NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 884 885 886 887 888 889 890 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2020r. 19:30  
Cytuj
CYTAT
Czy dociera do Ciebie że do tej pory w naszym kraju na covid zaraziło się mniej niż 30 tys ludzi?? A zmarło jakieś 1000?? Porównaj te statystyki choćby do Niemiec...


Nie "zaraziło się", a zostało oficjalnie zdiagnozowanych. A ilość takich przypadków jest oczywiście wprost proporcjonalna (chyba) do ilości testów. Porównywanie więc ilości chorych, czy też aktualnie chorych czy też na milion mieszkańców, bez powiązania tego z ilością testów (wykrywalnością) nie ma sensu. Zresztą, trzeba by też pewnie poprzesuwać to w czasie, wyrównać na osi czasu. Pierwsze przypadki wykryte były w końcu w różnych krajach w innym czasie.
Nie zmienia to faktu faktycznego, że pierd...lenie mateuszka, że Polska najlepiej sobie poradziła z wirusem i trzeba brać z niej wzór, to tylko pierd... lenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2020r. 19:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2020r. 19:41  
Cytuj
CYTAT
w Polsce rośnie punktowo z powodu "otwarcia" po bardzo odpowiedzialnej postawie społeczeństwa i tak trzeba trzymać

Odpowiedzialną postawę społeczeństwa to u Niemców widać. Odległości, maski tam gdzie trzeba, przestrzeganie limitów w knajpach i wszystkich publicznych miejscach. I leci na łeb na szyję. A u nas? Przytulanie wyborcze.
A po tym teraz długim weekendzie, to dopiero będzie pik w mig. Ale można go wypłaszczyć. Wystarczy testy zredukować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2020r. 19:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy dociera do Ciebie że do tej pory w naszym kraju na covid zaraziło się mniej niż 30 tys ludzi?? A zmarło jakieś 1000?? Porównaj te statystyki choćby do Niemiec...


Nie "zaraziło się", a zostało oficjalnie zdiagnozowanych. A ilość takich przypadków jest oczywiście wprost proporcjonalna (chyba) do ilości testów. Porównywanie więc ilości chorych, czy też aktualnie chorych czy też na milion mieszkańców, bez powiązania tego z ilością testów (wykrywalnością) nie ma sensu. Zresztą, trzeba by też pewnie poprzesuwać to w czasie, wyrównać na osi czasu. Pierwsze przypadki wykryte były w końcu w różnych krajach w innym czasie.
Nie zmienia to faktu faktycznego, że pierd...lenie mateuszka, że Polska najlepiej sobie poradziła z wirusem i trzeba brać z niej wzór, to tylko pierd... lenie.


Ile faktycznie było/jest chorych na covid w Polsce nie wiadomo. Ale tak samo nie wiadomo ile było czy jest w innych krajach. Jeżeli liczba chorych jest faktycznie dużo większa, to śmiertelność na covid jest dużo niższa niż się przypuszcza...
Póki co, to Polska lepiej poradziła sobie niż Niemcy, to bo liczba zdiagnozowanych zarażonych i ofiar śmiertelnych jest niższa. Może za miesiąc, czy za dwa miesiące; dogonimy Niemcy czy Włochy, ale na razie jeszcze daleko nam do tych krajów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2020r. 20:07  
Cytuj
widzę ze narracja internetowa Korwina zainfekowała niektóre Wstańki dość skutecznie...

w Polsce przetestowano ponad 1 mln osób (niektórych dwukrotnie) i zdiagnozowano zaokrąglając 30,000 przypadków, czyli jest 33:1

Dla porównania sytuacji dla UK byłoby to przy znanych 300,000 przypadkach do dzisiaj 33:1 daje 10 mln testów minimum ale ze urbanizacja UK jest znaczne wyższa, powiedzmy x2 czyli 20 mln testów byłoby odpowiednikiem do sytuacji polskich paru większych miast.

W UK do 20 maja było 1.8 mln przetestowanych z ambicją 100,000 testów dziennie co proporcjonalnie stanowi mniej niż w Polsce bo to daje raptem dodatkowe 2 mln przetestowanych do dzisiaj :-) czyli rząd 4 mln a gdzie te 20 mln zaklopotany

Swego nie znacie cudze chwalicie umiech

Do porównania w USA 330 mln ludzi i wielkie miasta:
https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/cases-updates/testing-in-us.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2020r. 20:46  
Cytuj
CYTAT
widzę ze narracja internetowa Korwina zainfekowała niektóre Wstańki dość skutecznie...

Wiem co to narracja Mariolki, a co to jest narracja Korwina?

CYTAT
w Polsce przetestowano ponad 1 mln osób (niektórych dwukrotnie) i zdiagnozowano zaokrąglając 30,000 przypadków, czyli jest 33:1

1129000, czyli 29830/1mln mieszkańców

CYTAT
W UK do 20 maja było 1.8 mln przetestowanych z ambicją 100,000 testów dziennie co proporcjonalnie stanowi mniej niż w Polsce bo to daje raptem dodatkowe 2 mln przetestowanych do dzisiaj :-) a gdzie te 20 mln zaklopotany

W UK zrobili 6241000, czyli 91900/1mln mieszkańców.
To tak, żeby Mariolka wiedziała, że się coś Mariolce poje...ło. Albo Mariolce wszystko jedno co porównuje, ale to już efekt ruskiej logiki.
Dla porównania:
Słowacja 35400 testów na mln mieszkańców. Trochę więcej testów niż w Polsce a ile aktywnych chorych?
Czyżby to z powodu gęstości obszaru zurbanizowanego?
UK ma zresztą podobną gęstość zaludnienia jak Niemcy 250/230 na km2.
No dobra, a co z Maltą np? Gęstość zaludnienia coś koło 1300/km2, testów 178462 w przeliczenniu na mln mieszkańców. Chorych aktualnie ile?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2020r. 23:21  
Cytuj
ehhh oddelegujcie bystrzejszego trolla z farmy umiech

podałem liczbę osób poddanych testom nie liczbę testów.. bo te mogą być powtarzane

Polska poddaje testom szerszą grupę ludzi "z otoczenia chorego" niż np. USA u nas tylko 3 osoby na 100 jest zakażona a w USA aż 10 na 100. Sięgamy szerzej i to jest plus dla Szumowskiego.

Internetowe narracje wiruso-sceptyków, płaskoziemców oraz Korwina/Tanajno jest dostępna:
„Wirus zabijający 10% zarażonych to nie ‚broń biologiczna’ lecz środek na polepszenie puli genetycznej narodu i ludzkości (bo umierają najsłabsi i najmniej przezorni)!!” (podkreślę fakt ze wirus eliminuje przede wszystkim ludzie wiekowych a więc nie planujących już dzieci... ale i tego nie powstydziłby się miłośnik das Herrenvolk i ideowy libertyn)
- i wszystkie podważają słuszność i skuteczność podjętych przez rząd i Szumowskiego działań prewencyjnych, negując na wszelakie sposoby ewidentnie pozytywne efekty, to jest narracja politycznej agendy a nie odpowiedzialności, troski o nasze zdrowie, rodziny i kieszenie dzięki przytomnej polityce i świetnej mobilizacji społeczeństwa. Zamrożenie na Zachodzie obejmowało nie tylko usługi, garmażerkę i rozrywkę, dotknęło również duże zakłady przemysłowe szczególnie w metropolitarnych obszarach. Tego u nas nie było na taką skale, lepiej to rozegrano chociaż są i negatywne przypadki jak na przykład kopalnie gdzie teraz musimy przykręcić śrubę, ale to nie jest cała gospodarka. Dzięki temu koszty ekonomiczne nie sięgają takich szczytów, tak jak na zachodzie.

Polska szerzej (znacznie) testuje i dokumentuje otoczenie ludzi zainfekowanych. Podaj link do obecnej liczby ludzi przetestowanych w UK, zwróć uwagę ze pytam o potwierdzone wykonane testy a nie możliwości przerobowe albo wysłane personalne testy... wziąłem dostępne dane z brzegu czyli circa 100 tys dziennie bo teraz po protestach to i tak tam będzie gomora i zaczną się jaja kogo obwinić umiech

Wirus rozprzestrzenia się dzięki kontaktom międzyludzkim, w ośrodkach miejskich o dużej populacji i naturalnej szerokiej interakcji międzyludzkiej ilość osób które poddajesz testom jest wielokrotnie wyższa od jakieś tam wsi.

W mojej opinii porównując inne kraje Szumowski zadziałał na plus+ , dla kogoś kto jest zwolennikiem wdrażania szwedzkiej i białoruskiej eugeniki na żywym narodzie obiecuje mu, że na pewno pojawi się okazja do przeprowadzenia ich polityki, niech wtedy wezmą za nią odpowiedzialność zamiast dokarmiać pelikany opowieściami że można było lepiej cool

https://portal.abczdrowie.pl/koronawirus-wypalil-dziury-w-plucach-20-latki-kobieta-otrzymala-podwojny-przeszczep

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2020r. 09:20  
Cytuj
Aaaaa, no teraz to kumam.
W Polsce, na milion sto tysięcy z hakiem zrobionych testów jakieś sto tysięcy poszło na powtórki (ok. 10%), a w UK na 6 milionów dwieście czterdzieści zrobionych testów cztery miliony czterysta czterdzieści poszło na powtórki (ok. 70%). Angole to dupy.
Teraz rozumiem twoje dane i mogę spokojnie przyznać ci rację. Polska to najlepszy kraj w zwalczaniu Covid.
Dane które szukasz (i wiele innych) o Germani, znajdziesz na https://www.rki.d(...)de.html.
Bierz sobie dane jakie tam ci pasują, z dat które ci pasują i udowadniaj sobie co ci pasuje. Nawet, że białe jest białe a czarne jest czarne.
Spróbuj czasem się jednak przespać. Niech kto inny, choć przez chwilę, pełni dyżur.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2020r. 09:33  
Cytuj
eeeee gdzie link do ilości przetestowanych obywateli UK?
CYTAT
W UK zrobili 6241000, czyli 91900/1mln mieszkańców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2020r. 09:44  
Cytuj
Dzisiaj już prawie 6 435 000. Poszukaj. Na pewno znajdziesz. Wierzę w ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2020r. 10:03  
Cytuj
a u nas już 3400000 umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2020r. 10:12  
Cytuj
@cdn..

"a u nas już 3400000"

Jak już skończysz wyjmować swoje newsy to nie zapomnij spuścić wody i umyć rąk.


Testy UK - 6 400 000.

Testy Polska - 1 150 000.



"dla kogoś kto jest zwolennikiem wdrażania szwedzkiej i białoruskiej eugeniki na żywym narodzie"

cdn.. - jest jakaś znacząca różnica pomiędzy wdrażaniem szwedzkiej czy białoruskiej eugeniki, a pomiędzy wdrażaniem naszej rodzimej eugeniki?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2020r. 10:20  
Cytuj
3450000 wańka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2020r. 11:35  
Cytuj
@cdn..

Tyle miałeś do powiedzenia. I nagle cisza.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2020r. 17:05  
Cytuj
czekam na link do liczby głów w UK od Wstańki, ja mam czas

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2020r. 17:44  
Cytuj
cdn..

No popatrz cdn..

Jakby jakiś gej powiedział coś publicznie w Bear River w stanie Wyoming to już byś tu wysmarował posta na pół wątku.

A takiej prostej rzeczy jak liczba testów w UK nie możesz znaleźć?


Nie było tego w materiałach, które przysłali z centrali i przygłup nie umie sam znaleźć?


Liczba testów w UK przekroczyła 6 600 000.


Podać ci link czy sam znajdziesz?



"dla kogoś kto jest zwolennikiem wdrażania szwedzkiej i białoruskiej eugeniki na żywym narodzie"

cdn.. - jest jakaś znacząca różnica pomiędzy wdrażaniem szwedzkiej czy białoruskiej eugeniki, a pomiędzy wdrażaniem naszej rodzimej eugeniki?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Cze 2020r. 21:38  
Cytuj
Szwabie ze Szwabii zluzuj majty . Czy wszystkie podkarpackie dewianty przynudzają tak jak ty , czy jesteś debeściakiem w waszej ekipie?



https://m.youtube.com/watch?v=HmD-x0kyoB0

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2020r. 22:34  
Cytuj
@sz1982

Czy mam nieprzyjemność z Edziem czy jakimś edofilem?

Jeden przygłup nie daje rady to drugi rusza na pomoc?


Tak jak art2deco ruszyła ci na pomoc kiedy "błyskotliwie" wyliczyłeś nam procenty?



"Czy wszystkie podkarpackie dewianty przynudzają tak jak ty"

Jesteś typem, który wykorzystuje pozory rozmowy na publicznym forum po to, żeby móc pisać o masturbacji, dewiacji, luzowaniu majt, stojących dzidach i słoikach w d... Od czasu do czasu interesuje cię jeszcze czy ktoś wali niemca w kask albo czy komuś stoi.

Może to po prostu nie jest forum dla ciebie?

Może znajdź sobie forum dla ludzi, którzy nie ogarniają procentów albo forum dla ludzi ze słoikami w d... i może tam się nie będziesz nudził?


@cdn..

"cdn.. - jest jakaś znacząca różnica pomiędzy wdrażaniem szwedzkiej czy białoruskiej eugeniki, a pomiędzy wdrażaniem naszej rodzimej eugeniki?"

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 11:07  
Cytuj
Kiedy czytam twoje, Szwabie ze Szwabii, wypociny przypomina mi się taki stary kawał:

Spotykają się dwóch kochających inaczej

-mój Stefan to ma hemoroidy jak ogórki
-takie duże?
-nie, takie kwaśne....




Co tam słychać u was? Chyba z każdym rokiem już was coraz mniej zostaje? A jak jeden z was ( podkarpackich dewiantów) odchodzi do krainy wiecznych łowów, to mu wystawiacie wartę honorową? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 11:40  
Cytuj
@MarcinPalade
Nie da się na "paliwie LGBT" dojechać do pierwszej tury. O drugiej nawet nie wspomnę.

Edek twój idol ci mówi żebyś zmienił temat good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 11:46  
Cytuj
@cdn..

"Kiedy czytam twoje, Szwabie ze Szwabii, wypociny przypomina mi się taki stary kawał"

Problem z tobą Edziu jest taki, że dla ciebie nie ma znaczenia o czym czytasz.

Masz łeb tak zapchany stojącymi dzidami, słoikami w d...e i hemoroidami o smaku lub wielkości ogórków, że musisz to wstawiać w każdym temacie.

Nie ma znaczenia jaki to temat.

Nie ma znaczenia kto pisze.


Ty jesteś takim typem, który gdyby nie miał internetu to zaczepiałbym ludzi w parku wieczorem i pytał "Czy stoi panu?" albo "Miał pan słoik w d...?".


I z jakichś powodów chcesz być na tym forum twarzą inteligentnej prawicy.


Ewidentnie masz zryty łeb, ale co ciekawe, cdn.. lubi oskarżać normalnych ludzi o twoje zachowania i jednocześnie nie widzi nic złego w tym co ty tutaj wypisujesz.

Mało tego, sam zaczął wypisywać o stojących dzidach.

Czy ciebie i cdn..'a już całkiem popier...o?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 12:03  
Cytuj
CYTAT

Choć przygotowująca polski samochód elektryczny spółka ElectroMobility Poland działa od 2016 roku i pochłonęła już kilkadziesiąt milionów złotych, wciąż jeszcze nie zaprezentowano efektu jej pracy. Jak wyjawił minister aktywów państwowych Jacek Sasin, winna opóźnieniom jest... zbyt duża konkurencja na rynku.



Kolejne koryto. PO miało swoją elektrownie atomową, którą dziś chetnie kontynuuje pis. Do tego dodają eklektrownię Ostrołęka i CPK. O statkach ze stoczni juz nie będę wspominał. No ale wystarczy nie kraść smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 12:18  
Cytuj
CYTAT

@MarcinPalade
Nie da się na "paliwie LGBT" dojechać do pierwszej tury. O drugiej nawet nie wspomnę.

Edek twój idol ci mówi żebyś zmienił temat good




Wyrażam podobną opinię , chociaż według mnie ten temat wpłynie na ostateczny wynik wyborów. Mimo wszystko jakaś część wyborców Kosiniaka a przede wszystkim Bosaka ( w tym moja skromna osoba) wybierze w drugiej turze Dudę. Właśnie min. ze względu na umizgi Czaskowskiego do LGBT...


Sam widzisz że Palade to baczny obserwator i merytoryczny krytyk partii rządzącej a zwłaszcza tej frakcji związanej z tzw starym zakonem PC ( najbardziej jedzie po Czabańskim za co się dzieje w mediach publicznych). W każdym razie im więcej będziesz dowiadywał się od Marcina Palade , a mniej od okopress czy innego Onetu , z całą pewnością wyjdzie ci to na zdrowie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 12:24  
Cytuj
CYTAT
@cdn..

"Kiedy czytam twoje, Szwabie ze Szwabii, wypociny przypomina mi się taki stary kawał"

Problem z tobą Edziu jest taki, że dla ciebie nie ma znaczenia o czym czytasz.

Masz łeb tak zapchany stojącymi dzidami, słoikami w d...e i hemoroidami o smaku lub wielkości ogórków, że musisz to wstawiać w każdym temacie.

Nie ma znaczenia jaki to temat.

Nie ma znaczenia kto pisze.


Ty jesteś takim typem, który gdyby nie miał internetu to zaczepiałbym ludzi w parku wieczorem i pytał "Czy stoi panu?" albo "Miał pan słoik w d...?".


I z jakichś powodów chcesz być na tym forum twarzą inteligentnej prawicy.


Ewidentnie masz zryty łeb, ale co ciekawe, cdn.. lubi oskarżać normalnych ludzi o twoje zachowania i jednocześnie nie widzi nic złego w tym co ty tutaj wypisujesz.

Mało tego, sam zaczął wypisywać o stojących dzidach.

Czy ciebie i cdn..'a już całkiem popier...o?





Człowiek instynktownie dostosowuje się do do swojego adwersarza. Jeżeli zarzucasz mi nazbyt częste pisanie o stojących dzidach czy słoikach w odbycie ( chociaż to chyba była domena juska) to może zastanów się nad przyczyną rzeczy. Czy jesteś zdolny do takiej refleksji czy demencja starcza ci to uniemożliwia Szwabie ze Szwabii?


Nie odpowiadziałeś na moje pytanie odnośnie warty honorowej u zmarłych podkarpackich dewiantów. Bardzo mnie to nurtuje a przecież tak szybko odchodzą...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 12:28  
Cytuj
CYTAT
jakaś część wyborców Kosiniaka a przede wszystkim Bosaka ( w tym moja skromna osoba) wybierze w drugiej turze Dudę.


Ale wiesz, że poseł Wilk ma na ten temat inne zdanie? I nie wiadomo co powie Bosak przed drugą turą Duda-Trzaskowski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Cze 2020r. 12:41  
Cytuj
CYTAT


Ale wiesz, że poseł Wilk ma na ten temat inne zdanie? I nie wiadomo co powie Bosak przed drugą turą Duda-Trzaskowski.



Ale wiesz że poseł Wilk mówi sam za siebie? Nie wydaje mi się żeby jego opinia była dla kogokolwiek z Konfederacji wiążąca. Pewnie znajdzie się grupa , która poprze Czaskowskiego , ale znajdą się również tacy którzy poprą Dudę. W przypadku wyniku oscylującego około remisu jeden czy dwa procent może być kluczowe do odniesienia zwycięstwa. A temat LGBT działa na szkodę kandydata opozycji , i stąd jego ostatnie tonowanie liberalnych zapędów. PR-owcy mu kazali złagodzić przekaz , i przynajmniej do wyborów udawać umiarkowanego centrystę. Jest w tym nawet wiarygodny , zwłaszcza stojąc obok Rabieja. Chociaż dziwnym zrządzeniem losu ostatnio razem mało się pokazują...umiech

Dla mnie i jak przypuszczam wielu ludzi którzy zagłosują na Bosaka w pierwszej turze opinia posła Wilka nie ma żadnego znaczenia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 884 885 886 887 888 889 890 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »