NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 591 592 593 594 595 596 597 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 10399
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 16:17  
Cytuj
Obniżenie odprowadzanych podatków za prace pracowników Andrzejku? Będą podwyżki wynagrodzeń!
Opanuj się Andrzejku, dajesz ludziom złudne nadzieje ze to od nich i dla nich te obniżki opłat za ich wynajęcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 16:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 17:13  
Cytuj
CYTAT (EdoZChabzin)
CYTAT
Edo a konkretnie co za PO dotknęło Cię?
Bo moja żona od PO dostała 400zł podwyższki.

A co za PIS dotknęło Cię na lepsze?
Bo mnie nic.


I żeby z góry wyjaśnić mam te dwie partie w tym samym miejscu w 4 literach.


Najbardziej za PO dotknęło mnie jak Donald Tusk wyłapał liścia na wale w czasie powodzi. Przez krótką chwilę była szansa żeby rudzielca się pozbyć raz na zawsze. Zamiast walić go z liścia można go było zepchnąć do Wisły.umiech


A może odpowiesz?
Często pytasz sam tak narzekających na PIS co ich dotknęło osobiście.


CYTAT (art2deco)
Obniżenie odprowadzanych podatków za prace pracowników Andrzejku? Będą podwyżki wynagrodzeń!
Opanuj się Andrzejku, dajesz ludziom złudne nadzieje ze to od nich i dla nich te obniżki opłat za ich wynajęcie.



Kto i ile dostanie podwyżki i kiedy???

Kiedy obniżka podatków obiecana w kampanii???

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 17:46  
Cytuj
Raczej nie. Szczera poważna rozmowa wymaga minimum zaufania do adwersarza. A ja ci prostu nie wierzę. umiech

Jak dla ciebie to profil Grzegorza Drobiszewskiego albo posła Brejzy. Tam znajdziesz coś w sam raz dla siebie. Młodzi dynamiczni i bezkompromisowi ludzie punktujący celnie obecną władzę to dla człowieka o twojej proweniencji idealne rozwiązanie. No i Szczoch rzecz jasna. Tam szukaj źródła mądrości. uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 17:59  
Cytuj
CYTAT
Raczej nie. Szczera poważna rozmowa wymaga minimum zaufania do adwersarza. A ja ci prostu nie wierzę. umiech

Jak dla ciebie to profil Grzegorza Drobiszewskiego albo posła Brejzy. Tam znajdziesz coś w sam raz dla siebie. Młodzi dynamiczni i bezkompromisowi ludzie punktujący celnie obecną władzę to dla człowieka o twojej proweniencji idealne rozwiązanie. No i Szczoch rzecz jasna. Tam szukaj źródła mądrości. uśmiech


Zaufania na forum publicznym szukasz. A wymianę ogolnie znanych spraw jakim jest oddziaływanie partii na obywatela nazywasz szczerą rozmową. To jest głupie i nie logiczne.
Podwyżka źony za PO jest ogólnie znaną podwyżką płac pielęgniarek od ministra.
Ciężko normalnie odpisać bez oczerniania jakie dobre zmiany dotknęły obywatela po przejeciu władzy przez PIS oprócz zasiłków.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 18:41  
Cytuj
Edzio nie ma jak widzisz nic do powiedzenia.
Art'ystka jak zwykle coś bez sensu (poetycko) umiech


Edzio, skoro nie znasz to czemu tak dużo o tym Szczochuzburaka piszesz?

Kiedy obniżka podatków? Kiedy uczciwa kwota wolna od podatku?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 19:36  
Cytuj
Dlatego wyznawców PISu nazywają gęgacze, cała narracja polega na iście Goebbelsowskiej propagandzie, powtarzanie w kółko takich samych bzdurnych argumentów umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 20:04  
Cytuj
Co oprócz
Wieku emerytalnego i zasiłków odczuje przecietny obywatel na codzień tych zmian na lepsze


"Kościół smoleński" cytat: Jacek Kurski
https://youtu.be/NrtERI5mjYE

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10399
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
Edzio nie ma jak widzisz nic do powiedzenia.
Art'ystka jak zwykle coś bez sensu (poetycko) umiech



Dlaczego zaraz bez sensu. Morawiecki stawia na tańszą imigrancką siłę roboczą z głębokiej Azji. Ukraińców chyba już zabrakło! A to dobrze wedle Jakubiaka czy źle dla firm? Bo nic nie słyszałam. PAD nie komentuje.

Ale Frans nie wychodzi nawet z lodówki, my rozumiemy ze Holandia to wielki beneficjent dojenia Polski przy obecnym uległym prawodawstwie. Takie słabe pytania w zapowiadanym obywatelskim Referendum, którym PAD i Kukiz tłumaczyli weto. Znowu cisza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 21:33  
Cytuj
Kto i ile dostanie podwyżki i kiedy???

https://youtu.be/0JIYmGloq0s

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10399
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 21:43  
Cytuj
– Tym się właśnie różnimy. My stawiamy na małe firmy, na średnie polskie firmy - podkreślił premier. Stąd, jak dodał, w programie pięciu dużych zmian, proponowanych na lato i jesień, są m.in. nowe propozycje dla małych firm, np. najniższe podatki w Europie. – Od nowego roku będzie to 9 procent. Najpierw obniżyliśmy z 19 na 15, a teraz z 15 na 9 procent - poinformował Morawiecki.

O to Andrzejek pytałeś? Stawki godzinowe są u nas Afrykańskie. To musi się udać :-) Ale nie stawiałabym na spawanie blach i ciosanie kamieni, nie tędy droga. Zeby podsumowac, przestajemy być eksporterem taniej siły roboczej do Europy, to nam Morawiecki chciał powiedzieć. kto potrafi ten wypłynie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 21:57  
Cytuj
Kto i ile dostanie podwyżki i kiedy???

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10399
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 21:59  
Cytuj
Klemensie, zachowuj się, to nie szkółka niedzielna. Żeby podsumować, przestajemy być eksporterem taniej siły roboczej do Europy, to nam Morawiecki chciał powiedzieć. Kto potrafi ten wypłynie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 22:05  
Cytuj
CYTAT (art2deco)
Będą podwyżki wynagrodzeń!


Kto kiedy i gdzie!


CYTAT
przestajemy być eksporterem taniej siły roboczej do Europy,


Bo za granicą zaczeli lepiej płacić to nie taniej sily

Morawiecki mówił. W kampanii mówili o podatkach obniżonych.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
Edzio nie ma jak widzisz nic do powiedzenia.
Art'ystka jak zwykle coś bez sensu (poetycko) umiech


Edzio, skoro nie znasz to czemu tak dużo o tym Szczochuzburaka piszesz?

Kiedy obniżka podatków? Kiedy uczciwa kwota wolna od podatku?


Cieszy mnie Andrzejku zainteresowanie ze strony waszego sztabu. Mam nadzieję że to wszystko jakiś test przed transferem. W każdym razie nie wydaje mi się żeby moja skromna osoba musiała wywoływać takie zamieszanie. umiech


Andrzejku Szczochzburaka to encyklopedia dla debila. Człowiek który cytuje czy nawet przegląda ten chłam jest kompletnym idiotą. Nie ma od tego żadnych odstępstw. Cała moja znajomość tego gówna bierze się z waszych postów. Gdybym zaczął przeglądać takie rzeczy uznałbym się za człowieka przegranego. Zdaję sobie sprawę że na twoim i twoich kolegów poziomie newsy o inicjatywach senatora Cumshotera-Fistingera robią furorę , ale na mnie jakoś tak mniej. smiech2

No chyba że się dogadamy. Jeżeli w sztabie bezpartyjnych wolnościowców popierających PO i cytujacych Szczochzburaka jest jakiś wakat to możemy ponegocjować. Już mi się trochę znudziła obrona PiS , a dodatkowy grosz zawsze się przyda. Tylko w razie czego nie sadzaj mnie koło respiratora , bo koleś wyjątkowo działa mi na nerwy. Mogę siedzieć np koło Bobka.umiech

Następnym razem jak Kaczyński albo Morawiecki do mnie zadzwonią to nie omieszkam zapytać o te obniżki podatków. uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 23:03  
Cytuj
CYTAT
Dlatego wyznawców PISu nazywają gęgacze, cała narracja polega na iście Goebbelsowskiej propagandzie, powtarzanie w kółko takich samych bzdurnych argumentów umiech


Bobku mam podobne odczucia kiedy po raz tysięczny słyszę z ust syna pułkownika Informacji Wojskowej albo innego TW jak to Polska straciła swoją pozycję w Europie.
A potem przychodzi któraś z kolei debata w Parlamencie Europejskim na temat praworządności w naszym kraju i na sali plenarnej debatuje nad tym 60 deputowanych na wszystkich ponad 700. Reszta ma na to kompletnie wyjebane. smiech2

Także tyle odnoście gęgania.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 23:05  
Cytuj
A i Andrzejku jeżeli Klemens i respirator to jedna i ta sama osoba to ma się rozumieć że koło niego też nie chcę siedzieć.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2018r. 23:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Edzio nie ma jak widzisz nic do powiedzenia.
Art'ystka jak zwykle coś bez sensu (poetycko) umiech


Edzio, skoro nie znasz to czemu tak dużo o tym Szczochuzburaka piszesz?

Kiedy obniżka podatków? Kiedy uczciwa kwota wolna od podatku?


Cieszy mnie Andrzejku zainteresowanie ze strony waszego sztabu. Mam nadzieję że to wszystko jakiś test przed transferem. W każdym razie nie wydaje mi się żeby moja skromna osoba musiała wywoływać takie zamieszanie. umiech


Andrzejku Szczochzburaka to encyklopedia dla debila. Człowiek który cytuje czy nawet przegląda ten chłam jest kompletnym idiotą. Nie ma od tego żadnych odstępstw. Cała moja znajomość tego gówna bierze się z waszych postów. Gdybym zaczął przeglądać takie rzeczy uznałbym się za człowieka przegranego. Zdaję sobie sprawę że na twoim i twoich kolegów poziomie newsy o inicjatywach senatora Cumshotera-Fistingera robią furorę , ale na mnie jakoś tak mniej. smiech2

No chyba że się dogadamy. Jeżeli w sztabie bezpartyjnych wolnościowców popierających PO i cytujacych Szczochzburaka jest jakiś wakat to możemy ponegocjować. Już mi się trochę znudziła obrona PiS , a dodatkowy grosz zawsze się przyda. Tylko w razie czego nie sadzaj mnie koło respiratora , bo koleś wyjątkowo działa mi na nerwy. Mogę siedzieć np koło Bobka.umiech

Następnym razem jak Kaczyński albo Morawiecki do mnie zadzwonią to nie omieszkam zapytać o te obniżki podatków. uśmiech


CETOwskie jabłka cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 09:44  
Cytuj
Jak tam piątuniu respiratorze ? Było dołożone do pieca? uśmiech

Bobku chciałem jeszcze uściślić że na tych 60 deputowanych PE którzy debatują nad polską praworządnością 50 jest z Polski. Żebyś przez chwilę nawet nie pomyślał że kogoś to interesuje.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 09:53  
Cytuj
CYTAT


Dlaczego zaraz bez sensu. Morawiecki stawia na tańszą imigrancką siłę roboczą z głębokiej Azji. Ukraińców chyba już zabrakło! A to dobrze wedle Jakubiaka czy źle dla firm? Bo nic nie słyszałam. PAD nie komentuje.

Ale Frans nie wychodzi nawet z lodówki, my rozumiemy ze Holandia to wielki beneficjent dojenia Polski przy obecnym uległym prawodawstwie. Takie słabe pytania w zapowiadanym obywatelskim Referendum, którym PAD i Kukiz tłumaczyli weto. Znowu cisza.



Madzia co ty sama o tym myślisz? Czekasz na zlecenie? Czyli bez zmian umiech

Jak Holandia doi Polskę?



– Tym się właśnie różnimy. My stawiamy na małe firmy, na średnie polskie firmy - podkreślił premier. Stąd, jak dodał, w programie pięciu dużych zmian, proponowanych na lato i jesień, są m.in. nowe propozycje dla małych firm, np. najniższe podatki w Europie. – Od nowego roku będzie to 9 procent. Najpierw obniżyliśmy z 19 na 15, a teraz z 15 na 9 procent - poinformował Morawiecki.


Tylko, że tu mowa o firmach płacących CIT. Dla tych naprawdę małych płacących PIT nic sie nie zmienia. O przepraszam, ZUS idzie w górę umiech
Tak naprawdę rząd najbardziej stara się o takich jak Mercedes i buduje im fabryki oraz zwalnia z podatków.
Kolejna propaganda dla idiotów?

Klemensie, zachowuj się, to nie szkółka niedzielna. Żeby podsumować, przestajemy być eksporterem taniej siły roboczej do Europy, to nam Morawiecki chciał powiedzieć. Kto potrafi ten wypłynie.

To dlatego walczyli o niższe stawki dla delegowanych Polaków do pracy za granicą?
Kolejna propaganda dla idiotów.


Edzio twoja osoba jest zdecydowanie zbyt skromna by wywoływała jakikolwiek zainteresowanie. Odpisuje ci bo jestem grzeczny.
Szczochzburaka opisałbym podobnie więc nie dziwi mnie twoje zainteresowanie.
Edzio a co czujesz gdy prokurator PRL z mównicy sejmowej skanduje "demokracja" umiech I wprowadza ustawy "uwalniające" sądy ??umiech


Kiedy ustawy obniżające podatki i zwiększająca kwotę wolną od podatku?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 10:12  
Cytuj
Napiszę to samo Andrzejku co pisałem już pewnie ze sto razy. Ze względu na podejrzaną przeszłość Piotrowicz nie powinien piastować żadnej eksponowanej funkcji. Ba jestem zdania że ludzie z przeszłością w PZPR ( i to na dodatek funkcyjni) nie powinni mieć możliwości zajmowania żadnych stanowisk publicznych. Piotrowicz dla mnie to jedna wielka porażka obecnej władzy. smiech2

Napiszę to praz kolejny żebyś mógł sobie to w końcu utrwalić:

Kiedy pojawi się w naszym kraju partia , ruch czy cokolwiek co będzie chciało zdekomunizować czyli wywalić na zbity pysk każdego byłego członka PZPR , tajnych i jawnych współpracowników i ich oficerów prowadzących ze służb wojskowych i cywilnych z szeroko pojętego życia publicznego (Sejm, Senat, administracja rządowa i samorządowa , wojsko ,policja, sądownictwo , adwokatura , prokuratura itp. itd) z automatu popieram tą inicjatywę.



Niestety ze smutkiem stwierdzam że nikt tego nie wznosi na sztandary ( nawet Kukiz). A tak najmniejszy procentowy udział byłych członków PZPR jest w rządzącej partii ( no i chyba u Kukiza). I wystarczy zobaczyć na własne oczy demonstrujących pod Sejmem byłych SB-eków i ludzi ich wspierających by poznać prawdy świadectwo. Ososbiście dręczy mnie fakt jak Grzegorz Schetyna człowiek z Solidarności Walczącej Kornela Morawieckiego pociesza byłych funkcjonariuszy obiecując powrót do poprzednich emerytur . Ze swojej strony mogę tylko posty klepać. Po to żeby oni już nigdy nie wrócili . I nie zrealizowali tych obietnic.



Fajnie że oceniasz Szczoch podobnie jak ja, tylko pozostaje pytanie dlaczego go cytujesz? Czy robisz to jako bezpartyjny wolnościowiec czy jako płatny partyjny posługacz?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 10:42  
Cytuj
CYTAT (Andrzej_2.0)
ZUS idzie w górę


a ja już uwierzyłem edowi i art, że jest tak dobrze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 10:49  
Cytuj
ZUS idzie w górę rokrocznie od dwudziestu kilku lat. Jeżeli jest inaczej to niech jakiś bezpartyjny wolnościowiec cytujacy Szczochzburaka/Grześka Drobiszewskiego mnie poprawi.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 11:06  
Cytuj
CYTAT
Fajnie że oceniasz Szczoch podobnie jak ja, tylko pozostaje pytanie dlaczego go cytujesz? Czy robisz to jako bezpartyjny wolnościowiec czy jako płatny partyjny posługacz?umiech


Bo jest śmieszny umiech Ale nie pisze o nim tyle co ty umiech

CYTAT
ZUS idzie w górę rokrocznie od dwudziestu kilku lat. Jeżeli jest inaczej to niech jakiś bezpartyjny wolnościowiec cytujacy Szczochzburaka/Grześka Drobiszewskiego mnie poprawi.umiech


Co z tego że idzie rokrocznie w górę? Co za idiotyczny argument umiech Nie można tego zmienić? Znów ten Szczochzburaka umiech Jakaś obsesja?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
ZUS idzie w górę rokrocznie od dwudziestu kilku lat. Jeżeli jest inaczej to niech jakiś bezpartyjny wolnościowiec cytujacy Szczochzburaka/Grześka Drobiszewskiego mnie poprawi.umiech


Miała być dobra zmiana. Gdzie ona jest? Chyba nie tylko pod postacią zasiłków zarumieniony

A opłata emisyjna zarumieniony

głodny ten mąż stanu Kaczyński

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 11:49  
Cytuj
Idiotyczne jest tłumaczenie oczywistych oczywistości troglodytom. umiech


Ponieważ składki na ZUS rosną rokrocznie , ja już zdążyłem się przyzwyczaić. To czy jest to konieczne to inna sprawa. Myślę że jest to błąd Morawieckiego , który może kosztować kilka punktów procentowych chociażby w wyborach samorządowych. Zupełnie nie rozumiem dlaczego to robią ?

Andrzejku obsesją nazwałbym twoje/wasze chorobliwie i napastliwe zainteresowanie moją skromną osobą. Chyba zdajesz/zdajecie sobie sprawę że nie traktuję was poważnie i naprawdę mogę się z wami droczyć na okrętkę ( oczywiście w miarę możliwości). umiech
W czym jest problem , stowarzyszenie bezpartyjnych wolnościowców ze Stalowej Woli jest w ofensywie ? Jeżeli to wy macie być twarzą tej operacji to obawiam się że wasza misja jest skazana na niepowodzenie. Być może są na tym forum ludzie uważający np ciebie Andrzejku za osobę wiarygodną. Obawiam się jednak że tych zdystansowanych jest nieco więcej. W każdym razie jeżeli chcesz mnie skaperować do waszej ekipy nie mówię nie . Tylko oczekuję przedstawienia konkretnej oferty + plus warunki wstępne odnośnie respiratora smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 591 592 593 594 595 596 597 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »