NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 875 876 877 878 879 880 881 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 09:30  
Cytuj
Póki co druga tura dla Dudy. Jedyny sondaż nad jakim warto się pochylić:


https://mobile.twitter.com/MarcinPalade/status/1267168863189336065


Obrońcy praworządności i chłopcy POKO-cy wolnościowcy pewnie zaraz wyjadą z sensacyjnym sondażem z okopress czy innej chuj.i , ale cóż można poradzić? umiech


Inna sprawa że kampania urzędującego prezydenta zaczyna wyglądać jak ta Bronka, sprzed 5 lat....umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 09:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 10:08  
Cytuj
Jakoś to tak jest że jak te chłopy zostają prezydentami to tracą jaja.

https://vm.tiktok.com/KwBdmT/

Za oceanem natomiast Trump trzyma fason ale i tak o reelekcję będzie mu ciężko, zamieszki nie ustają.

https://vm.tiktok.com/KwhkR1/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11617
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 10:30  
Cytuj
Takie zamieszki zapewne są marzeniem kodziarzy, ciamajdanu, całej tej antypolskie "opozycji" i im podobnych.

Wtedy to by mogli robić prowokacje, ustawki dziennikarskie... ech...
A i kasa konkretna przyszłaby z zagranicy na jak największe rozruchy, na bojówkarzy, prowokatorów, statystów... premie by były...

Bolek by stanął na czele pochodu, chyży rój mógłby w końcu wjechać na swoim białym koniu... Byłoby w końcu tęczowo...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4960
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 10:43  
Cytuj
Premier Rumunii Orban(nie Węgier), został ukarany grzywną w wysokości 3000 lei (ok. 2750 zł) za złamanie obostrzeń wprowadzonych w kraju ze względu na epidemię koronawirusa. Powodem kary był brak założonej na twarz maseczki ochronnej.ok

Jeśli chodzi o grzywnę jaką otrzymał premier i dowodem było ...opublikowane w sieci zdjęcie! :szok:

A nasz Anżej ?
https://demot(...)odchodza

Na udostępnionej fotografii widać Orbana wraz z innymi członkami rządu jak siedzi przy stole, w swoim gabinecie,a nikt nie ma założonej maski ochronnej. Żaden z obecnych na spotkaniu nie zachowuje również tzw.dystansu społecznego.boks

"Premier ma świadomość, że wszyscy obywatele muszą przestrzegać obowiązujących zasad, niezależnie od ich stanowiska. Jeśli prawo zostanie złamane, wówczas sankcje muszą być egzekwowane" -podał rzecznikzdegustowany

Poza Orbanem, policja w Bukareszcie ukarała jeszcze cztery inne osoby.Można tak zrobić?Tak,ale nie w Przenajświętrzym Kaczostanie.
Ukarani to: minister spraw zagranicznych, minister transportu, infrastruktury i komunikacji, minister gospodarki oraz wicepremier.good

A u nas przeróżne karakany na "kaczych łapach"jeżdżą,łażą jak chcą i gdzie im się podoba.Bezkarnie.zaklopotany
Patrz -lewy dolny róg zdjęcia.

https://demot(...)-belkotu

W Rumunii wystarczyło zdjęcie,a u nas całe filmy nie są wystarczającym dowodem.Dla przykładu zdjęcie z Bieszczad,z Anżejem w roli głównej i kieliszkiem do gorzały na stole.
Dobra zmiana!
Tak,tak.Po ch...u-jak powiedział baca, wyciągając resztki "majtek" z sieczkarni.ok

https://demot(...)est-fejk

https://demot(...)kawostka

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 11:20  
Cytuj
CYTAT
Takie zamieszki zapewne są marzeniem kodziarzy, ciamajdanu, całej tej antypolskie "opozycji" i im podobnych.

Wtedy to by mogli robić prowokacje, ustawki dziennikarskie... ech...
A i kasa konkretna przyszłaby z zagranicy na jak największe rozruchy, na bojówkarzy, prowokatorów, statystów... premie by były...

Bolek by stanął na czele pochodu, chyży rój mógłby w końcu wjechać na swoim białym koniu... Byłoby w końcu tęczowo...


Bronisz tego PISu jak niepodległości i wiary, a to jest tylko partia polityczna umiech

Opozycja antypolska? Dlaczego? Oni też tu mieszkają, to jest tez ich kraj i będą w nim mieszkać ich dzieci.
Wojna polsko polska, niechęć do uni europejskiej, eksploatowanie lęków zakompleksionej częsci polskiego społeczenstwa to domena niektórych starszych panów najlepiej czujących się we własnym domu i podwórku. Młodzież będzie to miała w d..
Pewnych procesów cywilizacyjnych nie da się zatrzymać chyba, że ponownie zamknęlibyśmy się za żelazna kurtyną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11617
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 12:08  
Cytuj
A gdzie w tym wpisie broniłem PiS-u? :szok:

Dlaczego antypolska?
- bo 8 lat rządów PO-PSL, były czasem bezmyślnej wyprzedaży polskiego przemysłu. Uzależnianiem go i niszczeniem tych resztek, które zostały
- była nawet próba sprzedania Lasów Państwowych
- totalny wasalizm gospodarczy i polityczny wobec Niemiec
- totalna spolegliwość wobec Rosji
- próby przekształcenia społeczeństwa w bezideową masę, krytyczną wobec chrześcijaństwa, ale za to bezkrytyczną wobec ideologii Gender, ruchów LGBTQiR
- próby wyrugowania patriotyzmu jako szkodliwego
- próba wypaczenia, zniszczenia rodziny - podstawowej komórki społecznej
- próba wprowadzenia do szkół wytycznych WHO - seksualizacja dzieci


Co z tego, że tu mieszkają, jak za przeproszeniem srają do własnego gniazda.
Co teraz robi "opozycja"? - za wszelką cenę to gniazdo próbuje podpalić. Zdestabilizować.



Piszesz, że pewnych procesów cywilizacyjnych nie da się zatrzymać.
Nieprawda.

Po pierwsze to nie są procesy cywilizacyjne - to jest regres cywilizacyjny.

Po drugie. To my możemy stać się zaczątkiem uratowania cywilizacji życia - tożsamości chrześcijańskiej Europy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 13:12  
Cytuj
CYTAT
Takie zamieszki zapewne są marzeniem kodziarzy, ciamajdanu, całej tej antypolskie "opozycji" i im podobnych.

Wtedy to by mogli robić prowokacje, ustawki dziennikarskie... ech...
A i kasa konkretna przyszłaby z zagranicy na jak największe rozruchy, na bojówkarzy, prowokatorów, statystów... premie by były...

Bolek by stanął na czele pochodu, chyży rój mógłby w końcu wjechać na swoim białym koniu... Byłoby w końcu tęczowo...

Ty jednak masz dobrze nasrane pod kopułą zamiast mózgu. Tylko patrzeć jak kaczor wjedzie na białym koniu 28 czerwca. Straszy Polaków, że użyje wszelkich dostępnych państwu środków, a więc również stanu wojennego.
Tylko się nie obraź, bo mi będzie smutno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11617
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 14:21  
Cytuj
Mhm. zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 14:53  
Cytuj
Ładnego masz fioła, ale nie musisz wszystkim tego pokazywać bo i tak każdy kto czyta to forum o tym wie.
Ale nie obraziłeś się?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 14:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 15:15  
Cytuj
mirek777, ten twój powyższy post to jest naprawdę taczka gówna. Jeszcze da się z tobą dyskutować ale odpalasz czasem taki ściek na miarę TVP, że nawet nie chce się odnosić do tego bo taki smród straszny.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 15:46  
Cytuj
CYTAT

Ty jednak masz dobrze nasrane pod kopułą zamiast mózgu. Tylko patrzeć jak kaczor wjedzie na białym koniu 28 czerwca. Straszy Polaków, że użyje wszelkich dostępnych państwu środków, a więc również stanu wojennego.
Tylko się nie obraź, bo mi będzie smutno.




Brat kuzyna mojej ciotki mówił mi to samo. O tych wszelkich dostępnych środkach a nawet o stanie wojennym. A on jest obryty jak mało kto ( przynajmniej kiedy nie pije), zatem zagrożenie jest realne...


Trzeba kolejnych ofiar śmiertelnych kaczystowskiego reżimu żeby ten naród się ogarnął. Jeden Diduszko to za mało żeby zdjąć bielmo z oczu niedowiarków....umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 16:19  
Cytuj
jak zawsze bez ofiar postępu , regresu nie doświadczysz

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
A gdzie w tym wpisie broniłem PiS-u? :szok:

Dlaczego antypolska?
- bo 8 lat rządów PO-PSL, były czasem bezmyślnej wyprzedaży polskiego przemysłu. Uzależnianiem go i niszczeniem tych resztek, które zostały
- była nawet próba sprzedania Lasów Państwowych
- totalny wasalizm gospodarczy i polityczny wobec Niemiec
- totalna spolegliwość wobec Rosji
- próby przekształcenia społeczeństwa w bezideową masę, krytyczną wobec chrześcijaństwa, ale za to bezkrytyczną wobec ideologii Gender, ruchów LGBTQiR
- próby wyrugowania patriotyzmu jako szkodliwego
- próba wypaczenia, zniszczenia rodziny - podstawowej komórki społecznej
- próba wprowadzenia do szkół wytycznych WHO - seksualizacja dzieci


Co z tego, że tu mieszkają, jak za przeproszeniem srają do własnego gniazda.
Co teraz robi "opozycja"? - za wszelką cenę to gniazdo próbuje podpalić. Zdestabilizować.



Piszesz, że pewnych procesów cywilizacyjnych nie da się zatrzymać.
Nieprawda.

Po pierwsze to nie są procesy cywilizacyjne - to jest regres cywilizacyjny.

Po drugie. To my możemy stać się zaczątkiem uratowania cywilizacji życia - tożsamości chrześcijańskiej Europy.



Jestem pełen podziwu dla twojego zaangażowania w walkę o ideały za które pewnie gotów byłbyś umrzeć na barykadzie. Mnie jednak nie podobała się pewna" narracja" która utożsamia walkę wyborczą z walką o niepodległość i nadaje jej charakter religijnyumiech Nie zauważyłem aby na tzw Zachodzie swoboda praktyk religijnych była w jakikolwiek sposób ograniczana.
Nikt poza tymn torysów nie nazywa antyangielskimi, republikanów antyamerykańskimi czy AfD antyniemieckimi.
Nie chcę agitować za żadną ze stron, ale sprowokowany twoimi argumentami napiszę kilka przemyśleń. Próba przeistoczenia społeczeństwa w bezideowa, antypatriotyczna, antychrześcijańską, rozseksualizowana masę może być tylko wytworem twojej wyobraźni.
Podrasuje więc trochę rzeczywistość tak jak ty to zrobiłeśumiech
PIS doszedł do władzy destabilizując wszystko co się dało, Błaszczak negował w telewizji wszystko od A do Z, uciekali się nawet do kłamstwa - państwo w ruinie i sfałszowane wybory. Reformę sądownictwa spartaczył przez co mamy problem z Unią z eksportu do której żyjemy.
Czy naprawdę dobrą decyzją będzie którzy wybieranie ksenofobów, homofobów, tych którzy spartaczyli reformę sądownictwa przez co możemy stracić dotacje unijne w tak trudnym dla nas czasie, tych którzy zniszczyli etos pracy przez system zasiłków, tych którzy naginają konstytucję, aby wybrać ponownie na prezydenta swojego człowieka?
Zrobili dobre rzeczy, ale teraz ich dłuższe pozostawanie przy niepodzielnej władzy przybliża do nas scenariusz kubański, który zaczął się bardzo dobrze, a skończył biedą i zacofaniem społeczeństwa. Anglicy podziękowali Churchillowi który był dobry na czas wojny ale już nie w czasie pokoju.
Co do chrześcijaństwa to dodam że Episkopat jest chyba bardziej postępowy niż cześć parafianumiech - list w sprawie uczciwych zgodnych z prawem wyborów, wywieszenie nr tel linii pomocy dla ofiar molestowania księży.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 16:25  
Cytuj
Anglicy i inni nie mieli Targowicy zaborów i PRL-u

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 16:38  
Cytuj
Bo Anglicy to nie naród sprzedawczyków.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 16:41  
Cytuj
Cdn,
A jak tam Donald się trzyma, nadzieja prawakow na całym świecie?umiech

https://vm.tiktok.com/KEdnV5/
https://vm.tiktok.com/KEJ461/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 16:47  
Cytuj
Ciekawe te sondaże. Duda gdyby miał wygrać to wygra w pierwszej turze. Przecież społeczeństwo jest tak podzielone, że jest Duda i reszta. Jedynie wyborcy Bosaka mogliby zagłosować na Dudę ale on ma niewielkie poparcie. Po za tym nie wszyscy jego wyborcy zagłosują na Dudę. c
Część wogole nie pójdzie pozostali skreślą obu by oddać nieważny głos.

No ale mogę się mylić i wyborcy Tanajny czy Kamysza lub Hołowni zagłosują na Dudę uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
Cdn,
A jak tam Donald się trzyma, nadzieja prawakow na całym świecie?umiech

https://vm.tiktok.com/KEdnV5/
https://vm.tiktok.com/KEJ461/


ma się doskonale , jak my po występach Rebeliantów, KODomitow i anfity na MN

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 16:54  
Cytuj
CYTAT
Bo Anglicy to nie naród sprzedawczyków.


odwrotnie, gdyby mieli zabory i PRL to by mieli sprzedawczyków w takiej ilości, chronionych przez zagranice

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 17:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Cdn,
A jak tam Donald się trzyma, nadzieja prawakow na całym świecie?umiech

https://vm.tiktok.com/KEdnV5/
https://vm.tiktok.com/KEJ461/


ma się doskonale , jak my po występach Rebeliantów, KODomitow i anfity na MN


Oby nie były to tylko twoje pobożne życzenia, bo chińska platforma społecznościowa, która ma już 1,5 miliarda użytkowników zalewa ich filmikami z brutalnych akcji amerykańskiej policji. Wątek rosyjski w poprzedniej kampanii Trumpa to może być pikuś. Chiny idą po światowe przywództwo czy się to komuś podoba czy nie. Trump czy jakikolwiek inny prezydent będzie musiał im stawić czoła. Będzie się działo, choć nie wiem czy to zadanie dla Trumpa. To jak dał się ograć temu grubemu Koreańczykowi wola o pomstę do nieba.

https://vm.tiktok.com/KojVgC/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 18:33  
Cytuj
oglądałem brutalne ustawki palenia miast i okradania sklepów przez czerwoną antifę a nawet pacyfikacje Hong Kongu przez komunistyczną partie chin, uważasz ze reżim komunistów pokazuje to chińczykom? nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 20:31  
Cytuj
Myślę że to nie są ustawki oraz że nie ma znaczenia co się pokazuje Chińczykom, bo Chiny to kraj totalitarny a w USA są wolne wybory. Zastanawiam się tylko jakie szanse ma Trump na reelekcję w zmieniającej się rzeczywistości. Kto by jednak nie wygrał to w pokoronawirusowym świecie nie będzie mieć to dla Polski większego znaczenia. O jakimś większym amerykańskim zaangażowaniu wojskowym na wschodniej flance możemy zapomnieć.
Liczą się Chiny, przeciwnik dużo groźniejszy od Rosji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 21:08  
Cytuj
dla Polski ma znaczenie nowy porządek wpływów mocarstw, złamanie przez komunistów umowy niezawisłości HK od kontynentalnych chin to znak dla każdego ze umowy szanują jak Putin

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11617
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
mirek777, ten twój powyższy post to jest naprawdę taczka gówna. Jeszcze da się z tobą dyskutować ale odpalasz czasem taki ściek na miarę TVP, że nawet nie chce się odnosić do tego bo taki smród straszny.


Goodman

To są moje poglądy. (I nie tylko moje)ok
Nie wiem, co mówią w tvp, bo nie oglądam.
Domyślam się, że dla twardego elektoratu PO i bezideowców to co napisałem może się wydawać straszne. Wasi politycy bazują bowiem na ogłupianiu i niepamięci swoich wyborców. Dla ciebie - osoby niewierzącej to musi być straszne - dlatego, że daleki jesteś od ateizmu - ale na ten temat już dyskutowaliśmy kiedyś.

Nie emocjonuj się tak. potluczony

Ferbi

Zadałeś mi pytanie, dlaczego uważam "opozycję" za ruch antypolski - podałem Ci konkrety.ok

Nikt nie zamierza wszczynać wojen religijnych. Po prostu nie damy wyrugować chrześcijaństwa z przestrzeni publicznej, pod pretekstem zachowania jakiejś chorej, wypaczonej poprawności politycznej.
Jesteśmy u siebie.ok

Nie bronię PiSu i nie kocham go. Jednakże dla mnie tacy ludzie jak Błaszczak, Szydło, Kamiński... to przyszłość naszej polityki.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 875 876 877 878 879 880 881 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »