NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 590 591 592 593 594 595 596 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 12:36  
Cytuj
Oboje taki poziom macie. Tylko pis i obłuda. I jej wklejki z polski niepodleglej, niezależnej naprawde zaslugują na tytuł literacki jak Kaczyński na męża stanu smiech2

Odnosisz się do tego co najłatwiej źrodlo cytowanej naklejki. A edo a nicki towarzyszące art to też taka burżuazja? Jest wiele miejsc na forum gdzie konkretnie zapytana zwleka z odpowiedzią dobe i wkleja swoje zamotane odpowiedzi aby wymigać się od konkretów. Jak tak czytasz powinieneś wiedziec.

Caly czas brniesz w to że jest super a to co złe nie odczuwa typowy kowalski. Podejscie super stronnicze


https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/biedni-zloza-sie-w-podatkach-na-bogatych-czyli-socjalizm-po-polsku
To była jedna z wielu grafik do artykułu
Bo juz ataki personalne postawiły mnie z andrzejkiem do ławki a wykładowcą okazała sie art z wklejkami ale ze stron które są po stronie pis.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 12:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 13:51  
Cytuj
Poświęciłem i tak zbyt wiele swojego cennego czasu na kolejnego bezpartyjnego wolnościowca ze sztabu PO. uśmiech

Jeżeli wrzucasz chłam nie licz na poważne traktowanie.
To by było na tyle.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 13:59  
Cytuj
Kampania w Warszawie nabiera tempa:

https://twitter.com/i/status/1009721737645305856

do tego już niedaleko:
https://m.youtube.com/watch?v=zo0yBhkTzPw

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 14:38  
Cytuj
CYTAT
Poświęciłem i tak zbyt wiele swojego cennego czasu na kolejnego bezpartyjnego wolnościowca ze sztabu PO. uśmiech

Jeżeli wrzucasz chłam nie licz na poważne traktowanie.
To by było na tyle.umiech



PO mi zwisa
Powtorze ze odniosles sie do tego co wygodnie. A wpisy ktore na kilometr smierdzą trollingiem politycznym nazywasz najinteligentniejszymi. A juz te CETOwskie jablka to juz calkowice świadcza ze jestes STRONNICZY i nie poważny. Poza tym obrazkiem sporo materiału przemilczałeś. Za to personalnie ubliżać idzie ci dobrze.
Pomysł jaki ty chłam piszesz o tych jablkach o sztabach po. Ze kukiz15 jest nie powazny a nade wszystko bronisz pis. Nawet tvpis piszesz ze tylko pijanego razi.

Możesz nawet wszystkich nazywać wolnościowcami PO
a wpisy art oprawić w okładki i wysłać na konkursy literackie dla najintelygentniejszych

ale:
Kwota wolna
Odrzucona obniżka podatków
Kasa na:
Rydzyka, niepotrzebne miesięcznice
CETA
abonament przymusowy na taką telewizję która nawet o zajściu w VIVO nie poinformowała
Nie będę już wspominał o braku wsparcia dla chcących coś w kraju działać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 17:21  
Cytuj
Chcesz podyskutować na swoim poziomie masz profil Grzegorza Drobiszewskiego albo Szczochzburaka. Tam dowiesz się o wszystkich aferach PiSu. Znajdziesz wsparcie senatora Cumshotera-Fistingera i inne tego typu newsy. Mnie w to nie mieszaj.

P.S.
Nie napisałem że kłamstwa w TVP rażą tylko pijanego. Kłamstwo w tej telewizji funkcjonuje odkąd ona istnieje. Kłamali za PO , kłamią teraz. Przyjąłem zasadę że nie oglądam propagandy i dlatego ani Wiadomości TVP ani Fakty TVN mnie nie interesują. Zdziwienie kłamstwem w TVP ( skoro prawdy nigdy tam nikt nie uświadczył) wskazuje na:
1) dziecięcą naiwność
2) kompletną nieznajomość tematu
3) stan upojenia alkoholowego- w delirium tremens człowiek chodzi i dziwismiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 18:14  
Cytuj
Edwardzie abonament obowiązkowy, to jest ich ta tytułowa sprawiedliwość? Zaniżyć poziom jeszcze bardziej ale abonament pozostawić dalej cool girl
A miało być tak pięknie... prawo, sprawiedliwie i po chrześcijańsku a traktują nas jak ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 18:42  
Cytuj
Czego oczekujesz od partii, która ma statut, odbywają się wybory ale i tak wiadomo kto wygra smiech2
Polska ma rząd, Premiera i Prezydenta ale i tak wiadomo kto rządzi smiech2
Analogicznie w Rosji Prezydentem może być obojętnie kto, ale i tak wiadomo kto rządzi smiech2
Na świecie jest więcej takich baśniowych krajów, to co dziś pisze Madzia (bo podobno nie zawsze tak było), jakieś 10 lat temu w podobnym tonie i treści na wiecach przemawiał Słońce Narodu Wenezueli, kraju dziś bankrutującego, a stojącego na ropie umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 19:43  
Cytuj
CYTAT
Czego oczekujesz od partii(...)

Bob posługując się poziomem EdaZChabzin
Kanadyjskich jabłek, poezji artystycznej z cyklu 2 deko propagandy, wszystkich w sztabie z Andrzejkiem (sory Andrzej tylko cytuję) no i tego co Edowi wychodzi najlepiej osobistych docinek gdy ktoś poruszy nie wygodny dla PISu temat.

PS. Edo każdego wsadzasz do PO ale ja w wątku PO nie siedzę od kilku lat i nie robię za ich adwokata jak Ty w analogicznym temacie PIS
Nie robię tego nawet w temacie o Kukizach

Jak tam Twój mąż stanu? Pamiętasz smiech2 obniżył już podatki co obiecał poprawić po tuskoszence czy jest mu w tym równy smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10478
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 20:44  
Cytuj
CYTAT
Edwardzie abonament obowiązkowy, to jest ich ta tytułowa sprawiedliwość? Zaniżyć poziom jeszcze bardziej ale abonament pozostawić dalej cool girl
A miało być tak pięknie... prawo, sprawiedliwie i po chrześcijańsku a traktują nas jak ...


Wszystko przymusowe TV i Internet, włączysz nasze forum a tam artystyczny @konspirator. Nie ma spokoju, nie ma wytchnienia od samokrytyki. Nawet Paweł :szok: przeprasza za wystawienie na listy Andruszkiewicza. Głowa boli od takich głów.

Obrazek
jak cie potraktowali


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 21:28  
Cytuj
Internet nie ma obowiązkowego abonamentu. Nie kłam.
Kukiz pzeprasza za wystawienie a kto parę lat temu posłów kupowal do większości ale Beger miała lepszy handel dozwolony nawet w niedziele i sprzedała ich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 21:38  
Cytuj
Ja widziałem jak Kaczyński z Tuskiem sobie ręce podawali.

CYTAT
Internet nie ma obowiązkowego abonamentu. Nie kłam.
Kukiz pzeprasza za wystawienie a kto parę lat temu posłów kupowal do większości ale Beger miała lepszy handel dozwolony nawet w niedziele i sprzedała ich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10478
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Cze 2018r. 21:39  
Cytuj
Jaka okazja? Trzymasz nas w napięciu,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 06:54  
Cytuj
Kiedy ustawa obniżająca podatki i podnosząca kwotę wolną od podatku? Dobra zmiana umiech


CYTAT (Paweł Kukiz)
Zarabiasz na rękę 2000 zł na umowie o pracę? To, czego nie widzisz, to 1350 zł, które odbiera Ci rząd. Koszt dla Twojego pracodawcy to 3350 zł.
Zarabiasz na rękę 3000 zł? Twoje podatki i składki to dodatkowe 2080 zł. Pracodawcę kosztujesz w sumie 5080 zł.

Ruch Kukiz'15 powstał po to, by zostawić ludziom więcej pieniędzy w kieszeniach. Bo ludzie wiedzą lepiej niż rząd jak je wydać. Jak to zrobić? Przez likwidację zbędnej biurokracji, uproszczenie i obniżenie podatków. Przez połączenie ZUS ze skarbówką (100 tys. urzędników i 10 mld na administrację rocznie!), czyli ograniczenie liczby i zachłanności pośredników między pracodawcą i pracownikiem.
Polacy wyjeżdżają z Polski, bo ich własne państwo nie pozwala im tu NORMALNIE żyć. I to chcemy i MUSIMY zmienić!


Obrazek



Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 10:27  
Cytuj
CYTAT (art2deco)
Jaka okazja? Trzymasz nas w napięciu,,,


https://www.google.pl/search?num=40&source=hp&ei=sa0sW-jWKoS2swHdm7SAAg&q=tasmy+beger&oq=tasmy+beger&gs_l=psy-ab.3...1002.5696.0.6232.12.11.0.0.0.0.112.772.10j1.11.0....0...1c.1.64.psy-ab..1.8.577.0..0j35i39k1j0i131k1j0i22i30k1.0.TB3w0fi9-po

https://wiadomosci.wp.pl/najwieksze-afery-tasmowe-6038721266156161g/4

Beger żądała a Lipiński(PiS) wtedy mówił że wystarczy tylko jedna rozmowa z (Mężem stanu) J.Kaczyńskim. -także pis to nie tacy świetoszki


Co powiecie Państwo o nowym pomyśle Morawieckiego jakim będzie trzeci próg podatkowy nazwany przez PIS „Danina Solidarnościowa” będzie to polegać na tym, że dochód w skumulowanej postaci powyżej miliona złotych będzie opodatkowany 36%
W 2006 roku stawka podatku dochodowego dla bogatych wynosiła 40% i została zlikwidowana przez PIS

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 10:34  
Cytuj
Art'ystka udaje, że nie wie o co chodzi umiech


CYTAT (Stanisław Tyszka)
Uwaga❗️Po tym jak ujawniłem i skrytykowałem nagrody dla dyrektorów oddziałów ZUS (średnio ponad 24 tys. zł), i stwierdziłem przy okazji, że ZUS działa jak piramida finansowa, a ukryty dług emerytalny to 5 bilionów złotych, otrzymałem list z wyjaśnieniami od pani prezes ZUS. 😊
Poniżej zamieszczam całość (4 strony), a tutaj w telegraficznym skrócie główne myśli z listu:
1️⃣️ ZUS nie jest piramidą finansową, bo nie ukrywa przed swoimi uczestnikami prawdziwych mechanizmów finansowania "zysku" i działa legalnie.
2️⃣️ Ukryty dług emerytalny to owszem 4,96 bln zł, ale na ZUS przypada z tego "tylko" 4,06 bln zł, a poza tym nie ma powodów do zmartwień, bo przyszłe zobowiązania znajdą pokrycie w przyszłych składkach i dotacjach z budżetu państwa.
3️⃣️ Możemy spać spokojnie, bo "wypłacalność świadczeń z ubezpieczeń społecznych gwarantowana jest przez państwo".
4️⃣️ ZUS ma się świetnie, bo w 2017 roku wdrożył wiele "racjonalizatorskich projektów", dzięki którym usprawniono obsługę klientów.
5️⃣️ Nagrody dla dyrektorów oddziałów ZUS (ponad 24 tys. zł) i ich zastępców (ponad 18 tys. zł) im się po prostu należały.
A jakie jest Wasze zdanie o ZUS-ie? 😉

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 11:01  
Cytuj
CYTAT
A jakie jest Wasze zdanie o ZUS-ie?


Członek mojej rodziny, pracownik budżetówki, kobieta, pracowała nieprzerwanie od skończenia szkoły do emerytury według wieku PIS, zarobki pielęgniarki,
emerytura 1300zł
czynsz za mieszkanie 614zł
zostaje 686zł na cały miesiąc życia i wszelakie wydatki
rozwódka, mieszka sama

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 14:45  
Cytuj
Czy moglibyście pytania w stylu " jakie jest wasze zdanie ?" roztrzygać u siebie w sztabie bezpartyjnych wolnościowców czytających Szczochzburaka?

Wydaje mi się że byłoby prościej.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
Kiedy ustawa obniżająca podatki i podnosząca kwotę wolną od podatku? Dobra zmiana umiech


CYTAT (Paweł Kukiz)
Zarabiasz na rękę 2000 zł na umowie o pracę? To, czego nie widzisz, to 1350 zł, które odbiera Ci rząd. Koszt dla Twojego pracodawcy to 3350 zł.
Zarabiasz na rękę 3000 zł? Twoje podatki i składki to dodatkowe 2080 zł. Pracodawcę kosztujesz w sumie 5080 zł.

Ruch Kukiz'15 powstał po to, by zostawić ludziom więcej pieniędzy w kieszeniach. Bo ludzie wiedzą lepiej niż rząd jak je wydać. Jak to zrobić? Przez likwidację zbędnej biurokracji, uproszczenie i obniżenie podatków. Przez połączenie ZUS ze skarbówką (100 tys. urzędników i 10 mld na administrację rocznie!), czyli ograniczenie liczby i zachłanności pośredników między pracodawcą i pracownikiem.
Polacy wyjeżdżają z Polski, bo ich własne państwo nie pozwala im tu NORMALNIE żyć. I to chcemy i MUSIMY zmienić!


Obrazek



Obrazek


Rozumiem Andrzejku że próbujesz się uwiarygodnić , niemniej jednak takie otwarte porównanie PiS do PO to chyba zbyt odważne posunięcie? Nie sądzisz?umiech

Twój przełożony w sztabie bezpartyjnych wolnościowców czytających Szczochzburaka to przeczyta i może być różnie.
Wszyscy wszak wiemy że tosmiech2 PiS jest najgorszy.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 14:55  
Cytuj
Muszę cią zmartwić Edzio. Nie rozumiesz umiech (tfu) Dobra zmiana jest najlepsza umiech

PS. Kiedy ustawa obniżająca podatki?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 14:58  
Cytuj
CYTAT
Czego oczekujesz od partii, która ma statut, odbywają się wybory ale i tak wiadomo kto wygra smiech2
Polska ma rząd, Premiera i Prezydenta ale i tak wiadomo kto rządzi smiech2
Analogicznie w Rosji Prezydentem może być obojętnie kto, ale i tak wiadomo kto rządzi smiech2
Na świecie jest więcej takich baśniowych krajów, to co dziś pisze Madzia (bo podobno nie zawsze tak było), jakieś 10 lat temu w podobnym tonie i treści na wiecach przemawiał Słońce Narodu Wenezueli, kraju dziś bankrutującego, a stojącego na ropie umiech


Porównanie do Wenezueli nie jest dalekie od prawdy Bobku.Postawiłbym cały swój majątek na to że jeszcze jedna kadencja PO-PSL i mielibyśmy tutaj drugą Wenezuelę. umiech

Z tym porównaniem do Rosji również ciężko polemizować. W Rosji giną ludzie którzy stanowią zagrożenie dla Putina i u nas również. Wystarczy podać przykład bohatera walki o praworządność - pana Diduszki. Człowieka który zapłacił życiem za obronę wartości konstytucyjnych. Kiedyś zamiast pomników smoleńskich w całej Polsce będą pomniki bohaterów walk o wolność i demokrację. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 15:00  
Cytuj
CYTAT
Muszę cią zmartwić Edzio. Nie rozumiesz umiech (tfu) Dobra zmiana jest najlepsza umiech

PS. Kiedy ustawa obniżająca podatki?


A to na Szczochzburaka nie pisali? Niesłychane.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 15:04  
Cytuj
A pisali? To ty znawca jesteś umiech A może jakaś ustawa podnosząca lub dokładająca kolejne podatki?

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 15:16  
Cytuj
Edo a konkretnie co za PO dotknęło Cię?
Bo moja żona od PO dostała 400zł podwyższki.

A co za PIS dotknęło Cię na lepsze?
Bo mnie nic.


I żeby z góry wyjaśnić mam te dwie partie w tym samym miejscu w 4 literach.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 15:26  
Cytuj
CYTAT
A pisali? To ty znawca jesteś umiech A może jakaś ustawa podnosząca lub dokładająca kolejne podatki?

Obrazek


Wydaje mi się że przeceniasz moją znajomość Szczochzburaka Andrzejku. Ale załatw mi swoją stawkę w waszym sztabie i będę go cytować codziennie.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 15:33  
Cytuj
CYTAT
Edo a konkretnie co za PO dotknęło Cię?
Bo moja żona od PO dostała 400zł podwyższki.

A co za PIS dotknęło Cię na lepsze?
Bo mnie nic.


I żeby z góry wyjaśnić mam te dwie partie w tym samym miejscu w 4 literach.


Najbardziej za PO dotknęło mnie jak Donald Tusk wyłapał liścia na wale w czasie powodzi. Przez krótką chwilę była szansa żeby rudzielca się pozbyć raz na zawsze. Zamiast walić go z liścia można go było zepchnąć do Wisły.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 590 591 592 593 594 595 596 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »