NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 20:07  
Cytuj
to jakieś nowe wcielenie propagandzisty acera, tylko kto to czyta co on wkleja ?

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 20:07  
Cytuj

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2011r. 06:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2011r. 11:37  
Cytuj

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2011r. 11:43  
Cytuj
Cały ten temat na tyle stać.. żenada

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2011r. 14:50  
Cytuj
Platforma zrobila najwiekszy deficyt w historii tego kraju ktory pociagnie nas na samo dno. Przy tym nawet gdyby Kaczynski bylby diablem nie ma znaczenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 4 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2011r. 17:58  
Cytuj
Wojnę polsko-polską rozpętał niejaki Tusk. Po przegranych przez PO wyborach, PiS zaproponował im koalicję. PO głosem Tuska popozycję tą odrzuciło, bowiem resorty oferowane przez PiS im nie odpowiadały. PO chciało resortów MSW, MON,czyli strategicznych oraz stołka premiera dla Tuska. Od tego czasu zaczęło sie opluwanie PiS i Kaczyńskich, nawoływanie przez Tuska do "nieposłuszeństwa obywatelskiego" jątrzenie przez nieudaczną i odrażającą Panią Kopacz wśród pielęgniarek itp. Od tego zarzewia wznieconego przez PO Tusk rozpoczął z PiS-em wojnę polsko-polską! O władzę absolutna, bez opozycji która by patrzyła na jego nieudaczne POdrygi. ZAMORDYZM-to efekt rządów PO. Tuszowanie wybryków i przekrętów rodzimych lodziarzy, bezczelność w Komisji hazardowej Pana Sekuły, to tylko niewiele przykładów z cynicznych rządów PO. Przed "Katastrofą Smoleńską" Tusk, Sikorski razem z ambasadą rosyjską prowadzili wspólne działania w celu zdyskredytowania śp Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Mord Łódzki wcale nie stanowi apogeum tej polityki nienawiści. Będzie jeszcze gorzej - ci ludzie są winni Zdrady Stanu, śmierci 96 osób w Smoleńsku, 1 odoby w Łodzi, są winni sprowadzenia polityki do rynsztoka i zniszczenia wolności słowa w Polsce. Niemiecka mafio-partia - zapłaci za to wszystko. Przyjdzie Czas Patriotów.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2011r. 19:38  
Cytuj
CYTAT
Wojnę polsko-polską rozpętał niejaki Tusk. Po przegranych przez PO wyborach, PiS zaproponował im koalicję.


Tylko polityczny desperat albo samobójca przystaje na propozycje PiS. Popatrz jak skończyli Lepper i Giertych chytry

I to nie jest wojna PiS versus PO tylko PiS versus reszta świata, bo przecież prezio SLD, PSL i resztę też uważa za zdrajców i agentów.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 17:16  
Cytuj
"fractal" - widzę że jesteś dyżurnym obrońcą niemieckiej mafio-partii na tym portalu. Z doświadczenia wiem, że osoby zmanipulowane przez tą parszywą partię i ich usłużne media nie dopuszczają do siebie ani prawdy, ani argumentów. A jednak napiszę kilka słów - głównie by twój komentarz nie namieszał komuś w głowie. Tusk w 2005 roku garnął się do koalicji jak pijak do keleriska. On ma rządzę władzy w oczach. Jest chory psychicznie na punkcie dominacji nad Polakami i PiS-em. Stąd jego bezczelne rządania koalicyjne. To PO prowadzi wojnę z Polakami. Wystarczy rozejżeć się dookoła, zaglądnąć do portfela, popatrzeć na ceny w sklepach, spróbowac dłużej niż minute pooglądać TVN 24 i inne zakłamane ścierwa dziennikarskie. Prawdą jest, że PiS, jest jedyną opozycją w tym kraju - a jednocześnie JEDYNĄ PARTIĄ PATRIOTYCZNĄ. SLD jest z PO w cichej koalicji, - to zabezpieczenie, przed staniem się "przystawką koalicyjną" - każdy kto ma choć odrobinę oleju w głowie to widzi. PSL, to zwykła tufta - zwiąże się z każdym, kto jest u koryta.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 17:32  
Cytuj
CYTAT
\"fractal\" - widzę że jesteś dyżurnym obrońcą niemieckiej mafio-partii na tym portalu. Z doświadczenia wiem, że osoby zmanipulowane przez tą parszywą partię i ich usłużne media nie dopuszczają do siebie ani prawdy, ani argumentów. A jednak napiszę kilka słów - głównie by twój komentarz nie namieszał komuś w głowie. Tusk w 2005 roku garnął się do koalicji jak pijak do keleriska. On ma rządzę władzy w oczach. Jest chory psychicznie na punkcie dominacji nad Polakami i PiS-em. Stąd jego bezczelne rządania koalicyjne. To PO prowadzi wojnę z Polakami. Wystarczy rozejżeć się dookoła, zaglądnąć do portfela, popatrzeć na ceny w sklepach, spróbowac dłużej niż minute pooglądać TVN 24 i inne zakłamane ścierwa dziennikarskie. Prawdą jest, że PiS, jest jedyną opozycją w tym kraju - a jednocześnie JEDYNĄ PARTIĄ PATRIOTYCZNĄ. SLD jest z PO w cichej koalicji, - to zabezpieczenie, przed staniem się \"przystawką koalicyjną\" - każdy kto ma choć odrobinę oleju w głowie to widzi. PSL, to zwykła tufta - zwiąże się z każdym, kto jest u koryta.


Wszystko fajnie, tylko to nie jest temat o Tusku i PO.

Cieszę się że zgadzasz się ze mną w kwestii wojny PiS vs reszta świata. "Prawi i Sprawiedliwi Patrioci" kontra łże patrioci, zdrajcy, postkomuchy, ruskie pachołki i siepacze Michnika. Jeden Naród, Jedna Wiara, Jedna Partia. Jak ja lubię ten język i hasełka fanatyków PiSu. Aż dziw bierze że te 20% Polaków nie wierzy umiech

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 18:25  
Cytuj
Mirek swoją wypowiedzią wpisuje sie w typowego Pisiora.
Jest PiS jako wielcy i jedyni patrioci oraz pozostałe partie z układu jako mafia sterowana z zagranicy. Jest jedyny uczciwy PiS a cała reszta to złodzieje. Wszyscy chcą włady za wszelką cenę a PiS chce tylko rządzić dla nas. Władza wręcz obrzydza Jarka Kaczyńskiego ale musi to robić dla naszego dobra.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 22:10  
Cytuj
Hmmm. Szybka reakcja - chyba twoim jedynym zajęciem jest czatowanie na ludzi którzy nieopatrznie zabłądzą w ten temat. Śmieszy mnie wasze "cytowanie" - po co to? Macie sklerozę i nie wiecie co komentujecie? Tak się składa że PiS i PO to tematy nawzajem się przenikające. Mam prawo pisać gdzie chcę umiechumiechumiech. "fractal" nie wprowadzaj innych w błąd że ja się z tobą w czymś zgadzam - troche godności i honoru - choć wiem, że to dla popieraczy PO towar baaardzo deficytowy. Tak się składa, że PiS na prawdę jest jedyną partią patriotyczną. Żaden członek niemieckiej mafio-partii (lub osoba usłużnie szczekająca dla nich) nie jest patriotą i jest to fakt powszechnie znany i udowodniony - przede wszystkim działaniami podejmowanymi przez Zdrajców Narodu Polskiego z tej mafijnej organizacji. PiS nie jest krzyształowy, a ja nie jestem członkiem tej partii. Oczywiście popieram PiS, ale z pełną świadomością wad tej partii. PO jest po prostu ścierwem niszczącym ten kraj. Dobrej Nocy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 23:31  
Cytuj
CYTAT
PiS nie jest krzyształowy, a ja nie jestem członkiem tej partii. Oczywiście popieram PiS, ale z pełną świadomością wad tej partii. PO jest po prostu ścierwem niszczącym ten kraj. Dobrej Nocy.


Każdy ma prawo do swoich pogladów. Osobiście jestem i czuje się Polakiem, też bym chciał aby politycy dbali o dobro tego kraju i jego obywateli. Na dzien dzisiejszy nie widze takiej partii. W wyborach poparłem JKM choc nie wszystko mi sie podoba w jego pogladach, głosowałem na niego bo gdy by poparła go wieksza część społeczenstwa spewnością sporo by zamieszał, na niekorzyść obecnej władzy.

Głowne partie troche się już zasiedziały na publicznym utrzymaniu. Nie było zadnych radykalnych zmian, więc warto by wyciągać wnioski z tego niż dalej oddawać głosy na "pewniaków" i oglądać ich kłotnie na szklanym ekranie.

PiS dużo stracił i poszedł nieodpowiednia drogą, moze jest jakaś szansa ze Ci co odnich odeszli (PJN) będą skuteczniejszą i normalniejszą opozycją.

Narazie naród jest podzielony za sprawą dwóch partii więc nie ma co liczyć na jego siłe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
Hmmm. Szybka reakcja - chyba twoim jedynym zajęciem jest czatowanie na ludzi którzy nieopatrznie zabłądzą w ten temat.

lol smiech2

CYTAT
Śmieszy mnie wasze \"cytowanie\" - po co to? Macie sklerozę i nie wiecie co komentujecie? Tak się składa że PiS i PO to tematy nawzajem się przenikające. Mam prawo pisać gdzie chcę umiechumiechumiech.

Jakie \"cytowanie"\?
Zazwyczaj na forach obowiązuje jakiś regulamin, nie ma totalnej samowolki.

CYTAT
\"fractal\" nie wprowadzaj innych w błąd że ja się z tobą w czymś zgadzam - troche godności i honoru - choć wiem, że to dla popieraczy PO towar baaardzo deficytowy. Tak się składa, że PiS na prawdę jest jedyną partią patriotyczną. Żaden członek niemieckiej mafio-partii (lub osoba usłużnie szczekająca dla nich) nie jest patriotą i jest to fakt powszechnie znany i uKtprzede wszystkim działaniami podejmowanymi przez Zdrajców Narodu Polskiego z tej mafijnej organizacji. PiS nie jest krzyształowy, a ja nie jestem członkiem tej partii. Oczywiście popieram PiS, ale z pełną świadomością wad tej partii. PO jest po prostu ścierwem niszczącym ten kraj. Dobrej Nocy.


1. Nie jestem zwolennikiem PO.
2. Któż to taki udowodnił że PiS to jedyna patriotyczna partia? Jakieś wiarygodne źródło tych rewelacji?
3. To wolny kraj, każdy ma prawo to własnego zdania. Moim zdaniem "ścierwo niszczące ten kraj" to PiS a bracia Kaczyńscy to największe nieszczęście jakie spotkało Polskę po 1945.
4. To w końcu partie poza PiSem to niemiecka mafia, ruskie pachołki, brukselskie, żydowskie czy może kosmitów? Mógłbyś napisać jaśniej bo gubię się w tej pokręconej filozofii kaczystów.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 18:18  
Cytuj
"fractal" po prostu zastrzeliłeś mnie śmiechem. Ale żałosny jesteś. Chodzi oczywiście o zmianę "logo". umiechumiechumiechumiech Nie masz własnych pomysłów, własnego stylu? Masz coklwiek swojego? Już lepiej zostań przy prymitywnym psie - żulu z flaszką w ręku - bardziej pasuje do twojego wizerunku - to naśladownictwo jest po prostu żałosne. Na Stalówce.NET mamy el.banana - oszusta używającego kilku nicków, który sam sobie przytakuje pod innymi nickami. A tu mamy "fractala" - naśladowcę umiechumiechumiechumiech. Waszą wspólną cechą jest na pewno wypieranie się faktu popierania PO. Ktoś ci to musi powiedzieć: Popierasz PO - jesteś ich wiernym, zmanipulowanym "żołnierzem" - dodatkowo walisz bez zastanowienia typowymi głupimi sloganami zasłyszanymi w TUSK 24. Żenada. Ale jest jeden plus - choć na pewno nie jesteś patriotą - to chyba jesteś Polakiem. No brawo!
A teraz kilka słów o pochodzeniu PO - jest to siostrzana partia niemieckiego CDU (CDU jest współzałożycielem PO), a CDU oczywiście ściśle współpracuje ze Związkiem Wypedzonych Eriki Steinbach. (Erika Steinbach jest w ścisłym zarządzie CDU). Nie bez powodu Kaczor Donald - Słońce Peru dostał medal od Angeli Merkel za działania proniemieckie. Dla przykładu Graś jest cieciem w domu niemieckiego biznesmena. Nie są to plotki - tylko fakty.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 18:53  
Cytuj
CYTAT
\"fractal\" po prostu zastrzeliłeś mnie śmiechem. Ale żałosny jesteś. Chodzi oczywiście o zmianę \"logo\". umiechumiechumiechumiech Nie masz własnych pomysłów, własnego stylu? Masz coklwiek swojego? Już lepiej zostań przy prymitywnym psie - żulu z flaszką w ręku - bardziej pasuje do twojego wizerunku - to naśladownictwo jest po prostu żałosne. Na Stalówce.NET mamy el.banana - oszusta używającego kilku nicków, który sam sobie przytakuje pod innymi nickami. A tu mamy \"fractala\" - naśladowcę umiechumiechumiechumiech. Waszą wspólną cechą jest na pewno wypieranie się faktu popierania PO. Ktoś ci to musi powiedzieć: Popierasz PO - jesteś ich wiernym, zmanipulowanym \"żołnierzem\" - dodatkowo walisz bez zastanowienia typowymi głupimi sloganami zasłyszanymi w TUSK 24. Żenada. Ale jest jeden plus - choć na pewno nie jesteś patriotą - to chyba jesteś Polakiem. No brawo!
A teraz kilka słów o pochodzeniu PO - jest to siostrzana partia niemieckiego CDU (CDU jest współzałożycielem PO), a CDU oczywiście ściśle współpracuje ze Związkiem Wypedzonych Eriki Steinbach. (Erika Steinbach jest w ścisłym zarządzie CDU). Nie bez powodu Kaczor Donald - Słońce Peru dostał medal od Angeli Merkel za działania proniemieckie. Dla przykładu Graś jest cieciem w domu niemieckiego biznesmena. Nie są to plotki - tylko fakty.


Na stalowce.net się nie udzielam, o żadnych el bananach nic mi nie wiadomo.
Zarzucając mi używanie kilku kont - jak na usera od wczoraj z pięcioma postami na koncie - jesteś naprawdę śmieszny smiech2
Ja jestem "żołnierzem PO" - haha to dopiero mi nowość smiech2 Wywróżyłeś to z fusów czy tarota?

Aha, i nie tylko ty masz prawo używania symboli Polski. Ja przynajmniej się nieco wysiliłem a nie tak jak ty wpisałeś w goglu "godło Polski" i wziąłeś pierwszy z brzegu obrazek. Jakże oryginalnie.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 20:19  
Cytuj
CYTAT

3. To wolny kraj, każdy ma prawo to własnego zdania. Moim zdaniem \"ścierwo niszczące ten kraj\" to PiS a bracia Kaczyńscy to największe nieszczęście jakie spotkało Polskę po 1945.


Polska jest raczej wolnym krajem, choc podatki trzeba płacić umiech Każdy ma prawo do własnego zdania ale nie każde zdanie musi być zgodne z prawdą.

Jeżeli uważasz ze Kaczyńscy to największe nieszczęscie dla Polski,po 1945 to coś Ty robił na lekcjach historii ? Poczytaj w jakich okolicznościach powstawała powojenna Polska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 20:57  
Cytuj
CYTAT

Polska jest raczej wolnym krajem, choc podatki trzeba płacić umiech Każdy ma prawo do własnego zdania ale nie każde zdanie musi być zgodne z prawdą.

Jeżeli uważasz ze Kaczyńscy to największe nieszczęscie dla Polski,po 1945 to coś Ty robił na lekcjach historii ? Poczytaj w jakich okolicznościach powstawała powojenna Polska.


Jak mawiają tylko dwie rzeczy są pewne - śmierć i podatki.
Fakt, z tym 1945 to trochę przesadziłem chytry ale po 1989 jak najbardziej.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 21:05  
Cytuj
CYTAT


Jak mawiają tylko dwie rzeczy są pewne - śmierć i podatki.
Fakt, z tym 1945 to trochę przesadziłem chytry ale po 1989 jak najbardziej.


Też się z tym nie zgodze. Najwiekszym nieszczesciem od 89r, były kompromisy nowej władzy ze starą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 20:15  
Cytuj
Według polityków Prawa i Sprawiedliwości podsłuchiwanie Lecha Kaczyńskiego i jego rodziny to afera większa niż Watergate. - To niebywały skandal - mówi w rozmowie z portalem Niezależna.pl poseł PiS Zbigniew Girzyński.


Politycy PiS chcą złożyć do prokuratury doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. ABW, w ramach śledztwa w sprawie wyjazdu
prezydenta Lecha Kaczyńskiego do Gruzji, podsłuchiwała głowę państwa i jego rodzinę. Zdaniem przedstawicieli największej partii opozycyjnej mamy do czynienia z aferą większą niż Watergate w USA (afera podsłuchowa, w wyniku której z urzędu ustąpił prezydent Nixon - red.).

- To niebywały skandal - mówi w rozmowie z portalem Niezależna.pl poseł Prawa i Sprawiedliwości Zbigniew Girzyński. - To afera większa niż Watergate, ponieważ tu zależne od rządu służby specjalne podsłuchiwały samego prezydenta RP i jego najblizszych.

Według Girzyńskiego tym razem Donaldowi Tuskowi nie uda się zamieść afery pod dywan - Jestem przekonany, że obecnie rządząca ekipa będzie starała się zatuszować sprawę, tak jak miało to miejsce chociażby w przypadku afery hazardowej. Jednak w tym przypadku tego typu zabieg się nie uda. Donaldowi Tuskowi ciężko będzie wytłumaczyć Polakom, dlaczego podsłuchiwano ich prezydenta. Tym razem nie ujdzie im (rządzącym - red.) to na sucho.

Parlamentarzysta uważa też, że całe środowisko dziennikarskie powinno dążyć do ujawnienia prawdy na temat "polskiego watergate". - Skala tej afery jest tak wielka, a sprawa na tyle bulwersująca, że wszyscy dziennikarze, niezależnie, od przekonań i sympatii, powinni dążyć do jej ujawnienia - mówi Girzyński.

Wcześniej, podczas zorganizowanej dziś konferencji prasowej inny polityk PiS, Arkadiusz Mularczyk, apelował do dziennikarzy: Czy Donald Tusk wiedział o inwigilacji śp. Lecha Kaczyńskiego? Wzywamy wszystkich dziennikarzy w Polsce: Monikę Olejnik, Tomasza Lisa, wszystkich dziennikarzy "Gazety Wyborczej", by pytali o to pana premiera.

http://beta.niezalezna.pl/5263/pods%C5%82uchiwali-prezydenta-afera-wi%C4%99ksza-ni%C5%BC-watergate


Oczywiście doniesienie na podstawie doniesień medialnych (art. w rzepie). Tragedia, pisuarom się w głowach poprzewracało.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2011r. 14:25  
Cytuj
Kolejna wyprawa Fotygi i Macierewicza do USA ws. katastrofy smoleńskiej

Za dwa tygodnie była szefowa MSZ Anna Fotyga i poseł Antoni Macierewicz (PiS) ponownie udadzą się do USA szukać wsparcia dla inicjatywy powołania międzynarodowej komisji badającej katastrofę smoleńską - dowiedziała się PAP od polityków PiS.

Macierewicz i Fotyga mają rozmawiać na ten temat z amerykańskimi senatorami i kongresmenami.

Macierewicz jako szef parlamentarnego zespołu ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej i Fotyga, która zajmuje się sprawami międzynarodowymi w PiS, odbyli w listopadzie w USA kilka rozmów m.in. z republikańskimi kongresmenami. Przekonywali ich do powołania międzynarodowej komisji do spraw zbadania katastrofy samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem.


Macierewicz wyraził po wizycie opinię, że istnieje wielka szansa powołania komisji międzynarodowej albo komisji śledczej Senatu Stanów Zjednoczonych, która zbadałaby okoliczności katastrofy. Zdaniem Macierewicza "padła obietnica" republikańskiego kongresmana z Kalifornii Dana Rohrabachera, że zgłosi taką inicjatywę.

Wizyta Fotygi i Macierewicza była mocno krytykowana przez polityków PO. Szef MSZ Radosław Sikorski powiedział m.in., że czuje się tym "upokorzony jako Polak i minister". Rzecznik rządu Paweł Graś ocenił, że wizyta Fotygi i Macierewicza w USA to "absolutny skandal, ocierający się wręcz o zdradę".

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział pod koniec stycznia, że jego partia będzie zabiegała o pomoc w wyjaśnianiu katastrofy smoleńskiej w Stanach Zjednoczonych. - Na pewno odwiedzimy znów Stany Zjednoczone i będziemy badać, jakie są tam możliwości w związku ze zmianą parlamentu. Będziemy poruszać niebo i ziemię - mówił prezes PiS.

Źródło : onet.pl

Czyli posłowie PiS szukają pomocy u obcego mocarstwa w walce z demokratycznie wybranym rządem. Marzy im się zamach stanu i zamieszki jak w Egipcie. Ale na szczęście armia moherowych babć przewrotu raczej nie zrobi a rząd USA potraktuje ich jak niewygodnych wariatów (znowu). Osobiście myślę że oni nie są aż tak głupi, oni to robią dla pieniędzy. Znowu uzbierają kupkę baksów na tacę i wrócą do domów.

Obrazek

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2011r. 15:07  
Cytuj
Super - w końcu jest to prawdziwy sojusznik Polski a nie "Obce Mocarstwo" jak próbują mówić niektórzy. Obcym mocarstwem to jest Rosja. A że częśc Polaków ma za prezydenta Kukiełkę Wpadkę Komoruskiego - Nowosilcowa II, to wydaje im się że Rosja znów stała się "Bratnim Narodem". To nie jest zdrada stanu, tylko normale działania uprawnionych do tego celu polityków. Gdyby to była zdrada stanu - PO już dawno obwiesciłąby to w usłużnych mediach a wyroki skazujące zapadłyby tak szybko, jak Komoruski wtargnął do Kancelarii śp Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w celu zabrania stamtąd listy pracowników WSI wyrzuconych Moskiewskie powiązania. Za to w Niemieckiej mafio-partii kandydatów do postawienia przed Trybunał Stanu nie brakuje - i stanie sie to faktem, jak tylko sądy, prokuratury i trybunał na nowo staną się niezawisłe.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2011r. 15:43  
Cytuj
CYTAT
A że częśc Polaków ma za prezydenta Kukiełkę Wpadkę Komoruskiego - Nowosilcowa II


Chyba sobie żartujesz. To poprzedni prezydent, Foch Kaczyński był kukiełką na rozkazach brata. Robił co mu powiedziano i meldował wykonanie zadania. I reprezentował PIS a nie Polskę.

USA mają nas za parobków od zrywania azbestu i nic więcej. Litwini, Czesi czy Słowacy latają sobie bez wiz a my jesteśmy dla amerykanów obywatelami trzeciego świata. Ale nienawiść do Rosjan zaślepia kaczystów, oni tego nie widzą.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2011r. 18:09  
Cytuj
Traktowanie słów, wypowiedzianych w euforii zwycięstwa jako dowód zależności śp Prezydenta RP od swojego brata jest żałosne. "fractalu - naśladowco o wizerunku psa - żula" jesteś chamem. Tylko cham używa obraźliwych sformułowań wobec zmarłych. To był pierwszy prezydent który nie był "TW" - wcześniej mieliśmy kolejno "Wolskiego", "Bolka", "Alka". Prezydent bez przeszłości donosicielstwa w PRL nie móg być szantarzowany - to bardzo przeszkadzało PO, którego członkowie wraz z Wałęsą utrwalali wpływy byłych funkcjonariuszy służb PRL. (polecam film "Nocna zmiana"). To był prawdziwy patriota, mąż stanu i bohater - takie jest zdanie zagranicznych polityków wolnych od rosyjskich wpływów, moje i wielu ludzi o otwartych umysłach.

Zadałem sobie nieprzyjemny trud, poczytania twoich wypocin w różnych tematach. Ty nie masz swoich poglądów. wszystko co serwujesz na forum, to syf żywcem brany z "Gazety.pl", Polszmatu, radia RynszTOK FM, czy TUSK 24 i onet.pl. Nie mogę szanować kogoś kto jest zwykłą zmanipulowaną tubą Zdrajców Narodu Polskiego. Jesteś również kłamcą - prosty dowód - twierdziz że nie znasz żadnego "el.banana" - polecam powrót do tematu "TVN - TVN 24...) - ileż tam było waszej wzajemnej adoracji..... umiechumiechumiechumiech
Na tym portalu wypowiadam się od niedawna - ale od długiego czasu wpowiadam się na Stalówce.NET - używam tam nicku "mirek"

To że nie mamy bezwizowego ruchu z USA to tylko i wyłącznie nasza wina - czyli społeczeństwa - cały czas badania socjologiczne pokazują, że zniesienie wiz wywołłoby masowa emigrację, mamy też bardzo duży odsetek osób nie wracających po upływie pobytu czasowego - sami jesteśmy sobie winni i żaden polityk w Polsce tego nie zmieni. Jedną z obietnic Komoruskiego było, to, że załatwi zniesienie wiz umiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2011r. 20:01  
Cytuj
Mirek ja też zaglądam na stalowke . net wiem że tam już cię tak wyśmiali że postanowiłeś się przenieść tutaj. Bo tu cie jeszcze nie znają to masz możliwość wypisywania tych głupot.
Skąd wiesz jakie jest myślenie po zażyciu wymienionych przez ciebie mediów. Czytasz, słuchasz, oglądasz czy znajomi z bractwa ci opowiadają? Co do obrażania innych użytkowników forum to widzę że jesteś mistrzem. Zasłużyłeś sobie na miano wsiowego głupka. Prezydent zmarł ale to nie oznacza że nie wolno go krytykować. Powiedzenie że o zmarłych mówi się dobrze lub wcale nie dotyczy polityków. Sami na ten urząd się zdecydowali i sami ponoszą konsekwencje swych decyzji. Twój "cud" prezydent miał kiedyś za złe dziennikarzom że interesują się jego rodziną. Zapomniał tylko że to on pierwszy dał się zdjąć na plakat z całą familią. Ś.P.Lech Kaczyński był małostkowy, zawzięty, złośliwy i nienawidził wszystkich którzy odważyli się mieć własne zdanie inne niż pis. Był prezydentem pis nie Polaków. Nie był żadnym patriotom, jeśli uważasz inaczej udowodnij że był. Nie znał języków i wręcz wyśmiewał tych którzy potrafili coś powiedzieć w języku obcym. Nie szanował ludzi na co jest wiele przykładów, sorki ponad wszystko szanował żydów. Zawsze się spóźniał lub nie pojawiał się wcale. Amerykanom dał by dupy żeby tylko im się przypodobać. No był najbardziej leniwy i najgorszy prezydent jakiego mieliśmy do tej pory. Jedynie Wałęsa mógł by się w swojej beznadziejności równać z nim. Jego śmierć w Smoleńsku jest jak szóstka w totka za 3 lata nie pamiętalibyśmy o nim. Odszedł by w zapomnienie bo nie zrobił nic co warte by było zapamiętania. Po za podpisaniem Traktatu Lizbońskiego co ni jak się ma do patriotyzmu. Taki właśnie z niego gówniany patriota.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 23 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2011r. 09:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A że częśc Polaków ma za prezydenta Kukiełkę Wpadkę Komoruskiego - Nowosilcowa II


Chyba sobie żartujesz. To poprzedni prezydent, Foch Kaczyński był kukiełką na rozkazach brata. Robił co mu powiedziano i meldował wykonanie zadania. I reprezentował PIS a nie Polskę.

USA mają nas za parobków od zrywania azbestu i nic więcej. Litwini, Czesi czy Słowacy latają sobie bez wiz a my jesteśmy dla amerykanów obywatelami trzeciego świata. Ale nienawiść do Rosjan zaślepia kaczystów, oni tego nie widzą.


Panie fractal.. Bardzo dobrze, żeś Pan powiedział o tych innych narodach... Jednak nie widzisz żadnej potrzeby budowania społeczeństwa narodowego, nowoczesnego, prężnego i silnego..
Porosze o chwilę zamyślenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »