NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 476 477 478 479 480 481 482 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 10:08  
Cytuj
Zagłosowałem na PiS w nadziei że pewne sprawą zostaną załatwione. Ponieważ rządzą marnie mój głoś mają stracony. A na kogo miałem głosować ? Jedyną alternatywą dla złodziei z PO był na tamten czas PiS.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 10:08  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
Mirek ja oglądałem Makłowicza. Na tle tej całej telewizyjnej chałtury to był bardzo fajny program.


Ja też. Ale dla mnie to już stało się nudne. Skończyły mu się pomysły. Teraz na każdym kanale, codziennie ktoś coś gotuje. Prześcigają się w tym, żeby nie mówić dobrze po polsku.

Czasami jeszcze Okrasę coś pooglądam.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
Zagłosowałem na PiS w nadziei że pewne sprawą zostaną załatwione. Ponieważ rządzą marnie mój głoś mają stracony. A na kogo miałem głosować ? Jedyną alternatywą dla złodziei z PO był na tamten czas PiS.


Był KUKIZ'15 jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 10:17  
Cytuj
Kasta ma się dobrze

"Robert W. jest od ponad miesiąca „odsunięty od czynności służbowych”, bo sklepowi ochroniarze przyłapali sędziego na gorącym uczynku. Siedzi więc w domu i nie pracuje. Pomimo to pensję dostaje w pełnej wysokości! – Bo nie zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne – tłumaczą w Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu. Z kolei sędzia ze Szczecina ma postawione zarzuty dyscyplinarne, a dostaje pensję obniżoną zaledwie o jedną czwartą."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 10:20  
Cytuj
Kukiz jest lepszy niż PiS , ale w tamtym czasie priorytetem było odsunięcie od władzy tych szkodników z PO.
A jak Andrzejku z tym strażakiem , ZZ czy aneksem? Już zrozumiałeś ile głupstw powielasz?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 10:22  
Cytuj
CYTAT
Kasta ma się dobrze

"Robert W. jest od ponad miesiąca „odsunięty od czynności służbowych”, bo sklepowi ochroniarze przyłapali sędziego na gorącym uczynku. Siedzi więc w domu i nie pracuje. Pomimo to pensję dostaje w pełnej wysokości! – Bo nie zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne – tłumaczą w Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu. Z kolei sędzia ze Szczecina ma postawione zarzuty dyscyplinarne, a dostaje pensję obniżoną zaledwie o jedną czwartą."


Dlaczego wybrańcy narodu nie zmienią prawa? Przecież to proste. Skoro można było rozwalić TK i na jego czele postawić nieudolnego sędziego, która jest żoną konfitury? Można i tak prostą sporawe załatwić. Tylko chęci jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 10:28  
Cytuj
CYTAT
Kukiz jest lepszy niż PiS , ale w tamtym czasie priorytetem było odsunięcie od władzy tych szkodników z PO.
A jak Andrzejku z tym strażakiem , ZZ czy aneksem? Już zrozumiałeś ile głupstw powielasz?umiech


To ty nie czytasz? Już ci odpowiedziałem 3:0 dla "Obatela"

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 10:28  
Cytuj
Edo - PełO odsunięte i bardzo dobrze.... Szkopuł w tym, że ja nie mam na kogo głosować obecnie..... To jest prawdziwy dramat tego kraju...... Może do wyborów..... Choć wątpię... Ech....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 10:31  
Cytuj
CYTAT
Kukiz jest lepszy niż PiS , ale w tamtym czasie priorytetem było odsunięcie od władzy tych szkodników z PO.
A jak Andrzejku z tym strażakiem , ZZ czy aneksem? Już zrozumiałeś ile głupstw powielasz?umiech


Mógł wygrać KUKIZ. Gdyby ludzie nie słuchali podpowiedzi tylko kierowali sie rozumem. No ale jak są tacy co boja sie straconego głosu i glosują jak stado baranów to mamy jak mamy. PO/PiS zawsze będzie miał sie dobrze.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 10:33  
Cytuj
Andrzej - też głosowałem na Kukiza, bo zbytniego wyboru nie miałem..... Tylko to ugrupowanie było robione naprędce z łapanki..... Chciałbym nie musieć wybierać mniejszego zła hehehhe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 10:37  
Cytuj
Delta. Bez kapitału na szybko nic lepszego nie mogło powstać. Czas pokazuje, że to jedyni merytoryczni posłowie zajmujący sie konkretami a nie wojenkami o przywileje partyjne. Mój głos mają.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 11:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mirek ja oglądałem Makłowicza. Na tle tej całej telewizyjnej chałtury to był bardzo fajny program.


Ja też. Ale dla mnie to już stało się nudne. Skończyły mu się pomysły. Teraz na każdym kanale, codziennie ktoś coś gotuje. Prześcigają się w tym, żeby nie mówić dobrze po polsku.

Czasami jeszcze Okrasę coś pooglądam.potluczony


Makłowicz szanował widza. Szanował Polske i jej tradycje. Szkoda bo telewizja ucierpiała.

Tych co mowili " gdzie jest moje drewniana łyżke" nie oglądałem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 11:05  
Cytuj
Widzisz Andrzejku , wbrew faktom będziesz się upierać przy swoim. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 11:14  
Cytuj
CYTAT
Widzisz Andrzejku , wbrew faktom będziesz się upierać przy swoim. umiech


Wbrew? 90 do 100%? Dla ciebie nie ma różnicy? OK ok
Jakie są fakty każdy widzi.
Lepiej upierać sie przy faktach niż polegać jak ty na własnych urojeniach.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 12:14  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 15:25  
Cytuj
A kto komu każe brać kredyt w Niemieckim banku? Pracować dla Nienieckiego wydawnictwa? No i podstawa kto komu każe czytać i kupować niemieckie media. Zawsze można czytać Nasz dziennik, słuchać radia Maryja i oglądać TV Trwam. Tak jak minister Szyszko jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 15:40  
Cytuj
CYTAT

Czas pokazuje, że to jedyni merytoryczni posłowie (Kukiz) zajmujący się konkretami a nie wojenkami o przywileje partyjne. Mój głos mają.


Gdy zapomnimy o przywilejach grup interesów reprezentowanych przez rezydentury partii zewnętrznych, to możemy zapomnieć o naprawie RP.

Rezydentura o nic innego nie dba, walczy wyłącznie o utrzymanie przywilejów. Od ponad roku mamy cyrk, zakodowanie rzeczywistości, nowoczesne kuce, pielgrzymki do Berlina, fejk newsy, jedynie z tego powodu. Nie ma innego powodu mlotek Rezydentura niczego nie proponuje i niczego merytorycznego nie przedstawia , zupełne szajse i muł.
Gdyby PiS był jak PSL byłoby bez wojenek, byłoby ssanie.

Czego szukasz Jędrek? Rozumu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 16:56  
Cytuj
Ty cdn'ie... zapomniałeś już o pielgrzymkach partii zewnętrznej PiS do Brukseli i donoszeniu na Polskę?

Ciekawe pytanie o ten rozum. Wiadomo przynajmniej na co liczysz. Szukaj szukaj. Tylko czy znajdziesz? ok

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 17:12  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 18:07  
Cytuj
Myślałem, że TVN jest Amerykański jezyk

Kolejny co myśli jezyk (żart), że rozum się znajduje jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 18:16  
Cytuj
CYTAT
Zagłosowałem na PiS w nadziei że pewne sprawą zostaną załatwione. Ponieważ rządzą marnie mój głoś mają stracony. A na kogo miałem głosować ? Jedyną alternatywą dla złodziei z PO był na tamten czas PiS.


Edo partie tworzą ludzie, którzy się zmieniają. Komuniści niedługo odejdą, ale dla nie których, przepychanka się nie skończy przecież zostają dzieci i wnuki komunistów umiech
Co w PISie Ciebie zniesmaczyło ?

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 18:37  
Cytuj
CYTAT
Myślałem, że TVN jest Amerykański jezyk

Kolejny co myśli jezyk (żart), że rozum się znajduje jezyk



są dwie Ameryki, która?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 18:45  
Cytuj
CYTAT
Myślałem, że TVN jest Amerykański jezyk

Kolejny co myśli jezyk (żart), że rozum się znajduje jezyk


Siedziba Scripps Networks znajduje się w USA , ale kto jest właścicielem pakietu kontrolnego tej spółki ,tego do końca nikt nie wie. Nie no sorry ty pewnie wiesz .umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 18:53  
Cytuj

Obrazek


Która Ameryka?


Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 19:03  
Cytuj
CYTAT


Edo partie tworzą ludzie, którzy się zmieniają. Komuniści niedługo odejdą, ale dla nie których, przepychanka się nie skończy przecież zostają dzieci i wnuki komunistów umiech
Co w PISie Ciebie zniesmaczyło ?


PiS zaczął przeginać pałę od razu po wyborach. Nic nie mam do Macierewicza, ale w kampanii padły zapewnienia że szefem MON miał być Gowin. Potem zaczęły się jałowe nikomu niepotrzebne kłótnie o TK. Wystarczyło spokojnie poczekać do końca kadencji Rzeplińskiego i przejąć Trybunał po cichu. Wiem od znajomych ludzi ze służb mundurowych czy od leśników że polityka kadrowa jest tam krótko pisząc fatalna. Takich spraw jest tyle że czasu by zabrakło żeby to opisać.
Są również plusy tych rządów ( np. zerwanie z tą murzyńskością- a co powiedzą w Brukseli?).uśmiech Za to nigdy nie poprę PO ani Nowoczesnej , tym durniom opinia zwykłych Polaków zdaje się być mniej ważna niż brukselskich technokratow. Reasumując są plusy i minusy , ale według mnie liczba minusów przeważa.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 476 477 478 479 480 481 482 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »