NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 474 475 476 477 478 479 480 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 10:27  
Cytuj
Rogerścicku....

Porównanie katolicyzmu do islamu jest totalnie głupie.
Nie odpowiedziałeś na pytanie.
Wydaje mi się, że w Holandii środowiska LGBTQiR i genderowcy podnieśli temat tzw aborcji poporodowej.ok

Nie uważam, żeby w KK ktoś komuś coś narzucał. Jesteś katolikiem albo nie. Nie uważam, żeby w KK był paternalizm.

Prawo do życia, jest prawem uniwersalnym a nie narzucanym przez KK.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 10:27  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 10:35  
Cytuj
Nie ma czegoś takiego jak prawo uniwersalne umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 10:54  
Cytuj
Bob - dla ciebie wielu rzeczy nie ma. Tak ci jest wygodniej żyć.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 11:03  
Cytuj
Możesz nie uważać ze jest paternalizm ale tak jest sprawdź sobie . A porównanie jest trafNe dla nich ich religia jest nawazniejsza . A twoje wpisy utwierdzaja mnie w przekonaniu ze jesteś fanatyk.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 11:09  
Cytuj
Jasne potluczonycool girl

Rogerściku....To jak? Jesteś katolikiem?potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 11:38  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 12:35  
Cytuj
Mirus chodzę do kościoła celebruje święta przyjmuję księdza . Jestem wierzący jednak wg ciebie nie będę katolikiem bo nie jestem fanatykiem . Bóg mnie osądzi.
I kończę na ten temat bo tu nie jest wątek o wierze

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 13:18  
Cytuj
Rogerścik - jeśli podchodzisz poważnie do wiary, powinieneś porozmawiać o swoich poglądach z kimś formatu o. Adama Szustaka....

Butna postawa typu "Bóg mnie osądzi" na pewno ci nie pomoże.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 15:03  
Cytuj
Przegląd wieczornych serwisów informacyjnych.
Temat dnia: wyrok Trybunału Konstytucyjnego.

▪ Fakty TVN
Materiał Krzysztofa Skórzyńskiego, który typowo po TVN-owsku akcentuje co drugie słowo i sapie do mikrofonu oznaczając zdumienie, szok i poczucie bezsilności. Słowo kluczowe tego wydania Faktów to bez wątpienia - wątpliwości. Prawnicy mają wątpliwości, sędziowie mają wątpliwości. Wszędzie są wątpliwości i każdy je ma, a jeśli jeszcze nie ma, to ma nabrać. Jako potwierdzenie wszechobecnej krytyki - setka z profesorem Zollem, który krytykuje, a po nim Sadurski, który (dla odmiany) również krytykuje. Krytycyzm więc tak skondensowany, że nie byli potrzebni inni stali eksperci typu Dziewulski lub Hołdys. Jako wisienka na torcie kolejne pomysłowe sformułowanie Krzysztofa Skórzyńskiego pt. "prawnicy od prezydenta". Wcześniej zasłynął m.in. przedstawieniem Zbigniewa Ziobry jako ministra "od kar, więzień i sprawiedliwości" (to nie żart). Stopień sztuczek jak zwykle w TVN - najwyższy, klasycznie bez pozostawienia miejsca na choćby próbę wyciągnięcia innych wniosków, ale materiał dynamiczny i dobry technicznie.

▪ Wiadomości TVP
Zapowiedź nieopatrzona niczym szczególnym - sucha informacja o tym jaki zapadł wyrok. Na reportaż zaprasza Jan Korab, który już na dzień dobry rzuca wprost, że "trybunał w końcu pracuje normalnie". Subtelnie jak rewolucja październikowa. Potem już szczegóły dotyczące głosowania - że w pełnym, jedenastoosobowym składzie, że zdanie przeciwne zgłosiło 4 sędziów, wypowiedź sędzi Julii Przyłębskiej z konferencji o tym, że w przeciwieństwie do TK za czasów prezesa Rzeplińskiego, ona nikogo nie szykanuje za przeciwne stanowisko. Materiał krótki, pobieżny. Różnica w konstrukcji reportaży stacji TVN i TVP zazwyczaj polega na tym, że tam gdzie Fakty stosując szereg technik (jak zapowiedź, szczegółowo dobrane ujęcia, nieprzypadkowy montaż, nawet sposób wypowiadania się reporterów) starannie naprowadzają widzów na jedyną słuszną prawdę, tak już w Wiadomościach reporter często po prostu umieszcza w komentarzu własną opinię.

▪ Wydarzenia Polsat
Reportaż autorstwa Grzegorza Kępki na pierwszy rzut oka zbliżony jest przekazem do TVN-u. Po ich porównaniu widać jednak znaczącą różnicę. Materiał Wydarzeń wydaje się być w istocie materiałem Faktów, ale po prostu uzupełnionym o bardziej równoważące przedstawienie stanowiska drugiej strony. I przede wszystkim pozbawionym irytującego komentarza Krzysztofa Skórzyńskiego. Obniżono więc nieco stopień politycznego zaangażowania, budowania grozy i nakręcania widzów. Są tu wszechobecne wątpliwości, ale jest też więcej czasu na opinię opozycji oraz stanowisko prezydenta, który podtrzymuje zastrzeżenia dotyczące niektórych przepisów nowej ustawy.

***

NZG - zobacz więcej na twitter.com/NZGoebbelsa
źródło:
http://fakty.tvn24.pl/
https://wiado(...)017-1930
http://www.polsa(...)6395942/

słowniczek:
/subiektywizm/
1. «przedstawianie i ocenianie czegoś wyłącznie z własnego punktu widzenia»
/opinia/
1. «przekonanie o czymś, pogląd na jakąś sprawę»

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 15:08  
Cytuj
Socjotechnika i tyle.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
"Mark Dekan, szef niemiecko-szwajcarskiego koncernu medialnego Ringier Axel Springer, poinstruował podległych mu dziennikarzy, jak powinni oceniać rządzących Polską. Sam w liście ostro skrytykował rząd Beaty Szydło za brak poparcia dla Donalda Tuska w wyborze na szefa Rady Europejskiej. I zaapelował do dziennikarzy w swoich redakcjach – nadszedł czas żeby włączyć się do gry."

Ciekawe, czy KODziarze i nowoczesna kropka wyjdą na ulice protestować w obronie "wolnych mediów" goodgoodgood



KODziarze, FUNki i Nowoczesna kupka są demokratyczni inaczej. Schetyna znowu naucza ze się nie wstydzi swojego środowiska, chciałby żeby wszyscy tak mieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 15:20  
Cytuj
Ma od nich kasę, to się nie wstydzi.
W końcu to partia zewnętrzna, a prawdziwym szefem partii jest Angela.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 17:45  
Cytuj
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 17:45  
Cytuj
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 17:51  
Cytuj
Rogerst też się nie wstydzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 18:04  
Cytuj
Czego mam się wstydzić ,że tvpis robi wam wodę z mózgu? Mogę jedynie współczuć.smiech2

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 18:10  
Cytuj
A co powiecie na zaproszenie Polski na szczyt G20? Po raz pierwszy zresztą.
Od 17 mcy podobno PIS demoluje Polskę, ogranicza demokracje, niezależne sądownictwo a tu takie wydarzenie.

O ile nato przyjmuje każdego jak leci Litwa Estonia, byle dalej od siebie. unia też kogo się tylko da, bo wykupuje za bezcen przemysł kolejnego kraju, niszczy słabiutka konkurencje i zyskuje rynki zbytu i tanią siłę roboczą to G20 przyznam, że zrobiło na mnie wrażenie.

Znacie w ogole te koła decyzyjne, które nas tam zaprosiły?
To chyba nie Angela Merkel, Schultz, Timmermans, Tusk co?

Dodatkowo agencje ratingowe grożą nam palcem, ratingow zbytnio nie obniżają żeby się nie ośmieszyć, a tu ta zacofana, katolicka, rządzona przez Kaczyńskiego Polska po raz pierwszy w życiu na G20.
Przeciez to się nie da pojąć.

Ciekawe co na to stalowowolscy intelektualiści, stojący ponad ciemnym ludem i indoktrynacja KK?
Nie powiem o kogo chodzi, bo nikt nie musi wiedzieć, ze mam na myśli banana, Andrzejka Rogera i Bobaumiech

Może szopka z wotum nieufności dla Beatki to po to aby przykryc to straszne wydarzenie. Ach żeby to było za PO, za Tuska, ale byłoy arcyyfantastycznie, o jak Wtborcza pisałaby przecudowne artykuly , sam Michnik by je sprawdzał lub nawet pisał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 18:11  
Cytuj
CYTAT
A co powiecie na zaproszenie Polski na szczyt G20? Po raz pierwszy zresztą.
Od 17 mcy podobno PIS demoluje Polskę, ogranicza demokracje, niezależne sądownictwo, przez rozdawnictwo doprowadza Polske do upadku, a tu takie wydarzenie.

O ile nato przyjmuje każdego jak leci Litwa Estonia, byle dalej od siebie. unia też kogo się tylko da, bo wykupuje za bezcen przemysł kolejnego kraju, niszczy słabiutka konkurencje i zyskuje rynki zbytu i tanią siłę roboczą to G20 przyznam, że zrobiło na mnie wrażenie.

Znacie w ogole te koła decyzyjne, które nas tam zaprosiły?
To chyba nie Angela Merkel, Schultz, Timmermans, Tusk co?

Dodatkowo agencje ratingowe grożą nam palcem, ratingow zbytnio nie obniżają żeby się nie ośmieszyć, a tu ta zacofana, katolicka, rządzona przez Kaczyńskiego Polska po raz pierwszy w życiu na G20.
Przeciez to się nie da pojąć.

Ciekawe co na to stalowowolscy intelektualiści, stojący ponad ciemnym ludem i indoktrynacja KK?
Nie powiem o kogo chodzi, bo nikt nie musi wiedzieć, ze mam na myśli banana, Andrzejka Rogera i Bobaumiech

Może szopka z wotum nieufności dla Beatki to po to aby przykryc to straszne wydarzenie. Ach żeby to było za PO, za Tuska, ale byłoy arcyyfantastycznie, o jak Wtborcza pisałaby przecudowne artykuly , sam Michnik by je sprawdzał lub nawet pisał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 18:14  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe co na to stalowowolscy intelektualiści, stojący ponad ciemnym ludem i indoktrynacja KK?

A dziękuje ci ,że w końcu dotarło do jakiej grupy się zaliczasz zaliczasz.good

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 18:19  
Cytuj
CYTAT
Główny szczyt G20 z udziałem głów państw odbędzie się w lipcu w Hamburgu. Z kolei w dniach 17-19 marca w Baden-Baden spotkają się ministrowie finansów. I to właśnie na to spotkanie zaproszenie otrzymała Polska, mimo że nie jest członkiem G20.

CYTAT
Polska nie jest jedynym krajem spoza G20 zaproszonym na spotkanie w Baden-Baden. Oprócz naszego kraju zaproszono przedstawicieli Wybrzeża Kości Słoniowej, Maroka, Holandii, Norwegii, Rwandy, Senegalu, Singapuru, Hiszpanii, Szwajcarii i Tunezji.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 18:20  
Cytuj
Ależ od samego początku mam tego świadomośćumiech

Z wami mi nie po drodzeuśmiech

No i na deser taki miły artykuł. Przełamujmy te stereotypyumiech

http://wiado(...)d=118ceb

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
To chyba nie Angela Merkel, Schultz, Timmermans, Tusk co?


No powiem, że Polskę na szczyt G20 zaprosiły Niemcy smiech2
Pierwszym Polakiem na G20 był i będzie Donald Tusk smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 20:32  
Cytuj
Teraz po tym zaproszeniu aż sie boję jaką fabryczkę za chwile sfinansujemy ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 20:50  
Cytuj
Ilu z was myśli że na G20 wezwano 10 państw dodatkowo w tym w Polskę.
Czy każdy z 10 państw chwali się tym faktem że wreszcie nas dostrzegli.
Pomyśleć należy... czy gdyby nami rządził Kwaśniewski lub Korwin Mike to by nas nie zaprosili.
Ja myślę że potrzebna jest im tania... mądra siła robocza.
Na pewno nie wezwano nas tam po to by nam dać. Tylko po to by coś od nas wywrzeć. A co mamy najcenniejsze obecnie prócz JK i Misiewicza.
Myślę że wykształconych młodych chętnych tyrac za 14 euro na godzinę w biurach projektowych i szpitalach dla uchodźców.
Poczytajcie ogłoszenia o pracę w necie w Szwecji. Anglii czy Francji.
Tam lekarze są potrzebni za 20..30 euro i brakuje ich.
Kierowcy ciężarówek za 8 h za kółkiem mają po 20 euro
Można wyliczać i wyliczać.
Więc jak myślicie... po co my tam na G20

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 20:52  
Cytuj
Wkurza mnie jak wklejanie jest cudzych wypociny a zero wpisów tak od siebie. Tak o tym co się myśli i wie. Ale nie to co podsuwa ktoś. Tylko poczytaj gazetę z Francji... Szwecji i samemu ocen co się dzieje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 474 475 476 477 478 479 480 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »