NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 473 474 475 476 477 478 479 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 07:42  
Cytuj
CYTAT

Wszystkim nam się zrobiło szkoda tych żydowskich dzieci , ale dalej się nie dowiedziałem czy one również zasłużyły na swój los. Tutaj jest wyjątek od karmy?umiech
Byłbym skłonny do założenia takiego profilu , tylko jest jeden problem. Nie mam na to czasu. Praca i rodzina absorbują mnie całkowicie. Czasem dla relaksu posmieję tutaj trochę z głupoty niedorozwinietych widzów TVN , ale nie są to chwilę zbyt częste. Już mi nawet go brakuje żeby wyszydzac ludzi ogladajacych TVP i wierzących w mesjanizm Kaczyńskiego. Więc na mnie nie licz Andrzejku. Nie trać jednakowoż wiary w prawo dostępu każdego człowieka do uzyskania rzetelnej sprawdzonej informacji. WSI24 nadaje całą prawdę całą dobę. Więc z całą pewnością należysz do osób dobrze poinformowanych. Tym bardziej że jak sam twierdzisz potrafisz z nawałnicy informacyjnej odsączyć prawdziwą esencję , więc pewnie dasz sobie radę. uśmiech


To straszne, nadal nie mogę sie pozbierać. Gdy tylko pomyślę o tych żydowskich dzieciach... Ech.....

Musze zacząć częściej oglądać to TNV24 i przestać wreszcie patrzeć w to TVPiS.

Musze jak Szyszka ogladać Trwam, czytać Nasz dziennik i słuchać radia Maryja.

Wydawało mi sie Edku, że pisałeś wcześniej z innego konta że jesteś na emeryturze jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 07:42  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 07:44  
Cytuj
CYTAT
Brytyjskie ministerstwo spraw zagranicznych opublikowało mapę Europy, w której pokazuje, gdzie jest bezpiecznie, a gdzie nie.
Po krótkiej analizie mapy wnioski nasuwają się same: bezpieczne są te kraje, w których nie ma muzułmanów.

Z nowoczesną hołotą - Schetyną,Petru czy Zandbergiem - poradzimy sobie sami.


Obrazek


Problem twojej analizy jest taki że nie wiesz o czym piszesz. W Polsce od wielu lat mieszkają muzułmanie. Duża grupa przyjechała również z Czeczeni. Warto wiedzieć zanim sie coś napisze.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 07:48  
Cytuj
CYTAT
Nie daliśmy się "ubogacić kulturowo" i niech tak zostanie.
Nasza - chrześcijańska kultura broni się, pomimo różnych lewackich zamysłów.

rogerst - jesteś typowym relatywistą. Co Ci wygodne - uznajesz - co nie pozwala się wyszaleć bez konsekwencji - odrzucasz. Współżycie to nie zabawa. Kto współżyje, musi się liczyć z możliwością poczęcia DZIECKA.

Ciekawa jest ta twoja miłość do dzieci. Oby Ci się granica nie przesunęła.... że np. roczne dziecko, to nie dziecko - w końcu nie jest samodzielne, i bez opieki nie przeżyje.


Miałem przyjemność uczestniczyć w naukach przedmałżeńskich w Klasztorze. Zdziwiłbyś sie Mirku z tym współżyciem gdybyś posłuchał. Polecam również film pod tytułem "I Bóg stworzył sex". Jedną z głównych ról ma tam pani katechetka ze Stalowej Woli z mężem jezyk Mirek, nie jesteś nieomylny i nie staraj się być świętszy od Papieża.

Moderowano przez: magpie
Proszę nie wklejać postów jeden pod drugi. Jeśli coś chcesz dopisać, edytuj swój post.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 08:55  
Cytuj
"Sądzę, że Donald Tusk ma jakieś powody, by uchylać się od stawienia przed komisją śledczą ds. Amber Gold - powiedział dziś wiceprzewodniczący klubu PiS, członek sejmowej komisji śledczej Marek Suski. Dodał, że na razie nie ma wniosku o przesłuchanie byłego premiera przez komisję śledczą. - Jak będzie podjęta uchwała (ws. przesłuchania), a musi być podjęta większością głosów, to wtedy przystąpimy ewentualnie do zapraszania pana Donalda Tuska przed komisję śledczą - oświadczył."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 12:35  
Cytuj
CYTAT


To straszne, nadal nie mogę sie pozbierać. Gdy tylko pomyślę o tych żydowskich dzieciach... Ech.....

Musze zacząć częściej oglądać to TNV24 i przestać wreszcie patrzeć w to TVPiS.

Musze jak Szyszka ogladać Trwam, czytać Nasz dziennik i słuchać radia Maryja.

Wydawało mi sie Edku, że pisałeś wcześniej z innego konta że jesteś na emeryturze jezyk


Widzisz Andrzejku ten przykład żydowskich dzieci jest ilustracją całego ciebie. Andrzejek w pigułce ( dzień po?)uśmiech
Zadałem proste pytanie : czy los tych dzieci również był ich zasługą? Mija już kilka dni , a z twojej strony brak konkretnej odpowiedzi. Jakim prawem kierujesz oczekiwania względem innych sam będąc takim krętaczem? Czy tak trudno jest udzielić sensowny respons?

Nie jestem pewien Andrzejku czy oglądanie Trwam czy TVP jest wniesieniem nowej jakości. Zawsze twierdziłem że media mainstreamowe próbują mi wmawiać że szary świat obok mnie jest czarny. Tą samą szarość media tzw. niezależne pokazują mi w pięknym białym kolorze. A przecież nie jestem daltonistą i potrafię dostrzec prawdziwy kolor otaczającego mnie świata. Skrzywienie psychiczne które prezentujesz swoimi postami jednoznacznie wskazuje że w TVN dostrzegasz źródło prawdy. Nie wiem czemu zaprzeczasz , nie wiem czemu wszyscy zaprzeczacie.umiech Kolejne kłamstwo , nic więcej. W przypadku twojej osoby nie powinno to specjalnie dziwić ,ale ....

Co do mojej emerytury to musiałeś coś pokręcić. Swój wiek określam jako średni , do emerytury zostało mi jeszcze ładnych parę lat. Jeżeli masz jakiś konkret ( np. stary post) to wrzuć go tutaj. Porozmawiamy o faktach ( nie mylić z Faktami TVN) . Z drugiej strony umów się z figlarzem na jedną wspólną narrację , bo twój kumpel zarzucał mi niejeden raz że jestem nastolatkiem i tylko udaję dorosłego. Chyba nawet ten chlor nazwał mnie gimbazą.smiech2


Także gdybyś zechciał po wymianie uprzejmości udzielić odpowiedzi na pytanie o te dzieci, byłbym zobowiązany.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 13:03  
Cytuj
Edek - popatrz czasem na przekaz z "wp".... to nie jest czerń - to jest czarna dziura nieuniknionej katastrofy i beznadziei.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 14:16  
Cytuj
CYTAT


Widzisz Andrzejku ten przykład żydowskich dzieci jest ilustracją całego ciebie. Andrzejek w pigułce ( dzień po?)uśmiech
Zadałem proste pytanie : czy los tych dzieci również był ich zasługą? Mija już kilka dni , a z twojej strony brak konkretnej odpowiedzi. Jakim prawem kierujesz oczekiwania względem innych sam będąc takim krętaczem? Czy tak trudno jest udzielić sensowny respons?

Nie jestem pewien Andrzejku czy oglądanie Trwam czy TVP jest wniesieniem nowej jakości. Zawsze twierdziłem że media mainstreamowe próbują mi wmawiać że szary świat obok mnie jest czarny. Tą samą szarość media tzw. niezależne pokazują mi w pięknym białym kolorze. A przecież nie jestem daltonistą i potrafię dostrzec prawdziwy kolor otaczającego mnie świata. Skrzywienie psychiczne które prezentujesz swoimi postami jednoznacznie wskazuje że w TVN dostrzegasz źródło prawdy. Nie wiem czemu zaprzeczasz , nie wiem czemu wszyscy zaprzeczacie.umiech Kolejne kłamstwo , nic więcej. W przypadku twojej osoby nie powinno to specjalnie dziwić ,ale ....

Co do mojej emerytury to musiałeś coś pokręcić. Swój wiek określam jako średni , do emerytury zostało mi jeszcze ładnych parę lat. Jeżeli masz jakiś konkret ( np. stary post) to wrzuć go tutaj. Porozmawiamy o faktach ( nie mylić z Faktami TVN) . Z drugiej strony umów się z figlarzem na jedną wspólną narrację , bo twój kumpel zarzucał mi niejeden raz że jestem nastolatkiem i tylko udaję dorosłego. Chyba nawet ten chlor nazwał mnie gimbazą.smiech2


Także gdybyś zechciał po wymianie uprzejmości udzielić odpowiedzi na pytanie o te dzieci, byłbym zobowiązany.


Myślę Edziu, że nad interpretujesz i to twój duży problem. Czy te dzieci zasłużyły na swój los? Nie znam tych dzieci. Nie żyłem w tamtych czasach. Może odpowiedziały za grzechy swoich rodziców. Zapytaj Mirka lub tego drugiego księdza z forum. Nie mam zielonego pojęcia. Czy to krętactwo? Twoja opinia masz do niej prawo.

Kolejny akapit i znów problem nadinterpretacji. Przyznam się, że oglądam Polsat News. Nie traktuje go jak jedyne źródło prawdy. Trwam podałem jako przykład, który podał minister Szyszka. Co usłyszałem właśnie w Polsacie.

Kolejny akapit i tym razem insynuacje, których nie możesz się pozbyć. Z nich prawdopodobnie wychodzą te nadinterpretacje.

Myślę, że udzieliłem wystarczającej odpowiedzi dotyczącej dzieci. Nie przyszło mi do głowy, że taki wybitny myśliciel i potęga umysłowa będzie miał kłopot z takim prostym tematem. No cóż czasem kłopot tkwi właśnie w wielkości. To powoduje, nadinterpretacje, insynuacje a w konsekwencji już sam nie wiesz jak wygląda realny świat i trzeba pytać. No ale kto pyta nie błądzi. Pozdrawiam jezyk a może nie jezyk pozostawiam do przemyślenia wielkiemu myślicielowi jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 15:04  
Cytuj
"Resort edukacji promuje reformę w polskich szkołach kampanią informacyjną. Spot promujący całą akcję dosłownie rozwścieczył środowiska feministyczne w kraju. Twierdzą one, że krótki film ukazuje rolę kobiety w społeczeństwie w złym świetle i utrwala w młodzieży złe wzorce. Co tak rozwścieczyło feministki?"

Oglądałem ten spot. Feministkom po prostu nie leży kobieta jako matka. Chore.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 16:19  
Cytuj
Bo kobieta to nie tylko matka.

Dawaj linka ocenimy ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 16:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 17:07  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 17:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 17:30  
Cytuj
Dzięki Magdaleno. Co miały wnieść poprzednie dwa linki? Feministki biją czy jak? Czy to były bojówki PiS?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 17:50  
Cytuj
Pytania pytania pytania. Odpowiedzi w TVN całą dobę. Nudzisz Jędruś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 18:18  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 18:33  
Cytuj
CYTAT
Pytania pytania pytania. Odpowiedzi w TVN całą dobę. Nudzisz Jędruś.


Magdaleno nie mam TVN'u jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 19:13  
Cytuj
Dlatego widzisz i nie wiesz co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2017r. 21:17  
Cytuj
Obrazek

Kiedy poleci? Ze stołka, lub na Maderę? potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 06:13  
Cytuj
Mirku, tak bardzo zależy ci na losie Petru? A może to zazdrość o pozycję?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 06:21  
Cytuj
CYTAT
"Sądzę, że Donald Tusk ma jakieś powody, by uchylać się od stawienia przed komisją śledczą ds. Amber Gold - powiedział dziś wiceprzewodniczący klubu PiS, członek sejmowej komisji śledczej Marek Suski. Dodał, że na razie nie ma wniosku o przesłuchanie byłego premiera przez komisję śledczą. - Jak będzie podjęta uchwała (ws. przesłuchania), a musi być podjęta większością głosów, to wtedy przystąpimy ewentualnie do zapraszania pana Donalda Tuska przed komisję śledczą - oświadczył."


Oczywiście że ma powody: główny powód to banda świrów która się dorwała do władzy..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 06:53  
Cytuj
"Mark Dekan, szef niemiecko-szwajcarskiego koncernu medialnego Ringier Axel Springer, poinstruował podległych mu dziennikarzy, jak powinni oceniać rządzących Polską. Sam w liście ostro skrytykował rząd Beaty Szydło za brak poparcia dla Donalda Tuska w wyborze na szefa Rady Europejskiej. I zaapelował do dziennikarzy w swoich redakcjach – nadszedł czas żeby włączyć się do gry."

Ciekawe, czy KODziarze i nowoczesna kropka wyjdą na ulice protestować w obronie "wolnych mediów" goodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 06:58  
Cytuj
Mireczku
Nie uznaje paternalizmu, nie jestem relatywista jak sobie wmawiasz a realista (potrafię zmienić zdanie ale nie jak się mi podoba tylko jeżeli zostanę przekonany na podstawie dowodów , faktów , merytorycznie) nie obawiaj się nie zmienię zdania na temat dzieci.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 07:12  
Cytuj
CYTAT
"Mark Dekan, szef niemiecko-szwajcarskiego koncernu medialnego Ringier Axel Springer, poinstruował podległych mu dziennikarzy, jak powinni oceniać rządzących Polską. Sam w liście ostro skrytykował rząd Beaty Szydło za brak poparcia dla Donalda Tuska w wyborze na szefa Rady Europejskiej. I zaapelował do dziennikarzy w swoich redakcjach – nadszedł czas żeby włączyć się do gry."

Ciekawe, czy KODziarze i nowoczesna kropka wyjdą na ulice protestować w obronie "wolnych mediów" goodgoodgood


Takie prawo demokracji i właściciela. Zawsze można odejść z pracy jeśli sie jest tym instruowanym dziennikarzem. Gdy jest się czytelnikiem to mozna przestać czytać i kupować.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 09:38  
Cytuj
rogerściku potluczony- jesteś katolikiem? Uważasz się za chrześcijanina?

Nie znam genezy pojęcia paternalizmu, ale to bardzo niebezpieczne pojęcie. Granice powinny być jasno ustalone zarówno w jedną jak i w drugą stronę.

Dla mnie życie jest najwyższą wartością.

Wytrychem jest słowo "osoba" użyte w definicji paternalizmu. Wystarczy kogoś uznać, że nie jest osobą, i odbiera mu się wszelkie prawa. Tak właśnie ty postąpiłeś w przypadku nienarodzonego dziecka.
Uznałeś je za zarodek - pozbawiony osobowości prawnej.

Jaki problem uznać, że po 70-tym roku życia nie jest się osobą, że do np 6-go roku życia nie jest się osobą.

Nie uznajesz paternalizmu..... dopóki sam masz osobowość prawną.zaklopotany

W polskim prawie, albo ma być wprowadzone, albo już jest, że dziecko w łonie matki to też osoba.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 09:54  
Cytuj
Mireczku paternalizm jest na przykład w kościele katolickim i to ci nie przeszkadza.zaklopotany
A uznanie człowieka po 70 za nie człowieka nie ma takiej możliwości. Możesz go ubezwłasnowolnić. I tu zaczyna się twój światopogląd który nie zgadza się z nauka (czytaj nauka nie nauczanie kościoła) i Ty chcesz narzucić twój tok myślenia wszystkim. Popatrz jak się kończy ślepe wierzenie religii np islam. Jak uzna nasze prawo ze zarodek to człowiek w sensie prawnym to tak będzie , na razie to nie jest .I jeszcze jedno ja nigdy nie dokonam aborcji bo wg nauki jestem mężczyzna i nie mogę tego na swojej osobie zrobić.Ale to mi nie daje prawa decydować za wszystkich Dlatego jestem za prawem do aborcji chociaż sam tego nie zrobiłem i nie zrobię.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 473 474 475 476 477 478 479 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »