To był demon seksu tamtych czasów.smiech2
Nie tylko radio...aktywna.zarumieniony
Przeczytaj jej biografię.ok
Nawet gdyby była "less",nie uważałbym jej za feministkę ,czy tez marszandkę.

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lip 2019r. 15:19  
Cytuj
CYTAT
zrozumiała
art2deco wkleja i pisze co się da


Tylko fajne rzeczy cool girl i czasami nie dołączam wytłumaczenia.

https://vimeo.com/165137856


Lewica/libertuski to fejk na resorach, 100% emocjonalny fejk. Tak komunikują się z pożytecznymi. Wpierw wielka koalicja Inter-Galaktyczna, potem rozwód przy krokodylich łzach ich liderów smiech2 na z góry upatrzone "skrzydła":
PSL chadecja :szok:, PO centrum :szok: i Palikoty/komuniści ekstrema lewacka i neo-liberalna sciana

Obrazek

Pożyteczni już podskakują uspokojeni ze umocniono ich przekonania o właściwej przynależności, beneficjenci cicho siedzą a wszystko to, to jedna wielka koalicja i przedstawienie.

Przecież tak już było,,, już było. Nieustannie od 4 lat powtarzają nam że chcą żeby było jak było, bo wtedy jest im łatwo i jest klawo.
A gdzie miejsce przy stole dla ciemnogrodu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2019r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
zrozumiała
art2deco wkleja i pisze co się da


Pytaj Eda gdzie on tak te fakty weryfikuje, bo nie bardzo chce ujawnić źródła umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lip 2019r. 21:58  
Cytuj
Chyba mam jakiś talent do tego bobku bo jak czytam kolejną wklejkę Andrzejka czy innego bezpartyjnego wolnościowca ze sztabu POKO co tam znowu pisiorstwo zmajstrowało to od razu mi się czerwona lampka świeci. I o dziwo mija tydzień dwa i okazuje się że miałem rację. Na początku się tym ekscytowałem a teraz już mnie to nuży...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 15 Wrz 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2019r. 22:12  
Cytuj
CYTAT
Chyba mam jakiś talent do tego bobku bo jak czytam kolejną wklejkę Andrzejka czy innego bezpartyjnego wolnościowca ze sztabu POKO co tam znowu pisiorstwo zmajstrowało to od razu mi się czerwona lampka świeci. I o dziwo mija tydzień dwa i okazuje się że miałem rację. Na początku się tym ekscytowałem a teraz już mnie to nuży...umiech


tak. jak andrzej o podwyżkach podatków pisze to za dwa tygodnie obniżają

a co do obrazka to prawicowe puste głowy krzyczą jak to nienawidzą odmienności nie mając pojęcia o niczym


CYTAT (art2deco)
Pożyteczni już podskakują...


Sama jesteś „pożyteczni” ok to było już niemal udowodnione tu na forum ok

pa pa

Maria
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lip 2019r. 04:12  
Cytuj
"Tanie państwo"coś mnie drogo kosztuje.sciana
To dotyczy "afery" wożenia dupy Kuchcińskiego i jego rodziny.
Wyjaśnienia w tej sprawie:
"-Kwota zostanie oszacowana na podstawie umowy Kancelarii Sejmu z PLL LOT. Zgodnie z nią koszty przelotów poselskich są zryczałtowane na poziomie 572,40 zł (przelot dla jednej osoby w jedną stronę) i w ten sposób zostanie ustalona wysokość przelewu. https://twitt(...)912?s=20
PAP
@PAPinformacje
Centrum Informacyjne Sejmu: marszałek Sejmu ma prawo do korzystania z samolotów rządowych; wszystkie przeloty były związane z obowiązkami służbowymi; marszałek zdecydował o pokryciu kosztów przelotu członków rodziny; pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne."

-Serdeczne dzięki!mlotek
------------------
-Pamiętam jak nad Stalówką zapierd@alała wojskowa CASA w asyście 2-óch F-16 ,z Rzeszowa na Warszawę,po konferencji w Jasionce.Cena lotu CASY to ok.21-34 tys.zł za godzinę.
Ten samolot ma udzwig ok.8 ton.Popatrzyłem na panią Szydło...nie dziwi mnie ,że "ładunek"tyle mógł ważyć.potluczony

W 2013 roku jedna godzina lotu F-16 kosztowała dokładnie 58 tys. 747 zł.Informacja trochę stara,lecz nie chce mi się sprawdzać jak jest to liczone obecnie.Zapewne więcej.Sam fakt prywaty wystarczy.zdegustowany
A samolociki(Jastrzębie),musiały latać dwa razy-z i po premierkę.
Z Krzesin nad Warszawę,do Rzeszowa i powrót do bazy.I znów do Rzeszowa...neutralny
Qrwa mać!zaklopotany
Chociaż i tak chyba taniej,mając w pamięci "ileś tam" rządowych ,rozpiżdżonych samochodów.ok

https://www.tvn24(...)687.html

https://innpo(...)popadnie

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lip 2019r. 09:06  
Cytuj
CYTAT


tak. jak andrzej o podwyżkach podatków pisze to za dwa tygodnie obniżają

a co do obrazka to prawicowe puste głowy krzyczą jak to nienawidzą odmienności nie mając pojęcia o niczym


...


Niejednokrotnie tak było. Zadaj sobie odrobinę trudu i cofnij się w temacie i dostaniesz wszystko jak na tacy. Akcyzę na samochody używane , wzrost opłat i prowizji bankowych , ceny prądu , gazu i chyba nawet antykoncepcji ( bo ta miała być potraktowana jak w Rumunii Caucescu). Przecież to wszystko jest tutaj nic nie ginie...umiech
Ostatnio Andrzejek uwierzył że PiS podniósł ceny pietruszki i cebuli - zupełnie nie rozumiem po co? Tzn ich guru tłumaczy że socjalne rozdawnictwo spowodowało przyrost wolnego pieniądza na rynku , wzrosła konsumpcja a wraz z nią inflacja - ceny produktów. Byłbym skłonny przyjąć taką koncepcję niemniej pamiętam z lat poprzedzających rządy dobrej zmiany że wahania a nawet raptowne skoki cen żywności bywały zanim dosypano pieniędzy z socjalu...umiech
Wtedy bezpartyjni wolnościowcy tłumaczyli to suszą albo przymrozkami w maju a teraz znaleźli lepsze wyjaśnienie...smiech2

Obrazek


https://m.facebook.com/Logikatory/photos/a.1700617380210432/2376428155962681/?type=3&source=48

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lip 2019r. 09:37  
Cytuj
Pamiętam jak Tusk latał samolotem i jaki wtedy Mirek podnosił krzyk. Teraz gdy lata Kuchciński. Mirek siedzi cicho umiech

PO = PiS, jedno zło.

Nic o naklejkach?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lip 2019r. 09:39  
Cytuj
A nic o cebuli?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lip 2019r. 10:29  
Cytuj
Cebula? Jest droga ale to wina Tuska przecież umiech A o nim w temacie o PO umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lip 2019r. 16:18  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lip 2019r. 15:38  
Cytuj
Krystyna Pawłowicz
@KrystPawlowicz
Jesienią SKOŃCZY się moja 8-letnia praca poselska.
Jestem wdzięczna Prezesowi J.KACZYŃSKIEMU,że umożliwił mi udział w obronie i naprawie polskich spraw.Jestem dumna,że mogłam to robić reprezentując w Sejmie i Krajowej Radzie Sądownictwa Prawo i Sprawiedliwość.
Z polityki odchodzę
3 964
17:29 - 16 lip 2019
---------------------------
Krysiu wróóóć!placze
Tylko taka prosta/prostacka?/ osoba jak Ty,może opanować tak pokręcony system.ok
Udowodnij,że kobieta która zamiast w programie "Rolnik szuka żony",może występować też w parlamencie bez kufajki.good
To, co zaprezentowałaś w Sejmie, to "pikuś"przy Magdzie Gessler.
Ona nie robi i nie jada sałatki mając smalec we włosach.sciana
Uczy kultury jedzenia,a Ty mi przypominasz...nieważne...idę puścić pawia.:szok:
Z Krajowej Rady Sądownictwa przenieś się do Sadownictwa.Jeden burak więcej.potluczony
Pamiętaj-Polskie buraki, nawet te ćwikłowe, są patriotyczne.
Biało- czerwone.mlotek

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lip 2019r. 16:06  
Cytuj
"W dniu dostawy gazu z USA pisowski pachołek, bez ważnych badań technicznych, stanął na drodze wybudowanej za rządów PO, znanemu dziennikarzowi. Dziennikarz wielokrotnie demaskował zbrodnicze działania partii rządzącej co może stanowić jasny dowód, iż jest to sprawa o podtekście politycznym. Znany adwokat Roman Giertych na zwołanej konferencji prasowej ma przedstawić dowody na negatywne skutki działania amerykańskiego gazu na samopoczucie kierowców" smiech2smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lip 2019r. 08:17  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Lip 2019r. 08:30  
Cytuj
a czy to prawda ze wasz prezydent Lucjan Nadberezny buduje już dom pod Warszawa? ( nowa droga kariery )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lip 2019r. 14:41  
Cytuj
To prawda. Na rynku przekupy mówią to samo...umiech




To jest tak dobre że świadomie wrzucam drugi raz:

Obrazek


https://m.facebook.com/zelaznalogika.net/photos/a.653448684703096/2379721468742467/?type=3&source=48

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lip 2019r. 17:27  
Cytuj
Żeby rekrutować trzeba odpowiednio edukować, czyż nie Andrzejku cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2019r. 18:10  
Cytuj
@art2deco Rząd do tej pory dotował i dotuje rolników.

Dzięki temu rolnicy byli w stanie obniżać ceny marketom. Markety płacąc grosze sprzedawać z marzą często sięgającą 1.000%(!).

Rolnik podatków nie odprowadza bo jest dotowany. Market nie odprowadza bo jest sprytniejszy niż rząd.

Odprowadza konsument podwójnie doplacajac do rolnika i płacąc wyższy podatek przy zakupie i koniec końców płaci dużo za produkty.

W ten sposób wyzyskuje nie tylko market a również państwo (szkodzi a w zamyśle miało pomóc).

Co robi PIS?
-Wprowadza ceny referencyjne.

Markety sprowadzą towar zza granicy. Polskie produkty zgniją a polscy rolnicy nadal będą biedni. Market dalej będzie wyzyskiwał Polaka. Polak nadal będzie płacił dużo za żywność. Wydatki na żyność nadal zajmują bardzo znaczny procent w budżecie przeciętnego Polaka.


Jedno słowo przychodzi mi na myśl - "żydokomuna"

smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lip 2019r. 19:58  
Cytuj
To było do widocznych na artykułach Wybiórczej Freudowskich podtytułów,,, nawet nie ukrywają intencji cool girl

PS.
A co do opodatkowania supermarketów od obrotu to wiesz jak nasze niezawisłe sądy z Landu Gersdorf zareagowały, uwaliły. Na Węgrzech nie uwaliły i przez trzy lata płacili. Nie uciekli z Węgier i powszechnego głodu nie wykryto.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Lip 2019r. 22:16  
Cytuj
Jednak "ikona"narodowców,nie jest bez wad.neutralny
Tak samo kiedyś będzie o Kaczyńskich.zdegustowany

https://cieka(...)67-1935/
Sam o sobie powiedział,że"oceni mnie Bóg i historia".
A ja?co
Zyję w kraju gdzie...
https://zespo(...)granice.
zaklopotany

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 748 749 750 751 752 753 754 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »