NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 886 887 888 889 890 891 892 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 07:57  
Cytuj
Rozumiem czyli nie znasz odpowiedzi na moje pytanie, ale podejrzewasz że to kreatywna księgowość i prawda ujrzy światło dzienne? To trochę jak z tą katastrofą w Smoleńsku , że dowodów na
zamach na razie nikt nie widział , ale prawdę dopiero poznamy jak mówi Kaczyński ?umiech


Wbrew pozorom idiotów oglądających TVP od tych którzy wolą TVN niewiele różni...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 07:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
Rozumiem czyli nie znasz odpowiedzi na moje pytanie, ale podejrzewasz że to kreatywna księgowość i prawda ujrzy światło dzienne? To trochę jak z tą katastrofą w Smoleńsku , że dowodów na
zamach na razie nikt nie widział , ale prawdę dopiero poznamy jak mówi Kaczyński ?umiech


Wbrew pozorom idiotów oglądających TVP od tych którzy wolą TVN niewiele różni...


sz1982 to tak jak z wsiowymi "mundrolami" na forum robiacych z siebie idiotow umiech
Nara mundrolu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 09:40  
Cytuj
To ładnie że umiesz się przynajmniej wykręcić od odpowiedzi. To też jest jakaś forma sztuki ...umiech



Funkcjonariusze frontu ideologicznego spod znaku TVN zaczynają rozumieć powagę sytuacji:


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4978
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 10:00  
Cytuj
Od pazdziernika ub.r gotowy jest raport Maciorowej tzw.komisji smoleńskiej.zdegustowany
Pytanie-dlaczego nie został jeszcze opublikowany?nie wiem
Może dlatego że prezesu zakazał ujawnienia tej żenady przed wyborami?
A może dlatego,że Antosiowi szkoda kasy jaką dostaje,albowiem komisja nie rozstała rozwiązana?
Oficjalnym powodem obecnie jest...epidemia koronawirusa.mlotek
Najwidoczniej jest obawa,że rozwikłaniu "zagadki", ludzie rzucą się sobie w ramiona i... wyleczą ze smoleńskiej pandemii.zaklopotany

https://demot(...)wiek-wie

Jest mała afera z udziałem Anżeja.chytry
Okazało sie że ktos podsunął mu listę poparcia dla Trzaskowskiego i on ją podpisał.potluczony

https://demot(...)-i-s-k-o

Na zdjęciu poniżej widać,kto nie jest obłudnikiem.Widać, bo go nie widać.:szok:
Sprytny karakan.ok

https://demot(...)-lubia-w

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 10:52  
Cytuj
@sz1982

"Zupełnie nie widzę powodu dla którego miałbym cokolwiek tłumaczyć podkarpackiemu dewiantowi."

I nie ma powodu, żebyś cokolwiek tłumaczył. Ja swoje zdanie o tobie mam i wyraziłem je wcześniej pisząc, że masz zjeb...y łeb.

Ale może twoi kumple na tym forum (cdn.., art2deco, miruś i inne Lisy i ZSRRy) chcieliby wiedzieć co ma na myśli prawicowy intelektualista kiedy pyta:

"Lubisz w tropikach walić czarne gruchy?"

Może ty się po prostu zapominasz sz1982?

Może u ciebie w domu takie teksty/żarty to normalność, a ty zapominasz, że nie jesteś w domu i nie rozmawiasz z ojcem, matką, żoną albo dzieckiem tylko jesteś na publicznym forum?


Pamiętam naszą dyskusję na temat Matki Boskiej z aureolą.

Zapytałem wtedy:

"Odnośnie aureoli: jakiego powinna być koloru?"

Co mi odpowiedziałeś?

"A jak bijesz Niemca w kask to jaki ma wtedy kolor czubek jego głowy?umiech"


P.S.

"Jeżeli zarzucasz mi nazbyt częste pisanie o stojących dzidach czy słoikach w odbycie ( chociaż to chyba była domena juska) to może zastanów się nad przyczyną rzeczy. "

Ty masz tak zjeb...y łeb, że tobie się wydaje, że kiedy rozmawiasz z ludźmi na różne tematy jest coś takiego jak odpowiednio częste pisanie o stojących dzidach i słoikach w odbycie i nazbyt częste pisanie o stojących dzidach i słoikach w odbycie.


Jak idziesz do sklepu Edziu i pytasz się po ile są truskawki to ile razy w rozmowie ze sprzedawczynią możesz powiedzieć coś o stojących dzidach i słoikach w odbycie, żeby nie było to nazbyt często?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 11:15  
Cytuj
Szwabie ze Szwabii kolejny raz podkreślam że każdy instynktownie dostosowuje się do adwersarza. O biciu Niemca w kask czy słoiku w odbycie mogę porozmawiać z tobą czy juskiem. Nie jest to bynajmniej mój motyw przewodni , dlatego stanowczo zbyt poważnie traktujesz swoją działalność na tym forum. Zluzuj majty...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 12:29  
Cytuj
@sz1982

"kolejny raz podkreślam że każdy instynktownie dostosowuje się do adwersarza."

Jeśli instynkt podpowiada ci, że trzeba pytać nieznajomych czy lubią walić w tropikach czarne gruchy to może przestań działać instynktownie.

Zacznij myśleć.

Zacznij się dostosowywać do adwersarza.

Na początek mógłbyś ogarnąć wyliczanie procentów.


"O biciu Niemca w kask czy słoiku w odbycie mogę porozmawiać z tobą czy juskiem."

Tobie się wyda, że możesz o tym ze mną porozmawiać?

Błąd Edziu.

Ja nie rozmawiam z tobą o słoikach w odbycie.

Ja rozmawiam z tobą o twoim zjeb...m łbie, który instynktownie karze ci pisać o takich rzeczach bez żadnego związku z tematem.

I owszem jest to twój motyw przewodni. Ile razy by cię nie zbanowali to z nowym nikiem wraca stary syf.


Nadal nie odpowiedziałeś jaki kolor powinna mieć aureola Matki Boskiej.

Bo trudno uznać to:

"A jak bijesz Niemca w kask to jaki ma wtedy kolor czubek jego głowy?umiech"

za odpowiedź.


Ja z tobą nie rozmawiam o słoikach i dzidach.

Ja z tobą rozmawiam o powodach dla których "prawicowy intelektualista" chce wiedzieć czy ktoś "lubi w tropikach walić czarne gruchy".

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 12:33  
Cytuj
Ależ ty jesteś namolny stary ramolu...umiech



Zaczynasz mnie irytować...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 12:35  
Cytuj
To jaki kolor powinna mieć aureola Matki Boskiej "prawicowy intelektualisto"?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 13:49  
Cytuj
"PGNiG zawarło z Gazpromem aneks do kontraktu jamalskiego, w którym m.in. uzgodniono, że 1 lipca 2020 r. rosyjski koncern zwróci ok. 1,5 mld dol. nadpłaty za gaz dostarczany po 1 listopada 2014 r. Zwrot nakazał wyrok arbitrażu. "

Jeśli to się uda, - będzie to realny sukces.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 14:31  
Cytuj
CYTAT
"PGNiG zawarło z Gazpromem aneks do kontraktu jamalskiego, w którym m.in. uzgodniono, że 1 lipca 2020 r. rosyjski koncern zwróci ok. 1,5 mld dol. nadpłaty za gaz dostarczany po 1 listopada 2014 r. Zwrot nakazał wyrok arbitrażu. "

Jeśli to się uda, - będzie to realny sukces.


I co z tego , zaraz pewnie wyprowadza 2 razy tyle te Pisowskie obłudne zlodzieje !!!! Umowa widmo jak z respiratorami !!!! Najsmieszniejsze w tym jest to ze byle co by sie nie stalo to przypinaja do tego szybkopisa Dude ze to jego zasluga !!!! Brak slow na ta obłude !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 15:08  
Cytuj
PAD przypinają do długopisu a Trzaskowskiego odpinają od długopisu Karty LGBT a jest najbardziej zasłużony,
to jest dopiero wykluczanie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 16:05  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku skoro sondaże Marcina Palade są zmanipulowane, a tak naprawdę Czaskowski i Hołownia spotkają się w drugiej turze , to chyba dobrze dla ciebie? Za dwa tygodnie o tej porze będziemy wiedzieć czy rację ma Palade czy okopress i TVN ( no i ty za ich poduszczeniem ). Poczekamy zobaczymy , nie przesądzam sprawy bo kampania obecnego prezydenta przypomina tą Komorowskiego sprzed lat pięciu. Ale obstawiam że pierwsza tura zakończy się tak jak przewiduje moje źródło informacji w stosunku Duda 44% a Czasku około 29. To że np wśród twoich znajomych nie ma osób popierających obecną władzę nie oznacza że dotyczy to wszystkich mieszkańców naszego kraju. Chyba nie sądzisz że środowisko bezpartyjnych wolnościowców jest aż tak reprezentatywne?umiech



Andrzejku wypominanie komuś kłamstw przez ciebie to trochę dziwne zachowanie...



Pierwsze zdanie i kłamstwo oraz manipulacja. Reszty nawet nie czytam bo nie warto.
Gdzie ja pisałem, że w drugiej turze spotka się Hołownia i Trzaskowski?
Pisałem ze budyń ma słabe notowania i trzeba fałszować sondaże, by zwolennicy adriana wierzyli w zwycięstwo w drugiej turze.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 16:23  
Cytuj
Powiedzcie mi Miruś i cdn..

Wy obaj (chyba, że to ten sam typ na 2 kontach) jesteście Niezłomnymi Obrońcami Wiary Katolickiej i Zaprzysięgłymi Wrogami LBGT ( w formie, którą lubicie opisywać, a która niekoniecznie ma coś wspólnego z rzeczywistością).


W tym temacie kilkukrotnie zwróciłem uwagę na typa o niku sz1982, który na pytanie o aureolę Matki Boskiej zaczyna bełkotać coś o "czubku głowy walonego Niemca".


I co na to cdn.. i Miruś?

Nic.

Nic się nie stało.

Powiązanie koloru aureoli wokół głowy Maryi Zawsze Dziewicy z "czubkiem głowy Niemca, kiedy się go wali w kask" nie wywołuje u was żadnej reakcji.



Cóż za tolerancja z waszej strony.

I cóż za odwaga z waszej strony.

Zaprawdę powiadam wam nigdy nie widziałem większych obrońców Chrześcijaństwa niż w waszych skromnych osobach.


P.S.

Jeden przygłup (ten, który nie rozumie znaczenia słów, które pisze i generalnie nie odróżnia prawdy od kłamstwa) się pogubił, to farma odpaliła drugiego.

Drugi przygłup (ten od słoików w d...ie i zestawiania koloru aureoli Matki Boskiej z kolorem czubka głowy Niemca, gdy się go wali w kask) się pogubił, to farma odpaliła trzeciego.

Trzeci przygłup (ten, który nie wie czy mordowałby tylko dorosłe niewinne osoby, czy niewinne dzieci też, ale chyba jednak dzieci nie) wyciągnął ratunkowego newsa.

O tym jak to jakiś zagraniczny sąd (czyli najgorsze mendy) z siedzibą w Szwecji (eugenika, multikulti, egalitaryzm, LGBT i inny syf) każe niepodległemu, narodowemu państwu (Rosja) wypłacać pieniądze innemu państwu (Polska).


Spodziewam się teraz, że przygłup, który uważa, że Polska nie wydobywa węgla, bo chce go zachować dla przyszłych pokoleń, zacznie tutaj:
a) narzekać na sądy;
b) przeprowadzi zmasowany atak na sądy i ich przedstawicieli;
c) zakwestionuje prawo sądów do zmuszania państw narodowych do robienia czegokolwiek;
d) nawiąże do wypowiedzi innego przygłupa (tego od NIC SIĘ NIE STAŁO i Latkowski - ikona prawdomówności, zwłaszcza przy wręczaniu nagrody Człowieka Roku Komorowskiemu) i napisze coś o eugenice narodu szwedzkiego.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 16:57  
Cytuj
Polak szkoda na nich nerwów, to psychole. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 17:15  
Cytuj
Wow.

Mowa "miłości" w akcji.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
I co na to cdn.. i Miruś?

Nic.

Nic się nie stało.

Cóż za tolerancja z waszej strony.

I cóż za odwaga z waszej strony.


Bo my wiemy co oznacza aureola, wątpisz ze jest ktoś na tym forum kto nie wie ? Co można by takiej osobie gdyby była powiedzieć, tolerant, gieroj , obrońca konstytucji nie wiem

Obrazek


ludzie wiedza jak dyskutować z marginesem, silentium

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 17:21  
Cytuj
Psychiatrę przy nich by w kaftanie wynieśli umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 17:22  
Cytuj
Grubo.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 17:27  
Cytuj
Ja bym tylko chciał brać to co oni...też bym wielbił jarosława i mysłał że mamy prezydenta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 17:32  
Cytuj
CYTAT
Psychiatrę przy nich by w kaftanie wynieśli umiech


Siema bob!

A jak tam twoje wykształcenie?
Atakujesz je głupio u innych - pochwal się swoim! ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 17:40  
Cytuj
bob jest opiniotwórczy cool tym gorzej dla faktów po faktach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 17:56  
Cytuj
@miruś

"Wow.

Mowa "miłości" w akcji."

Miruś,

człowieku o wielkim sercu,

który budzi się rano i ma tylko to, za co podziękował Bogu wieczorem,

czy gdybyś już strzelał do tych niewinnych osób, to patrzyłbyś im w oczy czy strzelałbyś tak jak w Katyniu, w tył głowy?



@cdn..

"Bo my wiemy co oznacza aureola, wątpisz ze jest ktoś na tym forum kto nie wie ?"

Jakbyś był chociaż odrobinę mądrzejszy, to zorientowałbyś się po licznych postach, że nikt nie pyta o to czym jest aureola.


"Co można by takiej osobie gdyby była powiedzieć, tolerant, gieroj , obrońca konstytucjinie wiem"

Trudno powiedzieć.

Może dziecko?


Co można powiedzieć o kolesiu, który udaje, że zadano mu pytanie:

Czym jest aureola?

Podczas, gdy pytanie brzmiało: Jakiego koloru powinna być aureola?


Z tym, że ja ciebie cdn.. nie pytam czym jest aureola ani jakiego jest koloru.

Ja pytam dlaczego milczysz, gdy Edzio próbuje przekazać jaki to kolor.

Edzio spróbował i tak wytłumaczył, że dalej nie wiem jaki to kolor.

I dlatego teraz zapytam: czy zgadzasz się z tym jego tłumaczeniem?

To o ten kolor chodziło?



"ludzie wiedza jak dyskutować z marginesem, silentium"

Czyli jeśli taki Edzio pyta: czy lubisz walić czarne gruchy w tropikach to ty milczysz?

Jeśli ktoś obraża Matkę Boską tak jak Edzio to ty milczysz?


P.S.

I jeszcze ten przygłup "inżynier" z tym tekstem o wykształceniu.

On pokazał jakiś papier, który by potwierdzał to jego wykształcenie?

Czy koleś po prostu powiedział, że ma takie i takie i czeka co W INTERNECIE napiszą inni?

Miruś - pokazałeś jakiś dyplom?

Czy jesteś Anią lat 12 ze Stalowej Woli, a tak naprawdę Zdziśkiem lat 47 z Tczewa?

Jeśli okaże się, że pokazałeś dyplom to cię później przeproszę, a jeśli nie, to znaczy, że jesteś mocno ograniczoną osobą, której wydaje się, że to co ludzie napiszą o sobie w necie to prawda.


Do takich osób kierowane są kampanię "Bądź bezpieczny w sieci".

Te osoby to z reguły dzieci.


To jak Miruś, pokazałeś ten dyplom?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 17:56  
Cytuj
CYTAT
Wow.

Mowa "miłości" w akcji.



Nie widziałem twojego wpisu po słowach Kaczyńskiego o chamskiej hołocie.

co

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Cze 2020r. 18:14  
Cytuj
CYTAT
To jaki kolor powinna mieć aureola Matki Boskiej "prawicowy intelektualisto"?




Myślę Szwabie ze Szwabii że gdybyś uderzył Niemca w kask , być może przestałbyś być takim namolnym starym ramolem. Matki Boskiej jednakowoż w to nie mieszajmy...


Z drugiej strony w twoim wieku może to daremny trud.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 886 887 888 889 890 891 892 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »