NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Szukam endokrynologa w Stalowej Woli,
~~ciekawski
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 19:53  
Cytuj
znacie jakiegos dobrego endokrynologa w stalowej? słyszalem o pieprznym, ale nie wiem gdzie przyjmuje. czy to ten sam, co jest dyrektorem sanepidu?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 19:53  
Cytuj

 
 
 
 
~~Monia
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 20:33  
Cytuj
ten sam

 
 
 
 
~~ciekawski
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 16:25  
Cytuj
a warto do niego pójść, czy szukać innego?

 
 
 
 
~~pacjetka
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 20:48  
Cytuj
tak warto skataktowac sie z Pieprznym jest bardzo dobrym endykrynologiem

 
 
 
 
~~ela
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 13:44  
Cytuj
jeszcze jest pani dr Chmielewska... chodze do niej od jakichs 3 lat i zadowolona jestem

 
 
 
 
~~RST
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
jeszcze jest pani dr Chmielewska... chodze do niej od jakichs 3 lat i zadowolona jestem


Chmielewska niedobra, nie szanuje chorych ludzi, obcesowe podejscie.

 
 
 
 
~~klarnet
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 11:27  
Cytuj
Czy oprócz dr.Pieprznego i dr. Chmielewskiej jest jakiś dobry edokrynolog w Stalowej Woli?

 
 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
Czy oprócz dr.Pieprznego i dr. Chmielewskiej jest jakiś dobry edokrynolog w Stalowej Woli?

ja nie słyszałam o nikim innymcool girl

malinka:*
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy oprócz dr.Pieprznego i dr. Chmielewskiej jest jakiś dobry edokrynolog w Stalowej Woli?

ja nie słyszałam o nikim innymcool girl
tak jest pani Krawczyk jest na prawde dobra i ma w gabinecie sprzet do usg polecam

 
 
 
 
~~jaklin
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 13:01  
Cytuj
Polecam dr. krawczyk zna się na rzeczy przed podjęciem jakichkolwiek badań przeprowadza wywiad na tem wszystkich dolegliwości a dopiero później bierze się za badania. Mi pomogła jestem bardzo zadowolony ok

 
 
 
 
~~alka
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 16:36  
Cytuj
CYTAT
Polecam dr. krawczyk zna się na rzeczy przed podjęciem jakichkolwiek badań przeprowadza wywiad na tem wszystkich dolegliwości a dopiero później bierze się za badania. Mi pomogła jestem bardzo zadowolony ok
mlotekdoktor Krawczyk nie jest endokrynologiem

 
 
 
 
~~Zosia
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 16:43  
Cytuj
Jeśli endokrynolog to polecam panią doktor Góralczyk z przychodni na Warzywnej w Rzeszowie.Daleko i trudno się do niej dostać ale naprawde warto.

 
 
 
 
~~alka
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 16:44  
Cytuj
Endokrynolog w stalowej - dr.Chmielewska i dr.Pieprzny - obydwoje są bardzo dokładni.

 
 
 
 
~~Ziuta
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 16:54  
Cytuj
Nigdy Chmielewska. Błednie ocenia chorych.

 
 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 17:22  
Cytuj
pani krawczk ma dwie profesje jak sie nie dobrze nie orientujesz to nie pisz mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~disturbance
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 17:28  
Cytuj
oprocz chmielewskiej nie ma.
ona jest hmm nie wiem czy do konca dobra, w sumie jedyne co robi to zapisuje leki.
dobra jest dr gora, ktora obecnie przyjmuje w tbg.

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 19:22  
Cytuj
A ile koszuje wizyta u dr. Chmielewskiej

 
 
 
 
~~leczącasię
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 20:24  
Cytuj
Chodziłam do doktor Chmielewskiej jest lepsza niż naprzykład lekarka w Tarnobrzegu której nie pamiętam nazwiska. Jednak jak ze wszystkim jak jest dobrze to i Chmkielewska wyleczy. Ja mam spory problem z tarczycą i jezdzę do Lublina do profesora Nowakowskiego. Polecam go ja będzie trzeba pewniejszej diagnozy, ewentualnie jak inni nie pomogą. Jest polecany w kręgu lekarzy, nawet Pieprzny go zna. Jak będzie potrzebny kontakt. to na meila moge podać
Profesor pomaga nie tylko w chorobie, jeżeli jest konieczny zabieg lub operacja to umawia do lekarzy na Jaczewskiego w Lublinie.
Ja obecnie czekam na dogodny termin operacji. Jestem po ponad 2 letnim leczeniu i przeżyłam niejednego lekarza.

 
 
 
 
~~leczącasię
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 20:25  
Cytuj
A wizyta u Chmielewskiej kosztuje 40 zeta

 
 
 
 
~~gfdf
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 16:34  
Cytuj
hej podajcie prosze numer let do Pieprznego

 
 
 
 
~~aga
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 17:25  
Cytuj
Chmielewska przyjmuje na fundusz w przychodni na czarneckiego , ale termin ok miesiaca się czeka

 
 
 
 
~~darek
ff
Wysłany: 14 Marz 2009r. 09:39  
Cytuj
dr. pieprzny polecam-501249099 okulickiego56 b

 
 
 
 
~~c-r
ff
Wysłany: 14 Marz 2009r. 10:13  
Cytuj
a gdzie przyjmuje prywatnie dr Chmielewska- namiary prosze

 
 
 
 
~~smutna
ff
Wysłany: 14 Marz 2009r. 12:00  
Cytuj
Jeśli mam być szczera to do Chmielewskiej tylko jeśli masz mocne nerwy... byłam 2 tyg temu, po raz 2 z wynikami badań.. a najwięcej czasu poświęciła moim wałkom na brzuchu, stwierdziła że są okropne i że należy się za nie wziąć bo dawno nie widziała tak zaniedbanej młodej dziewczyny i przy wzroście 166 i wadze 63 kg kazała mi się odchudzać i była bardzo niemiła ... mam w domu lustro i wiem jak wyglądam... a nie po to tam poszłam ..

 
 
 
 
~~Stokrotka
ff
Wysłany: 14 Marz 2009r. 15:30  
Cytuj
Najlepsi endokrynolodzy są w Rzeszowie Tutaj w Stalowej chcą żeby do kontroli chodzić raz na miesiąc i wciąż im płacić a w Rzeszowie jak jest dobrze to trzeba jeździć raz na kilka miesięcy a ceny są takie jak u nas a czasami niższe...

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »