NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Zamykanie tematów,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 19:53  
Cytuj
CYTAT

A jeśli i w tym kłamiesz dla publiczki, to h..... ci w d.....

PS. nie mam doświadczenia w obrzucaniu ludzi byle gównem


piszesz dwa zdania ... i każde zaprzecza sobie ... tu moje pytanie ... wiesz co piszesz ?? jak nie to lepiej wrzucaj jednak "obrazki"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 19:53  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 21:06  
Cytuj
Nie doceniacie roli jaką na tym forum odgrywają mirek777 czy bokser.

Świecą nam przykładem wzorcowego chrześcijanina.
Pokazują nam jak wymieniać się opiniami, jak szanować zdanie innych, jak miłować bliźniego, jak zachowywać czystość języka ojczystego, jak zgodnie z katolicką nauką żyć w duchu miłości i pokory umiech

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 21:24  
Cytuj
fractal napisał:
CYTAT
ble ble ble ble ble ble ble ble ble ble ble ble ble ble ble ble ble ble ble ble ble ble .... ble ble ble ble ble ble ble ble ble i tak dalej ble ble ble ble .... jak zgodnie z katolicką nauką żyć w duchu miłości i pokory umiech



Co ty możesz wiedzieć o tych sprawach kolego. Załóż temat pod tytułem religia katolicka, bo pewnie wyznajesz co innego albo i nic, to może porozmawiamy. Może załapiesz się na funkcję moderatora jak ten twój kolega moderator Andrzejek, który w myśl zasady: "Nie chcem ale muszem" onanizuje się na forum swoimi uprawnieniami kasując niewygodne mu komentarze byleby postawić na swoim i z całych sił włażąc mądrzejszym od siebie w krocze właścicielom tej stronki od których dostał te uprawnienia. Żal.pl.kolego.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 21:34  
Cytuj
bokser, a co ty chcesz pisać na temat religii. Przecież ty pojęcia o niej nie masz. Twoje zachowanie z chrześcijaństwem nie ma nic wspólnego. Jesteś przykładem typowego katola. Wierzy bo tak rodzice kazali. Może i chodzisz do kościoła ale nic z tego nie wynosisz. Chodzisz tam tylko po to by się pokazać, obczaić innych a później obgadać. To takie typowe.

PS. piszesz o tym moderowaniu jak by to był szczyt twoich marzeń. Właśnie opisałeś jak bardzo chciał byś być moderatorem ale boisz się do tego przyznać. Nóżkami pewnie już z podniety przebierasz, że może się uda.
Ja nikogo nie prosiłem by zostać modem a jak już mam dość użerania się z takimi kwiatkami jak ty to zrezygnowałem. Tobie jak widzę nie mieści się to w głowie bo tam tylko dwa tiktaki ci zostały. Jak stukają o siebie to z pustki się takie echo roznosi, że nie możesz myśli skupić.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 21:39  
Cytuj
Bokser wyluzuj, wiem że wasz guru przegrał po raz n-ty i powrotu 4-rp nie będzie, ale nie musisz się na nas wyżywać umiech

Co do religijności to widzę ciekawą prawidłowość, im ktoś bardziej wierzący tym bardziej agresywny i obrażający ludzi o odmiennych poglądach. A przecież w Biblii jest tyle o wybaczaniu i miłowaniu bliźniego swego. Ciekawe.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 21:43  
Cytuj
Jeszcze do fractala.
Może lepiej nie zakładaj nowych tematów. Wzorem Andrzejka rozpoczniesz wątek i kiedy temat zejdzie na niewłaściwy, niebezpieczny tor zamkniesz go. Czas i energia użytkowników pójdzie na marne, takie to dla was charakterystyczne. Szkoda czasu na użeranie się z wami. Nic sensownego i wartościowego nie można wynieść z tej dyskusji podobnie jak ze szczekania razem z psami wzdłuż ogrodzenia mojego domu.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 21:44  
Cytuj
To tak apropo tytułu zaczynam blokowac tematy o prqcy. Człowiek raz przymknał oko na ciezka sytuacje i to był błąd bo teraz dziennie po 5 osób zakłada temat że szuka pracy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 21:45  
Cytuj
CYTAT

PS. piszesz o tym moderowaniu jak by to był szczyt twoich marzeń.

głupi czy nie rozumie????

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 21:46  
Cytuj
fractal - co zdeklarowany ateista taki jak ty może wiedzieć o naszej religii? Twoje wypowiedzi na ten temat to stek prymitywnych frazesów na temat pedofilii księży, zmanipulowane ochłapy o obrońcach Krzyża, oraz obrazki obrażające każdego wierzącego. Ty nas chcesz pouczać?

zaklopotanyzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 21:50  
Cytuj
Bokser hehe ile ja założyłem tematów na tym forum? Jeden może dwa chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 21:54  
Cytuj
CYTAT
Jeszcze do fractala.
Może lepiej nie zakładaj nowych tematów. Wzorem Andrzejka rozpoczniesz wątek i kiedy temat zejdzie na niewłaściwy, niebezpieczny tor zamkniesz go. Czas i energia użytkowników pójdzie na marne, takie to dla was charakterystyczne. Szkoda czasu na użeranie się z wami. Nic sensownego i wartościowego nie można wynieść z tej dyskusji podobnie jak ze szczekania razem z psami wzdłuż ogrodzenia mojego domu.


Ty masz jakąś obsesję. Lecz się człowiekuumiechgood

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 21:56  
Cytuj
CYTAT
fractal - co zdeklarowany ateista taki jak ty może wiedzieć o naszej religii?

Może jedynie wiedzieć tyle ile usłyszał od "kaznodziei" na ekranie ze znaczkiem TVN ewentualnie Polsat mlotek

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 21:58  
Cytuj
Teraz pewno będzie czcił palipiesa - naczelnego szambiarza polskiej politykigoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 21:58  
Cytuj
Ja telewizji w ogóle nie oglądam a wy to macie jakieś kompleksy na punkcie TVN czy Polsatu, aż tak was to gryzie że więcej ludzi woli te stacje niż tv Trwam?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4965
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 22:04  
Cytuj
Nie rozumiem zacietrzewienia niektórych osób.
Chrześcijanin to nie tylko katolik.Tak samo jest z twierdzeniem"prawdziwy Polak".
Co to oznacza?Albo się jest Polakiem albo nie."Prawdziwe fakty?
Masło maślane?".
Tu pewien wyjątek.Kiedyś funkcjonowało nielogiczne określenie"prawdziwy meżczyzna".Od czasu ostatnich wyborów,zdałęm sobie sprawę,że faktycznie są dwie grupy mężczyzn.Prawdziwi i HaGieWu jacy(a przynajmniej sztuk jeden/jedna),ale niech sobie będą.Zwiększa to dwukrotnie szanse na udane pożycie seksualne.Niby cycki u góry a na dole"suprice".

Co do samej religii.Można deklarować przynależność do Kościoła katolickiego jak to czyni ponad 90 proc.Polaków,ale można być "tylko" wierzącym lub ateistą a dalej jest się Polakiem.

Mnie krzyż nie przeszkadza,o ile jego obecność jest związana z tym co oznacza jako symbol.Wieszanie go nocą na złość innym i w celu pokazania swojej "religijności" wypacza cały sens jego bytu.

Iść do kościoła ,nawoływać najgłośniej do nienawiści inaczej pojmujacych wiarę,politykę itp.ma na celu jedynie udowodnienie ,że "mojsze wierzenie jest lepsze niż twojsze".

Zainteresowani niech sprawdzą kim np.był Józef Piłsudski i ile razy zmieniał wiarę.Też przykład obecny-Adam Małysz.Nie jest katolikiem,nigdy się nie obnosił ze swoją religijnością ale też nikomu nie przeszkadzała jego wiara.

Błedy w postępowaniu świadczą o tym ,że jednak się próbowało.Gorzej jeżeli nie wyciąga się z nich wniosków.Kiedy jeden mówi ci że jesteś głupi-zignoruj.Jeśli jest takich dwóch-zignoruj-to jego kolega.Jeśli jednak jest to kilka osób warto się zastanowić czy nie mają racji.
Nie kieruję tego personalnie,ale ten kogo się to tyczy,skojarzy.

JEZUS WAS WSZYSTKICH KOCHA, ABYM JA NIE MUSIAŁ TEGO ROBIĆ.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 22:05  
Cytuj
fractal napisał:
CYTAT
...aż tak was to gryzie że więcej ludzi woli te stacje ...

Ja tak ci odpowiem:
Setki miliardów much twierdzi, że gówno jest smaczne. Nie oznacza to wcale, że to jest prawdą ;-)

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
[cytat]fractal - co zdeklarowany ateista taki jak ty może wiedzieć o naszej religii?

CYTAT
Może jedynie wiedzieć tyle ile usłyszał od \"kaznodziei\" na ekranie ze znaczkiem TVN ewentualnie Polsat mlotek


na temat waszej religii i papy Rydzyka na TVN i PolSacie nie usłyszysz ... o Natanku za wiele też nie wiadomo

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 06:49  
Cytuj
Naszą jedyną religią jest Wiara w Boga w Trójcy jedynego. Jeżeli więc piszesz:

CYTAT
na temat waszej religii ....


to albo nigdy nie byłeś katolikiem i kłamałeś, albo własnie się wyrzekłeś katolicyzmu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 07:00  
Cytuj
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 07:31  
Cytuj
Religia to najlepszy biznes na świecie. Jak dotąd nikt nie wymyślił lepszego. Jest to najlepszy biznes bo ma najlepsze podstawy, a mianowicie uczucia. Przez 2000 lat trwa indoktrynacja, raz lepiej raz gorzej się wiedzie ale zawsze z zyskiem dla kościoła(KRK).
KRK bardzo często odwołuje się do sumienia i uczuć ludzkich w jednym celu, zatrzymać jak najwięcej klientów przy sobie i zwiększać zyski.
Kiedyś kapłani mieli żony i rodziny. Nawet Papierz był żonaty i miał dzieci. Zakazano tego kapłanom bo KRK musiał się dzielić majątkiem z rodziną kapłana, a KRK bardzo nie lubi się dzielić.
10 przykazań, które pochodzą od Boga też KRK sprytnie zmienił i dostosował do siebie wywalając drugie przykazanie i dzieląc dziesiąte na dwa. Wszystko po to bo Bóg się "pomylił" i zabronił budować świątynie. A bez tego zbieranie kasy i majątków jest bardzo trudne. Trzeba mieć miejsca do których przychodzą klienci.
KRK dziś walczy z sektami przekonuje polityków, że sekty to zagrożenie. Ale zastanówmy się, każda "sekta" to ma te same założenia co KRK. Powód walki KRK z każdą sektą jest bardzo prosty. Konkurencja. KRK ma wystarczająco konkurencji w postaci innych wyznań. Nie dopuszcza do tworzenia się nowych konkurentów dusi ich w zarodku. KRK zdaje sobie sprawę, że oni też zaczynali jako mała sekta. Politycy chętnie pomagają w utrzymaniu tej przewagi KRK.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 08:05  
Cytuj
Trzeba wierzyć w Boga a nie w księży - wtedy wszystko jest OK.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 09:37  
Cytuj
CYTAT
Trzeba wierzyć w Boga a nie w księży - wtedy wszystko jest OK.


Tak to prawda, z tym że większość katolików w Polsce i nie tylko wierzy w księży, w Papierza. Bóg schodzi na dalszy plan. ludzie nie modlą się do Boga tylko do Papierza. Tak właśnie działa KRK. Ich działalność ma coraz mniej wspólnego z Bogiem. Boga wykorzystują do swoich celów a to bardzo nieuczciwe.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
Trzeba wierzyć w Boga a nie w księży - wtedy wszystko jest OK.


Ho ho nie da się tak.
Jak odrzucasz księży to i automatycznie Boga też.

Chyba że tworzysz sobie własną prywatną wiarę - jednoosobowy kościół mirko-katolicki smiech2

To dość modne, wybrać sobie kilka przykazań, resztę odrzucić i mamy własną wiarę chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 11:19  
Cytuj
fractalu - nie pouczaj nas ateisto - o rzeczach o których nie masz pojęcia.okokok

Wierz mi - że da się - ja wiem, że to burzy twój z mozołem wbijany do głowy obraz zindoktrynowanych i posłusznych księżom katoli.

Nie masz po prostu zielonego pojęcia o czym piszesz - zawsze uważałem cię za osobę niedojrzałą - ta wypowiedź tylko to potwierdza.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 11:36  
Cytuj
CYTAT
Naszą jedyną religią jest Wiara w Boga w Trójcy jedynego. Jeżeli więc piszesz:


CYTAT
na temat waszej religii ....


CYTAT
to albo nigdy nie byłeś katolikiem i kłamałeś, albo własnie się wyrzekłeś katolicyzmu.


ja ?? nie żartuj sobie umiech

ja odrzuciłem kilku księży/biskupów którzy przytaknęli "zbawicielowi" z PiS i postawili mnie w szeregu gorszych katolików bo jako świadoma osoba zagłosowałem inaczej niż oni by sobie życzyli ... ksiądz to osoba która powinna przyciągać do Boga a nie odpychać ... a spora część (nie tylko kilka sztuk) tak niestety robi ... "zbawiciel" postawił mnie tam gdzie ZOMO ... ksiądz chce mi powiedzieć że nie jestem dobrym katolikiem ?? to chyba jakieś nieporozumienie ... czasy gdy ksiądz jako jedyny umiał czytać i pisać (w okolicy) i był uważany za kogoś inteligentniejszego przez "plebs" już dawno minęły ... do papy Rydzyka i jego plemienia jeszcze to niestety nie dotarło ...

CYTAT
"albo własnie się wyrzekłeś katolicyzmu."


kolego popierasz ludzi którzy czynią egzorcyzmy nad księżmi to może ty zastanów się czy jeszcze jesteś katolikiem czy już czymś "więcej" ?? bo ja jestem tylko katolikiem któremu Bóg dał rozum by z niego korzystał i korzystam ... i wiem że tak nie powinno być ... ale co ja tam wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »