NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2010r. 10:44  
Cytuj
Tutaj wpisujemy wszystko co dotyczy rządów PiS

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2010r. 10:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2010r. 11:15  
Cytuj
Wszystkie tematy związane z PiSem będą blokowane. Więc zapraszam do dyskusji tutaj.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 07:37  
Cytuj

Obrazek




Po wypoeiwdziach na tym temacie dochodzę do wniosku, że siedzą tu tylko pisiory, bo więcej szczekają w temacie Platforma Obywatelska.

a przodownikiem nie jest tu czasami biuro posła PiS ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 07:42  
Cytuj


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 08:02  
Cytuj
- Bronku podaj mi pióro umiech

Obrazek

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 24 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 09:47  
Cytuj
Jarosław Kaczyński z humorem good


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 12:00  
Cytuj
Widzę, że nawet łapówkarz Piecha włączył się w kampanię wyborczą Jarosława. Piecha to chyba ostatni sprawiedliwy:-))) Najpierw nielegalnie usuwał kobietom ciąże, potem brał łapówki za wpisanie leków na listę refundacyjną:-)))) No tak tacy są przeciw prywatyzacji, sami się nie odetną od koryta:-)))


Gierek był świetny:-))) PiS ma faktycznie ludzi za idiotów:-))) jak prezydentem zostanie Jarosław to uwierzę w słowa Kurskiego, że ciemny lud wszystko kupi.

Ja się tylko zastanawiam jak można coś zrobić jak cały czas poświęca się na skłócanie i obrażanie ludzi. Kaczyński wycina z PiSu wszystkich, którzy potrafią myśleć i mają własne zdanie. Kancelaria Lecha Kaczyńskiego została tak rozbudowana. Tylu urzędników zatrudnił. Dla nas Polaków nie było z tego żadnego dobrego efektu, zero inicjatywy ustawodawczej. Efekt był tylko jeden ciągłe szukanie wroga i ciągłe intrygi. Kaczyński dzisiaj dla głosów jest w stanie Urbana w dupę pocałować, a jak wygra to urządzi na piekło na ziemi. Pozdrawiam wszystkich Polaków i mam nadzieję, że Kaczyński już nigdy nie będzie przy władzy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 24 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 14:21  
Cytuj
Niestety Urban już wybrał. Zresztą, jak to mówi Bronek: po tym można poznać człowieka, jakich ma przyjaciół. A jakich ma przyjaciół Bronek? Wystarczy wymienić kilku: Jaruzelski, Urban, Niesiołowski, Palikot...



Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 14:25  
Cytuj
Fajnie tyko ja nie słyszałem z ust Komorowskiego jak zachwala Urbana, Jaruzelskiego i innych komunistów.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 333
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 19:10  
Cytuj
jakiś piesek pisowski skasował jak gierek idzie w ślinę z kaczorem, no i mój wpisumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 20:24  
Cytuj

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 20:36  
Cytuj
Zwolennicy Bronisława Komorowskiego i sam "hrabia" kandydat, zbudowali całą swoją strategię zdobycia poparcia wyborców na antytezie do Jarosława Kaczyńskiego. Na wiecach, w poprawnomyślnych gazetach, w wywiadach i debatach przewija się propozycja wyboru Komorowskiego ze strachu przed IV RP, ze strachu przed „prawdziwym obliczem” Prezesa, które to rzekomo kryje się pod przemianą, ze strachu przed kolejnymi barbaroblidopodobnymi grobami, na zasadzie kontestacji wypowiedzi przeciwnika. Popierający kandydata PO odwołują się do tzw. dawnych „agresji” i „łamania prawa” przez Kaczyńskiego, Ziobrę i Kamińskiego, do protestu odnośnie grania tragedią smoleńską (to, co że nikt nie gra), strachami przed kontaktami Kaczyńskiego z Torysami, kontestacji wypowiedzi i w ogóle jako przeciwwaga tzw. kaczystowskiego obciachu. Zadziwiające jak w tym wszystkim mało pozytywnego programu, który by się miał kojarzyć z osobą Marszałka. Jak mało się mówi o jego dokonaniach, jak mało weryfikuje jego intencje i przypomina ewentualne kwalifikacje do sprawowania tak godnego i samodzielnego urzędu. Efekt taki, że nie wiemy nic dobrego o Bronisławie Komorowskim oprócz tego czemu jest przeciw. Czyżby jego sztab uznał, że nie ma pozytywnych atutów.

Ja niniejszym chcę postąpić inaczej. Namawiając wszystkich do głosowania na Jarosława Kaczyńskiego, w dwóch zdaniach chciałbym nakreślić sylwetkę Męża Stanu, którego popieram w wyborach na Prezydenta RP.

Zdanie pierwsze:

Jarosław Kaczyński to wykształcony gruntownie patriota i człowiek instytucja, dla którego przez całe życie Polska była najważniejsza i który w imię wiary w prawo i sprawiedliwość, polską tradycję i wartości chrześcijańskie zbudował od podstaw największą dzisiaj partię opozycyjną.

Zdanie Drugie:

Jarosław Kaczyński - człowiek z doświadczeniem w wielkiej polityce, z pomysłem na Polskę, który jako Premier działający wbrew ukorzenionym koteriom i układom oligarchicznym potrafił, z jednej strony, podjąć próbę konwalidacji instytucji państwowych oraz podbudowania znaczenia Polski w geopolityce, a z drugiej poddać się honorowo przedterminowej ocenie wyborców, gdy koalicjanci zawiedli – dziś działając tylko w imię prawdy, bez socjotechnicznych sztuczek i poparcia międzynarodowego biznesu, dzięki swojemu profesjonalizmowi, szczerości intencji i sile charakteru, a wbrew wieloletniemu czarnemu PR-owi głównych mediów, potrafił zdobyć poparcie połowy czynnych wyborczo Polaków.

Czyż nie jest to dowód charyzmy, skuteczności działania i klasy politycznej?

Dlatego właśnie mam nadzieję, że to Jarosław Kaczyński zostanie moim Prezydentem, że to on będzie strzegł przestrzegania Konstytucji i reprezentował majestat mojego Kraju na arenie międzynarodowej.


źr. Dowód Politycznej Klasy Łażący_Łazarz

Obrazek

chytry

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 333
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 20:38  
Cytuj
to komuchumiech w d... wejdzie każdemu za władzę, bez honoru

a Szlęzaka kiedyś wyrzucili z pis za kolaborację z sld to teraz wyrzucą kaczora zapewnegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 23:20  
Cytuj
Biografia Jarosława w skrócie :



A o rządach koalicji Kaczyński/Lepper/Giertych to powiem krótko : szkoda słów...

Za to podoba mi się nowy, odmieniony prezes. Już nie ma postkomunistów, jest lewica. On zawsze był "trochę lewicowy". Pojednał się z Oleksym i Gierkiem. Deklaruje chęć pojednania z Wałęsą. Ciekawe co dalej, pewnie założy różową koszulkę i pójdzie na paradę gejów. Zastanawia mnie co o nowym prezesie myśli Ojciec Dyrektor. Jak tak dalej pójdzie to Jarek wypadnie z łask Rydzyka i straci armię moherów, a tego mógłby nie przetrwać...

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 23:36  
Cytuj


:cwaniak:

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 23:57  
Cytuj



Stare, ale Jare ;]

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 00:02  
Cytuj
Tak Jarosław zabiegał, tak się łasił do młodego Gierka i wyszło gówno Gierek go nie poparł. Żenujący jest ten Jarosław.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:40  
Cytuj
Obrazek

boje się tego pana, nie chcę go w życiu codziennym Polski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2010r. 13:22  
Cytuj
W pajęczynie podsłuchów PiSu
Bogdan Wróblewski 2010-07-23, ostatnia aktualizacja 2010-07-22 20:01:09.0

Ks. Henrykowi Jankowskiemu i kilkudziesięciu innym osobom z Trójmiasta ABW założyła latem podsłuch w związku z tzw. przeciekiem o akcji CBA latem 2007 r.

Informację o podsłuchiwaniu niedawno zmarłego ks. Jankowskiego ujawniła Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Pierwsza podała ją wczorajsza "Polska. The Times".

- Prokuratorzy przeglądają akta i liczą, ile było tych osób. Nazwiska osób publicznych zostaną ujawnione, innych nie ze względu na ochronę ich prywatności - zapowiada rzecznik warszawskiej prokuratury Monika Lewandowska. - Ze względu na wielość operacji, numerów i kryptonimów na informację o liczbie podsłuchiwanych trzeba poczekać - dodaje prok. Lewandowska.

"Gazecie" przekazała, że nie był podsłuchiwany prezydent Lech Kaczyński. Ale odmówiła potwierdzenia lub zaprzeczenia informacji o podsłuchiwaniu związanego z b. prezydentem gdańskiego adwokata. Inne nazwiska są znane od trzech lat, bo postawiono im zarzut utrudniania śledztwa w sprawie przecieku: to b. szef MSWiA Janusz Kaczmarek, b. szef policji Konrad Kornatowski, b. prezes PZU Jaromir Netzel, biznesmen Ryszard Krauze.

Prokuratura zapewnia, że wszystkie podsłuchy zastosowała Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. - Jeszcze przed wszczęciem śledztwa przeciekowego - dodaje prok. Lewandowska.

Służby tropią układ gdański

Dlaczego podsłuchiwany był prałat? O co był podejrzewany? A syn i żona Janusza Kaczmarka, a rodzina Konrada Kornatowskiego, a członkowie zarządu spółki Prokom należącej do holdingu biznesmena Krauzego (Kaczmarek, który zna akta, potrafi wyliczyć ponad 30 podsłuchiwanych osób)? Jakie podejrzenia łączy ten zbiór? Co przekonało szefa ABW Bogdana Święczkowskiego, by te osoby podsłuchiwać? Co pisał (jeśli pisał) we wnioskach do prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry, a potem do sądu o zastosowanie podsłuchu? Jak je uzasadniał?

Prok. Lewandowska nie dała nam na te pytania odpowiedzi. Choć to prokuratura w 2007 r. włączyła dziesiątki tomów stenogramów do akt śledztwa przeciekowego.

Cofnijmy się zatem do lata 2007 r.

6 lipca CBA fiaskiem zakończyło operację specjalną mającą potwierdzić korupcję w Ministerstwie Rolnictwa kierowanym przez Andrzeja Leppera. Chodziło o odrolnianie ziemi za łapówki. W sidła służby Mariusza Kamińskiego wpadło tylko dwóch pośredników. Można im było zarzucić powoływanie się na wpływy, bo łapówki nie wzięli. Lepper został jednak zdymisjonowany, bo zdaniem premiera Kaczyńskiego znalazł się w "kręgu podejrzeń".

Cztery dni później Kamiński i Zbigniew Ziobro ogłosili, że operacja CBA została spalona. Był przeciek. Podejrzenie padło na Janusza Kaczmarka. Zbudowany został misterny łańcuch przecieku: od Kaczmarka do Leppera z Ryszardem Krauzem (w nocy w przeddzień akcji spotkał się z Kaczmarkiem) i posłem Samoobrony z Wybrzeża Lechem Woszczerowiczem (po Kaczmarku widział się z Krauzem, a rano z Lepperem).

Wszystkie służby miały zadanie - przeniknąć "układ gdański". Agenci CBA sporządzali analizy kryminalne. W jednej z nich powiązano całe środowisko z Wybrzeża (związane z Krauzem i Kaczmarkiem) nawet z KGB i trójmiejskim półświatkiem. ABW na masową skalę zastosowała podsłuchy. Pretekstem było ogólnikowe "bezpieczeństwo państwa". Wiemy to z potyczek Kaczmarka z prokuraturą przed sądami.

Honorata Kaczmarek idzie do Strasburga

Sprawa przecieku została dawno umorzona. Prokuratura uznała nawet, że nie ma pewności, iż był przeciek (listopad 2009). Podsłuchiwane rozmowy niczego nie wyjaśniły. W aktach (ok. 120 tomów) zostały stenogramy.

- Rok temu mówiłem prokuratorowi Mariuszowi Wajdzie, że siedzi na bombie. Odpowiedział, że nic nie może zrobić. Dałem mu wówczas doktorat o podsłuchach. Obiecał, że przeczyta - wspomina Kaczmarek.

- Nie można zniszczyć tych podsłuchów, bo nie ma podstawy prawnej, jest luka w prawie, przez którą nie możemy się przebić - mówi prok. Lewandowska.

- A np. konstytucja Rzeczypospolitej? - pytamy. Zgodnie z art. 51 konstytucji władze publiczne nie mogą pozyskiwać i gromadzić innych danych o obywatelach niż "niezbędne w demokratycznym państwie prawnym". Po co prokuraturze rozmowy małżeństwa Kaczmarków z przekleństwami (zostały ujawnione przez "Dziennik", stąd wiemy). A dane wrażliwe? "Polska" pisze, że ABW nagrała i przekazała prokuraturze rozmowy świadczące o preferencjach seksualnych niektórych osób. Prok. Lewandowska: - Odmawiam potwierdzenia.

Kaczmarek dwa razy zwracał się do prokuratury, by zniszczyła zapisy, które nie miały nic wspólnego ze śledztwem. - Prokuratura tylko się zasłania. W pierwszym zdaniu swojej ustawy ma zapisane, że ma stać na straży praworządności. Sądy uznały w mojej sprawie te podsłuchy za nielegalne. Konstytucja mówi, że tak zebranych danych nie można gromadzić. Są orzeczenia Europejskiego Trybunału Praw Człowieka na ten temat - wylicza b. szef MSWiA.

Walczy też jego żona Honorata, wspierana przez Fundację Helsińską. W czerwcu interweniowała u prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta. Odesłał jej pismo niżej. Wczoraj do Honoraty Kaczmarek przyszła odpowiedź z Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Stenogramy nie zostaną zniszczone.

- Znów nie odpowiedziano na żaden prawny argument. Zapewnia się mnie tylko, że nikt nie dostanie do nich dostępu. Ale przecież moje rozmowy z Januszem już raz wyciekły! Na koniec czytam w piśmie, że moje "kolejne pisma zostaną pozostawione bez biegu". To znaczy, że wyczerpałam drogę prawną, występuję ze skargą przeciwko Polsce do Strasburga - mówi nam Honorata Kaczmarek.

Kiedyś w prywatnej rozmowie z Kaczmarkami zastępca Ziobry prok. Jerzy Engelking (dziś w Prokuraturze Generalnej) miał mówić, że podsłuchiwanych powinno być 90 proc. Polaków. "A reszta?" - zapytała zdziwiona Honorota Kaczmarek. "Będzie podsłuchiwać" - miał odpowiedzieć Engelking (przytoczyła tę rozmowę, zeznając przed komisją śledczą ds. nacisków).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2010r. 07:37  
Cytuj
Kto powinien ponieść koszty pogrzebu Lecha kaczyńskiego?
Wynoszą one ponoć tyle, ile poniosłoby 700 rodzin chowajacych swoich bliskich za 6 000 PLN!
Rodzina czy kardynał Dziwisz a może też ci "gorsi" podatnicy na na równi z lepszymi?
ps. Mój brat mówił żeby zapłacili powodzianie smiech2

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 19:35  
Cytuj
Pogrzeb można by sfinansować z polisy na życie, którą wykupiliśmy prezydentowi....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 20:00  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 20:10  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 20:12  
Cytuj
Szuflady pełne ustaw, usta pełne frazesów

Taka mnie naszła refleksja nad kłamstwem w Polskiej polityce.
Wlazłem sobie na www.niezalezna.pl co by zgodnie z wytycznymi z kwatery głównej PO i Donalda Tuska, który ma krew na rekach i wilcze oczy, zasiać tam zamęt i zgorszenie moralne i zaczytałem się w komentarzach do tamtejszych artykułów. Bardzo często przewija się stwierdzenie o „szufladach pełnych ustaw” autorstwa PiS, które to ustawy zostały hurtem wyrzucone do kosza przez PO i Donalda Tuska, który ma krew na rekach i wilcze oczy. To samo słyszę co chwile z ust politruków PiS, oni też powtarzają prawdy objawione o „szufladach pełnych ustaw”.
Hmm nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby tylko ktoś pokazał mi taka szufladę. Bo nijak nie mogę dotrzeć do informacji jakich to ustaw są pełne owe szuflady i w której komodzie owe szuflady się znajdują. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi pokazał chociaż zdjęcie takiej szuflady. Bo przecież nie jest możliwe że politrukowie PiS łżą jak bure suki i żadnych szuflad nie ma.

http://uwaga(...)razesow/

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 20:24  
Cytuj
Na trudne czasy

W końcu największy klub opozycyjny obudził się i wskazał kandydata na wicemarszałka Sejmu. Został nim Marek Kuchciński. Przy okazji klub i partia wybrały nowych wiceprezesów… rekomendowanych przez nieśmiertelnego prezesa K., w myśl zasad rządzących „najbardziej demokratyczną polską partią”. Wiceprezesami partii zostali Adam Lipiński, Zbigniew Ziobro i Beata Szydło. Na szefa klubu PiS został rekomendowany Mariusz Błaszczak, a Joanna Kluzik-Rostkowska obeszła się smakiem....


http://frostknight83.wordpress.com/2010/07/24/na-trudne-czasy/

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »