NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Zamykanie tematów,
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 16:16  
Cytuj
To chyba dobrze dla ciebie nie? W innym wypadku jeszcze ktoś by się upomniał, o twoją rezygnację. Sam ją przecież zadeklarowałeś.
Alee...... wykręciłeś się tyle razy, że jeden więcej nie robi przecież różnicy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 16:16  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 16:19  
Cytuj
Moderator z "drugiej strony barykady"? Co za dziwny pomysł. Forum to nie pole bitwy, tu i tak już jest za dużo kłótni o polityce.

Poza tym lokalni pisowcy nie spełniają podstawowego warunku - minimum kultury.

Troll mirek777 na moda haha mlotek
Jeśli chcecie wpuścić to forum całkiem w kanał to mianujcie modami mirka777 i boksera, wtedy reszta normalnych userów stąd zniknie chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 16:23  
Cytuj
CYTAT
To chyba dobrze dla ciebie nie? W innym wypadku jeszcze ktoś by się upomniał, o twoją rezygnację. Sam ją przecież zadeklarowałeś.
Alee...... wykręciłeś się tyle razy, że jeden więcej nie robi przecież różnicy.


Sam nie mogę fizycznie zrezygnować z funkcji moderatora. Zgłosiłem do SM i czekam.
Tak czy inaczej moderowaniem się już nie zajmuję.

Co do moich deklaracji i wycofywania się z nich to teraz zwyczajnie kłamiesz (nie po raz pierwszy zresztą). Inne wyjście to takie iż nie rozumiesz tego co jest napisane.
Po raz pierwszy sam teraz zrezygnowałem z bycia modem. Wcześniej pisałem, że jak zarząd uzna to mnie zwolni z funkcji, a ja się nigdy nie upierałem przy tym by być tym modem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 16:38  
Cytuj
CYTAT
Moderator z \"drugiej strony barykady\"? Co za dziwny pomysł. Forum to nie pole bitwy, tu i tak już jest za dużo kłótni o polityce.

Poza tym lokalni pisowcy nie spełniają podstawowego warunku - minimum kultury.

Troll mirek777 na moda haha mlotek
Jeśli chcecie wpuścić to forum całkiem w kanał to mianujcie modami mirka777 i boksera, wtedy reszta normalnych userów stąd zniknie chytry

jak pisalem, nie po to zeby walczyc tylko po to aby postawic w sytuacji gdzie zawsze bedzie ktos niezadowolony, a trzeba bedzie zareagowac by pyskowka nie przerodzila sie w rekoczyny ;]
nie wydaje mi sie ze cos sie zmieni nawte jak mirek czy bokser dostana moda, tematy polityczne przegladaja te same osoby, byle w innych bylo spokojnie :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 16:39  
Cytuj
mnie osobiście decyzja Andrzejka z jednej strony dziwi a z drugiej myślę że i tak miał długo siłę użerać się z "Jarkowym plemieniem" ... Bokser zaczął temat i ucichł (może ma lepsze zajęcia umiechlub "tyra" ) Miro coś tam powalczył ze skutkiem ... jak zwykle ... Wiktor no cóż jak 99% postów wlepi coś i "pójdzie" ... ciężko tu z kimś podyskutować (chodzi mi bardziej o zwolenników PiS) bo z reguły to wlepienie jakiegoś zrytego gifa/grafikę lub mega newsa ze znanych stron ;) bez zdania od siebie ... a jak już jest i czyjaś riposta to zero odzewu ... i kolejny dzień kolejny spam ;) ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 16:49  
Cytuj
CYTAT

jak pisalem, nie po to zeby walczyc tylko po to aby postawic w sytuacji gdzie zawsze bedzie ktos niezadowolony, a trzeba bedzie zareagowac by pyskowka nie przerodzila sie w rekoczyny ;]
nie wydaje mi sie ze cos sie zmieni nawte jak mirek czy bokser dostana moda, tematy polityczne przegladaja te same osoby, byle w innych bylo spokojnie :]


To niech się umówią na ustawkę na czacie czy gg chytry

Oj dużo by się zmieniło, miruś777 już mi groził banami i donosami do prokuratury za mój awatar, daj takiemu trochę władzy hehe chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 16:54  
Cytuj
No ja też się muszę pochwalić, że miro groził mi sądem. Szkoda, że nic nie wyszło ciekawie by było spotkać się w sądzieumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 17:32  
Cytuj
jezeli to prawda o czym piszecie o donosach i sadach to troche chorawe :] az strach pisac ^^

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 18:25  
Cytuj
sm napisał:
CYTAT
No to nie odwiedzaj. Wielu odetchnie z ulgą.

Nie wiem, czy to mam odczytać jako komplement? Nie miałem pojęcia, że dla niektórych jestem takim utrapieniem chytry Sam zdecyduję kiedy się stąd wyniosę, nie ty. Chyba, że zachowasz się jak Andrzejek i zrobisz szybkim ruchem delete ;-)

Andrzejek napisał:
CYTAT
Po raz pierwszy sam teraz zrezygnowałem z bycia modem. Wcześniej pisałem, że jak zarząd uzna to mnie zwolni z funkcji, a ja się nigdy nie upierałem przy tym by być tym modem.


Andrzejek obaj wiemy, że żadnej rezygnacji nie będzie. Jesteś właściwym narzędziem w rękach mądrzejszych od siebie, to znaczy tych od których dostałeś tę funkcję. Twoim zadaniem jest trzymać w ryzach wypowiedzi niepoprawnych politycznie osób na tym forum i kiedy sytuacja się rozłazi i ucieka spod kontroli masz reagować. Nikt ze starszych moderatorów nie posuwałby się do takich ruchów żeby jakiś gorący temat nagle uciąć i mówić: dobra koniec, dosyć tego, co za dużo to nie zdrowo. Ośmieszyli by się lub im po prostu nie wolno tego robić ze względu na "dobro" projektu jakim jest ta strona. To co tutaj uprawiasz jest zwykłym zamordyzmem i do takiego działania trzeba mieć odpowiednie predyspozycje podobnie jak do bycia ormowcem. Nie każdy może i chciałby. Jesteś chłoptasiem, który robi brudną robotę.
Teraz zgrywasz kogoś kogo zaraz będą prosić do powrotu, aby zaczął znowu ze zwiększoną energią tępić tych co za bardzo podskakują albo zbyt dużo mówią.
Co byś nie mówił temat zamknąłeś, wykasowałeś wypowiedzi szkodliwe dla systemu, uniemożliwiłeś przeczytanie lemingom paru zdań, które mogły być dla nich jak światło w ciemnicy.

ifeelgood napisał:
CYTAT
nie wydaje mi sie ze cos sie zmieni nawte jak mirek czy bokser dostana moda

uśmiech daleki jestem choćby od myśli sprawowania takiego zajęcia, źle mi się kojarzy

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 18:39  
Cytuj
mylę że kolega bokser albo ma jakieś udziały w SM albo jest tylko o ociupinkę mądrzejszy od Jarka (tego "zbawiciela") co w twoim mniemaniu kolego bokser jest zapewne pochlebstwem płynącym z mojej klawiatury ... a miej dziś dzień dziecka ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 18:53  
Cytuj
I popatrzcie sami - ile wy piszecie o mnie - a ile ja o was. Ale.... w oczach banana, andrzejka i innych i tak zawsze będę tym który zaczął.

Swoją drogą.... ciekaw jestem, czy andrzejek zrezygnuje. Nie zrezygnował, gdy forumowicze zaczęli protestować na jego zachowanie - nie miał dośc honoru, może jacek go przekonał....
Więc dlaczego miałby teraz? Gorsze burze wokół jego osoby tu się zdarzały.

Problem z andrzejkiem jest taki, że nie może zrozumieć, że co wolno zwykłemu forumowiczowi, tego nie wolno moderatorowi. Nie potrafi zrezygnować z własnego chamskiego zachowania. Poszedł dalej - zaczął wykorzystywać funkcję moda do wprowadzania w czyn własnych animozji i na siłę manifestowania poglądów politycznych.
Mod musi być przykładem i rozjemcą, a nie agresorem i podjudzaczem.

Ale.... zarządowi to pasuje - jak widać.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 18:56  
Cytuj
ja pierdu znowu ....

odpowiedz jest prosta

jak sie komus nie podoba to wy......ć

jest yle portali w STW ze głowa boli !
idzcie gdzie indziej !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 18:58  
Cytuj
Jak pituch zostanie modem - to będą piękne czasy..... pustka na forum, bo wszyscy aktywni dostaną bany.......
okokok

A jest to prawdopodobne - nawet bardzo.
Prawda pituch? No jak tam? Rozmowy już trwają?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 19:04  
Cytuj
CYTAT
ja pierdu znowu ....

odpowiedz jest prosta

jak sie komus nie podoba to wy......ć

jest yle portali w STW ze głowa boli !
idzcie gdzie indziej !


no proszę i tu w 100 % z kolegą się zgadzam ja podobnie zrobiłem nie pasiła mi "konkurencja" to ich olałem ... tu przynajmniej pisanie jest z jednego nicku (co niektórym może to nie pasować smiech2)

CYTAT
gdy forumowicze zaczęli protestować na jego zachowanie - nie miał dośc honoru, może jacek go przekonał....


forumowicze smiech2 kółko wzajemnej adoracji pod znaku krzyża z pod pałacu ... nazywaj rzeczy po imieniu ;)

CYTAT
I popatrzcie sami - ile wy piszecie o mnie - a ile ja o was. Ale.... w oczach banana, andrzejka i innych i tak zawsze będę tym który zaczął.


WTF znowu coś nie tak ??

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 19:27  
Cytuj
mirek777

powtarzam nie mam moda i nie mam zamiaru miec umiech
swoboda wypowiedzi mi wystarczy umiech

a jak juz wylapie bana, czy skasuja posta to wiem za co umiech

jakto sie mowi
rozumiem gówno (wypowiedzi co niektorych) ale w kupkach umiech
nie rozmazane po całym forum umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 20:56  
Cytuj
Pituch powiedział:
CYTAT

swoboda wypowiedzi mi wystarczy umiech

No widzisz Pituch, tu się zgadzam z tobą pomijając pozostałe twoje kompostowe porównania do gówna.
Każdy chciałby się wypowiedzieć swobodnie bez zakładania mu kagańca na twarz - a tu proszę kto tu robi za rakarza? Ty możesz, i masz to co chcesz a reszta nie. Dlatego, że nie wolno. To mnie irytuje.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 21:02  
Cytuj
Swoboda wypowiedzi to jedno a obrażanie innych i teksty w stylu "ch.j w dupe lemingom" to co innego.

Idź na (nie)zalezna.pl, tam każda obelga pod adresem PO przejdzie a żadnej krytyki wodza nie dopuszczą, będziesz czuł się jak w domu chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
Swoboda wypowiedzi to jedno a obrażanie innych i teksty w stylu \"ch.j w dupe lemingom\" to co innego.
chytry

Akurat ciebie nie uważam za leminga - jesteś raczej świadomy tego co robisz i co piszesz. Nie rozumiem dlaczego czujesz się obrażany fractal. Ciebie zakwalifikowałbym właściwie do nowo powstałego gatunku bezczelnych kłamców, którzy robią jeszcze gorszych baranów z lemingów.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 21:12  
Cytuj
bokser

wystarczy dobierac tak slowa, aby mod sie nie czepil
apropo chu..w dupe lemingom
wystarczy
napisac
lemingom w ... i wiecie co ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 21:16  
Cytuj
CYTAT

Akurat ciebie nie uważam za leminga - jesteś raczej świadomy tego co robisz i co piszesz. Nie rozumiem dlaczego czujesz się obrażany fractal. Ciebie zakwalifikowałbym właściwie do nowo powstałego gatunku bezczelnych kłamców, którzy robią jeszcze gorszych baranów z lemingów.


Mi chodzi jedynie o zachowanie pewnego minimum kultury.
Jak ktoś ma odmienne poglądy to nie musisz go od razu wyzywać od bezczelnych kłamców, lemingów, baranów itp itd
To takie trudne?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
bokser napisał:
Andrzejek obaj wiemy, że żadnej rezygnacji nie będzie. Jesteś właściwym narzędziem w rękach mądrzejszych od siebie, to znaczy tych od których dostałeś tę funkcję. Twoim zadaniem jest trzymać w ryzach wypowiedzi niepoprawnych politycznie osób na tym forum i kiedy sytuacja się rozłazi i ucieka spod kontroli masz reagować. Nikt ze starszych moderatorów nie posuwałby się do takich ruchów żeby jakiś gorący temat nagle uciąć i mówić: dobra koniec, dosyć tego, co za dużo to nie zdrowo. Ośmieszyli by się lub im po prostu nie wolno tego robić ze względu na "dobro" projektu jakim jest ta strona. To co tutaj uprawiasz jest zwykłym zamordyzmem i do takiego działania trzeba mieć odpowiednie predyspozycje podobnie jak do bycia ormowcem. Nie każdy może i chciałby. Jesteś chłoptasiem, który robi brudną robotę.
Teraz zgrywasz kogoś kogo zaraz będą prosić do powrotu, aby zaczął znowu ze zwiększoną energią tępić tych co za bardzo podskakują albo zbyt dużo mówią.
Co byś nie mówił temat zamknąłeś, wykasowałeś wypowiedzi szkodliwe dla systemu, uniemożliwiłeś przeczytanie lemingom paru zdań, które mogły być dla nich jak światło w ciemnicy.


Nikt nikogo nie będzie prosił. Masz jakieś urojenia. Rozmawiałem z SM i już nie jestem moderatorem. Dlaczego nie zabrał mi uprawnień? Nie wiem, mam to gdzieś. Też go o to prosił nie będę. Tak czy inaczej moderowaniem się nie zajmuję.
Reszta to jakieś twoje wynurzenia, próba odreagowania własnych frustracji. Nie wnikam, twoja sprawa.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 21:18  
Cytuj
CYTAT
I popatrzcie sami - ile wy piszecie o mnie - a ile ja o was. Ale.... w oczach banana, andrzejka i innych i tak zawsze będę tym który zaczął.

Swoją drogą.... ciekaw jestem, czy andrzejek zrezygnuje. Nie zrezygnował, gdy forumowicze zaczęli protestować na jego zachowanie - nie miał dośc honoru, może jacek go przekonał....
Więc dlaczego miałby teraz? Gorsze burze wokół jego osoby tu się zdarzały.

Problem z andrzejkiem jest taki, że nie może zrozumieć, że co wolno zwykłemu forumowiczowi, tego nie wolno moderatorowi. Nie potrafi zrezygnować z własnego chamskiego zachowania. Poszedł dalej - zaczął wykorzystywać funkcję moda do wprowadzania w czyn własnych animozji i na siłę manifestowania poglądów politycznych.
Mod musi być przykładem i rozjemcą, a nie agresorem i podjudzaczem.

Ale.... zarządowi to pasuje - jak widać.



mirek zostań moderatorem pokarzesz mi jak się to robiumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 21:24  
Cytuj
do Andrzejka:
odblokuj temat wyborów, to porozmawiamy, i nie poć się na temat moich frustracji bo takowych nie mam
do fractala:
nie odróżniasz wyzwisk od naturalnych stwierdzeń

nara, chłopaki idę się bawić uśmiech

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 21:26  
Cytuj
To jest dyskusja 5 może 6 użytkowników a 2 z nich ciągle grozi, że odejdzie (jak będzie chciał), będzie odradzał reklamę na tym portalu... Wiecznie narzekacie, płaczecie i ciągle coś wam nie pasuje. Pituch dobrze napisał, jak coś nie pasuje to nie zaglądajcie tutaj. mirek i bokser, co wy masochiści jesteście? Po co wy się tak męczycie? Płaci wam ktoś za to "uświadamianie" społeczeństwa? Misję jakąś macie do spełnienia? Nie rozumiem was. Ja bym się nie męczył.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 21:27  
Cytuj
CYTAT
do Andrzejka:
odblokuj temat wyborów, to porozmawiamy, i nie poć się na temat moich frustracji bo takowych nie mam
do fractala:
nie odróżniasz wyzwisk od naturalnych stwierdzeń

nara, chłopaki idę się bawić uśmiech


Pisz do moderatora ja nim nie jestemumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »