NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 592 593 594 595 596 597 598 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 11:52  
Cytuj
Andrzejku a jakie jest zdanie twoje/wasze w temacie wywalenia na Madagaskar wszystkich komuchów?

Co na to bezpartyjni wolnościowcy że Stalowej Woli cytujacy Grześka Drobiszewskiego z młodzieżówki PO? uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 11:52  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
Idiotyczne jest tłumaczenie oczywistych oczywistości troglodytom. umiech


Ponieważ składki na ZUS rosną rokrocznie , ja już zdążyłem się przyzwyczaić. To czy jest to konieczne to inna sprawa. Myślę że jest to błąd Morawieckiego , który może kosztować kilka punktów procentowych chociażby w wyborach samorządowych. Zupełnie nie rozumiem dlaczego to robią ?

Andrzejku obsesją nazwałbym twoje/wasze chorobliwie i napastliwe zainteresowanie moją skromną osobą. Chyba zdajesz/zdajecie sobie sprawę że nie traktuję was poważnie i naprawdę mogę się z wami droczyć na okrętkę ( oczywiście w miarę możliwości). umiech
W czym jest problem , stowarzyszenie bezpartyjnych wolnościowców ze Stalowej Woli jest w ofensywie ? Jeżeli to wy macie być twarzą tej operacji to obawiam się że wasza misja jest skazana na niepowodzenie. Być może są na tym forum ludzie uważający np ciebie Andrzejku za osobę wiarygodną. Obawiam się jednak że tych zdystansowanych jest nieco więcej. W każdym razie jeżeli chcesz mnie skaperować do waszej ekipy nie mówię nie . Tylko oczekuję przedstawienia konkretnej oferty + plus warunki wstępne odnośnie respiratora smiech2


Edzio. To można obniżyć czy nie? Popierasz obniżenie obciążeń dla Polaków czy popierasz partie bez względu na wszystko?

Nie interesujesz mnie jako osoba. Piszesz do mnie więc odpowiadam. Jestem grzeczny.

Nie jestem twarzą żadnej opozycji. Nie przyjmujesz do wiadomości, że jako obywatel mam prawo wymagać? To nie oznacza mojego czynnego udziału w kampanii wyborczej.
No ale skoro ty tak o tym piszesz to może twoje wpisy właśnie tak należy traktować? Kto ciebie traktuje poważnie jak stale piszesz jak prostytutka, która jest skłonna sie sprzedać. Pogadaj z Art'stką. Ona ma już to za sobą służyła poprzedniej ekipie a teraz obecnym.

Andrzejku a jakie jest zdanie twoje/wasze w temacie wywalenia na Madagaskar wszystkich komuchów?

Jestem za umiech Dopisałbym do tego wszystkich socjalistów i prostytutki polityczne umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 303
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 12:41  
Cytuj
W szczycie Grupy Wyszehradzkiej w której uczestniczyli przedstawiciele rządów Polski, Czech, Słowacji i Węgier spotkali się z austriackim kanclerzem Sebastianem Kurzem.
Morawiecki powiedział że nasz kraj nie należy do „klubu przyjaciół relokacji uchodźców”

Przed kilkunastoma dniami do Polski przybyli pierwsi pracownicy z Uzbekistanu, którzy pojawili się na mocy koordynacji imigracji zarobkowej przez resorty pracy Polski oraz Uzbekistanu. Ubiegły miesiąc był pod tym względem rekordowy, ponieważ obcokrajowcy spoza UE złożyli blisko 21 tysięcy wniosków o umożliwienie im pobytu na terenie naszego kraju.

Co więcej, PIS pracuje nad jeszcze większymi ułatwieniami, dzięki którym do naszego kraju napłynęłaby pokaźna grupa imigrantów z Azji, którzy mieliby osiedlić się w Polsce na stałe i ściągnąć ze sobą swoje rodziny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 14:14  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 15:09  
Cytuj
CYTAT


Edzio. To można obniżyć czy nie? Popierasz obniżenie obciążeń dla Polaków czy popierasz partie bez względu na wszystko?

Nie interesujesz mnie jako osoba. Piszesz do mnie więc odpowiadam. Jestem grzeczny.

Nie jestem twarzą żadnej opozycji. Nie przyjmujesz do wiadomości, że jako obywatel mam prawo wymagać? To nie oznacza mojego czynnego udziału w kampanii wyborczej.
No ale skoro ty tak o tym piszesz to może twoje wpisy właśnie tak należy traktować? Kto ciebie traktuje poważnie jak stale piszesz jak prostytutka, która jest skłonna sie sprzedać. Pogadaj z Art'stką. Ona ma już to za sobą służyła poprzedniej ekipie a teraz obecnym.


Jestem za umiech Dopisałbym do tego wszystkich socjalistów i prostytutki polityczne umiech


Czyli jednak są rzeczy co do których możemy się zgodzić. umiech Może nie do końca ale zawsze to jakiś przyczynek do dobrej współpracy. Tylko pamiętaj o respiratorze.smiech2


Nie wiem kim była Art za poprzedniej władzy , i czy czerpała apanaże z tamtego rozdania . Wiem Andrzejku że ty chwaliłeś w nie tak odległej przeszłości i PO i Tuska. Także takie wyciąganie rzeczy z przeszłości może okazać się mieczem obusiecznym.


Z tą prostytutką trochę przeginasz , Andrzejku. Każdy ma swoją cenę i zaprzeczanie temu faktowi jest bezprzedmiotowe. Czy pamiętasz za ile ty się pierwszy raz sprzedałeś? umiech

Andrzejku trzeba obniżać i upraszczać podatki. Jest nawet to konieczne z wielu powodów. Jeżeli Morawiecki tego nie ogarnia tzn że PiS przegra. Kto na nich zagłosuje poza tzw żelaznym elektoratem jeżeli będą zwiększać obecny ucisk fiskalny?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 303
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
trzeba obniżać i upraszczać podatki. Jest nawet to konieczne z wielu powodów. Jeżeli Morawiecki tego nie ogarnia tzn że PiS przegra. Kto na nich zagłosuje poza tzw żelaznym elektoratem jeżeli będą zwiększać obecny ucisk fiskalny?


Zagłosują Ci co biorą zasiłki i dalej chcą je brać- proste. PIS wygra wybory spokojnie. I bedzie można znowu patrzeć jak się pieklą partyjni po całym internecie jezyk mężowie stanu uśmiech

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 17:28  
Cytuj
Morawiecki ma sukces w opanowaniu procederu wyłudzania VAT. Sukces tak spektakularny że aż dziwne że jako jego wykonawca jeszcze chodzi żywy. Co do reszty jego oferty, to owoce są oczekiwane na wybory parlamentarne i wtedy powiemy. Ale żaden plan nie dorówna skali oszustw na VAT, skala była porażająca. Co ciekawe to fakt który wszyscy znamy, ale nie konsumujemy, wzrost przychodów dzięki rozpracowaniu oszustw VAT był dobrowolny, oszuści się wystraszyli bo nie są pewni czy wymiar sprawiedliwości pozostanie w ich rękach i czy poniosą karę.
Obserwujemy polityczne naciski unijnych przedstawicieli Komisji i Rad z najbardziej widocznymi funkcyjnymi pyskaczami Guyem i Fransem (Belgiem i Holendrem) zapowiadających przeniesienie źródła presji z PE/KE na Trybunał Europejski, który jeszcze przez wiele lat pozostanie zdominowany przez globalistów i liberałów. Przyszłość składu PE po następnych wyborach do europarlamentu wydaje się już przesądzona, skrzydło neocweli marksizmu straci przewagę.
Ilość osób która brała udział w przekręcie vatowskim jest na tyle szeroka, że umacnia mnie to w przekonaniu że wielu skruszeje i dla ominięcie krat zacznie opowiadać swoje życiorysy. Te "wspominki" stymulują niesłychane zainteresowanie zamieszanych międzynarodowych korporacji i oczywiscie lokalnej rezydentury naszym wymiarem sprawiedliwości.

To reforma SN/TK jest jedynym gwarantem prawdziwych zmian w Polsce w stopniu który nam finansowo unaocznił Morawiecki. Cała reszta stoi w zawieszeniu bo musi. Postępowanie całej zjednoczonej Totalnej opozycji (włącznie z Pawłem Kukizem który czeka i robi za dobrego policjanta rządu) pokazało nam że nie mieli żadnej, zupełnie żadnej realnej do realizacji oferty dla większości Polaków która wygrałaby im jakiekolwiek wybory. Po prawdzie, nigdy nie mieli... :-) gdy ocenisz co zrobili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 18:24  
Cytuj
Edzio nigdy sie nie sprzedałem. To ty stale piszesz o zarabianiu na wpisach i swoim sztabie. Dla mnie to prostytucja. I spiranie sie w tej kwestii jest bezprzedmiotowe umiech

To jak PiS ma w planie jakieś obniżanie podatków czy tylko nowe opłaty i daniny? Z czegoś trzeba kupować te nowe głosy. Sama propaganda nie wystarczy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 19:31  
Cytuj
Kupowanie tych głosów (jeżeli już, ale i tak nie) jest tańsze od kupowania głosów Totalnych. Wyniki gospodarcze i prognozy są lepsze.

Twoje wielokrotnie powtarzane osądy o kupowaniu patologii to najlepsza metoda na przegrane wybory. Kogo wy tam w sztabie macie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 19:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
Edzio nigdy sie nie sprzedałem. To ty stale piszesz o zarabianiu na wpisach i swoim sztabie. Dla mnie to prostytucja. I spiranie sie w tej kwestii jest bezprzedmiotowe umiech

To jak PiS ma w planie jakieś obniżanie podatków czy tylko nowe opłaty i daniny? Z czegoś trzeba kupować te nowe głosy. Sama propaganda nie wystarczy.



Andrzejku przestań już się tak unosić i zaproponuj konkretną stawkę.umiech
Widzę że targujesz się jak stara przekupa , ale chyba ci na mnie zależy bo nie odpuszczasz.smiech2

Andrzejku napiszę to jeszcze raz bezpartyjny wolnościowcu cytujący Szczochzburaka- jak Kaczyński albo Morawiecki następnym razem do mnie zadzwonią z całą pewnością zapytam o te obniżki podatków. Także masz to jak w banku. Bursztynowym rzecz jasna!

Klnę się na wszystkie świętości że niejeden raz kupczyłeś. Jestem tu już długo a moja pamięć nie jest jeszcze taka słaba.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
trzeba obniżać i upraszczać podatki. Jest nawet to konieczne z wielu powodów. Jeżeli Morawiecki tego nie ogarnia tzn że PiS przegra. Kto na nich zagłosuje poza tzw żelaznym elektoratem jeżeli będą zwiększać obecny ucisk fiskalny?


Zagłosują Ci co biorą zasiłki i dalej chcą je brać- proste. PIS wygra wybory spokojnie. I bedzie można znowu patrzeć jak się pieklą partyjni po całym internecie jezyk mężowie stanu uśmiech

Obrazek









Respiratorze zaprawdę powiadam ci po alkoholu nie siadaj za kółkiem i przed komputerem.umiech

Co tam u Grześka Drobiszewskiego? Wrzucił jakiegoś newsa ostatnio? Tylko napisz jutro na trzeźwo.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Edzio nigdy sie nie sprzedałem. To ty stale piszesz o zarabianiu na wpisach i swoim sztabie. Dla mnie to prostytucja. I spiranie sie w tej kwestii jest bezprzedmiotowe umiech

To jak PiS ma w planie jakieś obniżanie podatków czy tylko nowe opłaty i daniny? Z czegoś trzeba kupować te nowe głosy. Sama propaganda nie wystarczy.



Andrzejku przestań już się tak unosić i zaproponuj konkretną stawkę.umiech
Widzę że targujesz się jak stara przekupa , ale chyba ci na mnie zależy bo nie odpuszczasz.smiech2

Andrzejku napiszę to jeszcze raz bezpartyjny wolnościowcu cytujący Szczochzburaka- jak Kaczyński albo Morawiecki następnym razem do mnie zadzwonią z całą pewnością zapytam o te obniżki podatków. Także masz to jak w banku. Bursztynowym rzecz jasna!

Klnę się na wszystkie świętości że niejeden raz kupczyłeś. Jestem tu już długo a moja pamięć nie jest jeszcze taka słaba.umiech




Nie unoszę się. W przeciwieństwie do ciebie. Uważaj bo ci to podniecenie na serce zaszkodzi umiech
Nie odpuszczam. Odpowiadam bo jestem grzeczny.

I znów Szczochzburaka umiech

Nie oceniaj według własnej miary. Ty wystawiasz sie na sprzedaż jak prostytutka. Jak sam pisałeś to kwestia ceny. Mnie w to nie mieszaj.

Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 303
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2018r. 20:59  
Cytuj
Drobiszewski i Platforma Obywatelska i Nowoczesna to poziom twoich bajek o CETA.
Ja im nie ufam.

Wszystko co popiera PO i Nowoczesna dla mnie i dla wielu jest z miejsca złe.
To ty bałamuciłeś ostatnio tymi jabłkami w sprawie CETA i chciałeś ludzi przekonać do tego co wybrała PO i Nowoczesna no i PIS z nimi jednogłośnie. To antypolska postawa.

Obrazek


Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2018r. 08:11  
Cytuj
veto, veto :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 303
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2018r. 11:25  
Cytuj
Krystyna Pawłowicz za pośrednictwem Twittera opublikowała treść listu, jaki w środę wysłała do premiera Mateusza Morawieckiego. Posłanka PiS twierdzi w nim, że polski rząd w tajemnicy sprowadził imigrantów do Polski.


Decyzję o wysłaniu listu Pawłowicz postanowiła przedstawić do opinii publicznej w piątek rano, publikując przy okazji treść pisma. Krytykuje w nim politykę rady ministrów, zarzucając łamanie jednej z najważniejszych obietnic wyborczych – o nie wpuszczaniu imigrantów na terytorium RP. Swoje zarzuty opiera na podstawie informacji przekazanych przez obywateli, którzy mieli zgłosić swoje obawy o zwiększającym się napływie migrantów i uchodźców.


Źródło
http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/polska-przyjmuje-imigrantow-na-podstawie-tajnych-umow-szokujacy-list-pawlowicz-do-premiera,23583104350

https://twitter.com/KrystPawlowicz/status/1010069319236153344

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2018r. 18:21  
Cytuj
na obawy najlepsze jest veto!

Morawiecki tak chce pomóc przedsiębiorcom że podpisuje międzyrządowe kontrakty na pracowników z Azji. Nie wiemy czy jest klauzula pobytu, rodziny, religii, deportacji, ale inaczej uciekłby na Zachód po wygaśnięciu kontraktu. Rodzimi Przedsiębiorcy chcą taniej siły roboczej, Morawiecki robi co może żeby im pomóc w rozwoju za 1500 ok Słabe te nasze firmy że potrafią z tak małymi kosztami pracy, nieporównywalnie niższymi od Europy. Jeszcze nam trochę brakuje :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 303
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2018r. 18:31  
Cytuj
Łamie obietnice wyborczą.
Wpuszcza uchodźców.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Cze 2018r. 00:56  
Cytuj
i jeszcze to
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Cze 2018r. 10:04  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Cze 2018r. 12:07  
Cytuj
z Biuletynu Statystycznego nr 5/2018:

dane za kwiecień 2018 r. (w nawiasie kwiecień 2017)
urodzenia 32 000 (30 200)
zgony 36 000 (30 100)

urodzenia na I-IV 2018 128 700 (130 300 w 2017)

to tylko 22mld peelenów na waciki. Ujadacze?
Powoli zaczyna nam się kreować sens programów 500+ czy 300+

i małe heheszki
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2018r. 12:13  
Cytuj
Tak to się madras czasami obrywa własnymi wypowiedziami, jeśli nie przewidzi się wszystkich ewentualności jakie w przyszłości mogą mieć miejsce.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Cze 2018r. 12:14  
Cytuj
del

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Cze 2018r. 17:43  
Cytuj
Stanisław Tyszka: kolejny krok do zabetonowania antyobywatelskiego układu PO-PiS


- Ten projekt ma na celu wykluczenie ruchu Kukiz'15 ze sceny politycznej. Jest kolejnym krokiem do zabetonowania antyobywatelskiego układu PO-PiS - uważa Stanisław Tyszka. Wicemarszałek ocenił w ten sposób zmiany, jakie PiS chce wprowadzić w kodeksie wyborczym do Parlamentu Europejskiego.


https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/stanislaw-tyszka-kolejny-krok-do-zabetonowania-antyobywatelskiego-ukladu-po-pis/x7sypz1

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Cze 2018r. 18:24  
Cytuj
Obywatelskie Referendum - pytania dla ________ ?

Nie mam dobrego zdania o obiecanych pytaniach referendalnych Prezydenta Andrzeja Dudy i Pawła Kukiza. Populizm na granicy besztania średnio rozgarniętych Obywateli. Miałam nieskrywaną, ostatnią nadzieję na Referendum, jako szczerą próbę wykazania narodowi zasadności swojego i swego zaplecza weta. No cóż, a potem był Timmermans, Guy, Rosa, Boni, Generalicja Ludowa, Azaria i polowanie na faszystów po lasach i Fakebookach,,,. Wykazywanie się w tańcu i śpiewaniu chyba wzięło górę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 592 593 594 595 596 597 598 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »