NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Co podoba ci sie na tym portalu, oraz co ci sie nie podoba
Posty: 1
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 10:14  
Cytuj
Co wam sie podoba na tym portalu a czego wam brakuje?

Mnie sie podoba ilosc zdjec pod artykulami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 10:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 10:16  
Cytuj
a mnie sie nie podobaja artykuly, sa na temat pogody zycia... wogole niezwiązane ze stalowa wola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 10:24  
Cytuj
Byli bezkonkurencyjni w relacji z Dni Miasta. Artykuł o gżegżółkach ukazał prawdę. Ujawnił stare betony nie do ruszenia.

Powiem krótko. Regionalne Multimedium.


CYTAT
mnie sie nie podobaja artykuly

pytanie jest co Ci się PODOBA.
Nie podoba się ? Nie czytam. Pzrecież nie ma przymusu umiech

ahhh ta Polska umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 12:29  
Cytuj
Od jakiegoś czasu widzę zauważalną poprawę jakości publikowanych artykułów. Tak trzymać. Na tle konkurencji sm wypada coraz lepiej, wcześniej było z tym słabo.

Szata graficzna też jest ok, strona nie jest przeładowana zbędnymi bajerami.

Plusem też jest rozbudowane forum, ale trochę razi poziom kultury użytkowników, niektórzy klną jak dresiarze a nikt nie reaguje.

PS. Wiem czego brakuje - blogosfery czyli miejsca gdzie mieszkańcy SW mogli by prowadzić lokalne blogi, oczywiście zintegrowanego z portalem, stalowe blogi czy coś w ten deseń. Konkurencja też jeszcze na to nie wpadła.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 12:58  
Cytuj
Dobre jest to, że jest forum, nikt inny tego nie ma, jak masz problem piszesz i po chwili ktoś ci wyjaśni i pomoże. To jest super, nie raz z tego sama korzystałam.
Mało widoczne są artykuły, które schodzą ustępując miejsce innym, dobrze by było jakby z boku była lista, widoczna, bo czasem toczą się przecież prawdziwe, długie dyskusje i to jest fajne. Przydałoby się więcej rozrywki, może krzyżówki, więcej konkursów z nagrodami (może by się zgłaszali sami jacyś chętni, żeby ufundować nagrody), a może horoskopy dla naiwnych, łaknących informacji co im się przydarzy? hehehehehe
Minusem jest, że ludzie bywają niekulturalni i czasem piszą zbyt dosadne i ostre komentarze.Jeśli nie podoba się, to po co czytać i zachowywać się jak zwierzak? (wolność i pisanie co się chce to nie samowola, lecz brak kultury)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 13:04  
Cytuj
Podzielam zdanie poprzedników, jest coraz lepiej. Macie dużo ciekawych artykułów i do tego dużo zdjęć co jest przynajmniej dla mnie atrakcyjne.

Jeśli chodzi o to co bym chciał to napewno, żeby pojawiła się zakładka horoskop oraz więcej trochę więcej informacji o okolicach np Tarnobrzeg. Od nas też sporo osób wchodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 16:21  
Cytuj
Artykuły średnie - dalekie od profesjonalizmu, układ strony mało czytelny - chaotyczny. Forum dobre - bo nie ma możliwości podszywania się pod kogoś, a jednocześnie dziecinada - bo moderatorzy to cenzorzy, zarząd i moderatorzy skłóceni, sami nie stosują się do regulaminu, stosują działanie prawa wstecz, kolesiostwo.....
Dział ogłoszeń OK.

Może kiedyś będzie lepiej.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 16:40  
Cytuj
CYTAT
Byli bezkonkurencyjni w relacji z Dni Miasta. Artykuł o gżegżółkach ukazał prawdę. Ujawnił stare betony nie do ruszenia.


Inne portale też relacjonowały Dni Miasta, nie będę ich wymieniać bo mój post odbierzecie jako spam i wycenzurujecie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 16:56  
Cytuj
CYTAT

Mało widoczne są artykuły, które schodzą ustępując miejsce innym, dobrze by było jakby z boku była lista, widoczna, bo czasem toczą się przecież prawdziwe, długie dyskusje i to jest fajne.

Te ważniejsze artykuły w ilości 3-5 powinny być wyróżnione i pozostać na dłużej.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 17:13  
Cytuj
CYTAT
Inne portale też relacjonowały Dni Miasta, nie będę ich wymieniać bo mój post odbierzecie jako spam i wycenzurujecie


no prosze Cie ... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 17:15  
Cytuj
Więc zrobimy test na cenzure:

Relacjonowały tez inne portale , miedzy innymi:

stalowka net , stalowka eu , sztafeta pl , echodnia eu

PS. Ciekawe za ile skasuja moj post

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5004
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 17:17  
Cytuj
o jejku jejku jejku konkurencja. i nic.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 17:20  
Cytuj
Wybacz. To nie były relacje. Dlaczego ?

- mało zdjęć (często brak zdjęć)
- późno publikowane
- cała relacja z jednego dnia to ... jeden marny tekścik. Tu było kompleksowo wydarzenie po wydarzeniu.
- tylko tu było video. Krótkie. Ale było.
- obiektywizm.

sm miało swoje wyżyny i ... wyżyny umiech. Jak dla mnie zawsze było jednak najlepsze. Cenimy niezależność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 17:56  
Cytuj
nie obrazcie sie ale co do jakosci zdjec to sa one najgorszej jakości w porównaniu do pozostałych portali. Odnosze wrazenie ze sa robione z ukryciaumiech galerii zdjec nikt nie aktualizuje ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 18:06  
Cytuj
Forum mi się podoba (nie wizualnie, ale fajnie że jest jakiekolwiek) i dyżury aptek na głównej. Nic więcej.
Artykuły są koszmarne - masa błędów, literówek, bezsensownych zdań powstałych przy edytowaniu informacji konkurencji...
CYTAT

sm miało swoje wyżyny i ... wyżyny umiech. Jak dla mnie zawsze było jednak najlepsze. Cenimy niezależność.

Niezależność sm było widać w trakcie wyborów samorządowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
SMM
SMM
SMM
Posty: 82
Dołączył: 24 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 00:52  
Cytuj
CYTAT

Niezależność sm było widać w trakcie wyborów samorządowych.


POPRAWKA ! stare czasy, byli pracownicy...teraz sa i będą zmiany umiech
Proszę by nie utożsamiać portalu z tą opcją
Osobiście się z tym nie godzę i bardzo mnie to boli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 10:58  
Cytuj
"nie obrazcie sie ale co do jakosci zdjec to sa one najgorszej jakości w porównaniu do pozostałych portali. Odnosze wrazenie ze sa robione z ukryciaumiech galerii zdjec nikt nie aktualizuje ... "

Nie sadze ze zdjecia sa z ukrycia. Widzialem jakiegos fotoreportera w żółtej koszulce stalowemiasto, za barierkami np na koncercie kowalskiej.

Mnie sie portal podoba, fajnie ze macie ostatnio duzo rozmow z mieszkancami stalowej woli.

Jesli chodzi o to czego brakuje.. to moze jakies rozrywki? czasem jakis smieszny artykuł albo coś podobnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 13:12  
Cytuj
Ja trafilem na ten portal przez przypadek, na dniach stalowej woli dostalem ulotke. Na pierwszy rzut oka wszystko sie super prezentuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 14:39  
Cytuj
ta strona sie trzyma tutaj dzieki forum, bo artykuly sa o niczym zwiazane z naszym miastem a nawet regionem "Regionane multimedium"

http://stalo(...)id=21955

co ten artykul ma wspolnego z naszym miastem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 14:53  
Cytuj
Speed, w naszej Stalówce też sądzieci które idą do komuni. Temat normalny. Zdjęcia z lokalnej komunii. Nie bardzo wiem czego sie czepiasz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 14:54  
Cytuj
Od kilku lat na stronie się nic nie zmienia, ciągle to samo żadnej nowej grafiki, sobaczcie jak wyglądają rzeszowskie portale, do nich nam jescze daleko np. http://www.resinet.pl

//moderowano
regulamin: 6 b

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 15:36  
Cytuj
speed podałes bardzo nedzny przyklad. Strona martwa. Artykułów nie mają. Tylko to co sie pojawia na supernowosciach. Układ nie czytelny. Dopiero mają artykuły nie związane z miastem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 15:41  
Cytuj
//moderowano
6b

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 15:58  
Cytuj
Punkt 6b regulaminu, nie odnosi się do zamieszczania linku do strony wykazujące błędy w skryptach. Nie w tym temacie. To was powinno zmotywować, do poprawienia błędów. W moim przekonaniu, zostało zamieszczone w dobrej wierze - skąd więc taka reakcja?

usunęliście już dwukrotnie mój wpis w trakcie gdy go edytowałem - o co wam chodzi?
złośliwość "Andrzejka"?

//moderowano
punkt 6b odnosi się do postów nie na temat.
Błędy nie są błędami w skryptach. To błędy walidacji XHTML. Nic strasznego. Onet.pl również ma takie błędy. Jeśli komuś zależy na ich oprawieniu powinien się skontaktować z administratorem. Wysłać mu na PW takie info.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 16:07  
Cytuj
mirek666 jak nie wiesz o który punkt regulaminu chodzi to zapamiętaj dwa najważniejsze:
CYTAT
1 Admin ma ZAWSZE rację
2 W przypadku, gdy admin nie ma racji, patrz wyżej;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »