NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 800 801 802 803 804 805 806 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lut 2020r. 20:44  
Cytuj
".. Kiedy dali mi do potrzymania jaja szopa nie protestowałem, to tylko jaja szopa..."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2020r. 20:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 06:14  
Cytuj
"Firmy mają więcej wolnych mocy produkcyjnych, spada liczba ofert pracy i zmniejsza się presja na podwyżki płac. Dodatkowo pogarszają się nastroje wśród przedsiębiorców i konsumentów. Gospodarka wysyła coraz więcej sygnałów świadczących o spowolnieniu."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 10:18  
Cytuj
CYTAT
".. Kiedy dali mi do potrzymania jaja szopa nie protestowałem, to tylko jaja szopa..."


Zrozumienie przyjdzie wtedy kiedy rudy Mesjasz przywróci utraconą praworządność. Oby nam się przyśnił jego tryumfalny powrót ...

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 10:29  
Cytuj
...

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 10:31  
Cytuj

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 11:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
".. Kiedy dali mi do potrzymania jaja szopa nie protestowałem, to tylko jaja szopa..."


Zrozumienie przyjdzie wtedy kiedy rudy Mesjasz przywróci utraconą praworządność. Oby nam się przyśnił jego tryumfalny powrót ...



Niech praworządność będzie z tobą!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3137
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 11:23  
Cytuj
CYTAT
Patrz, patrz, słońce Peru światem biegnie, sypiąc złote skry.
Jak zwycięzca i bohater biegnij, bracie tak i ty.
Radość tryska z piersi Ziemi, radość pije cały świat.
Dziś wchodzimy, wstępujemy na radości złoty ślad.

3. Ona w sercu, w zbożu, w śpiewie, ona w splocie ludzkich rąk.
Z niej najlichszy robak czerpie, w niej największy nieba krąg.
Wstańcie ludzie, wstańcie wszędzie, ja nowinę niosę wam.
Na gwiaździstym firmamencie bliski Rudy macha nam...
good

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 11:33  
Cytuj
Czyż nie jest prawdą że kiedy słowa tej pieśni głośno wybrzmiewają to bezpartyjni wolnościowcy mają podejrzaną wypukłość w okolicy krocza? Jak to jest u ciebie regresie (tudzież kolejne alter ego lokalnego społecznika)?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3137
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 12:28  
Cytuj
Piękna wypukłość ale wcale nie taka podejrzana jak twoja, wyobraź sobie. Masz chłopaka?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 12:41  
Cytuj
Nie mam , ale tylko dlatego że kocham wyłącznie rudego Mesjasza. A on zdaje się że jest zajęty. Albowiem serce jego do frau Merkel należy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 13:07  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 13:18  
Cytuj
Obrazek

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 13:37  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



Zajebiste Andrzejku! To hit na sokuzburaka , miałem ci wysłać!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 13:44  
Cytuj
CYTAT
Obrazek




Typowe "swołeczeństwo " pewnie pójdzie tłumnie na film o Zenku , bo to jego klimaty. Chamstwo musi gdzieś się dowartościować , więc dostają takie arcydzieła sztuki filmowej...

Dobrze że jest lekarstwo na ten prymitywizm. Wystarczy pójść do kina na dobre i ambitne kino Patryka Vegi, obejrzeć Ukrytą prawdę bądź Big Brother w TVN. A w zanadrzu jest jeszcze porządna książka. Ostatnio na topie jest twórczość wybitnej pisarki Blanki Lipińskiej. To sprawia że mamy wokół siebie remedium na tą kulturę najniższych lotów lansowaną przez pisiorstwo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4974
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 15:45  
Cytuj
Pełniący rolę Prezydenta Pan Andrzej Duda(autorytet i prawnik),z miną godną innej Autorytetki-Grety Thunberg-powiedział:
https://demot(...)sie-ze-z
Ukłon dla Pana Prezydenta za hart ducha i trafną ocenę...zdegustowany
Oczywiście Unijni wrogowie czuwają,ale My mamy rację nawet kiedy się mylimy.potluczony

Najwyższy szacunek dla Panny Sędzi Pawłowicz Krystyny.good
Byle "Kto"nie będzie wtrącał się w jej pożycie seksualne(o ile takowe istnieje),albowiem wiadomo,że seks w przypadku osoby samotnej,nie jest najważniejszy w jej życiu.zarumieniony

https://demot(...)pokryzji

Wojna w sprawie zamążpójścia.
Tym razem nerwy straciła posłanka PiS Krystyna Pawłowicz i wypaliła pod adresem dziennikarki Moniki Olejnik: " Znajdź sobie męża, stałego męża, nie konkubenta".całus
Niestety, i tym przypadku, więcej argumentów w sprawie polityki prorodzinnej jest po stronie Moniki Olejnik. Ona miała męża i ma syna. Krystyna Pawłowicz nie ma i nie miała własnej rodziny.placze
Niepokalana?chytry
Seks pozamałżeński w przypadku tak gorliwej katoliczki nie wchodzi w grę.:szok:
Masturbacja -tfu,tfu,błee-z pewnością też.ok

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 16:04  
Cytuj
Edo to tvp musi jak tvn iść chałturą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 16:12  
Cytuj
Chałtura to stan twojego umysłu. TVN to nowoczesna i bezstronna telewizja na wysokim poziomie, a TVP to poziom mułu z dna Sanu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 17:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek




Typowe "swołeczeństwo " pewnie pójdzie tłumnie na film o Zenku , bo to jego klimaty. Chamstwo musi gdzieś się dowartościować , więc dostają takie arcydzieła sztuki filmowej...

Dobrze że jest lekarstwo na ten prymitywizm. Wystarczy pójść do kina na dobre i ambitne kino Patryka Vegi, obejrzeć Ukrytą Prawdę bądź Big Brother w TVN. A w zanadrzu jest jeszcze porządna książka. Ostatnio na topie jest twórczość wybitnej pisarki Blanki Lipińskiej. To sprawia że mamy wokół siebie remedium na tą kulturę najniższych lotów lansowaną przez pisiorstwo...


A dla smakoszy jest pełne szkło.

Obrazek
Gdzie te tłumy,,,


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 18:27  
Cytuj
CYTAT
Chałtura to stan twojego umysłu. TVN to nowoczesna i bezstronna telewizja na wysokim poziomie, a TVP to poziom mułu z dna Sanu...





No masz racjem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 18:43  
Cytuj
No wiem że mam. My bezpartyjni wolnościowcy ze sztabu POKO jesteśmy nieomylni..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 23:57  
Cytuj
CYTAT
No wiem że mam. My bezpartyjni wolnościowcy ze sztabu POKO jesteśmy nieomylni..


musi rzadzic polską budka smiech2

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Lut 2020r. 05:25  
Cytuj
Praca dla idei wg pis:
CYTAT
95 mln zł zarobili ludzie PiS w 14 spółkach z udziałem państwa. Rekordzista – 6,9 mln zł

73 osoby związane z PiS, zasiadając we władzach 14 giełdowych spółek z udziałem Skarbu Państwa, wzbogaciły się łącznie o 95 milionów zł. Wśród nich 19 prawdziwie "złotych ludzi" zarobiło powyżej 2 mln (Krupiński - 6,9 mln). Kolejnych 13 "srebrnych" - od 1 do 2 mln zł. OKO.press przedstawia ranking zarobków "dobrej zmiany", jakiego jeszcze nie było

Przed wyborami parlamentarnymi w 2015 roku, politycy PiS deklarowali, że – jeśli wygrają wybory – skończą z kolesiostwem i partyjnymi nominacjami w państwowych spółkach, obetną wynagrodzenia ich władz i wprowadzą zakaz łączenia funkcji w różnych firmach.

[...]
wśród członków władz 14 badanych przez nas spółek, znaleźliśmy 73 osoby powiązane bezpośrednio lub pośrednio z PiS – działaczy tej partii i współpracowników najważniejszych polityków w rządzie: Mateusza Morawieckiego, Beaty Szydło, Zbigniewa Ziobry, Patryka Jakiego.

Naliczyliśmy wśród nich:
19 prawdziwie „złotych ludzi” – zarabiających powyżej 2 mln zł. Łącznie wypłacono im 63 mln 271 tys. zł;
13 osób z zarobkami od 1 do 2 mln zł (nazwaliśmy je w naszym rankingu „srebrnymi”). W sumie zarobiły one 19 mln 356 tys. zł;
41 osób, które otrzymały mniej niż milion złotych wynagrodzenia (nazwaliśmy je „miedzianymi”). Łącznie spółki wypłaciły im 11 mln 888 tys zł.



https://oko.press/95-mln-zl-zarobili-ludzie-pis-w-14-spolkach-z-udzialem-panstwa-rekordzista-69-mln-zl-ranking-oko-press/?fbclid=IwAR3zafKXNtBLRQNDqIQX-hJf5N0Qn9tGqYYAoH6nN5jcUdiZdQaKCirZlIk

No tak kiedy rudy mesjasz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Lut 2020r. 08:29  
Cytuj
Za rudego Mesjasza nikt z PO nie zarobił grosza w spółkach skarbu państwa. Wszyscy którzy byli tam desygnowani to byli merytoryczni fachowcy , bez powiązań rodzinnych i towarzyskich z partią rządzącą. Niestety przyszedł kaczyzm i to wszystko zrujnował. Kiedy Tusk przywróci utraconą praworządność to zrobi porządek również tam...


Chciałem jednakowoż zaprzeczyć pojawiającym się informacjom że bliski współpracownik Donalda Tuska , Aleksander Grad zarobił ponad 5 milionów złotych kierując spółką planującą planowanie zaplanowania budowy polskiej elektrowni atomowej , a później w PGE. Są to niczym nie potwierdzone pomówienia , które nasz sztab będzie weryfikował w sądzie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lut 2020r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
Za rudego Mesjasza nikt z PO nie zarobił grosza w spółkach skarbu państwa. Wszyscy którzy byli tam desygnowani to byli merytoryczni fachowcy , bez powiązań rodzinnych i towarzyskich z partią rządzącą. Niestety przyszedł kaczyzm i to wszystko zrujnował. Kiedy Tusk przywróci utraconą praworządność to zrobi porządek również tam...


Chciałem jednakowoż zaprzeczyć pojawiającym się informacjom że bliski współpracownik Donalda Tuska , Aleksander Grad zarobił ponad 5 milionów złotych kierując spółką planującą planowanie zaplanowania budowy polskiej elektrowni atomowej , a później w PGE. Są to niczym nie potwierdzone pomówienia , które nasz sztab będzie weryfikował w sądzie...


HaHa umiechumiechumiechumiech tera

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Lut 2020r. 13:57  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 800 801 802 803 804 805 806 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »