NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Neurolog-poszukuję bardzo dobrego neurologa, Nie musi być ze Stalowej Woli
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2015r. 10:19  
Cytuj
ewel ka

Mam Cię uczyć życia? umiech To ci wyłożę "podstawowe" zasady funkcjonowania służby zdrowia w ramach NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA' w Polsce:
1.Od lekarza rodzinnego bierzesz skierowanie do neurologa.
2. Idziesz prywatnie na wizytę, pokazujesz skierowanie, płacisz za wizytę.
3. Dostajesz skierowanie na badanie TK czy MR z pieczątką przychodni, z którą NFZ ma umowę na refundowanie badania.
4.Lekarz bierze Twoje skierowanie i będąc w przychodni "państwowej" wpisuję Cię, że miałaś oficjalną wizytę.
5. Oprócz zapłaty za wizytę w gabinecie prywatnym za badania nie płacisz.
6. Wilk syty i owca cała smiech2
Powodzenia !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2015r. 10:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2015r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
ewel ka

Mam Cię uczyć życia? umiech To ci wyłożę "podstawowe" zasady funkcjonowania służby zdrowia w ramach NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA' w Polsce:
1.Od lekarza rodzinnego bierzesz skierowanie do neurologa.
2. Idziesz prywatnie na wizytę, pokazujesz skierowanie, płacisz za wizytę.
3. Dostajesz skierowanie na badanie TK czy MR z pieczątką przychodni, z którą NFZ ma umowę na refundowanie badania.
4.Lekarz bierze Twoje skierowanie i będąc w przychodni "państwowej" wpisuję Cię, że miałaś oficjalną wizytę.
5. Oprócz zapłaty za wizytę w gabinecie prywatnym za badania nie płacisz.
6. Wilk syty i owca cała smiech2
Powodzenia !!


Skrócę:
1. Od lekarza rodzinnego bierzesz skierowanie do neurologa.
2. Idziesz do neurologa do przychodni, pukasz z grzecznym pytaniem czy Cię uprzejmie przyjmie, przy czym dajesz mu w łapę kasę, a on się zgadza. Następnie robi Ci badanie.
3. Oprócz łapówki za wizytę w gabinecie za badania niby nie płacisz (płacą podatnicy w tym i Ty).
4. Wilk syty, a owca musiała wywalić dodatkową sporą kasę na coś, co się jej teoretycznie należy jak psu buda. Lekarzowi wpadła dodatkowa gotówka.

W tym wypadku wizyta w prywatnym gabinecie to nic innego jak przekazanie lekarzowi łapówki w prywatnym, przytulnym gabinecie. Do takich sytuacji sprowadzają działania NFZ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2015r. 12:15  
Cytuj
IKARUS dzięki za naukę życia :p

SzoPeN dzięki za przetłumaczenie na prosty język,
a te kolejki do lekarzy to celowa robota, żeby chodzoć prywatnie :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2015r. 13:45  
Cytuj
Im dłuższe kolejki tym mniej osób zostaje przyjętych (spora część idzie prywatnie, część umiera z powodu niepodjęcia leczenia, część rezygnuje w ogóle z leczenia, bo więcej ich to zdrowia kosztuje niż choroba odbiera). W ten sposób NFZ będzie musiał zapłacić placówkom medycznym odpowiednio mniejsze pieniądze. Oczywiście nie wpływa to na wysokość podatków, które od nas zdzierają. Wniosek? Państwo oszczędza. Na obywatelach. Ale to żadna nowość.
Nie wspomnę o lekarzach, którzy swoje kombinują, by nie przyjąć w przychodni, a u siebie w domu.
Powodzenia i zdrowia wszystkim życzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 7 Maja 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2015r. 20:05  
Cytuj
Jeżeli chodzi o dobrego neurologa to tylko i wyłącznie Anna Rębisz. Bardzo dobre podejście do pacjenta , zna się babeczka konkretnie na tym co robi.Jeżeli chodzi o mnie to bardzo mi pomogła. Bardzo polecam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 10 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2015r. 20:44  
Cytuj
Witajcie.
Mam skierowanie do neurologa dziecięcego (17 lat, w lipcu 18), czy w Stalowej jest jakiś lekarz czy trzeba gdzieś dalej?
A kwestia wizyty prywatnej, kogo polecacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 30 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2015r. 21:02  
Cytuj
Z neurologiem w Stalowej to tylko Anna Rębisz. Natomiast jak będziesz potrzebował chirurga neurologa to Piotr Kamieniak, Lublin. Prywatna praktyka w Lublinie na ul.Staszica 2/2. Rejestracja
81 532-68-23. Postawił mnie chłop na nogi, tak naprawdę. Minus prywatne wizyty to czas oczekiwania, jakieś dwa miesiące. Najlepie zgłosić się od razu z rezonansem. Ja miałem bardzo duży problem z kręgosłupem, niestety trzeba było operować. I robił to doktor Kamienik. Naprawdę polecam wizytę. P.S. Jeżeli nie trzeba iść pod nóż to napweno skieruje do odpowiedniego rehabilitanta, itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 11:12  
Cytuj
Pani doktor Barcicka-kłosowska, świetna lekarka i dobry człowiek. Przejmuje się każdym pacjentem. Przyjmuje pod hutą ,w szpitalu i w poniedziałki w Rozwadowie w prywatnym gabinecie. Pracuje na neurologii w szpitalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 10 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 13:58  
Cytuj
Postanowiłem, iż udam się do doktor Anna Rębisz, więc mam pytanie.
W których dniach w tygodniu przyjmuje prywatnie i w jakich godzinach.
Trzeba się rejestrować telefonicznie?
Oraz czy mnie przyjmie samego (mam skierowanie), mam 17 lat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
IKARUS dzięki za naukę życia :p

SzoPeN dzięki za przetłumaczenie na prosty język,
a te kolejki do lekarzy to celowa robota, żeby chodzoć prywatnie :/
W przychodni przy szpitalu w sandomierzu przyjmują neurolodzy to jest szpital poudarowy polecam sobolewskiego.... pania koch na funussz zdrowia z dnia na dzien mozna sie zarejstrowac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 14:45  
Cytuj
ALE GLUPOTY WYPISUJECIE WIDAC SAMI UCZYCIE LEKARZY ZEBY W LAPE DAWAC A PRAWDA JEST TAKA jedziesz ze skierowaniem od neurologa do przychodni przy szpitalu w sandomierzu szpital poudarowy ;) polecam sobolewskiego panią doktor koch oraz doktora Wiktora wszyscy tam sa ok wystarczy rano przyjechac i zarejstrowac sie i w tym samym dniu wyznaczona jest wizyta nie ma kolejek pozdrawiam i powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
Gdyby dotyczyło to mnie albo kogoś z mojej rodziny to nie robił bym TK tylko zrobił bym rezonans magnetyczny.
Na kiedy masz ustalony termin TK ? Jaki lekarz napisał Ci skierowanie na TK (jaka specjalizacja)? Czy ten lekarz w razie czego napisałby Ci skierowanie na MR ?
Przyczyny bóli głowy jest bardzo wiele.
Najwięcej bóli spowodowane jest zmianami w kręgosłupie C potem są zmiany w głowie (np: tętniaki) inną przyczyną też mogą być niedrożne tętnice szyjne.
Więc z tym neurologiem bym się tak nie śpieszył. Jeśli wyjdą zmiany w postaci tętniaków to nie neurolog tylko radiolog. Jak to tętnice szyjne to naczyniowiec itd...
hahahaha ale znawca od tętniaków neurolog jest kubusiu chilurg neurolog je operuje zakładając klipsa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 10 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 18:04  
Cytuj
Gdzie dokładniej znajduje się gabinet doktor Anny Rębisz, neurologa? Z tego co wiem w hotelu Stal, a dokładniej ktoś mnie naprowadzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 18:15  
Cytuj
Ja polecam z czystym sumieniem dr Janusza Witolda umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 7 Maja 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 19:11  
Cytuj
Do lukskaw! ,gabinet dr Rębisz znajduje się, objaśniamumiech stojąc naprzeciwko hotelu Stal od strony parkingu strzezonego,po prawej stronie masz schody , właśnie tymi schodami wchodzisz do góry i po wejściu już do środka hotelu , naprzeciwko masz gabinet i jesteś u celuumiech Pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 19:13  
Cytuj
CYTAT
Ja polecam z czystym sumieniem dr Janusza Witolda umiech
Pytanie było o ile dobrze przeczytałem o dobrego neurologa a dr. Witold Janusz jest neurochirurgiem !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 10 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 19:45  
Cytuj
Dziękuję, że polecacie innych lekarzy, lecz jestem już zapisany do doktor Rębisz.

Dziękuję za objaśnienie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 9 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 20:01  
Cytuj
Ja mam syna 3 latka i teraz dostał skierowanie do neurologo dziecięcego . Ma on duże problemy z mięśniami . Chodzi na rehabilitacje od dwóch lat i nic nie pomaga, a nawet się pogarsza. Jezdzilismy po różnych ortopedach i każdy mówi co innego. Czy pani doktor Rębisz była by wstanie zająć się takim małym pacjentem.? Wspomnę że niecale 2 lata temu chorował na rzadką chorobę Kawasaki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 21:55  
Cytuj
CYTAT
Ja mam syna 3 latka i teraz dostał skierowanie do neurologo dziecięcego . Ma on duże problemy z mięśniami . Chodzi na rehabilitacje od dwóch lat i nic nie pomaga, a nawet się pogarsza. Jezdzilismy po różnych ortopedach i każdy mówi co innego. Czy pani doktor Rębisz była by wstanie zająć się takim małym pacjentem.? Wspomnę że niecale 2 lata temu chorował na rzadką chorobę Kawasaki.
dzieciecego neurologa w stalowej nie ma. Popatrz w google na rzeszoa lub sandomierz.tarnobrzeg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
Ja mam syna 3 latka i teraz dostał skierowanie do neurologo dziecięcego . Ma on duże problemy z mięśniami . Chodzi na rehabilitacje od dwóch lat i nic nie pomaga, a nawet się pogarsza. Jezdzilismy po różnych ortopedach i każdy mówi co innego. Czy pani doktor Rębisz była by wstanie zająć się takim małym pacjentem.? Wspomnę że niecale 2 lata temu chorował na rzadką chorobę Kawasaki.
moze poszukaj neurologa ktory sie tym specjalizuje..ale to poza stw.a w centrumm zdrowia dziecka w wawie patrzylas?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 9 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 17:46  
Cytuj
Już dzisiaj byliśmy w Rzeszowie u kardiologa na wizycie kontrolnej i dał mi on namiary na dobrego neurologa. A później zobaczymy co dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2015r. 20:11  
Cytuj
CYTAT
Już dzisiaj byliśmy w Rzeszowie u kardiologa na wizycie kontrolnej i dał mi on namiary na dobrego neurologa. A później zobaczymy co dalej.
to fobrze w rzeszowie jest duzo specjalistow .oby wszystko bylo fobrze pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 9 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 19:32  
Cytuj
Wizyta u dobrego neurologa dziecięcego na fundusz w Rzeszowie za rok!!! Ręce nam opadają !!! Będę musiała prywatną wizytę zaliczyć... To jest wszystko nienormalne...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 19:41  
Cytuj
Niestety takie są kolejki na Lwowskiej w RZeszowie?tam tez jest dobry szpital

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 19:44  
Cytuj
Jeszcze w Brzozowie mają dobrych specjalistow.ja tam do hematologa zaglądamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »