NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 876 877 878 879 880 881 882 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 21:59  
Cytuj
Błaszczak, Szydło , Kamiński. Ja cierpię dolę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 21:59  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 22:04  
Cytuj
Mirek777 ja uważam że ty to antypolak i PiS to chytra antypolska banda.

Wstrzymaj się z taką narracją bo monopolu na wiarę ani na patriotyzm nie masz. Każdy widzi że to nic innego jak zagrywka retoryczna służąca szczuciu za alternatywny światopogląd i konkurencję polityczną.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 22:06  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe te sondaże. Duda gdyby miał wygrać to wygra w pierwszej turze. Przecież społeczeństwo jest tak podzielone, że jest Duda i reszta. Jedynie wyborcy Bosaka mogliby zagłosować na Dudę ale on ma niewielkie poparcie. Po za tym nie wszyscy jego wyborcy zagłosują na Dudę. c
Część wogole nie pójdzie pozostali skreślą obu by oddać nieważny głos.

No ale mogę się mylić i wyborcy Tanajny czy Kamysza lub Hołowni zagłosują na Dudę uśmiech



Gdybyś Andrzejku częściej sięgał po opinie mądrych ludzi ( jak chociażby Marcina Palade) a rzadziej do okopress czy innego TVN , ujrzałbyś odpowiedzi na wiele pytań , które cię nurtują. Sądzę jednak że przekracza to twoje możliwości ( wybicie się ponad narrację TVN)...



https://mobile.twitter.com/MarcinPalade/status/1264689851632439298


Jakaś część wyborców tygrysa i Bosaka z pewnością zagłosuje na Dudę.

https://mobile.twitter.com/MarcinPalade

no chyba że chcą stref LGBT u siebie za miedzą...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 22:10  
Cytuj
CYTAT
Wasi politycy bazują bowiem na ogłupianiu i niepamięci swoich wyborców.

Mirku, ja nie należę do żadnego obozu politycznego ani nawet nie sympatyzuję z PO. Jesteś w stanie to pojąć? Ja tylko będę głosował przeciw PiS.
CYTAT

Nie bronię PiSu i nie kocham go.

Bronisz PiS na każdym kroku na tym forum.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 22:27  
Cytuj
Bosak ma poparcie około 7%, bezpartyjny kandydat z TVN około 10. Może się okazać że kandydat Konfederacji wyprzedzi Hołowczyca. A Tanajno ma poparcie rzędu 0,2%. Silny zawodnik Andrzejku...smiech2


https://mobile.twitter.com/MarcinPalade/status/1267165533012713473

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 23:05  
Cytuj
CYTAT


Po drugie. To my możemy stać się zaczątkiem uratowania cywilizacji życia - tożsamości chrześcijańskiej Europy.



Co do oporu przeciw wyrugowaniu chrześcijaństwa z przestrzeni publicznej oraz ratowania tożsamości chrześcijańskiej Europy to powiem ci jak wygląda wersja eksportowa naszego chrześcijaństwa na przykładzie Niemiec.
Przyjeżdża taki Polak do Niemiec i musi się zameldować, a tam pytają go o wyznanie aby wiedzieć gdzie mają przesyłać podatek kościelny. Nasz przeciętny rodak nie chcąc płacić tych kilkunastu EUR miesięcznie w jednej sekundzie zapiera się Boga i całej Trójcy Świętej w jakimkolwiek obrządku i mówi że jest ateistą. Niemcy nas dobrze znają bo żyją koło nas już 1000 lat więc szybko po adresie delikwenta odnajdują adres parafii do której ewentualnie należałby nasz Janusz i wysyłają tam pismo prosząc o potwierdzenie. Okazuje się że Janusz został ochrzczony, był u pierwszej komunii świętej, przyjął bierzmowanie, wziął ślub w obrządku katolickim, ochrzcił dzieci a na koniec dla tych paru EUR którym daleko to pokaźnej gotówki jaką było 40 srebrników, wszystkiego w jednej chwili się wyparł. No po prostu ręce opadająumiech O tym ilu emigrantów chodzi w niedziele na msze święte to już nie chcę mówić, kilka procent może.
Nie wiem kto to wymyślił ratowanie tego chrześcijaństwa przez Polskę, bo rower nie zamknięty na ulicy lepiej zostawić gdzieś w Niemczech lub Holandii, na pewno nie w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 23:24  
Cytuj
No to sie wysiliłem.:szok:
Krótko. Z sensem.good
I dlatego jestem geniuszem.zarumieniony

https://demot(...)ow-w-USA

https://demot(...)d-Stronk

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 23:27  
Cytuj
A co wy chcecie od Mirka? On rok temu napisał, że uważa Kaczyńskiego Jarka za wybitnego polityka. I to grubą,, lyterom'' napisał. Od tamtej pory nie wypowiadałem się na tym forum w kwestii polityki bo cóż można dyskutować z ludźmi ślepo zapatrzonymi w działania partii która robi wszystko, aby w kraju źle się działo (tylko ślepy i naiwny nie widzi tego co niesie za sobą partyja z prawem na czele i sprawiedliwością na piedestale). I dalej nie będę dyskutował bo to tak wygląda jak rzucanie kamieni do wody i rozmowa z idiotą na ten temat-kamień zanurkował na dno po czym rozmówca, dyskutant go wyławia i trzymając go w ręku krzyczy że kamień potrafi pływać i nie utonie. I z góry zaznaczam nie oglądam TVNu, Polsatu (oprócz niedzieli w czasie gdy nie można było iść do kościoła oglądałem na Polsat Rodzina mszę św. z dziećmi dla dzieci) TVp to już nie wiem kiedy widziałem. Widzę, słyszę, wnioskuję i mam obawy przyszłości co do kraju w którym rządzą osoby którym brak kompetencji w każdej dziedzinie a prym wiedzie wiadomo która partia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 00:20  
Cytuj
ciemny lud tej antykatolickiej narracji nie kupi ferbi, wszędzie jest jedna główna walka po linii ideologicznej, pomiędzy nurtem państwowców konserwatywno-narodowych a globalistów liberalno-lewicowych, regres i ferbi gdzie leży twoja wolnościowa alternatywa #3, np. libertynizm z Bogiem, co to takiego według bąbelków jest, ściema umiech

Dla Totalnych wyborców,- jest nieistotnym jaki cyrk z małpami ich politycy uprawiają, nie są oceniani z perspektywy inicjatywy społecznej tylko z punktu gwarancji realizacji prywatnych interesów antypaństwowych czyli anty-pisowskich. W innym przypadku Kidawa miałaby poparcie zbliżone do Trzaskowskiego.
Kidawę świadomie wewnątrz-partyjnie zaorano gdy nie była w stanie poszerzyć elektoratu PO i przyciągnąć do siebie bardziej centrowych wyborców bo stała się niewiarygodną kalką Hołownia+Kosiniak. PO chciała poszerzenia poparcia. Gdy jej rola polskiej cioci się nie sprzedała - ta dama została natychmiast zmielona. PO to pewien "brand" kosmopolityzmu, papugi narodów, pychy bycia anty-ciemnogrodem i kompleksów bycia biednym polakiem, chowania się za autorytetami i celebrytami, emocji którymi łatwo grac jak głupią europejskością kontra polskie przywary, wszystko co polskie tam jest zwyczajnie nienormalne i przejaskrawione jak u Wojewódzkiego i Trzaskowski jest tego znacznie lepszym wyrazem. Każda próba nadania PO polskiej gęby skończy się rozszarpaniem przez istniejące partie. Z punktu widzenia interesów RP to najgorszy wrzód targowicy. Te same "rozterki" przeżył Kosiniak gdy chciał do nich dołączyć i przytulic liberalne wartości, dostał natychmiast kopa od swojego zaplecza. To były próby połączenia wody i ognia co wspaniale udało się na Zachodzie gdy mówimy o różnych liberalno chadeckich nowotworach które z chrześcijaństwem mają tyle wspólnego co PO i Jażdżewski. Ale na Zachodzie nie ma chrześcijańskiego bloku wyborczego bo nie było partii które potrafiliby przetrwać rewolucje post modernistów.
I dlatego nie mieli żadnego wyboru tylko klęczeć i ustępować, to się obecnie zmienia, konserwatywne i chrześcijańskie partie wróciły wszędzie. Polska jest trendseterem.


Wracając do troski kopertowego Grodzkiego, zobaczcie dlaczego ludzie maja już dość zabawy w wybory:

Kiedy zdaniem Polaków powinny odbyć się wybory prezydenckie, Palade:
28 czerwca 56,6%
w listopadzie lub później 9,0%
we wrześniu 7,3%
w sierpniu 6,5%
w lipcu 6,0%
w październiku 5,8%
nie wiem 8,8%

Czyli narracja totalnych nie została kupiona przez główne bloki wyborców (taka wyrównana dystrybucja innych terminów wskazuje na pożytecznych). Wpływ oszustw wyborczych zaczął wyraźnie działać na niekorzyść PO z powodu niecierpliwienia się wyborców zatroskanych o realny stan państwa. Ludzie są gotowi się policzyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 07:07  
Cytuj
CYTAT
Mirek777 ja uważam że ty to antypolak i PiS to chytra antypolska banda.

Wstrzymaj się z taką narracją bo monopolu na wiarę ani na patriotyzm nie masz. Każdy widzi że to nic innego jak zagrywka retoryczna służąca szczuciu za alternatywny światopogląd i konkurencję polityczną.


Progres - masz prawo uważać co chcesz.

Ciekawi mnie jednak argumentacja.
Czy mógłbyś uzasadnić swój pogląd?potluczony

Goodman

To, że czasami bronię PiS-u nie czyni ze mnie zagorzałego sympatyka.
Jest to po prostu partia najbliższa moim poglądom politycznym.
W twoim wypadku deklaracje o nie popieraniu PO stoją w sprzeczności z zagorzałością ataków na PiS. Atakujesz jak typowy beton wyborczy PO. Bezrefleksyjnie, na oślep.

Nie tak dawno zdaje się napisałeś, ze uważasz tuska za męża stanu...potluczony

Nie wiem, czy zauważyłeś - ale zdarza mi się krytykować PiS.chytry

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 08:06  
Cytuj
Obrazek



Na sokuzburaka pełna mobilizacja. Chyba chodzi o to że twórca największej kloaki w polskim internecie jest na etacie u kapitana Palety...umiech


Gdzie jest krugej i rogejst? Gdzie jest Andrzejek, regres i bobek? Gdzie się podziały wszystkie wcielenia lokalnego społecznika?


Gdzież są ci którym nie jest wszystko jedno, a obrona praworządności to ich motyw przewodni?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 08:37  
Cytuj
Onegdaj poważna i szanowana gazeta ( kilkanaście lat ja prenumerowałem) dziś mocno zaskakuje. Hołowczyc już zaczął się brandzlować, a przecież dzień jeszcze się nie skończył....smiech2



Obrazek



https://mobile.twitter.com/szymon_holownia/status/1267560700475555840


Widać już nie tylko okopress publikuje sensacyjne sondaże. umiech


Z drugiej strony jeżeli ten "sondaż" był robiony wśród pracowników warszawskiego magistratu albo na Wilanowie, to wynik obecnego prezydenta jest rzeczywiście sensacyjnie wysoki...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 09:43  
Cytuj
CYTAT



Gdybyś Andrzejku częściej sięgał po opinie mądrych ludzi ( jak chociażby Marcina Palade) a rzadziej do okopress czy innego TVN , ujrzałbyś odpowiedzi na wiele pytań , które cię nurtują. Sądzę jednak że przekracza to twoje możliwości ( wybicie się ponad narrację TVN)...


Myślę, że twoje możliwości intelektualne mogą tylko obejmować tego Palade. Każdy kto ma inne zdanie (własne) to okopress czy tvn. Nie ogarniasz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 10:01  
Cytuj
CYTAT
e, dlaczego uważam "opozycję" za ruch antypolski - podałem Ci konkrety.ok

Nikt nie zamierza wszczynać wojen religijnych. Po prostu nie damy wyrugować chrześcijaństwa z przestrzeni publicznej, pod pretekstem zachowania jakiejś chorej, wypaczonej poprawności politycznej.
Jesteśmy u siebie.ok

Nie bronię PiSu i nie kocham go. Jednakże dla mnie tacy ludzie jak Błaszczak, Szydło, Kamiński... to przyszłość naszej polityki.ok


Dlaczego wszyscy mamy zgadzać się z narrację parii? W Polsce ludzie powinni zajmować się sobą i powstępować wg własnych zasad, a jak ktoś inny ma inne poglądy czy żyje według własnych przekonań, ale ciebie osobiście to nie dotyka, to cię to nie obchodzi. Państwo powinno dać wszystkim wolność w ramach zdrowego rozsądku, a jak ktoś z niej korzysta to już jego osobista sprawa i nic nikomu do tego. U nas z kolei jedno środowisko chce narzucić swoją moralność innym i to rodzi konflikt. No i może to będzie szok dla osób które są za mocną ingerencją państwa w sprawy światopoglądowe i popierają mocno katolicki styl życia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 10:03  
Cytuj
Dzięki sondażom Marcina Palade wiem ,mniej więcej ,na czym stoję. Z natłoku informacji i zwykłej medialnej ściemy płynącej z każdej strony, chyba warto wybrać coś konkretnego. A przynajmniej tak myślę.


Skoro wolisz brandzlowanie się kolejnym sensacyjnym sondażem , nic na to nie poradzę.uśmiech



Zaklinanie rzeczywistości - tak to się chyba fachowo nazywa....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 11:16  
Cytuj
CYTAT

Dlaczego wszyscy mamy zgadzać się z narrację parii? W Polsce ludzie powinni zajmować się sobą i powstępować wg własnych zasad, a jak ktoś inny ma inne poglądy czy żyje według własnych przekonań, ale ciebie osobiście to nie dotyka, to cię to nie obchodzi. Państwo powinno dać wszystkim wolność w ramach zdrowego rozsądku, a jak ktoś z niej korzysta to już jego osobista sprawa i nic nikomu do tego. U nas z kolei jedno środowisko chce narzucić swoją moralność innym i to rodzi konflikt. No i może to będzie szok dla osób które są za mocną ingerencją państwa w sprawy światopoglądowe i popierają mocno katolicki styl życia.


Nie partii - tylko większości społeczeństwa, która wybrała tą partię.

Chyba nie do końca rozumiesz zasady demokracji.

Ludzie o określonych poglądach stanowiąc większość w społeczeństwie wybrali partię polityczną, której program i głoszone poglądy im odpowiadały.

Tym samym upoważniliśmy tych ludzi do stanowienia prawa, zgodnego z naszymi poglądami.

Podam Ci trzy przykłady, gdzie partia rządząca miała gdzieś protesty znaczącej części społeczeństwa:
- podniesienie wieku emerytalnego
- podniesienie podatków
- wysłanie 6-ściolatków do szkoły

Oprócz tego, wbrew rodzicom próbowano omijając prawo wprowadzać do programu nauczania wytyczne WHO w kwestii seksualizacji dzieci.

Jak to się ma do tego co napisałeś?

Sztandarowy przykład: My zupełnie inaczej rozumiemy "nie zabijaj"
Nie możemy dopuścić do swobody w dostępie do aborcji, tabletek "dzień po". Nie możemy dopuścić do legalizacji eutanazji.

Bo dla nas jest to regres cywilizacyjny.
To uderza w podstawy naszych przekonań a jednocześnie w chrześcijaństwo.

Nie możemy się zgodzić na małżeństwa homoseksualne, bo jest to wypaczenie rodziny - podstawowej komórki społecznej. Nie możemy się zgodzić na adopcję dzieci, przez takie pary - gdyż logicznym jest, że dzieci wychowywane w wypaczonym modelu rodziny nie staną się "tolerancyjne i otwarte" - staną się wypaczone, bo zaburzony w ich psychice zostanie wzorzec mężczyzny i kobiety, matki i ojca.

To o czym piszesz w moim przekonaniu to wstęp do anarchii i całkowitego upadku ludzkości:
- nie chcę płacić na służbę zdrowia (bo wydaje mi się, że wiecznie będę zdrowy) - więc nie płacę
- czuję się pacyfistą - nie chcę płacić na wojsko...
- nie jeżdżę samochodem - nie chcę płacić na drogi
- nie chcę płacić na ZUS - płakał będę jak dożyję
- chcę aborcji - mam kiedy chcę - bo to wewnątrz mnie, jest jak dodatkowy organ - nie ma żadnych praw - w końcu seks to zabawa - no nie?
- chcę operacji zmiany płci dla mojego 6-scioletniego dziecka? - czemu nie?
- chcę zmienić płeć na 1/4 kobiety, 1/2 mężczyzny, 1/4 jednorożca... - czemu nie?
- czuję się kobietą i będę jako kobieta startował w zawodach sportowych - czemu nie?


i tak dalej...potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 12:44  
Cytuj
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 13:27  
Cytuj
Deficyt sektora finansów publicznych w 2014 wynosił około 55 miliardów złotych. Na koniec 2019 około 10 miliardów złotych. Za tę niewielką różnicę ( około 45 miliardów ) można by rekordowy zysk stadniny koni z 2015 roku jakieś 15000 razy wyrównać...umiech


https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/gus-deficyt-sektora-finansow-publicznych-w-2014-r-55-mld-241-mln-zl-ra534083-4456722

https://www.google.com/amp/s/forsal.pl/amp/1471140,gus-dlug-sektora-finansow-publicznych-wyniosl-w-2019-r-46-0-proc-pkb.html



A masz może porównanie zysków JSW z lat 2015-2019?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 13:36  
Cytuj
@Edo czy któreś z kolejnych jego wcieleń

"Za tę niewielką różnicę ( około 45 miliardów )"

Słyszałeś o czymś takim jak kreatywna księgowość?



"A masz może porównanie zysków JSW z lat 2015-2019?"

Co sprzedaje JSW i jakie były ceny na światowych rynkach w tych latach?

Możesz napisać?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 14:14  
Cytuj
Może na konie też jest koniunktura?umiech


Te pisiory muszą bardzo sprytnie tą kreatywną księgowość prowadzić Szwabie ze Szwabii. Wujek Hans z Brukseli jeszcze się nie połapał.
Trochę dziwne że nikt wcześniej na to nie wpadł...smiech2


No to jak nie JSW , to może chociaż Orlenu albo Lotosu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 14:22  
Cytuj
Na stadnine koni prawie żadnego wpływu nie mają czynniki zewnętrzne, natomiast bardzo duży na deficyt smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 14:45  
Cytuj
CYTAT
To, że czasami bronię PiS-u nie czyni ze mnie zagorzałego sympatyka.
Jest to po prostu partia najbliższa moim poglądom politycznym.
W twoim wypadku deklaracje o nie popieraniu PO stoją w sprzeczności z zagorzałością ataków na PiS. Atakujesz jak typowy beton wyborczy PO. Bezrefleksyjnie, na oślep.

Kaczyński jest gotów zniszczyć gospodarkę, żeby wprowadzić swoją chorą wizję kraju w rzeczywistość. Sam to przyznał i robi to za pomocą swoich marionetek.
To ty atakujesz opozycję "jak typowy beton wyborczy PiS. Bezrefleksyjnie, na oślep."
CYTAT
Nie tak dawno zdaje się napisałeś, ze uważasz tuska za męża stanu...potluczony

Nie napisałem, że uważam go za męża stanu. Napisałem, że Tusk to jeden z najlepszych polskich polityków dzisiaj. Kariera jaką zrobił w Europie i znajomości jakie mu to dało są nieocenione. Przydałby się jako premier/prezydent.
CYTAT
Nie wiem, czy zauważyłeś - ale zdarza mi się krytykować PiS.chytry

Tak, coś tam pisałeś kiedyś, że nie rozliczyli PO za ich rządysmiech2

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 14:49  
Cytuj
@Edo

"Może na konie też jest koniunktura?"

Tak. Za PO Mongolia skupowała konie, bo szykowała się do ataku na Chiny. Stąd zyski.

A teraz ze względu na waśnie rodowe i walkę o wpływy po śmierci Genghis Chana 36-tego plany odłożyli na później i dlatego mniej koni schodzi.

Konie z Janowa to nie była puszka Coli. I to nie była JSW, gdzie każdy głupi by zarobił jak ceny węgla poszły w górę kilkaset (?) procent.


"No to jak nie JSW , to może chociaż Orlenu albo Lotosu? "

Pisz sobie o Orlenie i Lotosie ile chcesz. Nie znam tematu.

Ale nie pier...l o JSW.

Bo gdy już tobie czy mirusiowi opisałem jak wyglądała sprawa z JSW to nie mieliście nic do powiedzenia.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 15:14  
Cytuj
CYTAT

Kaczyński jest gotów zniszczyć gospodarkę, żeby wprowadzić swoją chorą wizję kraju w rzeczywistość. Sam to przyznał i robi to za pomocą swoich marionetek.
To ty atakujesz opozycję "jak typowy beton wyborczy PiS. Bezrefleksyjnie, na oślep."


Jakieś argumenty w tym kierunku?
Dowody?
Cytaty?
Znowu będzie zabawa w przedszkole - "nie - bo ty"? zaklopotany
Nie masz własnego słownictwa? Zwrotów? Określeń?
Będziesz odpisywał przerabiając moje wypowiedzi i kierując do mnie te określenia, których ja użyłem wobec ciebie? potluczony


CYTAT

Nie napisałem, że uważam go za męża stanu. Napisałem, że Tusk to jeden z najlepszych polskich polityków dzisiaj. Kariera jaką zrobił w Europie i znajomości jakie mu to dało są nieocenione. Przydałby się jako premier/prezydent.


No. A dla mnie to zdrajca, dla którego "Polskość to nienormalność"
Zniszczył Stocznię Gdańską i wszystkie firmy z nią kooperujące.
Wyprzedawał co się dało, uzależnił naszą gospodarkę od UE.
Nienawistna marionetka z rękoma utaplanymi we krwi.

Świr - który na biurku trzymał zdjęcie Śp. Lecha Kaczyńskiego dyndające na sprężynce - tak bardzo go nienawidził. Jedynie co umiał to "haratać w gałę", przynosić ubrania politykom unijnym i wykonywać polecenia Angeli Merkel.

CYTAT
Tak, coś tam pisałeś kiedyś, że nie rozliczyli PO za ich rządy


Czyli piszesz bo piszesz, bo tak ci się wydaje, bo dzięki temu sam dla siebie tworzysz argumenty.

Twoje podejście do tuska i jego partii pokazuje, jak bardzo ich popierasz. Co tam. Kochasz. Ubóstwiasz. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 16:06  
Cytuj
TVN dał zdecydowanie więcej Dudzie niż CNN dawał Trumpowi przeciwko Clinton, nauczyli się od swoich właścicieli za morzem żeby nie przesładzać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 876 877 878 879 880 881 882 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »