NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 562 563 564 565 566 567 568 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2018r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
Czemu się czepiasz Andruszkiewicza Andrzejku? Ty jesteś podobno wolnościowcem i antypartyjniakiem , a oglądasz TVN i popierasz Tuska. Gdzie tu logika?umiech


Właśnie dlatego, że jestem wolnościowcem to czepiam się tego pseudowolnościowca Andruszkiewicza.

Edzio, Tuska nie popieram, a oglądam również TVP i słucham PR24 umiech Radio Maryja ostatnio odpuściłem umiech



Obrazek

Po tekstach Pawłowicz nie powinno nas to dziwić.


Dykta-tura, Państwo teoretyczne umiech


CYTAT (Ireneusz Dzieszko)
Rzeszów: PAŃSTWO PIS - TEORETYCZNE PAŃSTWO Z DYKTY
PAŃSTWO PIS - TEORETYCZNE PAŃSTWO Z DYKTY
Dowód: dekomunizacja pomnika w Rzeszowie

Dobra zmiana miała polegać między innymi na tym, że państwo będzie poważne, będzie działać. Na przykładzie ustawy o dekomunizacji widać, że państwo PiS stosujące ustawy PiS jest jeszcze bardziej teoretyczne, niż państwo PO-PSL.
A było to tak. Zgodnie z ustawą dekomunizacyjną uchwaloną przez PiS, wyburzony ma ponoć zostać pomnik stojący w centrum Rzeszowa. Doszło w związku z tym do publicznej dyskusji, bo jedni pomnik chcą, inni nie chcą. Pomnik wystawiono w latach 60-tych, na terenie wywłaszczonym oo. Bernardynom. Kilka lat temu działka do nich wróciła, razem z pomnikiem. W ten sposób oo. Bernardyni stali się właścicielami kłopotliwego dziedzictwa w postaci pomnika Czynu Rewolucyjnego. Obecna PiS-owska ustawa nakazuje, że to oo. Bernardyni powinni ten pomnik wyburzyć. Zgodnie z ustawą miało się to stać do końca marca.

Wydawało nam się to trochę dziwne. Państwo PRL-owskie co prawda wywłaszczyło oo. Bernardynów z działki, ale pomnik, to jednak postawiło samo i na gruncie, który wtedy do tego państwa należał. Tymczasem państwo PiS uważa, że ma prawo decydować, co będzie stało na działce należącej do zakonu i jeszcze ustawą nakłada na nich obowiązki, w jakich terminach i co mają robić. W odróżnieniu od władz PRL-owskich swoje decyzje pańswo PiS chce jednak realizować rękoma oo. Bernardynów, którzy zgodnie z ustawą mają burzyć ten pomnik. Jak jednak próbować wniknąć, o co w tym chodzi okazuje się, że jest to jeden wielki pieprznik. W imieniu Galicyjskiego Instytutu Konserwatywnego udałem się w związku z tym do Urzędu Wojewódzkiego, by w trybie dostępu do informacji publicznej dowiedzieć się, o co w ogóle w tej sprawie chodzi.

Od początku było sensacyjnie. Okazuje się bowiem, iż w sprawie burzenia pomnika… nie toczy się żadne postępowanie administracyjne (mimo, że ustawowy termin wyburzenia pomnika upłynął!). Zadałem pytanie – a skąd właściwie oo. Bernardyni mają wiedzieć, że mają pomnik wyburzyć? Czy doręczyliście im jakąś decyzję w tej sprawie? Nic takiego nie miało miejsca. Żadna korespondencja z zakonnikami w sprawie pomnika nie była prowadzona.

Wobec tego padło kolejne pytanie: czy jest jakaś lista pomników, które mają zostać zdekomunizowane, czyli wyburzone? Odpowiedź brzmiała – nie ma takiej listy. Tylko że kilka dni temu gazeta “Supernowości” opublikowała artykuł, z którego wynika, iż wojewoda wystąpiła do IPN o aktualizację tej listy. Czyżby wojewoda wystąpiła o aktualizację listy, która nie istnieje? I tutaj nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji: nagle znalazł się wykaz pomników przesłany do UW przez oddział IPN - choć bez pisma przewodniego, data dopisana ołówkiem, żadnych pieczątek czy podpisów, po prostu zwykła tabelka z worda. Drugi “dokument”, który wydano nam z UW to uzupełnienie tego wykazu, czyli kolejna tabelka, ale już z datą wpływu i pieczęcią biura UW. To pokazuje, jak dziwne są obyczaje wyższych urzędników PiS-owskiej administracji. Co ciekawe, w tym samym artykule urzędnik rzeszowskiego IPN, nijaki pan Szopa wygrażał, że jeśli pomnik nie zostanie wyburzony, to właściciele działki (czyli oo. Bernardyni) powinni zostać ukarani.

Co to jest, jak nie państwo działające teoretycznie? Ustawa mówi, że do końca marca pomnik ma zniknąć. W połowie kwietnia od wojewody można się dowiedzieć, że nie toczy się w tej sprawie nawet żadne postępowanie. Za to urzędnicy IPN mówią, że oo. Bernardyni powinni za to zostać ukarani. Kto w istocie odpowiada za to, że ustawa nie została zrealizowana i trudno się zorientować, o co w tym chodzi? Naszym zdaniem przedstawiciel rządu w terenie, czyli wojewoda. Skoro tak, to wojewoda powinna zostać po prostu odwołana. To państwo jest coraz bardziej teoretyczne. To nie jest żadna dyktatura, tylko zwykła dykta. Wystarczy mocniej kopnąć.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2018r. 09:12  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2018r. 18:42  
Cytuj
Jędrek zatrzymał się w miejscu w którym go postawiono.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2018r. 19:00  
Cytuj
CYTAT
Jędrek zatrzymał się w miejscu w którym go postawiono.


Tylko taki komentarz do wyżej zaprezentowanych przez Andrzeja cytatów?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2018r. 19:50  
Cytuj
zawetujesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 08:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jędrek zatrzymał się w miejscu w którym go postawiono.


Tylko taki komentarz do wyżej zaprezentowanych przez Andrzeja cytatów?


A co miał napisać. Zabrakło argumentów umiech


Pisowcy cieszą się z obniżki podatków dla małych firm?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 22:25  
Cytuj
Ja się osobiście cieszę że zamknęli Staszka Gawłowskiego na trzy miechy. Co prawda to tylko areszt tymczasowy a mecenas Koń zapowiada złożenie zażalenia na decyzję sądu, ale to i tak dobry prognostyk . Mam nadzieję że za jakiś czas podobny los spotka rudego. Bóg mi świadkiem że będę mu tubkę wazeliny na każde święta wysyłał.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2018r. 23:22  
Cytuj
No tak, przecież senatora Koguta nikt nie zamknie ... przecież jest niewinny. Sam tak mówił. PISowska obłuda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 06:26  
Cytuj
CYTAT
Ja się osobiście cieszę że zamknęli Staszka Gawłowskiego na trzy miechy. Co prawda to tylko areszt tymczasowy a mecenas Koń zapowiada złożenie zażalenia na decyzję sądu, ale to i tak dobry prognostyk . Mam nadzieję że za jakiś czas podobny los spotka rudego. Bóg mi świadkiem że będę mu tubkę wazeliny na każde święta wysyłał.umiech


Poczekajmy na wyrok umiech Tacy sprawiedliwi ale tylko dla przeciwników politycznych. Swoich nie pozwolą ruszyć. Dobra zmiana TKM umiech

Co do rudego to widzę, że ponosi cię fantazja.

Nie skomentujesz 5 Morawieckiego? Niższe podatki dla małych firm? Emerytury dla kobiet?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 07:33  
Cytuj

Obrazek



Argumenty Fantazjonisty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
No tak, przecież senatora Koguta nikt nie zamknie ... przecież jest niewinny. Sam tak mówił. PISowska obłuda.


Dokładnie jest tak jak piszesz. Kogut nie mógł kraść bo jest z PiS , Staszek Gawłowski to złodziej na sto procent bo jest z PO. Gdzie tu obłuda?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 09:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No tak, przecież senatora Koguta nikt nie zamknie ... przecież jest niewinny. Sam tak mówił. PISowska obłuda.


Dokładnie jest tak jak piszesz. Kogut nie mógł kraść bo jest z PiS , Staszek Gawłowski to złodziej na sto procent bo jest z PO. Gdzie tu obłuda?uśmiech


Esencja PISu. Gawłowski (PO) i ma zarzuty korupcyjne wiec trzeba go zamknąć bo będzie mataczył pomimo tego, że od 3 miesięcy wiedział, ze ma zarzuty wiec mógł mataczyć. Kogut PIS ma zarzuty korupcyjne ale to swój więc nie ruszać go.
Adamowicz (PO) prezydent Gdańska kłamał w oświadczeniach majątkowych więc trzeba się za niego wziąć. Szyszko (PIS) kłamał w oświadczeniach majątkowych - chodzi "stodołę", która jest w rzeczywistości wielką willą ale to swój więc nie ruszać go.
Jakiś ludzi, którzy blokowali wjazd Kaczyńskiego na Wawel zaraz wyłapali i osadzili, natomiast odpowiedzialnych za hasła rasistowskie na Marszu Niepodległości najpierw przez kilka miesięcy wcale nie szukali a później "wszczęli postępowanie" z którego nic nie wynika.
Ot cała pisowska mentalność i obłuda.
Tak już kiedyś było. Pamiętasz kiedy ? Ja osobiście tego nie przeżyłem ale uczyłem o tym. To było za czasów jak "niezależne" sądy i "niezależna" prokuratura wykonywały decyzje polityczne partii i pierwszego sekretarza. Teraz pierwszy inkwizytor Piotrowski robi wszystko, żeby te czasy wróciły.
... i ciemny lud to wszystko kupi ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
i ciemny lud to wszystko kupi...


Rzekł mainstreamowy konsument roku.....potluczony

Politycy PO-PSL będą w tym roku promować nową modę - opaleniznę w kratkę. good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 09:19  
Cytuj
CYTAT


Poczekajmy na wyrok umiech Tacy sprawiedliwi ale tylko dla przeciwników politycznych. Swoich nie pozwolą ruszyć. Dobra zmiana TKM umiech

Co do rudego to widzę, że ponosi cię fantazja.

Nie skomentujesz 5 Morawieckiego? Niższe podatki dla małych firm? Emerytury dla kobiet?


Z tym czekaniem na wyrok pełna zgoda. Pamiętam jak w nie tak odległej przeszłości jeden z forumowiczów ( niezbyt wysokich lotów ) brandzlował się nad artykułem w Newsweeku odnośnie królewskich wakacji szefa Solidarności. Podobno york Piotra Dudy miał mieć specjalne łóżko z hydromasażem. Ten forumowicz masturbował się nad tymi rewelacjami dosyć długo , a jak w pierwszej instancji sąd uznał racje " dziennikarzy" Newsweeka to kilka dni posty o tym klepał. Niestety później przyszedł wyrok z drugiej instancji ,w którym sąd uznał ten artykuł za nie oparty na faktach i nakazał zamieszczenie sprostowania ów delikwent już o tym nie informował. Zupełnie nie rozumiem dlaczego , domyślasz się jego ( twoich ) powodów?
W każdym razie póki co nie można ferować wyroków.

Co do propozycji Morawieckiego nie mam żadnej opinii. Przynajmniej na razie. Pamiętam jak wielu ludzi wątpiło w realizację obietnic wyborczych z poprzedniego rozdania. Sam nawet takie wyrażałem. Okazało się że to co miało się nie dać jednak się dało. Wiem napiszesz że trafili w koniunkturę , Tusk im gospodarkę zostawił w kosmicznej kondycji. Tyle że nikt nie warunkował pisowskich postulatów. Miało się nie dać i koniec kropka.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 10:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
i ciemny lud to wszystko kupi...


Rzekł mainstreamowy konsument roku.....potluczony

Politycy PO-PSL będą w tym roku promować nową modę - opaleniznę w kratkę. good


Ale, że co ? Nie widzisz, że staram się Ciebie ignorować sciana (zresztą nie jako jedyny na tym forum)? Postaraj się też i ignoruj mnie.
Co swoim wpisem wniosłeś do dyskusji? Jak zwykle nic.
Zajmij się przeklejeniem obrazków z internetu i jakiś cytatów może. Lepiej Ci z tym idzie i nie wymaga wysiłku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 10:08  
Cytuj
marcinku - twoje deklaracje są wiążące.... dla ciebie. good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 12:11  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

Esencja PISu. Gawłowski (PO) i ma zarzuty korupcyjne wiec trzeba go zamknąć bo będzie mataczył pomimo tego, że od 3 miesięcy wiedział, ze ma zarzuty wiec mógł mataczyć. Kogut PIS ma zarzuty korupcyjne ale to swój więc nie ruszać go.
Adamowicz (PO) prezydent Gdańska kłamał w oświadczeniach majątkowych więc trzeba się za niego wziąć. Szyszko (PIS) kłamał w oświadczeniach majątkowych - chodzi "stodołę", która jest w rzeczywistości wielką willą ale to swój więc nie ruszać go.
Jakiś ludzi, którzy blokowali wjazd Kaczyńskiego na Wawel zaraz wyłapali i osadzili, natomiast odpowiedzialnych za hasła rasistowskie na Marszu Niepodległości najpierw przez kilka miesięcy wcale nie szukali a później "wszczęli postępowanie" z którego nic nie wynika.
Ot cała pisowska mentalność i obłuda.
Tak już kiedyś było. Pamiętasz kiedy ? Ja osobiście tego nie przeżyłem ale uczyłem o tym. To było za czasów jak "niezależne" sądy i "niezależna" prokuratura wykonywały decyzje polityczne partii i pierwszego sekretarza. Teraz pierwszy inkwizytor Piotrowski robi wszystko, żeby te czasy wróciły.
... i ciemny lud to wszystko kupi ...


W Polsce nigdy nie było niezależnych sądów ani prokuratory. Był tylko mniejszy lub większy pozór takich rozwiązań. Zupełnie tak samo jak darmowa edukacja czy służba zdrowia choć wpisane do Konstytucji była to całkowita fikcja. Jak cały ten kraj. Jeżeli Szyszko , Kogut czy który tam jeszcze pisowiec złamał prawo to z całą pewnością po przejęciu władzy przez obecną opozycję fachowy , kompetentny i bezstronny wymiar sprawiedliwości ich rozliczy.
Jeżeli pojawi się partia która obieca całkowitą dekomunizację czyli zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznej dla byłych członków PZPR to natychmiast mają mój głos. Od nauczyciela czy urzędnika samorządowego po posła czy ministra. A propos PRL tak sobie myślę kto ostatnio kwilił nad odebraniem emerytur SB-ekom czy degradacji komunistycznych zbrodniarzy Kiszczaka czy Jaruzelskiego?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 12:43  
Cytuj
CYTAT

Jeżeli pojawi się partia która obieca całkowitą dekomunizację czyli zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznej dla byłych członków PZPR to natychmiast mają mój głos. Od nauczyciela czy urzędnika samorządowego po posła czy ministra.


Mój również.
To by było potężne trzęsienie ziemi. W urzędach,sądach, na wyższych uczelniach......

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 17:02  
Cytuj
Edzio, ty masz jakieś problemy seksualne? Niewiele różnisz się od banana umiech



PiS w obronie Polskich przedsiębiorców. Nawet podatki obniża umiech ale tylko tym na CIT umiech No ale kto by tam.... ważne że obniża. A tu takie kwiatki?

Nowe Prawo wodne: Artykuł 36. uderza w polskich przedsiębiorców? Zapis może kosztować miliardy złotych zwykłych odbiorców wody



Nowe Prawo wodne to regulacja dotycząca gospodarki wodno-ściekowej, która weszła w życie w styczniu 2018 roku. W jej efekcie do życia powołany zostaje nowy urząd centralny: Wody Polskie. Jednak jeden z jej zapisów, a dokładnie artykuł 36. budzi ogromne kontrowersje, które zostały wykryte przez dziennikarzy "Superwizjera". Artykuł 36. dyskryminuje bowiem polskich przedsiębiorców. Historia jest tajemnicza i nie wiadomo, kto go do ustawy wpisał. Wiadome jest jednak, że nie było go w jej pierwotnej wersji. Znalazł się tam bezpośrednio przed skierowaniem projektu do Sejmu.

Czytaj więcej: http://www.dzien(...)3078737/

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 19:26  
Cytuj
Andrzejku z tym Bananem to już przegiąłeś. Porównywać mnie do tego zwyrodnialca , który wszystkim naokoło zarzucał najróżniejsze zboczenia to chyba lekka przesada?umiech

Prawo wodne weszło w życie w zeszłym roku ( albo na początku tego). Coś mi się wydaje że już informowałeś że zapłacimy 10 razy więcej za wodę jak ustawa wejdzie w życie. Jakie to szczęście że mi nie podnieśli.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 19:49  
Cytuj

Trzęsienie Ziemi w Stanie Nieważkości


Obrazek
myślicie że istnieje?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 20:17  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku z tym Bananem to już przegiąłeś. Porównywać mnie do tego zwyrodnialca , który wszystkim naokoło zarzucał najróżniejsze zboczenia to chyba lekka przesada?umiech


Tylko ty tu piszesz o brandzlowaniu. Coś jeszcze?

CYTAT

Prawo wodne weszło w życie w zeszłym roku ( albo na początku tego). Coś mi się wydaje że już informowałeś że zapłacimy 10 razy więcej za wodę jak ustawa wejdzie w życie. Jakie to szczęście że mi nie podnieśli.smiech2


W Stalowej Woli Lucjusz obiecał brak podwyżek, zapomniałeś?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 22:45  
Cytuj
Brandzlowanie w sensie bicia piany nad jakimś pseudo-newsem , który potem okazuje się gówno-burzą. Twój przyjaciel figlarz wszystkim zarzucał lizanie odbytu Kaczyńskiego bądź polerowanie mu berła. Litości Andrzejku , do tego zboczeńca mi jeszcze daleko .umiech

Skoro mowa o biciu piany/brandzlowaniu , jak to było z tymi królewskimi wakacjami Piotra Dudy? Coś kojarzysz czy już zapomniałeś?

Nie wiem co obiecywał Kudłaty . Głosowałem na niego bo oglądanie i słuchanie Shreka powodowało odruch wymiotny. Wiem natomiast z całą pewnością że wprowadzenie nowego prawa wodnego miało spowodować ogromne podwyżki rachunków. Tak przynajmniej informowałeś. Ja zaś stwierdzam że nie płacę więcej niż zwykle i stąd moje wątpliwości. Skąd ty czerpiesz ten szmelc?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2018r. 23:17  
Cytuj
Andrzejek nie ma passy. Nawet urodzaj nowych kont nie przyniósł mu ulgi w cierpieniu, wszystkie podzielają jego Macbetowskie rozterki co wybrać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 06:26  
Cytuj
CYTAT
Brandzlowanie w sensie bicia piany nad jakimś pseudo-newsem , który potem okazuje się gówno-burzą. Twój przyjaciel figlarz wszystkim zarzucał lizanie odbytu Kaczyńskiego bądź polerowanie mu berła. Litości Andrzejku , do tego zboczeńca mi jeszcze daleko .umiech

Skoro mowa o biciu piany/brandzlowaniu , jak to było z tymi królewskimi wakacjami Piotra Dudy? Coś kojarzysz czy już zapomniałeś?

Nie wiem co obiecywał Kudłaty . Głosowałem na niego bo oglądanie i słuchanie Shreka powodowało odruch wymiotny. Wiem natomiast z całą pewnością że wprowadzenie nowego prawa wodnego miało spowodować ogromne podwyżki rachunków. Tak przynajmniej informowałeś. Ja zaś stwierdzam że nie płacę więcej niż zwykle i stąd moje wątpliwości. Skąd ty czerpiesz ten szmelc?smiech2


Dalej brandzlowanie i głano umiech Masz problem? umiech

Co do obietnicy Lucka to nieźle mnie rozbawiłeś umiech


art2deco wysypałaś się z nowymi kontami? Brak argumentów to lecisz w miriam. Byłe pisać, by władza nie zapomniała że ma takiego pożytecznego. Ostatnio nie poprawiasz im notowań.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 06:33  
Cytuj
Skonczcie ten głupi temat, na jaki nie macie najmmiejszego wpływu. Po co klapac dziobem, albo palcami po klawiaturze, nic to nie pomoże, nic nie zmieni. Klucicie się jak dzieci w piaskownicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 562 563 564 565 566 567 568 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »