NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 812 813 814 815 816 817 818 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lut 2020r. 23:28  
Cytuj
CYTAT



Cóż za retoryka!

Edo, wszyscy chyba wiemy że Euro to kultura oraz inwestycja która ma stopę zwrotu. Jeśli chodzi o walkę z rakiem to każdy chyba zdaje sobie sprawę że choremu w potrzebie trzeba pomagać.

Propaganda partyjna TVPis... Na co to komu potrzebne?

Rudy z Brukseli to był drobny złodziejaszek w porównaniu do Podatków i Socjalizmu!

Ty panie Edo legitymujesz się paszportem Polsatu i jesteś pan w mentalnym PRLu.





Kultura oraz inwestycja powiadasz regresie (tudzież kolejne alter ego lokalnego społecznika)? Pewnie tak jak tym bardziej że na wielu tych "inwestycjach" trzymał łapę pan Miro. A obok pana Janka ( który trzymał łapę głównie na KRS i Elektrowni Kozienice) to był sam top of the top złotych lat polskiego rozwoju. Daj Boże każdemu tyle co tym dwóm....

Od kiedy udzielam się na tym forum zawsze ( i za poprzedniej i za tej władzy) negatywnie wyrażałem się o mediach publicznych. Ale takie wartościowanie że pisiory dali na TVP a zabrali chorym na raka to demagogia i populizm w najczystszej postaci. Twoje alter ego lokalny społecznik przebił tym wszystkie granicy kłamstwa i manipulacji , których się tutaj dopuścił uprzednio...


Nie wiem w czym jesteś mocny regresie (tudzież kolejne wcielenie lokalnego społecznika) niemniej subiektywnie stwierdzam że jesteś kretynem ewentualnie naiwniakiem. Jeżeli najbardziej szkodliwe , najgorsze rządy w historii Polski ( koalicja PO-PSL) nazywasz drobnym złodziejstwem tzn że nie można cię poważnie traktować. Nie zasługujesz na to i z mojej strony go nigdy nie uświadczysz...


Dobrej nocy , niech ci się przyśni pusta sala plenarna Parlamentu Europejskiego a w niej debata nt polskiej praworządności. Oby twoje oblicze pokraśniało a w okolicy krocza niech ci się pojawi podejrzana wypukłość. Tylko rankiem nie zapomnij zmienić gaci...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2020r. 23:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2020r. 23:52  
Cytuj
CYTAT
A może miast wydawać miliardy złotych na organizację Euro 2012 też trzeba było przeznaczyć tą sumę na walkę z rakiem?


Ale bronisz partyjki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4967
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 01:38  
Cytuj
Nie oglądałem i nie zamierzam tego robić,filmu o Martyniuku.
Z pewnością wiele tracę-trudno,umrę,a na pogrzebie nie zagrają mi disko-kurwisko(skrót od Kurskiego i rzeczownika widowisko).umiech
Skoro nie oglądałem,recenzji nie napiszę.

Za sylwestrowy występ Zenek mógł dostać od TVwPiS-du ok.70 tys.zyli.jezyk
Za zwykłą obsługę dyskoteki podobno bierze 15 tys.a za tzw."koncert"w plenerze ok.35 tys.zl.
Ciekawe ile za film o samym sobie?co

Mało kto wie kim jest Cezary Kulesza,były piłkarz "Jagiellonii Białystok".
Jest właścicielem firmy "Green Star".Do niego "należy"zespół Akcent Martyniuka i Boys ,Marcina Millera(od lat 90-tych) oraz prawa do większości ich utworów.
Dlatego Zenek ostatnio występuje pod własnym nazwiskiem.
Kulesza jest serdecznym przyjacielem Jacka.good
Tu jest wyjaśnienie skąd Jacenty ma słabość do tego rodzaju muzyki.mlotek

https://www.youtu(...)z_sLwSVM

Kilka lat temu Zenek zainkasował, za znak napoju energetyzującego "Zenek Energy Drink" nieznana kwotę.Niedługo potem napój "zdechł"...Nigdzie nie kupisz.Puszki z nim,jako artefakty,będą warte tysiące w antykwariacie.zaklopotany

Za ksiazkę"Zycie to są chwile"Martyniuk zarobił 60 tys.zł.
Zenek ma swój mural na jednej ze ścian w Białymstoku.sciana
Nie wiem dlaczego podprezes Kurski porównuje go do Paderewskiego.nie wiem
Widocznie Nadprezes Jarosław też go lubi.Z niemal 2 miliardów złotufkuf dla Kurvizji,te kilka melonów na jego "film biograficzny",to pestka.ok

Oskar dla Macieja.air kiss
https://joemo(...)go_i_TVP

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 07:18  
Cytuj
CYTAT


Ale bronisz partyjki



Jak byłe SB-eki wolnych sądów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 09:32  
Cytuj
CYTAT
Ty panie Edo legitymujesz się paszportem Polsatu i jesteś pan w mentalnym PRLu.


CYTAT
Kultura oraz inwestycja powiadasz regresie (tudzież kolejne alter ego lokalnego społecznika)? Pewnie tak jak tym bardziej że na wielu tych "inwestycjach" trzymał łapę pan Miro. A obok pana Janka ( który trzymał łapę głównie na KRS i Elektrowni Kozienice) to był sam top of the top złotych lat polskiego rozwoju. Daj Boże każdemu tyle co tym dwóm....

Od kiedy udzielam się na tym forum zawsze ( i za poprzedniej i za tej władzy) negatywnie wyrażałem się o mediach publicznych. Ale takie wartościowanie że pisiory dali na TVP a zabrali chorym na raka to demagogia i populizm w najczystszej postaci. Twoje alter ego lokalny społecznik przebił tym wszystkie granicy kłamstwa i manipulacji , których się tutaj dopuścił uprzednio...


Pan Kurski robi dokładnie to samo a nawet więcej co rzekomo Miro, zatrudnił w nadmiarze fachowców za niebotyczne pieniądze spuścił TVP na dno jakościowo i finansowo, w tubie propagandowej bije PRL. A za fachową robotę wystawił partii rachunek smiech2
Za te pieniądze na cokolwiek by je przeznaczyć to twoja odpowiedź będzie taka sama "demagogia", a jest to zwykły socjalizm i partyjne złodziejstwo.
Ale pewnie dobra wiadomość dla ciebie jest taka, że jeszcze trochę i w sezonie swoje ogórki będziesz mógł reklamować w TVP po dzienniku głównym good
Porównanie Progresa jak najbardziej na miejscu umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 09:37  
Cytuj
Propaganda jak za PRL. Tylko byłe sb-eki. Bronią wolnych sądów.

Za PO była narracja, że chcą prywatyzować szpitale. Pamiętam te pełne emocji wpisy naszego Mirka i memy które wklejał. Teraz nowa władza nie prywatyzuje. Dusi brakiem finansowania i zamyka. Tak to nasze prawdziwki.
Żeby była jasność. Nasz stalowowolski szpital nigdy mi nie pomógł i nigdy mi nie służył. Jak dla mnie może zniknąć z mapy Polski. Chodzi mi o hipokryzję władzy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 10:43  
Cytuj
Ciekawe jakbyś skomentował bankructwo szpitala za jakiś czas? Pewnie z właściwym sobie przekąsem i w odniesieniu do PIS. Może to ty jesteś hipokrytą?
Słońce czy deszcz, oprócz pogody PIS winny jest teżpotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 10:48  
Cytuj
CYTAT


Pan Kurski robi dokładnie to samo a nawet więcej co rzekomo Miro, zatrudnił w nadmiarze fachowców za niebotyczne pieniądze spuścił TVP na dno jakościowo i finansowo, w tubie propagandowej bije PRL. A za fachową robotę wystawił partii rachunek smiech2
Za te pieniądze na cokolwiek by je przeznaczyć to twoja odpowiedź będzie taka sama "demagogia", a jest to zwykły socjalizm i partyjne złodziejstwo.
Ale pewnie dobra wiadomość dla ciebie jest taka, że jeszcze trochę i w sezonie swoje ogórki będziesz mógł reklamować w TVP po dzienniku głównym good
Porównanie Progresa jak najbardziej na miejscu umiech




Bobku (czy też kolejne wcielenie lokalnego społecznika) w swoje ogórki bawię się bo to moje hobby. Nie mam z tego żadnych profitów oprócz tego że moje małe dzieci mają trochę więcej nie nawozowanego jedzenia na stole. Stać mnie , mam na to czas - polecam każdemu. Gdybyś ty zamiast oglądać TVN 24 trochę popracował na grządkach może nie miałbyś tak sprasowanego umysłu...


Pisząc że pisiory zabrali chorym na nowotwory a dali na TVP to populizm i demagogia w najczystszej postaci miałem na myśli następujące względy:
1) na media publiczne co roku każdy rząd przeznacza określone fundusze. Ich wartość jest zmienna , niemniej Tusk przeznaczał po około miliarda rocznie i jakoś mu to uchodziło płazem.
2) według dostępnych w sieci informacji rząd PiS zwiększył wydatnie dofinansowanie służby zdrowia ( inna sprawa że to worek bez dna) a na same leczenie nowotworów o ponad 5 miliardów złotych w stosunku do ostatniego roku rządów koalicji PO-PSL. Może to dużo , może mało każdy odpowie w zależności czy ogląda TVN czy TVP.
3) jak każdy z nas mam w rodzinie osoby objęte leczeniem raka i jeżeli chodzi o samą opiekę ci ludzie mówią że jest lepiej niż było jeszcze kilka lat temu. Nie wchodząc w techniczne szczegóły ( na których się nie znam) akurat jeżeli chodzi o onkologię coś drgnęło. I nie mam na myśli majtek regresa rzecz jasna!
4) państwo polskie wydaje miliardy złotych na różne rzeczy ( typu składka członkowska do UE czy funkcjonowanie ośrodków konsularnych na całym świecie , o budowie basenu Narodowego nie wspominając). Czemu obecna opozycja będąc koalicją rządzącą nie podjęła inicjatywy żeby dotacje na media publiczne czy jakieś inne zbędne wydatki przeznaczyć na onkologię? Przecież opozycyjny wówczas PiS nie miał żadnych instrumentów żeby to zablokować.


Krótko mówiąc typowe sranie w banie obliczone na krótką pamięć. Nic co by mnie zaskoczyło...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 10:57  
Cytuj
CYTAT
Propaganda jak za PRL. Tylko byłe sb-eki. Bronią wolnych sądów.

Za PO była narracja, że chcą prywatyzować szpitale. Pamiętam te pełne emocji wpisy naszego Mirka i memy które wklejał. Teraz nowa władza nie prywatyzuje. Dusi brakiem finansowania i zamyka. Tak to nasze prawdziwki.
Żeby była jasność. Nasz stalowowolski szpital nigdy mi nie pomógł i nigdy mi nie służył. Jak dla mnie może zniknąć z mapy Polski. Chodzi mi o hipokryzję władzy.



Andrzejku twój problem jest taki że cokolwiek nie zrobiłby Kaczyński i tak zawsze za poduszczeniem Wyborczej , TVN czy sokuzburaka jesteś nastawiony anty. Jest was w tym kraju kilka milionów zatem nie jesteś wyjątkiem. Dla ciebie wzorem do naśladowania jest prezydent Adamowicz , dla mnie to przykład kariery typowego polskiego samorządowca ( oceniam go jednoznacznie negatywnie). Ty masz swoje przemyślenia , ktoś ma inne. Ja bym paru prawdziwków poszukał gdzie indziej , no i co mi zrobisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 11:15  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku twój problem jest taki że cokolwiek nie zrobiłby Kaczyński...
jesteś nastawiony anty


a Ty bronisz od lat razem z art2deco nawet dotacje tvp bronisz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 12:00  
Cytuj
A jak oceniasz zgrzyty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
A jak oceniasz zgrzyty?


Prowokacje organizowaną przez PO?
Debile do kwadratu. A PiS miał być inny.

Ale świnki te same tylko korytko za małe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe jakbyś skomentował bankructwo szpitala za jakiś czas? Pewnie z właściwym sobie przekąsem i w odniesieniu do PIS. Może to ty jesteś hipokrytą?
Słońce czy deszcz, oprócz pogody PIS winny jest teżpotluczony


Tak samo jak za PO. Oczywiście, że krytykował bym bankructwo. Lepiej sprzedać póki jeszcze ducha. No ale tobie nie robi różnicy. Powiat żeruje kredyt na 30 baniek. Na ile wystarczy? Kto spłaci? Trudno żebym teraz winnych szukał w PO lub SLD. Teraz rządzi PiS i oni odpowiadają za szpitale.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 13:49  
Cytuj
Kto zna realia? Ogorek Polski 15 zł/kg. Hiszpański 12 zł/kg.

Ktoś ma jakieś wytłumaczenie? Hiszpański jedzie ponad 2000 km.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 14:22  
Cytuj
Może taki że w okolicy Barcelony dwa tygodnie temu było ponad dwadzieścia stopni....


A tak naprawdę to pisowskie działania gospodarcze doprowadziły do ogromnych wcześniej nie notowanych wzrostów cen żywności. Za Tuska ogórki w lutym kosztowały najwyżej 5 złotych , tak mówi brat kuzyna mojej ciotki...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
Może taki że w okolicy Barcelony dwa tygodnie temu było ponad dwadzieścia stopni....


A tak naprawdę to pisowskie działania gospodarcze doprowadziły do ogromnych wcześniej nie notowanych wzrostów cen żywności. Za Tuska ogórki w lutym kosztowały najwyżej 5 złotych , tak mówi brat kuzyna mojej ciotki...


A skąd niższa cena ogórka jeszcze w grudniu zeszłego roku?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
Może taki że w okolicy Barcelony dwa tygodnie temu było ponad dwadzieścia stopni....


A tak naprawdę to pisowskie działania gospodarcze doprowadziły do ogromnych wcześniej nie notowanych wzrostów cen żywności. Za Tuska ogórki w lutym kosztowały najwyżej 5 złotych , tak mówi brat kuzyna mojej ciotki...


A skąd niższa cena ogórka jeszcze w grudniu zeszłego roku?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 14:32  
Cytuj
CYTAT


A skąd niższa cena ogórka jeszcze w grudniu zeszłego roku?



Skokowe ceny żywności. Za Tuska nigdy nie notowane...


Polscy rolnicy wiedząc że ceny prądu i ropy wzrosną po nowym roku o pińcset procent profilaktycznie podnieśli swój narzut.


Ty a ile polski ogórek kosztował 21 stycznia 2013 , a ile 19 marca tego samego roku? Takie rzeczy też pamiętasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 14:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


A skąd niższa cena ogórka jeszcze w grudniu zeszłego roku?



Skokowe ceny żywności. Za Tuska nigdy nie notowane...


Polscy rolnicy wiedząc że ceny prądu i ropy wzrosną po nowym roku o pińcset procent profilaktycznie podnieśli swój narzut.


Ty a ile polski ogórek kosztował 21 stycznia 2013 , a ile 19 marca tego samego roku? Takie rzeczy też pamiętasz?


W styczniu 2013 roku? Chyba 3,5uśmiech

Czyli jednak wina Tuska.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 14:45  
Cytuj
Jesteś prze-dzik Andrzejku!


A w marcu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
Jesteś prze-dzik Andrzejku!


A w marcu?



Edzio, myślisz czasem? Zastanawiasz się czasem? Jak ustala się cenę sprzedaży, co ma na nią wpływ?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 14:53  
Cytuj

Obrazek


https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 14:57  
Cytuj
No nie wiem, pewnie te podwyżki prądu zrobiły robotę. Skoro na początku 2013 roku ogórki kosztowały około 8 złotych za kilogram , a wziąłem pierwszy rok z brzegu ( jak mi się zechce to znajdę że w ciągu ośmiu lat rządów koalicji oszustów z gumofilcami cena ogórków przekraczała 10 złotych). Czyli uwzględniając inflację i roczną produkcję wózków widłowych wychodzi na to że jak zwykłe manipulujesz. Ponieważ poza skokowymi podwyżkami typu pietruszka w zeszłym roku te wszystkie mityczne wzrosty cen za PiSu to bujda...

https://www.e-warzywnictwo.pl/asp/ceny-ogorka-zielonego-na-rynkach-hurtowych,71,artykul,1,1353

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 14:59  
Cytuj
CYTAT
No nie wiem, pewnie te podwyżki prądu zrobiły robotę. Skoro na początku 2013 roku ogórki kosztowały około 8 złotych za kilogram , a wziąłem pierwszy rok z brzegu ( jak mi się zechce to znajdę że w ciągu ośmiu lat rządów koalicji oszustów z gumofilcami cena ogórków przekraczała 10 złotych). Czyli uwzględniając inflację i roczną produkcję wózków widłowych wychodzi na to że jak zwykłe manipulujesz.

https://www.e-warzywnictwo.pl/asp/ceny-ogorka-zielonego-na-rynkach-hurtowych,71,artykul,1,1353



Czyli nie myślisz tylko smieszkujesz i używasz propagandy. A dla niepoznaki jak ma ktoś inne zdanie to manipulant.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 15:03  
Cytuj
O proszę cena ogórka w hurcie styczeń 2014 - 12 złotych!


http://gospodarkapodkarpacka.pl/news/view/6665/ceny-w-agrohurcie-8-stycznia-2014

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 812 813 814 815 816 817 818 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »