NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
stalowe kopiuj wklej, stalowe kopiuj wklej
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2011r. 20:19  
Cytuj
Witam,

pytanie do forumowiczów ( moderatorów, właścicieli oraz administratorów proszę o nie zabieranie głosu):

Przeglądam od dłuższego czasu ten portal, portale konkurencyjne jak i elektroniczne wydania lokalnych dzienników i tygodników. Czy Waszym zdaniem portal zwany ".... Jacek" nie kopiuje artykułów zamieszczonych tam? Bo jakoś dziwnym trafem jakoś się dziwnie dublują. Z drugiej strony dziwne, że konkurencja nie wytoczyła jeszcze im procesów...
Jak ktoś ma jakieś ciekawe wnioski, statystyki itp zapraszam. Proszę o kulturalną dyskusję.


Do modów, adminów itp wynalazków: Celowo nie udzielałem się na okres kampanii by nie dać wam "pożywki". Temat otworzyłem, bo chciałem znać opinię ludzi regionu - tego nie zabrania regulamin, za to - po to forum jest, aby móc wyrazić swoje opinie jak i zapytać o nie i innych. Ciekawe ile wytrzymacie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2011r. 20:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2011r. 20:26  
Cytuj
wilgny
nie sadzisz ze ci sami ludzie pisza do roznych portali , gazet itp ?
za to kase maja umiech
wystarczy pare zdan poprzekrecac umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 22 Lis 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2011r. 20:35  
Cytuj
Skoro nazywasz ten portal ".... Jacek" to po co w ogóle tu zaglądasz. Jak by mi się coś nie podobało tutaj, coś by mi nie pasowało nie zaglądał bym tu.

Co do tekstów Pituch może mieć rację.
Gdyby chodziło o kradzież artykułów domyślam się, że właściciel tekstu złożył by doniesienie do prokuratury. Z drugiej strony często są to przedruki z podaniem źródła a tak wolno robić.

Nadal nie potrafię zrozumieć po co męczysz się na tym forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2011r. 20:38  
Cytuj
Szczerze? Wątpię. Poczytaj artykuły "autorskie" oraz kopiowane - to będziesz wiedział co mam na myśli. Zresztą autor Megi(...) a np Aneta(..) - to chyba nie ta sama osoba...

kolego o nicku - Bundy- zapytałem o zdanie innych forumowiczów. Czy ich zdaniem tak jest. Bo ja np tak odczuwam. A odnośnie słowa ".... Jacek" - takie określenia dość często pojawiają się na mieście. znowu stalowka net - słyszałem często - slenzak.net itp. Sztacheta to już chyba standard - także nie bulwersuj się umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2011r. 21:02  
Cytuj
a o czym mozna pisac w stalowy ? nic dziwnego ze podobny material kot sie zesra to na 4 portalach ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2011r. 21:03  
Cytuj
wilgny

sadze, ze to dobrze wrozy temu portalowi wkoncu ostatnio czytalem o niesamowitej liczbie wejsc w ciagu miesiaca (chyba milion klikniec), robi roznice !!!!????
miedzy innymi portalami ???
jaki inny stalowowolski portal moze sie tym pochwalic umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2011r. 21:08  
Cytuj
Hehhe, za dobrą kasę to klawisz F5 mogę klikać 24 h na dobę umiech Ale tak na poważnie to chyba żyje to tylko z forum - bo fakt mimo ułomności niektórych tu osób i modów to chwała im za to, że takie forum jest. Ciekawiło mnie natomiast czy ktoś robił może statystykę ile było artykułów autorskich a ile kopiowanych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2011r. 21:12  
Cytuj
jak ci placa xx lub xxx za artykul w danym portalu
to raczej z tego nie wyzyjesz

a jak juz sie wkreciles w pisanie tego typu rzeczy wiec szukasz kasy tu i tam
albo zakceptuja albo nie !

z innej beczki

pytanie wprost

dlaczego fakty, informacje , wiadomosci prawie to samo
tylko "innym: językiem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2011r. 21:16  
Cytuj
Zedytowałem tylko to przez co temat mógłby zniknąć. Tez mi sie to niepodoba invx odpusścił to co ważne i sam wchodze do konkurencji na .net itp.
Pogorszyła sie znacznie jakośc pisanych artykułów, dodam tez że wszystkie portale typu onet wp itp robi tak samo tj kopiuj wklej po lekkiej edycji.
Niestety sama prawda jest wtym, dodam tez że sporo osób myśli że moderator ostaje cokolwiek za pracę i to jest kolejny błąd - to tylko hobby dlatego ostatnio rzadko tu zaglądam

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2011r. 21:19  
Cytuj
moim zdaniem - tak jak pisałem wcześniej, autorzy są na bank różni bo miałem przyjemność poznać 2 rożnych autorów tych samych artykułów. odnośnie TVP itp, - oni informują o rzeczach ważnych w skali krajowej, gdzie i tak widzisz 2 różne relacje i dwóch rożnych reportów na live. Tu zauważyłem , że jest lekkie ctr+c z mała korektą z opóźnieniem czasowym umiech, ale tak jak wspomniałem to jest moje odczucie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2011r. 21:22  
Cytuj
Wiesz to dziala w 2 strony bo i inni kopiują stad o czym się nie raz przekonalem co pokazaly daty emisji artykułów. Aczkolwiek sm.pl ma najwiecej wejsc obecnie i trezba popracować nad artykułami.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2011r. 22:00  
Cytuj
hehhe nie powiesz Jacku, ze wszyscy pracujecie za free. Przy Waszym cenniku za reklamy... umiech
Smutne to, że brak u Was autorskich artykułów.
Info poszło na pirva w jednej kwestii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2011r. 22:05  
Cytuj
Pozwole sobie opisac wszystkie portale i prosze moeratora o nie kasowanie

stalowemiasto (spory, portal, utrzymuje sie dzieki forum, poziom artykulow wiadomo jaki)

stalowka net ( najstarszy portal, szybkie informacje, to od tego portalu inni czerpia informacje)

echodnia eu(troche brukowiec, ale Zdzichu sie stara, duzo o inwestycjach jest, ostatnio podupada)

sztafeta pl (malo aktualizowany, duze opoznienie, tresc artyklow chyba najlepsza)

stalowka eu (stosunkowo mlody portal, szybko sie rozwijajacy, duzo ladnych zdjec po to glownie tam wchodze)

SpAm.SpAm@SpAm - (to juz chyba upadlo, odkad Anna T. przeszla do "Jacka"

innych nie znam jezeli jakis pominalem to dopiszcie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2011r. 22:07  
Cytuj
kolego(koleżanko) trochę odbiegasz od tematu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2011r. 22:13  
Cytuj
stalowowola pkt 1
wilgny
i o tym pisalem tam gdzieś umiech
tylko dlaczego SM wygrywa miedzy innymi portalami !!
jacyś ludzie skarża sie na wolność słowa !

paradox ?
czy hipohryzja ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »