NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 864 865 866 867 868 869 870 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 14:30  
Cytuj
16 MAJA WARSZAWA STRAJK NARODU POLSKIEGO PRZECIW TYRANII PIS !! NA FB,KANAŁ ZELLO WIADOMOŚCI NA BIEŻĄCO!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 14:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 14:34  
Cytuj
kierkarta

Jakiej tyranii?

Jesteś ruskim trollem? zaklopotany

Progres


CYTAT

Ja mam kiepskie wykształcenie. Możesz się pośmiać. Ja też się śmieję. Mimo tego jest ono jest o niebo lepsze niż ma większość PISowskiego elektoratu.

Cymbały dyrygują mi zasady


Nie wykształcenie się liczy, tylko człowiek. Talenty dostajemy od Boga.ok

Nie zamierzam się śmiać. Po prostu - bob i feniks z braku argumentów zaatakowali moje wykształcenie. To jest idiotyzm.

Goodman

Fajnie że zamieściłeś link, gdzie money.pl powołuje się na goowno wyborcze jako źródło. good

Zauważ dwie sprawy:
- kolesiostwo i związki z Szumowskim są czysto domniemane (typowe dziennikarstwo głównego ścieku)
- złożono doniesienie do prokuratury (za czasów PO-PSL niemożliwe)

Nie dziwią mnie ataki na Szumowskiego. Facet robi wspaniałą , tytaniczną robotę i bardzo rośnie mu poparcie społeczne.

Media głównego ścieku nie mogą na to pozwolić....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 15:17  
Cytuj
CYTAT




Kiedy rudy Mesjasz przywróci utraconą praworządność już nigdy nie będziemy kupować żadnych maseczek z Chin. Nie kupimy już niczego od nikogo albowiem staniemy się samowystarczalnym mocarstwem - Zieloną Wyspą, gdzie policjanci i pielęgniarki godnie zarabiają...




https://m.youtube.com/watch?v=Jf9RclDX36c


On zawsze dotrzymywał słowa. Co prawda tylko te dane Angeli Merkel ale jednak....smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Zbigniew Ziobro,chce wprowadzić nowe przepisy pozwalające na tzw. prewencyjną konfiskatę majątku.: ?


jusek, od natłoku myślowego zapomniałeś dodać jakiego typu spraw to dotyczy, ale wynagrodziłeś nam świeżym sokiem, wiec wyszło ci jak zawsze umiech


No właśnie...

Jakiego typu spraw to dotyczy?


A jakie ma to znaczenie jak wystarczy oskarzenie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 16:26  
Cytuj
CYTAT


Tym ciemniakom popierającym PiS i tak nic nie przeszkadza.
PiS nie kradnie, im się należy. Nagrody za walkę z wirusem też sobie wypłacą.
Po za tym teraz są zajęci. Walczą z ostrym cieniem mgły smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 21:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Zbigniew Ziobro,chce wprowadzić nowe przepisy pozwalające na tzw. prewencyjną konfiskatę majątku.: ?


jusek, od natłoku myślowego zapomniałeś dodać jakiego typu spraw to dotyczy, ale wynagrodziłeś nam świeżym sokiem, wiec wyszło ci jak zawsze umiech


No właśnie...

Jakiego typu spraw to dotyczy?


A jakie ma to znaczenie jak wystarczy oskarżenie?



nie wystarczy oskarżenie tylko prawomocny wyrok dla przepadku mienia, ma znaczenie Jedrek gdy nakradniesz albo jesteś kolekcjonerem kopert i rozdysponujesz po rodzince żeby nie zwrócić
Na przykład gdy obrobisz bank i zabunkrujesz gdzieś kasę to siedzisz znacznie dłuuużej niż gdy oddasz, tak jest żeby nie było pokusy na odsiadkę np. do 10 lat a potem życie jak w Madrycie, porównaj do 30 lat orki w naszych obozach i nie masz z tego nic zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Maja 2020r. 23:19  
Cytuj
No tak, po wyroku możesz dochodzić odszkodowania jak okaże się że byłeś niewinny ale zarządca majątkiem, źle rozdysponował.

Jak PiS bierze się za prawo to juz wiemy. Ile było poprawek do ustawy o sądach 12? 15? Fachowcy ...

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 00:08  
Cytuj
po każdym prawomocnym wyroku dochodzisz swoich praw Jędrek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4979
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 04:06  
Cytuj
30 lat temu, 12 maja 1990 roku, powstało Porozumienie Centrum.ok

Pierwsza partia Pierwszego Prezesa Fszystkich Prezesuf Jarosława Kaczyńskiego.mlotek
Był to jego polityczny uniwersytet, a także jego pierwsza kuźnia kadr. Tam poznawał ludzi, z którymi później będzie długo(albo jeszcze krócej), współpracował.boks

Dostali część majątku rozparcelowanego po PZPR,w tym siedzibę RSW Prasa Książka Ruch przy ul.Bagatela w Warszawie,ale też działkę przy sławnej ulicy Srebrna.smiech2

Z częścią z nich po zdobyciu władzy (już jako prezesu PiS będącego kontynuacją PC) obsadzi polskie państwo i ponownie upaństwowioną gospodarkę.
W 1997r.PeCety startowali do parlamentu z list AWS.

W wyborach parlamentarnych w 2001 należący wciąż do PC działacze startowali z list PiS.Wkrótce partia zakończyła działalność. Wyrejestrowana została 25 września 2002. good

Postępowanie likwidacyjne partii zakończyło się 9 sierpnia 2007.
25 października tego samego roku minister skarbu państwa Wojciech Jasiński umorzył prawie 700 tys. zł długu, jaki PC po sobie pozostawiło.sciana

PC w 2001 r.przepoczwarzyło się w PiSuar.Partię Jednego Wielkiego Konusa.zaklopotany

Potem było coraz weselej...3m sie

Wiersz dla dorosłych do rapowania.
https://demot(...)allenge2

Polska-poyeb@ny kraj,gdzie raper z Kielc zostaje posłem,a prezydent z Warszawy ,raperem.mlotek
Tupolew we mgle-wizualizacja wersji Anżeja.umiech

https://demot(...)iem-mgly

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 08:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Tym ciemniakom popierającym PiS i tak nic nie przeszkadza.
PiS nie kradnie, im się należy. Nagrody za walkę z wirusem też sobie wypłacą.
Po za tym teraz są zajęci. Walczą z ostrym cieniem mgły smiech2





Osobiście nie byłem nigdy fanem Szumowskiego , a po wprowadzeniu durnych i bezsensownych obostrzeń typu obowiązek noszenia maseczek ( który jeszcze dwa miesiące temu obśmiewał) tym bardziej, niemniej artykuł Wyborczej to wątpliwa sprawa. Jeżeli życie w PL czegoś mnie nauczyło to przede wszystkim nigdy, pod żadnym pozorem nie wierzyć w to co pisze/mówi Gazeta Wyborcza, Newsweek czy TVN. Doświadczenie uczy że jeżeli oni ukazują kogoś w negatywnym kontekście to raczej jest przyzwoitym człowiekiem. I odwrotnie też to działa w ten sposób. Gdybyś Andrzejku miał wątpliwości to zechciej sobie przypomnieć sprawę królewskich wakacji szefa Solidarności. Też miała być wielka afera , a po jakimś czasie niezawisły sąd rozstrzygnął sprawę na korzyść powoda. Najlepsze jest to że naszą dyskusję na ten temat podparłeś wyrokiem pierwszej instancji, korzystnym dla hien dziennikarskich. Niestety już o wyroku prawomocnym zapomniałeś wspomnieć , ale na szczęście ja jestem pamiętliwy jak słoń...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 08:50  
Cytuj
Jusek stary wariacie kwestię likwidacji RSW na tym forum tłumaczyłem z pięćdziesiąt razy. Tyle że ziarno upadłe na ugorze nie zakiełkuje...umiech


Dlaczego jeden Kaczyński nie miał się uwłaszczyć , jeśli wszyscy inni ówcześni uczestnicy życia politycznego od ZSL do komuchów ( KLD Tuska również) skubneli kawałek tortu. Ba rudy był nawet w zarządzie Komisji Likwidacjnej RSW , która owy tort dzieliła. Nigdy nie zrozumiem czemu Tusk , Miller czy Pawlak się nie mają tłumaczyć z tej sprawy a właśnie Kaczyński?
W każdym razie nigga trzymaj pion i nie schylaj się po mydło i żadnych słoików- rzecz jasna!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 08:56  
Cytuj
CYTAT

Jeżeli życie w PL czegoś mnie nauczyło to przede wszystkim nigdy, pod żadnym pozorem nie wierzyć w to co pisze/mówi Gazeta Wyborcza, Newsweek czy TVN. Doświadczenie uczy że jeżeli oni ukazują kogoś w negatywnym kontekście to raczej jest przyzwoitym człowiekiem. I odwrotnie też to działa w ten sposób.


Dokładnie.
Tym bardziej kogoś szanuję, gdy jest atakowany przez media głównego ścieku.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 09:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 10:38  
Cytuj
https://mobile.twitter.com/napalonywikary/status/1260841220772892673


Podobno Czaskowski ma zastąpić panią Małgosię. Ale dlaczego?



https://mobile.twitter.com/napalonywikary/status/1260908831137304576



Andrzejku jak sztab POKO to tłumaczy? Bo krugeje i inne rogejsty nienawistnie milczą...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 16:43  
Cytuj
CYTAT
po każdym prawomocnym wyroku dochodzisz swoich praw Jędrek?


Tak, jeśli wyrok był uniewinniający, a ja na całym procesie ucierpiałem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 17:10  
Cytuj
czekają na orędzie Grodzkiego co myśleć... umiech




Jedrek, dobra rada, nie przyjmuj domów na przechowanie od znajomych... i wszystko będzie dobrze, samodzielne myślenie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4979
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 17:25  
Cytuj
CYTAT
Jusek stary wariacie kwestię likwidacji RSW na tym forum tłumaczyłem z pięćdziesiąt razy.
D

@go123 czy inne sz1928...
Tak,tak pięćdziesiąt.zaklopotany
A ja milion razy zwracałem ci uwagę, abyś nie przesadzał z liczbami.mlotek
Tak skończysz,jeśli nie przestaniesz...potluczony

https://demot(...)y-serwer

Kartka z kalendarza.zdegustowany
https://demot(...)aja-1984

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 18:09  
Cytuj
Jusek stary wariacie nic mnie nie łączy z użytkownikiem go123 czy jak mu tam. Ale nie będziemy o to kopii kruszyć jak sądzę ponieważ w amoku alkoholowym ludzie wypisują różne rzeczy. A ja jestem wyjątkowo wyrozumiały dla ludzkich słabości nigga...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 18:17  
Cytuj
Obrazek

bo to ci sami globaliści

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 21:19  
Cytuj
Grodzki naprawdę doprowadził do takiej sytuacji?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4979
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 03:32  
Cytuj
Dla wszystkich.potluczony

https://demot(...)m-Gowno+

Tylko dla dorosłych.good

https://demot(...)nie-bylo

Zapowiedz filmu Sekielskich.zdegustowany

https://demot(...)ielskich

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 06:32  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

bo to ci sami globaliści


No to niezly fejk smiech2 nigdy nie było mowy o zwolnieniu ZUS za luty. Premier ogłosił po 10 marca propozycje zwolnienia ze składek czyli juz po terminie wymaganym dla tych co nie zatrudniają.

No ale to trzeba wiedzieć a nie posługiwać się informacjami partyjnymi. Farma działa.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 07:30  
Cytuj
A propos farm Andrzejku. Mam pytanie do ludzi ze sztabu POKO , czy prawdą jest że wujek Hans z Brukseli przysłał nam maseczki bez certyfikatu?


Ciekawe jakie wysłał do Niemiec? Bo jakoś nie chcę mi się wierzyć że rodacy Donalda Tuska dostali niepełnowartościowe...umiech


A i co z panią Małgosią? Krugeje i rogejsty czekają na obowiązującą narrację bo jakoś ucichli?umiech





Obrazek



https://mobile.twitter.com/JanZelig/status/1260995016551534592

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 12:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 13:12  
Cytuj
Jeszcze tydzień temu pani Małgosia debatę wygrała a dziś ją podmieniają. Skandal , kto zapłaci za już wydrukowane karty? Albo Sasin albo sztab POKO , nie ma innej opcji...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 864 865 866 867 868 869 870 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »