NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 877 878 879 880 881 882 883 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 17:08  
Cytuj
Szwabie ze Szwabii , klnę się na wszystkie świętości że nie mieliśmy rozmowy na temat notowań JSW. Ale jestem chętny poznać twoje zdanie, szanuję opinie wszystkich seniorów , podkarpackich dewiantów również...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 17:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 17:13  
Cytuj
CYTAT
Dzięki sondażom Marcina Palade wiem ,mniej więcej ,na czym stoję. Z natłoku informacji i zwykłej medialnej ściemy płynącej z każdej strony, chyba warto wybrać coś konkretnego. A przynajmniej tak myślę.


Skoro wolisz brandzlowanie się kolejnym sensacyjnym sondażem , nic na to nie poradzę.uśmiech



Zaklinanie rzeczywistości - tak to się chyba fachowo nazywa....









Edek, znów pitolisz bez sensu bo tak ci wygodniej poukładać teorie. Tylko Ty się tu brandzlujesz tymi sondażami i tym palade.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 17:43  
Cytuj
https://www.cnn.com/2016/11/07/politics/political-prediction-market-hillary-clinton-donald-trump/index.html

Clinton's chances of winning the presidency rose
from 78% last week to 91% Monday before Election Day


.... ale brandzlowanie jeszcze przed nami smiech2 startujemy 60%

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 17:54  
Cytuj
CYTAT
ciemny lud tej antykatolickiej narracji nie kupi ferbi, wszędzie jest jedna główna walka po linii ideologicznej, pomiędzy nurtem państwowców konserwatywno-narodowych a globalistów liberalno-lewicowych, regres i ferbi gdzie leży twoja wolnościowa alternatywa #3, np. libertynizm z Bogiem, co to takiego według bąbelków jest, ściema umiech




Już wy lepiej żadnych ideologii nie twórzcie, to powinno być karalne. I jeszcze kościół w to wciagacie żeby łatwiej ludzi omamić.
Dopiero co pożegnaliśmy dwie ideologie XX wieku, narodowy socjalizm i komunizm, które zebrały krwawe żniwo, a już szykujecie coś nowego - światową walkę konserwatywnych panstwowcow z globalistyczna antykatolicką lewica. Już ci mówiłem że w tej lewicowej Europie możesz siedzieć w kościele ile chcesz i nikt ci złego słowa nie powie.
Ideologie politycy wymyślają po to aby zdobyć władzę omamiajac ludzi, a potem tuszować nią swoje niecne uczynki.
No bo przecież to nic że ten wzbogacił się na zamówieniach rządowych, tamten zatrudnił całą swoją rodzinę bez kwalifikacji, jeszcze jeden przyznał sobie z ludzkich podatków olbrzymie nagrody a owamten to kryminalista z wyrokiem. Przecież my walczymy dla was o lepszy świat, czasem no trzeba obejść prawo, przymknąć oko, najważniejsze że stoimy po właściwej stronie i walczymy dla was wyborcow przeciwko tej strasznej lewicowej zarazie.
Zaczyna się niewinnie a kończy zawsze tak samo, dyktaturą i łamaniem praw człowieka.
Niech politycy tak jak wszyscy odpowiadają za swoje czyny a nie chowają się za parawanem ideologii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 18:08  
Cytuj
CYTAT
Już ci mówiłem że w tej liberalno-lewicowej Europie możesz siedzieć w kościele ile chcesz i nikt ci złego słowa nie powie.


Obrazek
siedzieć to mogę ale milczeć nie zamierzam... bo pada deszcz


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 19:27  
Cytuj
CYTAT


Edek, znów pitolisz bez sensu bo tak ci wygodniej poukładać teorie. Tylko Ty się tu brandzlujesz tymi sondażami i tym palade.



Ok Andrzejku poprzestańmy na tym co Hołowczyc sam opłacił. I niech będzie że to najprawdziwsza prawda. Najwyżej później się powie że albo oszukali albo przekupili....smiech2




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 19:44  
Cytuj
Mirek777 nie ma sensu żebym uzasadniał że jesteś antypolakiem. Szkoda czasu na zabawy w pierdoły. Chciałem cię poinformować tylko że obraźliwe słowa "antypolak" albo "walczą z kościołem" są używane aby adresata przedwcześnie zdyskredytować i uniknąć rzeczowej dyskusji.

Tymczasem:
PiS wie z kim się bratać
- mafia, kościół i polityka lubią się przeplatać!

CYTAT
K. został zatrzymany przez CBŚP. Według zeznań złożonych przez bossa mafii płacił on nowemu nabytkowi TVP w gotówce, bez wystawiania faktur.Co więcej, Pawelski ma za sobą wyrok za pobicie. Pobił mężczyznę metalowym prętem.Pawelski to również redaktor należącej do handlarzy bronią strony „Życie Stolicy”. Udająca prawdziwy portal strona nie posiada ani redakcji, ani redaktora naczelnego. Nieznane są też jej formy finansowania.Oprócz Pawelskiego spółka handlarzy broni nawiązała też współpracę z byłym asystentem sędzi TK Krystyny Pawłowicz Rafałem Otoką-Frąckiewiczem.Strona ta produkuje fake newsy nt. Warszawy, miejskich urzędników i prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Zmyślone informacje powielane są następnie przez TVP i polityków PiS, mimo sprostowaniom i udowadnianiu jej kłamstw przez zespół prasowy miasta.


Kryształowi obrońcy praworządności smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 19:49  
Cytuj
Edek, musisz zacząć myśleć. Sam. Ty jak ten blob. Jesz, żyjesz ale mózgu nie używasz. Palede dał ci sondaże więc sam już nawet się nad tym nie zastanawiasz. Ja żadnymi sondażami się nie podpieram, a to co pisze to moje własne przemyślenie i nie musisz się z tym zgadzać.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 20:07  
Cytuj
Byłbym skłonny przyznać ci rację Andrzejku , ale jedna rzecz stoi w ogromnej sprzeczności z tym co piszesz. Od TVN mózg ci się wyprał , a jeszcze chcesz innych pouczać....smiech2


Ty wierzysz w redaktora Kajdanowicza , ja wierzę sondażom Palade. Na tym poprzestańmy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 20:43  
Cytuj
CYTAT
Mirek777 nie ma sensu żebym uzasadniał że jesteś antypolakiem. Szkoda czasu na zabawy w pierdoły. Chciałem cię poinformować tylko że obraźliwe słowa "antypolak" albo "walczą z kościołem" są używane aby adresata przedwcześnie zdyskredytować i uniknąć rzeczowej dyskusji.

Tymczasem:
PiS wie z kim się bratać
- mafia, kościół i polityka lubią się przeplatać!

CYTAT
Strona zyciestolicy.com.pl produkuje fake newsy nt. Warszawy, miejskich urzędników i prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Zmyślone informacje powielane są następnie przez TVP i polityków PiS, mimo sprostowaniom i udowadnianiu jej kłamstw przez zespół prasowy miasta.


Kryształowi obrońcy praworządności smiech2



https://zyciestolicy.com.pl/oswiadczenie-portalu-zyciestolicy-com-pl/ - rzeczowo podyskutujmy o soku z buraka i jego detoksykującym wpływie na ofiary

Dystrybucja tego "dobra" ma niezapomniane tradycje na naszym portalu... umiech

a postępowi zawsze jedno na myśli smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 21:56  
Cytuj
Serio?

To niżej to też fake?

CYTAT
Jacek Kurski zatrudnił w TVP Łukasza Pawelskiego. To prawnik, który brał pieniądze od bossa mafii vatowskiej Pawła K.



PiS thug life
smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
Byłbym skłonny przyznać ci rację Andrzejku , ale jedna rzecz stoi w ogromnej sprzeczności z tym co piszesz. Od TVN mózg ci się wyprał , a jeszcze chcesz innych pouczać....smiech2


Ty wierzysz w redaktora Kajdanowicza , ja wierzę sondażom Palade. Na tym poprzestańmy...umiech


No widzisz ty dalej swoje....

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2020r. 06:52  
Cytuj
CYTAT
Mirek777 nie ma sensu żebym uzasadniał że jesteś antypolakiem. Szkoda czasu na zabawy w pierdoły. Chciałem cię poinformować tylko że obraźliwe słowa "antypolak" albo "walczą z kościołem" są używane aby adresata przedwcześnie zdyskredytować i uniknąć rzeczowej dyskusji.



Bo to były puste słowa z twojej strony...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2020r. 07:55  
Cytuj
CYTAT
Serio?

To niżej to też fake?

CYTAT
Jacek Kurski zatrudnił w TVP Łukasza Pawelskiego. To prawnik, który brał pieniądze od bossa mafii vatowskiej Pawła K.



PiS thug life
smiech2


kto jeszcze jest w tej mafii ? Smak soku jest najlepszy z rana ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2020r. 10:32  
Cytuj
Właśnie...
Coś ostaniom mało fekaliów z tej fabryczki kłamstw.

Zaszkodziło wykrycie powiązań z PO?potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Cze 2020r. 11:22  
Cytuj
CYTAT
[...]
i tak dalej...potluczony

Kompletnie nie czujesz tego co do ciebie pisze i demokracji to ty nie rozumiesz. Nigdzie nie napisałem że nie będę płacić na Zuz czy jakies inne ustrojstwo bo nie wolno. Czy ludzie w takiej Holandii czy GB nie płaca składek na ubezpieczenie społeczne? Jakies dyrdymały wypisujesz bez racjonalnego rozumowania. To przecież należy w naszym społecznym obowiązku jak wiele innych.
Demokracja masz rację to są rządu większości, ale rządy dogadania się z mniejszością. To że jest jakaś większość w sejmie wybrana przez jakąś tam grupę wcale nie oznacza dawanie im mandatu o decydowaniu o moich poglądach czy przekonaniu i narzucania swojej racji. Chce mieć wybór i nic ci do tego. Żyj sobie tam w tym swoim postępie cywilizacyjnym, ale nie zaglądaj innym co robią w czterech ścianach oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. PIs wcale nie jest taki transparentny na jaki go kreujesz, bo za po mimo protestów podniesiono wiek emerytalny. Za czasów pisu również było wiele protestów czy przekrętów z których władza nic sobie nie robiła. Nie będę się z tobą sprzeczał która partia jest lepsza w tym momencie. Masz klapki na oczach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2020r. 11:32  
Cytuj
Znów głupie przedszkolne przedrzeźnianki "Nie - bo ty..." - czy wy naprawdę nie potraficie nic z siebie wykrzesać?

Nie da się uregulować wszystkiego prawem - i bardzo dobrze - bo byłby to koszmar.

Mniejszości muszą pamiętać, że są mniejszościami.

We wszystkim wskazany jest zdrowy rozsądek, dialog i szacunek. (tęczowa rewolucja zakłada coś zupełnie innego, - postawienie praw dewiantów ponad prawami normalnych ludzi).

Pokazałem ci, do czego może doprowadzić bezmyślny liberalizm i źle pojmowana wolność. Czyli to - do czego dąży ciamajdan.

PO jakoś miało w dupie mniejszości, czy w ogóle protesty społeczne - wtedy ci to zapewne nie przeszkadzało, bo rządzili ludzie zgodni z twoimi poglądami.

Często zaznaczam, że PiS nie jest kryształowy - nie wiem skąd wy mi ciągle próbujecie wmawiać nie moją narrację.zaklopotany

okokok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2020r. 12:25  
Cytuj
Marcin Palade 21 g.
https://mobile.twitter.com/MarcinPalade/status/1267799742790107143

Preferencje w II turze (@united_surveys, 29 maja, zdecyd. wyborcy):
AndrzejDuda 50,0% @KosiniakKamysz 50,0%
AndrzejDuda 50,1% @trzaskowski_ 49,9%
AndrzejDuda 50,2% @szymon_holownia 49,8%
AndrzejDuda 53,0% @RobertBiedron 47,0%
AndrzejDuda 60,1% @krzysztofbosak 39,9%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Cze 2020r. 13:07  
Cytuj
Kłamiesz Hołowczyc wygrywa i to wysoko w drugiej turze. A przynajmniej w redakcji TVN ( czy gdzie tam oni ten sondaż robili).




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2020r. 18:08  
Cytuj
CYTAT
Znów głupie przedszkolne przedrzeźnianki "Nie - bo ty..." - czy wy naprawdę nie potraficie nic z siebie wykrzesać?

Nie da się uregulować wszystkiego prawem - i bardzo dobrze - bo byłby to koszmar.

Mniejszości muszą pamiętać, że są mniejszościami.

We wszystkim wskazany jest zdrowy rozsądek, dialog i szacunek. (tęczowa rewolucja zakłada coś zupełnie innego, - postawienie praw dewiantów ponad prawami normalnych ludzi).

Pokazałem ci, do czego może doprowadzić bezmyślny liberalizm i źle pojmowana wolność. Czyli to - do czego dąży ciamajdan.

PO jakoś miało w dupie mniejszości, czy w ogóle protesty społeczne - wtedy ci to zapewne nie przeszkadzało, bo rządzili ludzie zgodni z twoimi poglądami.

Często zaznaczam, że PiS nie jest kryształowy - nie wiem skąd wy mi ciągle próbujecie wmawiać nie moją narrację.zaklopotany

okokok


Mirki są w mniejszości. Jeśli rząd uzna, że wszystkie Mirki pracują od dziś za miskę ryżu i nie mają żadnych praw to jest to zgodne z prawem?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Cze 2020r. 18:10  
Cytuj
CYTAT
Kłamiesz Hołowczyc wygrywa i to wysoko w drugiej turze. A przynajmniej w redakcji TVN ( czy gdzie tam oni ten sondaż robili).




Obrazek



O masz zaklopotany sam do siebie pisze. ok

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Cze 2020r. 20:01  
Cytuj
Mylisz się Andrzejku. Pisałem do twojego kolegi/kolejnego wcielenia pizdasa. Cieszę się że mogłem pomóc , pozdrawiam. Trzymaj się dziku....umiech



https://mobile.twitter.com/PrezesKochany/status/1268211758415532032


Wstawaj Donald zesrałeś się!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2020r. 22:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2020r. 07:52  
Cytuj
J.. PiS i po

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Cze 2020r. 08:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 877 878 879 880 881 882 883 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »