NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Jaki ortopeda?,
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2013r. 15:14  
Cytuj
CYTAT
Tylko nie dr.Szeląg. jedynie potrafi wziąść pieniądze i nic nie pomóc, dzięki temu iż byliśmy pod jego \'kontrolą\' córka ma teraz zaniki mięśni w stopach i czeka ja rehabilitacja i dalsze leczenie.
Teraz pokierowali nas do dr.Sudoła.

To chyba bylas u jakiegos innego Szelaga. Przez dlugi czas leczylem sie prywatnie u dr Szelaga. Czesto gesto bywalo tak, ze za wizyte pieniedzy nie chcial brac. Wiecej. W zeszla srode moja babcia byla u niego. Za wizyte plus USG nie chcial wziac ani grosza. Dopiero babcia dala mu 50 zl.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2013r. 15:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: znikąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2013r. 21:32  
Cytuj
ja również polecam dr Bieleckiego w rzeszowie umiech z tego co wiem koszt 100 zł wizyta w ciągu tygodnia

Moja mama była u Sneli koszt 120 zł i jest bardzo zadowolonaumiech tu w stalowej bratu nic nie powiedzieli a gdyby pochodził jeszcze trochę to by miał cholernie krzywy kręgosłup:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2013r. 09:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tylko nie dr.Szeląg. jedynie potrafi wziąść pieniądze i nic nie pomóc, dzięki temu iż byliśmy pod jego \\\'kontrolą\\\' córka ma teraz zaniki mięśni w stopach i czeka ja rehabilitacja i dalsze leczenie.
Teraz pokierowali nas do dr.Sudoła.

To chyba bylas u jakiegos innego Szelaga. Przez dlugi czas leczylem sie prywatnie u dr Szelaga. Czesto gesto bywalo tak, ze za wizyte pieniedzy nie chcial brac. Wiecej. W zeszla srode moja babcia byla u niego. Za wizyte plus USG nie chcial wziac ani grosza. Dopiero babcia dala mu 50 zl.



Napewno nie u innego, też chodziliśmy na Piaski prywatnie, ja za usg płaciłam 100zl a kazda wizyta, czyli praktycznie za samo 'dzien dobry' bral 50-80zl zależy.
Ja osobiście niepolecam, chociaż wiem że każdy ma inne doświadczenia z lekarzami, ja niestety dobrego niemam akurat z tym doktorem i nikogo z najblizszego otoczenia do niego niepokieruje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2013r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Tylko nie dr.Szeląg. jedynie potrafi wziąść pieniądze i nic nie pomóc, dzięki temu iż byliśmy pod jego \\\'kontrolą\\\' córka ma teraz zaniki mięśni w stopach i czeka ja rehabilitacja i dalsze leczenie.
Teraz pokierowali nas do dr.Sudoła.mlotek


Powiem tak: jeździłaś mercedesem i przesiadasz się do malucha. Tak porównuję tych dwóch ortopedów. Nie posądzam Cię o kłamstwo z tymi cenami, ale jak to czytam, to nie wierzę, bo sam chodziłem do Szeląga i płaciłem znacznie mniejsze pieniądze. W przeciwieństwie do Ciebie, poleciłem go wielu swoim znajomym i też płacili mniej niż Ty to opisujesz. Znam ludzi, od których nie wziął w ogóle pieniędzy za wizytę. Rozpisałem się trochę o tych pieniądzach, ale sama zarzuciłaś mu, że bierze tylko pieniądze i nic nie robi. Najważniejsza jest skuteczność lekarza w różnych schorzeniach i on się do skutecznych zalicza. Jak chodzi o zanik mięśni, to w ortopedii jest to norma, ponieważ w leczonej kończynie dochodzi do niego bardzo szybko. Więc nic nieoczekiwanego Twojej córki nie spotkało. Jako dziecko poradzi z tym sobie znacznie szybciej niż osoba w zaawansowanym wieku. Na koniec, nie namawiam Cię żebyś została pod opieką Szeląga, skoro się do niego zraziłaś, ale zastanów się nad wyborem kogoś innego niż wybrałaś, bo ten wystraszy Cię tylko swoimi diagnozami.
Pozdrawiam, a córeczce życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2013r. 18:15  
Cytuj
Jak pisałam, każdy ma swoje własne doświadczenia. Ja trafiłam tak że za każdym razem płaciłam. a jak pokazałam doktorowi stopy, bo córka ma krzywe palce to tylko popatrzył na to i powiedział że zobaczymy jak córka skończy 6lat (miała niecały rok) albo się zejdą ładnie albo operacyjnie, nawet niezbadał mięśni, zobaczymy u tego doktora, jeśli też będzie nas 'zlewał' będę szukała dopóki nieznajde, ale słyszałam też o dr,Abradowski?(niepamiętam dokładnie nazwiska), u dr Giełbudowicza byliśmy ale wysłał nas od do dr,Szeląga bo on nie jest odropedą dziecięcym a borykaliśmy się z dysplazją stawu biodrowego.
podobno w Lublinie też jest dobry doktor ale myślę że może tutaj trafie na wmiare dobrego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2013r. 18:16  
Cytuj
Jak pisałam, każdy ma swoje własne doświadczenia. Ja trafiłam tak że za każdym razem płaciłam. a jak pokazałam doktorowi stopy, bo córka ma krzywe palce to tylko popatrzył na to i powiedział że zobaczymy jak córka skończy 6lat (miała niecały rok) albo się zejdą ładnie albo operacyjnie, nawet niezbadał mięśni, zobaczymy u tego doktora, jeśli też będzie nas 'zlewał' będę szukała dopóki nieznajde, ale słyszałam też o dr,Abradowski?(niepamiętam dokładnie nazwiska), u dr Giełbudowicza byliśmy ale wysłał nas od do dr,Szeląga bo on nie jest odropedą dziecięcym a borykaliśmy się z dysplazją stawu biodrowego.
podobno w Lublinie też jest dobry doktor ale myślę że może tutaj trafie na wmiare dobrego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2013r. 11:24  
Cytuj
Wdarł mi się tutaj błąd co do nazwiska doktora, chodziło mi o zmiane na dr.Suduł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2013r. 11:32  
Cytuj
W Stalowej Woli nie ma ortopedów z tytułem doktor. W Rudnej Małej koło Rzeszowa jest szpital w którym przyjmują specjaliści z ortopedii, no i tam już doktorów znajdziemy;).Pozdrawiam

Ps. wkleje link do strony internetowej szpitala, może komuś przyda się: http://www.klinika-rzeszow.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2013r. 18:08  
Cytuj
CYTAT
W Stalowej Woli nie ma ortopedów z tytułem doktor. W Rudnej Małej koło Rzeszowa jest szpital w którym przyjmują specjaliści z ortopedii, no i tam już doktorów znajdziemy;).Pozdrawiam

Ps. wkleje link do strony internetowej szpitala, może komuś przyda się: http://www.klinika-rzeszow.pl/



Potwierdzam i również polecam Rudną cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2013r. 21:49  
Cytuj
Marila B proszę o kontakt do Sneli i ile trzeba czekać na wizytę?
dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2017r. 21:25  
Cytuj
Odświeżam temat, poszukuje dobrego ortopedy w okolicach i na dodatek z krótkim terminem oczekiwania na wizytę, do tej pory korzystaliśmy z usług doktora szeląga i pewnie tak by było dalej ale wizyty dopiero na koniec października A tym razem potrzebujemy wizyty na już. Polecicie kogos?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 5 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2017r. 20:38  
Cytuj
W okolicach to RZ prof. Snela wizyta prywatnie ok 2 tyg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 17 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2017r. 11:53  
Cytuj
W Stalowej Woli, dr Robert Stelmach z tego co wiem to ma wolne terminy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 19:16  
Cytuj
Witam, czy ma ktos z Was nr kom do dr Szelaga??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 21:12  
Cytuj
Dr Bielak Rzeszow good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2017r. 11:56  
Cytuj
Nie potrzebuje nikogo z Rzeszowa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
xai
xai
xai
Posty: 19
Dołączył: 8 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2017r. 20:45  
Cytuj
To duży błąd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 31 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2018r. 11:57  
Cytuj
Witam

A co sądzicie o ortopedzie Krzysztofie Gązwa ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 14 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2018r. 22:39  
Cytuj
Ja jeżdżę do dr Bieleckiego do Rudnej Małej ok Tu już zakończyłam "leczenie" po 9 latach bez efektów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2018r. 10:44  
Cytuj
Tego gązwę to sobie podaruj, nie bez powodu sa do niego najkrótsze kolejki w przychodni. A juz na pewno nie daj mu sie kroić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2018r. 13:18  
Cytuj
Szukam w google i jakoś nie mogę znaleźć...
pomóżcie- kontakt do R.Stelmacha- jakaś przychodnia? prywatnie?
kiedyś, gdzieś był artykuł o nim ale nie mogę znaleźć..
Chodzi o młodego 3 l pacjenta..
chodziłam 2 lata do Szeląga- wizyta co 3 msc. Młody jak to młody im starszy tym gorzej było spr jego biodra.. na to doktor:
aa to nic następnym razem go zbadam- 80 zł i tak ponad rok czasu- że też tyle to wytrzymałam?!:szok::szok::szok::szok:mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2018r. 13:26  
Cytuj
Stelmach koło baru kaprys jest przychodnia medycyna i tam ma gabinet

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2018r. 18:45  
Cytuj
Chodzę do d.Szeląga z trudnym dzieckiem, z problemami.Ani razu nas nie olał.Podejście i cierpliwość niesamowita.Dlatego ze zdziwieniem przeczytałam opinię katryna...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2018r. 11:43  
Cytuj
RRJ nie piszę głupot bez pokrycia...
Nie mówię, że nas całkowicie "olał"
Sprawdzał jak młody chodzi, cały czas mówił o suplementacji wit D i Tranie... i w sumie TYLE...
USG - "następnym razem" i tak ok 1,5 roku mnie zwodził bo młody płakał i nie chciał za nic położyć się na tej kozetce. Jak był mały to jeszcze mu zrobił ale im starszy tym gorzej..
I dlatego szukam kogoś innego.
Ja nie mówię też, że to zły specjalista, pomógł mojemu tacie (łokieć) ale nie dla mojego dziecka.
Pozdrowienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2018r. 13:56  
Cytuj
Też chodziłam z córką do dr Szeląga, później poszłam do dr Karapetyana i powiem szczerze, że byłam zadowolona z podejścia do dziecka, zmierzył nogi, czego niestety dr Szeląg nie zrobił. Niby córka miała kręgosłup krzywy, a okazało się, że owszem krzywi się ale przez to, że ma krótszą nogę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »