NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Zamykanie tematów,
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 10:53  
Cytuj
ja jestem za :] ale abys Ty tez zostal, albo wysuncie propozycje moda przychylniejszego drugiej stronie, albo bardziej neutralnego :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 10:53  
Cytuj

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 10:59  
Cytuj
To temat dla zarządu ja rezygnuję i moderowaniem już nie będę się zajmował, mam dość.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 11:00  
Cytuj
Andrzejek jest moderatorem i nic się w tej kwestii na razie nie zmienia. Zamykam.

CYTAT
odwiedzanie tego miejsca w internecie to strata czasu


No to nie odwiedzaj. Wielu odetchnie z ulgą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 11:01  
Cytuj
a coś sobie napisze w końcu do mnie piją ... wybory się zakończyły są co najmniej dwa inne w których możesz sobie popolitykować ... jeśli uważasz jeden z drugim że coś było niedopowiedziane możesz skopiować ostatniego posta i wlepić go w temacie o PiS lub PO ...

CYTAT
Straszenie PiS-em, lub też "straszenie PiS-owskie" - to zabieg z kampanii wyborczej - tak peło przekonywało do siebie - zdrajców. To głupie - juz po wyborach. Niech Bóg wybaczy tym, którzy w imię własnej , sztucznie wywołanej fobii skierowanej na PiS, zdecydowali się na demontaż Państwa Polskiego i nieuchronne odbieranie suwerennosci Polsce.

Słodkich snów lemingi polskie i jamochłony nadwiślańskie. Przebudzenie będzie bolało.



chyba nie wszystkie (to tylko przykład) ... nie mam pojęcia dlaczego wywaliłeś moje dwa wpisy no chyba że uznałeś że obraziłem tym Mira że napisałem że myśli ... a tego niestety nie mogę udowodnić

ps.Nie wzywaj imienia pana Boga nadaremno... PiSokatoliku


masz kolego ostatniego mojego posta i jak uważasz że w czymś cię obraziłem lub napisałem nieprawdę przekręciłem twoją wypowiedz to pisz jezyk ...

bardzo nie lubię jak ktoś zarzuca mi kłamanie dlatego żałuję że niema tych dwóch usuniętych postów bo osobiście uważam że nie było tam z mojej strony napisane nic poza uszczypliwą uwagą (tu z tego co pamiętam to zacytuje swoje słowa) że z Mirem trzeba dawać proste przykłady bo ma dość proste myślenie (coś w ten deseń)

dlatego napisałem w następnym (ostatnim) poście że nie mogę tego udowodnić (że Miro myśli)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 11:18  
Cytuj
Sam zaczął i dalej swoje - el.bananie - deklarujesz, że jesteś katolikiem - pójdź choć raz na Różaniec. Może Bóg da ci jakiś znak.

Co do andrzejka - on nie zrezygnuje - zbyt kocha swoją dyktaturę.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 11:20  
Cytuj
el.Banan ale ta własnie uszczypliwa uwaga wobec Mirka w jego mniemaniu była obrazą. Pisałem ci kiedyś, że Mirek jest bardzo wrażliwy i łatwo go obrazić.
Z drugiej strony porównania ludzi do rzeczy (a to mu się zdarza) nie uznaje za obrazę.
To też pewnie uzna za obrazę ale mam to gdzieśumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 11:21  
Cytuj
CYTAT

Co do andrzejka - on nie zrezygnuje - zbyt kocha swoją dyktaturę.


I tu się zdziwiszumiech Nie pisz do mnie skarg jak cie ktoś źle potraktuje bo nie będę reagował. Radź sobie samumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 11:22  
Cytuj
niech zostanie tak jak jest + moze wyjdzie jakas propozycja kolejnego moda ktora jeszcze bardziej wszystkich uszczesliwi ? :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 11:23  
Cytuj
Nie zamknąłem. Poprawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 11:43  
Cytuj
Nie zamykajmy, niech się kreciumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 11:46  
Cytuj
Nie ma o czym i z kim dyskutować potluczony

mirek777 miał bana. I widzę, że nie pomógł zbytnio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 11:55  
Cytuj
Nie zamykaj niech to będzie taki nasz Hyde Park.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 12:04  
Cytuj
Nie miałem bana - coś się komuś przywidziało.....
To może jest tak, jak z Wyborcą PO, który dostał bana na 2 tyg - a potem sie okazało że wogóle?

okokok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 12:20  
Cytuj
no to wychodzi na to ze tylko ja dostawalem ;]
mirek zaproponuj moda jakiego widzialbys po waszej stronie, moda wam sprzyjajacego/neutralnego i przegladajacego polityke ? ;] siebie tez mozna :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 12:25  
Cytuj
Mirek pisz do SM niech ci da moderatora.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 12:28  
Cytuj
Proponuję Wyborcę PO.

Wysuwanie własnej kandydatury uważam za głupie. To wbrew moim zasadom.

Jeśli SM wystąpi do mnie z taką propozycją, rozważę ją, zapewne pod pewnymi warunkami. A puki co - tematu nie ma. Ja się nigdzie wpychac nie zamierzam.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 12:32  
Cytuj
Wyborcy PO jak widać nie ma. Nie uważasz się za dobrego kandydata na moderatora?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 12:36  
Cytuj
CYTAT
Wyborcy PO jak widać nie ma


Bo go zbanowaliscie - skontaktujcie się z nim. Przeproście i zaproście.

CYTAT
Nie uważasz się za dobrego kandydata na moderatora?


Jesteś ostatnią osobą, z którą bym o tym rozmawiał.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 12:43  
Cytuj
CYTAT


Bo go zbanowaliscie - skontaktujcie się z nim. Przeproście i zaproście.


Jesteś ostatnią osobą, z którą bym o tym rozmawiał.


Nie my tylko oni ja w zarządzie nie jestem, ale skąd ty to możesz wiedzieć. To jest tylko napisane przy awatarach członków zarządu. No i pisałem ci o tym wiele razy. Może za mało.

Ze mną faktycznie nie będziesz rozmawiał o byciu moderatorem, bo jak ci już pisałem nie jestem w zarządzie.
Zadałem ci tylko pytanie czy nie uważasz się za odpowiednia osobę na funkcję moderatora? To proste pytanie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 12:43  
Cytuj
PiS się sypie niedługo nie będzie "drugiej strony" ... a tak z innej beczki to jest jakiś mod co głosował na PO bo z tego co mi się wydaje to nie ( z tego co na SM wyczytałem) ... więc nie rozumie hasła "druga strona" ??

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 13:33  
Cytuj
"Moderator – osoba oceniająca komentarze, oraz inne treści wprowadzane na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej, serwisie społecznościowym lub na forum, zazwyczaj posiadająca dostęp do narzędzi technicznych, zarządzania treścią oraz kontami uczestników na poziomie wyższym niż zwykli uczestnicy (jak np. trwałe usuwanie komentarzy, blokowanie i/lub usuwanie kont). Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy , zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych. Moderowanie może być wykonywane w trybie prewencyjnym – publikacja treści zależy wtedy od moderatora - lub w trybie nieprewencyjnym." Źródło :Wikipedia

No faktycznie potrzebny nam kolejny moderator znający się na polityce z "drugiej strony barykady". Na pewno będzie dbał aby wpisy nie powodowały kłótni umiech Może kolega Andrzejek zajmie się tylko moderowaniem a nie dyskutowaniem (szczególnie na tematy polityczne i światopoglądowe) i wszystko będzie dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 13:40  
Cytuj
Heh szkoda że nie mogę pić alkoholu bo bym sobie wziął piwko, popcorn i czytał dalej te głupoty. Wybory się skończyły, macie kilka tematów w których mozna wylewać pomnyje na polityków i koniec. A co do Andrzejka to jest modem z mojego wyboru, sm to zaakceptował i paradoksalnie odkąd jest modem jest tu większy porządekgood

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 14:11  
Cytuj
CYTAT
\"Moderator – osoba oceniająca komentarze, oraz inne treści wprowadzane na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej, serwisie społecznościowym lub na forum, zazwyczaj posiadająca dostęp do narzędzi technicznych, zarządzania treścią oraz kontami uczestników na poziomie wyższym niż zwykli uczestnicy (jak np. trwałe usuwanie komentarzy, blokowanie i/lub usuwanie kont). Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy , zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych. Moderowanie może być wykonywane w trybie prewencyjnym – publikacja treści zależy wtedy od moderatora - lub w trybie nieprewencyjnym.\" Źródło :Wikipedia

No faktycznie potrzebny nam kolejny moderator znający się na polityce z \"drugiej strony barykady\". Na pewno będzie dbał aby wpisy nie powodowały kłótni umiech Może kolega Andrzejek zajmie się tylko moderowaniem a nie dyskutowaniem (szczególnie na tematy polityczne i światopoglądowe) i wszystko będzie dobrze.


Czestmir ja już nie chcę być moderatorem niech Mirek nim zostanie. Nikt nie będzie mi zabraniał wyrażać własnych poglądów. Już nie jestem moderatorem, nie mój cyrk nie moje małpy. SM to chyba w najbliższym czasie zmieni i na awatarze nie będzie nic pisało. Po za tym z tego co wymieniłeś z funkcji moderatora mam tylko możliwość kasowania, przenoszenia i edytowania postów oraz zamykanie tematów. Do kont użytkowników nie mam wglądu i nikt ode mnie bana nie dostanieumiech Dotyczy to tylko głównego forum bo pod artykułami już nie ma żadnych uprawnień.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 15:03  
Cytuj
Czestmir, sugerowalem moderatora z drugiej strony by zobaczyc w ktorym momencie bedzie zamykal pyskowki :] Andrzejek i tak dlugo czasami to przeciagal, a pozniej byly pretensje zamykal :] Odnosnie jego dyskusji i pogladow to fajnie ze robil to z jednego konta, mniejsza o to czy sie ktos zgadza z tym co pisal czy nie ;-) jak juz nie bedzie moderowal to szkoda, bylo dorzucic drugiego :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 15:31  
Cytuj
Temat jak widzę sam umiera.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »