NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 867 868 869 870 871 872 873 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Maja 2020r. 11:30  
Cytuj
CYTAT
Każdy przedsiębiorca to nie KOD



Szczurek i jego koledzy to nie przedsiębiorcy. To najwyżej przebierańcy , i płatni prowokatorzy. W przeciwieństwie do kolegów lokalnego społecznika , jeżdżą w teren i hałasują, ale to ten sam duch sprawczy ich do życia powołał...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2020r. 11:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2020r. 11:58  
Cytuj
Czemu pielęgniarki nie dostali kasy?

Policja za gazowanie dostała

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Maja 2020r. 13:36  
Cytuj
Od czasu Tuska , pielęgniarki i policjanci godnie zarabiają...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2020r. 13:42  
Cytuj
CYTAT
Słyszałem dwie wersje. Pierwszą taką że Niedźwiedzia załatwiła cenzura.

A druga że zbiry Kaczyńskiego złożyły mu propozycje nie do odrzucenia.


Od kuzyna ciotecznego brata umiech. Po co Ci ta wiedza ?

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Maja 2020r. 13:42  
Cytuj
CYTAT
Puszczamy w eter bo to dotyka nas Wszystkich, mieszkańców Stalowej Woli rôwnież. Najgorsze praktyki rodem z PRL-u powracają na naszych oczach - cenzura, policja na ulicach, degradacja kultury.

Marku Niedźwiecki dziękujemy, że byłeś z nami blisko przez całe dzieciństwo i również za to, że możesz być obecny w naszym dorosłym życiu. Twój głos będzie zawsze z nami ‼️

W 1993 roku Marek Niedźwiecki otrzymał Złoty Mikrofon, został też uhonorowany kilkoma odznaczeniami państwowymi Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski Złotym Krzyżem Zasługi Nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie upowszechniania i animacji kultury Brązowym Medalem „Za zasługi dla obronności kraju” oraz Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polsk.



A potraficie merytorycznie wytłumaczyć za co dziennikarz radiowy ( chociaż ceniony ale nie mający kompletnie nic wspólnego z obronnością) dostał medal od szefa MON ? Czy tylko wklejacie gotowce?

Bo mnie się zdaje że dostał na takiej samej zasadzie jak pisowski Miśkiewicz.

Z braci B. banan był zawsze tym głupszym. Ten mądrzejszy ma coś wartościowego do napisania?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Maja 2020r. 13:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Słyszałem dwie wersje. Pierwszą taką że Niedźwiedzia załatwiła cenzura.

A druga że zbiry Kaczyńskiego złożyły mu propozycje nie do odrzucenia.


Od kuzyna ciotecznego brata umiech. Po co Ci ta wiedza ?



Bobku ( czy też kolejne alter ego lokalnego społecznika) jakiś bajzel w tym waszym stowarzyszeniu bezpartyjnych wolnościowców zapanował. Co się stało? umiech



W poście powyżej chodziło mi o Misiewicza , rzecz jasna!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2020r. 14:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT

Tylko nie wiem jak zaklasyfikować siebie , nie tracę czasu na żadne z nich.


Spróbuj do jedynej pasującej kategorii, do wiejskich głupków good

Jedyna adekwatna odpowiedź jaka mi na szybko przychodzi do głowy to taka:
https://m.youtube.com/watch?v=8DjA2kNRTws

Ładnie wyszedłeś na tym filmiku...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Maja 2020r. 14:37  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Maja 2020r. 14:52  
Cytuj
Obrazek



umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2020r. 20:12  
Cytuj
Trójkę opuszcza też Hirek Wrona. Kiedy ustawa o ochronie kultu prezesa?
A w TV-pis rzeki, że polaki dali firmom najwięcej, i tyle co USA swoim. Wszyscy dostali, było łatwo i bez problemów. Przedsiębiorcy kasę dali swoim dostawcom i pracownikom na wypłaty. Jeszcze zostało co nieco. Nie wiem co oni biorą, ale taki dealer to skarb.
Mariolka (CDN) i Edek (Jeleń) posłuchali i uwierzyli.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Maja 2020r. 21:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Maja 2020r. 21:36  
Cytuj
CYTAT

Ładnie wyszedłeś na tym filmiku...




No widzisz ty podziwiałeś moją urodę , a sedno sprawy tkwiło w nieco innym miejscu. Być może zbytnio zawierzyłem w możliwości tego brzydkiego miejsca , które nazywasz swoją głową...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2020r. 22:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Ładnie wyszedłeś na tym filmiku...

No widzisz ty podziwiałeś moją urodę , a sedno sprawy tkwiło w nieco innym miejscu. Być może zbytnio zawierzyłem w możliwości tego brzydkiego miejsca , które nazywasz swoją głową...umiech

Kiedy będziesz znowu doił krowy, przemyśl ... przekaz... Wierzę w ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2020r. 22:43  
Cytuj
Oj panowie coraz czarniej to widzę. Skoro przed ostatnimi wyborami gospodarka kwitła i PiS obiecywał tyle co nawet komuniści po wyzwoleniu robotnikom nie obiecywali i potem stracił większość w Senacie to co niby teraz będzie?
PiS nie rządzi źle, bo komu za PiS u jest źle oprócz sędziów? Opozycja bez lidera i bez wyrazu a ni z tego ni z owego stał się synonimem obciachu jak Komorowski i PO przed swoją porażką.
Koronawirus, trochę się ludzie powkurzali na zakazy, parcie do wyborów za wszelką cenę - no ale przecież właśnie wtedy miały być i teraz jakaś piosenka, no może na kanwie niesubordynacji Jarka. Nic wielkiego w porównaniu z zasługami dla obywateli. Co z tego będzie zobaczymy. Zapowiada się emocjonujące współzawodnictwo.
Najważniejsze żeby wybory były uczciwe i niech wyborcy zdecydują.
To w końcu ich kraj a nie parti politycznych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 07:26  
Cytuj
Myślę, że najwyższy czas na powrót tuska. Ktoś jednak ma inne plany wobec tej pacynki. Dowiemy się w najbliższym czasie.

Robi się ciepło. Ostatnio kodziarzy pokonał mróz i coraz mniej kasy na statystów. Jak będzie tym razem? Łamanie zakazu zgromadzeń, gdy koronawirus nie ustępuje to ryzykowna gra. Reakcja rządu musi być stanowcza.

Moim zdaniem w internecie jest zmasowana i skoordynowana akcja wmawiania ludziom, że ta pandemia to fikcja. Paliwem jest zmęczenie ludzi obostrzeniami, groźba utraty pracy lub już utracona praca. Do takich ludzi kierowane są różne bodźce i sprawdzana ich reakcja.

Pacynka na białym koniu pod dyktando spin-doctors stosował z powodzeniem taktykę stwarzania problemów a potem pojawiania się w słynnej kurteczce, z wyćwiczonym wyrazem twarzy - i rozwiązywanie problemu na chwilę, na niby... czasami coś jednak wymykało się spod kontroli. Dopalaczy nie udało się opanować, farmakologiczna kastracja pedofilów nie przeszła, a od jednego powodzianina dostał po twarzy jak sądzę....

Zamieszanie wokół radiowej trójki to błąd PiSu. Przynajmniej tak sądzę po tym, co mi wiadomo w tej sprawie.
Kazik już nie raz tworzył polityczne piosenki. - Choćby "wałęsa dawaj moje 100 milionów". Przechodziły bez większego echa. Ja jego twórczości nie lubię. Nie moje klimaty. Podobają mi się płyty "Tata Kazika" - ale to przecież nie jego teksty. Gość od lat nie mieszka w Polsce a tym samym, nie będąc tu - na miejscu nie ma prawdziwego obrazu tego, co się dzieje. Nic sensownego też nie tworzy. Od wielu lat.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 16:31  
Cytuj
Nie do końca bym się zgodził że usunięcie tej piosenki to był błąd PiS. Rozwiazanie nieetyczne, trochę stalinowskie, ale przyniesie mniejsze szkody wizerunkowe niż wielotygodniowe utrzymywanie się tej już nieważne ze marnej piosenki na liście przebojów, co byłoby symbolem jednoczącym opozycję. Piosenka jednakże jest na YouTube, wczoraj miała 1,8 mln wyświetleń a dziś 5 mln. Ale bez paniki, przez twe oczy zielone Zenka ma 182 mlnsmiech2
Rywalizacja będzie ciekawa i na pewno nie fair. Trzaskowskiemu wyciągną jakąś politykę LGBT czy coś w tym sensie, którą podpisał. W dużych miastach mu nie zaszkodzi, ale w Polsce powiatowej tak. Opozycja zaatakuje również "erotycznie" pedofilią wśród księży to pewne jak amen w pacierzu. I choć ci księża nie należą do PiS, ani nie gwałcili za czasów i z przyzwoleniem PiS, to będzie to skuteczna przeciw niemu broń. To taki trochę fenomen.
Wybory na prezydenta będą kluczowe, na 90% mogę stwierdzić, że kto je wygra, zwycięży również w parlamentarnych i jestem pewien że obie strony zdają sobie z tego sprawę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 18:50  
Cytuj
Tylko wiesz.... moim zdaniem oni (PiS) wygrywał poparcie u ludzi tym, że psy szczekały, a karawana jechała dalej. Nie reagowali w ten sposób. Nie zniżali się do metod stosowanych za PO-PSL.

A teraz to robią.

Za duża kumulacja błędów.
Ale..... to ich zmartwienie. Nie moje.

Ja mogę najwyższej obserwować, komentować....potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 19:52  
Cytuj
Sytuacja z wirusem jest o niebo bardziej skomplikowana od prostego nakręcania emocji "antysystemowców" na przykładzie Kazika wytykającego osobisty przykład braku równości w nagraniu.
To przemawia bardziej od dzisiejszego Kukiza zarumieniony a służy temu samemu, mianowicie potencjał dorobienia paru % przy wyrównanych "wszyscy na jednego" wyborach jest nie do pogardzenia i dalej istnieje, ale PO może go tylko "podarować" Tanajno cool Trzaskowski nie jest w stanie tego skonsumować nawet gdy populistycznie odgraża się że wykończy publicystykę TVP, pozostawiając na placu boju tylko publicystykę TVN cool - to wyraźny sygnał na czyjej nienawiści gra.
Wybór tego utworu jest praktyczny, ale dopiero wywiad z Mannem i odejście Niedźwieckiego uwiarygodniło istnienie "dyktatury" w Trójce i utwierdziło antysystemowców w słuszności swoich przekonań. Czego więcej PO potrzeba? Słowa słowa słowa

Protesty tzw. "przedsiębiorców" to drugi przykład odwrócenia znaczeń, w Warszawie Trzaskowski nie pomógł lokalnym przedsiębiorcom wiec żeby to uprzedzić przed wyborami, PO zorganizowała protesty dla Tanajno aby pomóc Trzaskowskiemu krytyką opresyjnej "dyktatury". Zapewne dziwicie się że Korwiniści nie jeździli po Trzaskowskim... mając go na Patelni co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 19:57  
Cytuj
Z radiowej trójki odchodzi następna znana osoba. Chodzi o Natalię Połykalską:


Obrazek



https://mobile.twitter.com/czlowiek_bobr/status/1262437501639315456

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 16 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
Z radiowej trójki odchodzi następna znana osoba. Chodzi o Natalię Połykalską:



https://mobile.twitter.com/czlowiek_bobr/status/1262437501639315456



Kolejny fake news tego samego użytkownika. Czy moderator żyje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 20:33  
Cytuj
Obrazek
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 20:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 22:22  
Cytuj
PiS popełnia błędy choć nie dużego kalibru. Ale zrobił bardzo wiele, ukrócił mafię watowska okradająca państwo, zadbał o lepszy stan finansowy rodzin, ograniczył obszary ubóstwa, ukrócił bezkarność sędziów, a gospodarka rozwijała się za ich rządów w bardzo szybkim tempie i chyba żaden przedsiębiorca nie może powiedzieć że za PO było mu lepiej.
Jeśli teraz miałby przegrać wybory to wychodziło by na to że Tusk i jego koledzy mieli rację. Czyli że nie warto robić nic dla tego narodu bo on i tak ci nie podziekuje, a trzeba tylko na jego plecach wdrapać się gdzieś wyżej i myśleć tylko o prywatnych profitach.
Ironią historii jest że to już gdzieś było. Pamiętacie kim była klasa robotnicza za PRL? Była pupilkiem partii i nigdy w historii świata nie było jej lepiej. Zarobki operatora koparki w akordzie to było kilkanaście razy więcej niż inżynierka po studiach. Chloporobotnik szedł w czasie żniw na miesiąc chorobowwgo i nikt nie pisnął ani słowa. I ta właśnie klasa robotnicza odgryzła karmiącą ją rękę parti poprzez masowe strajki, a potem wzięci za pysk przez kapitalistów karnie pracowali w rodzimych obozach pracy i robią to do dzisiaj.
No i zobaczymy jeszcze czy dadzą sobie zrobić wodę z mózgu różnego rodzaju Tzaskowskim, Biedroniom, Cimoszewiczom oraz innym artystomumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 23:01  
Cytuj
CYTAT
Nie do końca bym się zgodził że usunięcie tej piosenki to był błąd PiS. Rozwiazanie nieetyczne, trochę stalinowskie, ale przyniesie mniejsze szkody wizerunkowe niż wielotygodniowe utrzymywanie się tej już nieważne ze marnej piosenki na liście przebojów, co byłoby symbolem jednoczącym opozycję.


weź pod rozwagę..

O swojej "przygodzie" z cenzurą w Trójce, już w 2014 roku, napisał w sobotę Paweł Kukiz.

W 2014 roku nagrałem płytę "Zakazane Piosenki", na której znalazła się m.in. piosenka "Samokrytyka dla Michnika". Ówczesna szefowa Trójki, Pani Jethon zakazała wówczas grać w radio KTÓREJKOLWIEK z moich piosenek. Ciesz się więc, Kazik, że Tobie zdjęli dziś tylko jedną

- napisał na Facebooku muzyk i poseł.

https://kultura.onet.pl/wiadomosci/magdalena-jethon-postepujaca-degradacje-trojki-obserwuje-ze-smutkiem/h6x2tg8


swoją drogą to po odejściu założyła własną stacje ... good widzisz tam wszystko jest "uznaniowe" jedynie rankingi oparte na sprzedaży są miarodajne. Za parę dni Lista przebojów okaże się fejk story

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 10 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2020r. 23:26  
Cytuj
Magda Jethon publikuje oświadczenie.

W związku z dzisiejszą wypowiedzią Pawła Kukiza w programie „Kawa na ławę” – oświadczenie:
Paweł Kukiz mówi nieprawdę, twierdząc, że był kiedyś w Trójce zakaz grania jego piosenek.

W 2014 roku Paweł Kukiz kandydował w wyborach samorządowych. Zgodnie z przepisami, dotyczącymi kampanii wyborczych w mediach publicznych, dyrektorzy poszczególnych programów Polskiego Radia byli zobowiązani gwarantować równy dostęp wszystkim kandydatom.

Podczas każdej kampanii wyborczej w mediach publicznych w sposób niemal aptekarski liczony był czas obecności kandydata na antenie. Regularnych sprawozdań na ten temat żądała Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

Minuty nadawania piosenki kandydata, którym w tamtych wyborach był Paweł Kukiz, musiałyby zostać doliczone do ogólnego czasu jego obecności na antenie, co byłoby dla niego niekorzystne. Natomiast niewliczenie minut piosenki do czasu obecności na antenie byłoby niesprawiedliwe wobec innych kandydatów. Wstrzymanie więc emisji piosenek w okresie kampanii wynikało z konieczności przestrzegania prawa.

Poza okresem kampanii wyborczej Paweł Kukiz jako Artysta był wielokrotnie grany i goszczony w audycjach Programu 3, na co są świadkowie.

Proszę, żeby pan Paweł Kukiz zaprzestał szerzenia nieprawdziwych informacji, które godzą w dobre imię - moje i zespołu, którym miałam zaszczyt i przyjemność kierować.


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 867 868 869 870 871 872 873 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »