NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Zamykanie tematów,
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 23:06  
Cytuj
Spokojnie skoro andrzejek nie chce być modem to ok. Aczkolwiek zobaczymy co z tego wyniknie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 23:06  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2011r. 06:51  
Cytuj
A co ma wyniknąć?

Mirek byłby dobrym moderatorem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Paź 2011r. 10:11  
Cytuj
zachowam się jak Reytan potluczony

panowie jeśli dobro tego portalu jest wam na rzeczy to tak jak i w polityce tak i w życiu PiSioki z dala od koryta ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2011r. 10:19  
Cytuj
el.Banan. mirek na moderatora. To może być ciekawe doświadczenieumiech.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Paź 2011r. 11:03  
Cytuj
ciekawe doświadczenie to można zrobić jak chce bokser odblokować temat o wyborach tylko zmienić nagłówek cool (a czasowo zamknąć inne tematy np o PiS i PO)

koledzy z PiS nie bardzo chcą bronić swoich "pupili" w temacie o PiS więc może temat ogólnie polityczny skłoni ich do tego umiech jak to mówią wilk syty i owca cała ... będzie bardziej zabawnie no i częstsze "odświeżanie strony" jak sugerowali "ekonomiści" z PiS może zwiększyć obroty z reklam potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2011r. 11:29  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=649195

Zmieniłem i odblokowałem link do tematu powyżej.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2011r. 16:18  
Cytuj
co to ma byc? chamstwo jak nic..zakladam temat, a tu, ze taki byl, a moze ktos ma nowa opinie na dany temat, to po co to forum? dziadostwo jak nic good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2011r. 14:21  
Cytuj
kanaaa, sam jesteś dziad. Jak ktoś ma nową opinię na dany temat to wyszukuje temat i dopisuję w temacie. To wydawało by się jest bardzo proste. Tak jak regulaminumiech. Ale po co, lepiej napisać że forum to dziadostwo i wyleczyć swoje frustracjeumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2011r. 18:31  
Cytuj
CYTAT
chamstwo jak nic..zakladam temat, a tu, ze taki byl, a moze ktos ma nowa opinie na dany temat,


Wiem, że dla niektórych internet to jak obora. Ale może łopatologicznie wytłumaczę:

Jeśli Twoja płeć jest żeńska:
- masz w kuchni przyprawy w torebkach. 20 różnych. Kupujesz 21. Gdzie ją chowasz ? Do innej szafki ? Do innej szuflady ? Bo ja do koszyczka razem z innymi.

Jeśli Twoja płeć jest męska:
- masz w garażu pudełko z nakrętkami oraz 10 innych, ze śrubkami, wkrętami etc. Gdzie wkładasz kolejną nakrętkę ? Do podkładek ? Czy nowe pudełeczko dla nowej nakrętki ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2011r. 18:48  
Cytuj
A ja mam pytanko do szanownego Zarządu SM: Co z nowym regulaminem tego portalu?! Macie zamiar go wprowadzić czy umarł śmiercią naturalną?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2011r. 20:35  
Cytuj
sm

dobre umiech
tylko ilu z tych ludzi to zalapie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 06:58  
Cytuj
andrzejek - jak na nie - moderatora to dużo korzystasz z uprawnień moda. goodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 07:05  
Cytuj
CYTAT
andrzejek - jak na nie - moderatora to dużo korzystasz z uprawnień moda. goodgoodgood

To znaczy? jak dużo?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 11:06  
Cytuj
Chodzi o to że wogóle. umiech

Czy to nie dziwne?- Piszesz że już nie jesteś moderatorem, a tu coś odblokujesz, tam wymoderujesz.....

goodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 11:16  
Cytuj
CYTAT
Chodzi o to że wogóle. umiech

Czy to nie dziwne?- Piszesz że już nie jesteś moderatorem, a tu coś odblokujesz, tam wymoderujesz.....

goodgood


Pokarz kłamco gdzie moderowałem? Odblokowałem temat bo mnie el.Banan poprosił. A gdzie moderowałem?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 12:13  
Cytuj
CYTAT


Pokarz kłamco gdzie moderowałem? Odblokowałem temat bo mnie el.Banan poprosił. A gdzie moderowałem?



Jeśli( jak twierdzisz) nie jesteś już moderatorem to bądź konsekwentny.Jak ktoś cię o coś prosi to go odeślij do innego moderatora...
A tak na marginesie to pokaż od słowa pokazać pisze się przez "ż" , a pokarz pochodzi od słowa "karać".
Wstyd Andrzejku ,że taki wszechwiedzący jesteś a takie byki sadzisz...

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 12:44  
Cytuj
Błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robiumiech
Strasznie wybiórczy jesteś w tej ortografii. Imiona piszę się z wielkiej litery a u Mirka tego nie zauważyłeś. Czy to tak, że zwracasz uwagę tylko wybranym?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 14:03  
Cytuj
To może ja złoże wniosek na moderatora umiech

Gdzie przesłać CV, życiorys i 3 zdjęcia?
Mam również ważne świadectwa szczepień umiech

ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 14:14  
Cytuj
temat o "twarzoksiążce" to nie twoje moderowanko i wycinanko wpisów? Kłamco bez honoru?

Jeśli pisze coś z małej litery, to z braku szacunku......

Chyba, że ktos ma nicka z małej litery - to go takim raczej zostawiam, niezależnie od szanowania kogoś lub nie umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 14:22  
Cytuj
Co ty mirek znowu wymyślasz. Gdzie ten temat? Nic nie moderuje a ty kłamiesz jak zwykle zresztą. Nie masz honoru za grosz. Wystarczyło by zwykłe przepraszam ale nie ty, ty będziesz kłamał aż wszyscy uwierzą. Widzę, że wyznajesz zasadę kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawdą. Jakie to PiSowskie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 14:56  
Cytuj
http://www.stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=657641

Jeden wpis "trolejbusa" usunięto a drugi zmoderowano. - to nie ty?

Kłamco bez honoru?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 15:05  
Cytuj
To nie ja moderowałem. Wcześniej jak się jeszcze tym zajmowałem to zawsze podpisywałem się pod moderowanym postem. Tutaj nie ja moderowałem więc jesteś kłamcą do kwadratu. Ciekawe czy będziesz miał na tyle honoru by mnie przeprosić, czy jesteś zwykłym frędzlem?umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 19:19  
Cytuj
Jeżeli na prawdę to nie ty moderowałeś - to przepraszam.

A jeśli i w tym kłamiesz dla publiczki, to h..... ci w d.....

PS. Co to znaczy być zwykłym frędzlem? - wybacz - nie mam doświadczenia w obrzucaniu ludzi byle gównem - stąd moje pytanie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 19:28  
Cytuj
Panowie mirek777 i Andrzejek - nie możecie sobie pisać tego typu tekstów w wiadomościach pw ? Zrobiliście z wielu tematów śmietnisko przez to że nie znosicie się wzajemnie. A hasła o honorze to sobie możecie włożyć między bajki. Już pisałem albo do sądu się wybierzcie albo mały sparing sobie zróbcie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 19:31  
Cytuj
Masz rację Czestmir - to bez sensu. Sorki.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »