NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Przyciemnianie szyb, gdzie??,
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 19:20  
Cytuj
Witam, szukam kogos kto by mi szybki w miare tanio przyciemnil w mazdzie 323f ba ,ewentualnie jakiegos zakladu oprocz AutoCraftu bo tam za drzwi tylne male trujkaciki i szybe od bagaznika wolaja 700zl
z gory dzieki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 19:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lch
lch
lch
Posty: 94
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd: zza kabla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 19:40  
Cytuj
Taa żeby miał 30 Bąbli na jednej szybie, a no i poza tym ATEST
Jest ważny ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lch
lch
lch
Posty: 94
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd: zza kabla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 19:41  
Cytuj
AutoGlass Jaan
Branża: Samochody - szyby

Stalowa Wola, ul. Energetyków 5
tel. 15 8445838E-mail do AutoGlass Jaan

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 19:56  
Cytuj
nom juz probowalem sam oklejac, z marnym skutkiemumiecha slyszeliscie cos i firmie z niska na ulicy sportowej, ponodz oni to robia?? atest byl z folia co kupilem a z tego co wiem to szyby w tylnich drzwiach i w klapie bagaznika to nawet zamalowac mozna i sie niedowal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 20:00  
Cytuj
W autoglassjanie to cie dopiero cena zabija.
Ja kazde autko sciemniam w Nisku na sportowej.
Zadnego problemu, wszystko fajnie, folie super nawet po kilku latach zadnego przebarwienia no i cenowo najtaniej.
Naprawde szczerze polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
poi
poi
poi
Posty: 41
Dołączył: 24 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 20:15  
Cytuj
też przyciemniałem w Nisku na sportowej i jest ok choć szału nie ma widoczne są malutkie kropki a w stalowej na loku cena taka sama co do jakości to już nie wiem. Codo atestów to faktycznie na tył nie jest potrzebny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 20:33  
Cytuj
koledzy a jak z cenami w nisku ?? duzo placiliscie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 21:01  
Cytuj
No nie mow ze na lok'u masz takie same ceny!!!
Nisko za kombi (tylna, dwie boczne stale i dwie boczne tylne otwierane + trojkaciki - bez przednich bocznych) 500zl,takie samo oklejanie w turanie 480, a w glassjanie powiedzieli 650 wiec lekka przesada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 22:17  
Cytuj
kolego ja ostanio astre w nisku przyciemnialem i zrobili super profesjonalnie z atestemumiech za tylna bodajze bylo 150, boczne drzwi 2x100 i trojkaty 2x25 czyli 400 zl razem ale to musisz podjechac do nich i sie wczesniej umowic albo przedzwonic i sie dowieedziec dokladnie o cene bo kazde auto inaczej ceniaumiech do auto glasa nie jedz bo ten zdierca jest za moje auto powiedzial mi ok 800 zl;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 22:36  
Cytuj
mariusz chrzastowski m&m chwalki :] przyciemnial i u mnie i nastu znajomym wszyscy zadowoleni, tylne mozna nawet zaspawac wazny przod, a atest okoliczny jak policjant kumaty to sobie mozna w pupe wstawic, wystarczy ze zapyta o atest z instytutu szkla i ceramiki i trzeba drzec :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 07:38  
Cytuj
Mariusz sciemnial mi jedno autko. Wykonanie OK tylko ze cenowo tez nie rewelacja (po rabacie + dojazd do sandomingo i caly dzien szwedania) wyszlo normalnie znaczy tak samo jak w stalowej.
Wydaje mi sie ze jak chcesz miec zrobione solidnie a niedrogo (jak samemu nie dasz rady) to w okolicy tylko Nisko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
poi
poi
poi
Posty: 41
Dołączył: 24 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2010r. 08:17  
Cytuj
Jakieś 2 lata temu przyciemniałem w Nisku kombi za 500 zl bo miałem bliżej ale w stalowej dawali mi tą samą cenę. może teraz zaczęli się bardziej cenic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2010r. 15:28  
Cytuj
Witam, prosze mi napisac jak najlepiej przyciemnic szyby , chodzi mi o 2 tylne boczne i o tylna bagaznik , sa jakies rodzaje odcieni? trzeba miec na to jakies pozwolenie? Gdzie najlepiej zrobic? i ile bede musial zabulicumiech Czekam na odpowiedz na kazde z moich pytan, pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2010r. 15:35  
Cytuj
i czy ewentualnie mozna przyciemnic 2 przednie boczne ? Czekam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2010r. 16:43  
Cytuj
"trujkaciki", "ponodz" (WTF?!) człowieku, odpuść sobie przyciemnianie szyb i zainwestuj w dobry słownik ortograficzny...

Muzułmanie nie są zacofanymi fundamentalistami, po prostu taką mają tradycję, ty niepoprawna politycznie świnio! (c) nonsensopedia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2010r. 18:14  
Cytuj
dalej nie uzyskalem odp na pyt ? umiech zamiast dawac lekcje z ortografii innemu koledze, moglbys odp na moje pyt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Cze 2013r. 21:28  
Cytuj
Odswieze temat.

Ile bedzie kosztowalo przyciemnienie przednich szyb w drzwiach w f. mondeo?

Ile max %% mozna przyciemnic te przednie szyby tak zeby policja sie nie dowalila?

i gdzie najlepiej cena nie gra roli.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2013r. 21:50  
Cytuj
z tego co na tvn turbo zawsze mowia to minimum 70% swiatla musza przepuscic szybkiumiech od czasu zalozenia tego tematu nauczylem sie sam obklejac szybki i powiem ci ze przednie sam zrobisz bez najmniejszego problemujezyk troszke checiumiech zawsze mozna sprubowac samemu, a 3 dyszki za folie to nie tak duzojezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2013r. 21:51  
Cytuj
większość aut w standardzie ma 20% a max można 30%
Policja szuka kasy z mandatów i czepiają się o szybki

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2013r. 21:55  
Cytuj
dokladnie czepiaja sie o wszystko, 3 lata temuto mi dowod zabrali za brak podswietlenia tablicy ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Cze 2013r. 22:15  
Cytuj
Sprawa jest taka.

Mieszkam w paryzu (afryce) w kraju dzikusow.

Chodzi zeby w czasie jazdy nie bylo za bardzo widac kto jedzie w aucie,i podczas proby wybicia szyby zeby ona sie na rozleciala w mak.

Ostatnio kumplowi podczas jazdy dwoch bambusow na skuterze wybilo przednia szybe od pasazera i wydarli dziewczynie torebke z dokumentami i spierdzielili.

A ja wlasnie tak sobie pomyslalem zeby przyciemnic nie dla bajeru tylko dla swojego bezpieczenstwa.

Gdy bede mial przyciemnione to bambusy niebeda widziec kto jedzie, to szyby nie wybija zeby cos ukrasc , a w najgorszym wypadku zeby folia przytrzymala szybe zeby sie nie rozleciala .

Fabrycznie mam zaciemnione z tylu, i chcialbym przyciemnic przod.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2013r. 22:39  
Cytuj
hmm mysle ze szyba ktora bedzie sciemniona do tych max 30% raczej nie da rady zaslonic wizerunku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2013r. 23:48  
Cytuj
praktycznie w żadnym nowszym aucie z "zielonkawymi" fabrycznymi szybami nie da się legalnie przyciemnić przednich szyb, przyciemnialiśmy w starszym aucie "białą" szybę najjaśniejszą dostępną folią i niestety przekraczała dopuszczalne normy, praktycznie każdy radiowóz wyposażony jest w gadżet do pomiaru i czeka nas drapanie na drodze albo zatrzymanie dowodu, na ciemne przednie szyby chłopaki są uczuleni umiech, co do folii za 30zł ,to nie warto się nawet ciapać , blakną bardzo szybko i rysują się już podczas naklejania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2013r. 10:54  
Cytuj
No, a skoro nie możesz przyciemnić to kupujesz rajdową folię sparco. Nie przyciemnia a chroni przed złodziejami.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2013r. 11:15  
Cytuj
co do foli za 3 dyszki to guzik prawga ze blaknieje, trzeci rok leci a folia jaka byla taka jest... co do rysowania uzywalem packi z filcowa koncowka a nie ta z zestawu plastikowa i folia sie nie porysowala przy klejeniuumiech
Tak jak Jacek pisze oklej jakas folia ochronna.
" TARGET="_blank">

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »