NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 »
Zamykanie tematów,
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 12:25  
Cytuj
nie wiem o co spinka :] za 100 lat obywatele ZSREU beda modlic sie do allaha ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 12:25  
Cytuj

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 18:14  
Cytuj
CYTAT
nie wiem o co spinka :] za 100 lat obywatele ZSREU beda modlic sie do allaha ;]

Racja - nie ma się o co spinać tematem tego wątku nie jest religia. A co do wiary w Allacha to rzeczywiście tak będzie kiedy stanie się to wyznanie religią państwową. Wystarczy zauważyć ile meczetów buduje się w Europie. Grzecznie i posłusznie zapiszą się tacy andrzejkowie, fractale, bananiki do grona wyznawców dlatego, że państwo i urzędnicy tak będą kazać no i oczywiście organa jakimi są TVN i Polsat.

Ciekawe jakiego wyznania jesteście andrzejkowie, fractalie i bananiki? Ja jestem katolikiem i się tego nie wstydzę, wręcz przeciwnie uważam się za szczęściarza, że rodzice mnie ochrzcili w tej wierze.
A wy się wstydzicie swojej wiary czy czegoś tam. Nie wiem wiary w psa, kota, rybkę w akwarium, czy jakieś tam horoskopy. Kryjecie się po kątach i szeptacie do siebie, rzucając wyzwiska na nas. Chrześcijanin zawsze miał przerąbane ponieważ ten świat wypełniony po brzegi jest takimi jak wy.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 18:27  
Cytuj
bokser też jestem chrześcijaninem i się tego nie wstydzę, tak zostałem ochrzczony. Wk.... mnie tylko zachowanie koloratkowych ich zakłamanie.
Nie martw się nie zostanę muzułmaninem. Bardziej powinieneś się bać "fanatycznych" katolików, tacy dla ochrony własnych interesów są zdolni do wszystkiego.

Co do TVN i Polsat to kiedy ostatnio oglądałeś? Bo jak widzę dużo wiesz na temat tych telewizji.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 18:30  
Cytuj
Sto lat, sto lat niech żyje nam Andrzejek (3000 postów) Gratulacje - szczere umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 18:34  
Cytuj
No to będzie 3001umiech
Dziękiumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 18:42  
Cytuj
bokser ... widzę ani czytanie ze zrozumieniem ci nie idzie ani wyciągane wniosków ... gdyby "zbawiciel" ci kazał to nie tylko będziesz się modlił do "Allacha" (nie wiem czy celowo tak piszesz ale mniejsza) ale nawet do samego Belzebuba ;)

ps. katolik czy PiSokatolik różnica jest kolosalna chytry

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 19:20  
Cytuj
Andrzejek napisał:
CYTAT
bokser też jestem chrześcijaninem i się tego nie wstydzę, tak zostałem ochrzczony.

Sam zaprzeczasz sobie, wystarczy poczytać co pisałeś wcześniej. Masz czytających za durniów? Czujesz wyższość nad nimi żeby polewać takie bzdury? Jesteś tak zindoktrynowany, że te zaszczepione kłamstwa w sobie uważasz za własne i porażasz tym innych.
CYTAT

Co do TVN i Polsat to kiedy ostatnio oglądałeś? Bo jak widzę dużo wiesz na temat tych telewizji.

Nie potrzebuję tego oglądać, to są obce media, z kapitałem niemieckim, nie interesują mnie. Poświęcam czas dla polskich źródeł informacyjnych.
Czestmir napisał:
CYTAT
Sto lat, sto lat niech żyje nam Andrzejek (3000 postów) Gratulacje - szczere umiech

Doraźne lizusostwo, na poprawę humoru. Takie to niskie. No cóż jeżeli ktoś lubi to dla obopulnej przyjemności stosuje. Nie wnikam w preferencje seksualne stron.
El.Banan napisał:
CYTAT
.... tylko będziesz się modlił do "Allacha" ... Belzebnuba...

Nie sadze zebys wiedzial co to modlitwa, chyba ze wedlug ciebie moze nia byc list intencyjny do kierownictwa Towarzystwa Straznica. ;-)

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 19:41  
Cytuj
"Belzebnub" (sam jesteś noob) ?? boisz się wpisać poprawnie imię swego pana chytry

tak się składa że z ludźmi od "strażnicy" kilka razy rozmawiałem ... (tak jak i z np. Hare Kryszny) chciałbyś mośku znać tyle pisma świętego co oni ... ty znasz tylko pisma papy Rydzyka za co jesteś notorycznie wyśmiewany smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 20:21  
Cytuj
Do bokser. No dobra to napiszę że to nie było szczere do końca. Poprawiłem ci humor ? jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 20:40  
Cytuj
CYTAT
Do bokser. No dobra to napiszę że to nie było szczere do końca. Poprawiłem ci humor ? jezyk

Czy poprawiłeś mi humor? A, czy był zepsuty? Nie.
Sam możesz przyznać, a właściwie już przyznałeś, że gratulacje przy okazji osiągnięcia pewniej ilości ubitej piany przez osobnika, który mieni się tutaj Wielkim Moderatorem, odzywającego się przy byle okazji byleby zaistnieć i przypodobać się właścicielom tej strony, było lizusostwem? Warto poświęcić energię na kogo innego, np. na szefa w pracy ;-)

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 20:40  
Cytuj
bokser napisałem co myślę o religii wymyślonej przez koloratkowych widocznie nie zrozumiałeś. No nic, tiktaki za głośno stukają i nie dają ci się skupićumiech
Rodzice zrobili ze mnie chrześcijanina i nie wstydzę się tego, nie mam zamiaru tego zmieniać. Zresztą każda religia jest wymyślona do celów zbierania kasy i zawłaszczania coraz większych majątków w imię Boga i to jest najbardziej wkurzające.

Piszesz, że TVNu nie oglądasz skąd więc taka wiedza?

PS. Już się nie zajmuję moderowaniem potrafisz to pojąć?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 20:48  
Cytuj
banan napisał:
CYTAT
boisz się...

Moim Jedynym Panem jest Jezus Chrystus i daruj sobie jakieś tam dziwne pisaniny... nikogo się nie boję, nie rozśmieszaj mnie.

CYTAT

tak się składa że z ludźmi od \"strażnicy\" kilka razy rozmawiałem ...

A kto kolego z nimi nie rozmawiał. Chyba wszyscy kogo znam chwalą się, że mieli do czynienia z nimi. Żadne to twoje osiągnięcie.


CYTAT
(tak jak i z np. Hare Kryszny) chciałbyś mośku znać tyle pisma świętego co oni ...

To jest jedna z wielu sekt promowanych przez media, Jurka Owsiaka i podobnych "autorytetów" - nie wzrusza mnie to co o nich piszesz. Gdybyś wiedział co głoszą naprawdę i w co wierzą, trzymałbyś się od nich z daleka. Chyba, że masz tak zryty baniak, że już ci nic nie pomoże.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 21:47  
Cytuj
dziwnych masz znajomych ... nawet mają się czym chwalić cool ale znajomych dobierał ci nie będę ...

czy to Hare Kryszna czy ty dobrze wiedzieć kto co sobą reprezentuje ich stawiam ciut wyżej ... nazywasz ich sektą dużo ludzi nazywa podobnie PiS z nowym "zbawicielem" na czele ... nie wiem co jest większym obciachem skaczący pod pod pałacem PiSokatolicy czy skaczący w swoich "dziwnych" strojach Hare Kryszna ... co do tego co głoszą to znam temat dość dobrze ... znam kolesia który był w tym 8 lat nieraz przy wódeczce jak ma lekką banie to wchodzę z nim w różne tematy związane jego dawnym życiem i jeszcze nie słyszałem żeby żałował tamtych lat (do dziś nie je mięsa żeby nie zjeść kogoś z rodziny smiech2 no ale ...) pomimo kilu wierzeń/dziwactw to religia jak każda inna ... ale gdyby się dobrze przyjrzeć to i u nas znajdzie się niemało dziwnych rzeczy ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 08:07  
Cytuj
Andrzejek napisał:
CYTAT
bokser napisałem co myślę o religii wymyślonej ....
...Rodzice zrobili ze mnie chrześcijanina ... każda religia jest wymyślona do celów zbierania kasy ...


To co napisałeś to typowe poglądy przeciętnego wyborcy palikota i towarzyszących mu dziwolągów, którym brzydziłbym się ręki podać. Ale taki już jesteś i nikt na to nic nie poradzi. Takie palikociątko.

CYTAT

Piszesz, że TVNu nie oglądasz skąd więc taka wiedza?

Nie muszę odbierać produktu przez nich przygotowanego dla ogłupianych widzów. Interesujące jest bardziej dla mnie to czyim interesom służą, jakie mają cele i sposób ich działania. Czaisz?

CYTAT
PS. Już się nie zajmuję moderowaniem potrafisz to pojąć?

Przecież jak byk masz napisane pod avatarem MODERATOR, i mówisz, że nim jesteś. Tabletki się skończyły?

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 10:38  
Cytuj
bokser, jak ci się leki skończyły to idź do lekarza.
Sam nie mogę zmienić opisu w awatarze. Nie zajmuje się już moderowaniem. Dziecko 5 letnie chyba by to szybciej pojęło niż ty.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 11:21  
Cytuj
To po co ten napis pod twoją podobizną?

goodgoodgood

Sentyment, czy ściema?
Coś mi sie zdaje, że za jakiś czas jacek ogłosi, że wróciłeś.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 11:24  
Cytuj
Pytanie nie do mnie. Sam nie mogę zmienić opisu w awatarze. Również sam nie mogę cofnąć sobie uprawnień.
Potrafisz przeczytać i pojąć?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 11:31  
Cytuj
Jaaasne - a w SM nikogo niema, nie odbierają wiadomosci ani telefomów, jacek wyjechał i nie wiadomo kiedy wróci i wogóle nie masz z nikim stamtąd kontaktu.....

Jakbys nalegał - to już by tego nie było - ale ty nie nalegasz........goodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 11:34  
Cytuj
Nie nalegam bo dzieckiem takim jak ty nie jestem. Napisałem do SM informację o rezygnacji i jak dla mnie to wystarczy. Po co mam nalegać? dla twojej satysfakcji?
PS
Przynajmniej masz o czym pisać, masz się czym zająćok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 11:53  
Cytuj
Mirek widzę wciąż walczy w krucjacie przeciw moderatorom smiech2
Panowie katolicy, a gdzie miłosierdzie i wybaczanie? Szacunek i umiłowanie bliźniego? Plucie jadem i obrażanie innych nie przystoi chrześcijanom chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 11:59  
Cytuj
Kończą się argumenty, czaczynają się zaczepki.

ty wcale nie chcesz zrezygnować.

fractal - pojęcia nie masz o naszej wierze.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 12:02  
Cytuj
Właśnie zauważyłem mirek, że nie masz już argumentów i zaczynasz się czepiać. Dziwne ale zgadzam się z tobą. No i szacunek za takie wyznanieumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 12:24  
Cytuj
Mirek po prostu naśladuje swojego guru.

W razie braku argumentów strzela focha, stwierdzi że rozmówca jest niepoważny i w "oparach absurdu" rozmowy nie będzie smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 13:27  
Cytuj
andrzejku - tobie się zdaje, że mnie zdenrwujesz takimi wpisami?

Świetnie się bawię obnażając twoje płycizny. Odwracanie kota ogonem ci nie pomoże. Bez bycia modem bedziesz się czuł nikim - więc po prostu czekasz, żeby temat ucichłumiechumiechumiechumiechumiech

fractalu - nie masz pojęcia kto jest moim "guru" - to jest poza twoim intelektualnym zasięgiem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 14:01  
Cytuj
mirek, nie czekam aż temat ucichnie, dla mnie jest już po temacie. Ty jak widzę bardzo się tym ekscytujesz. Jakież to moje płycizny ostatnio obnażyłeś? Tylko nie pisz o tym, że jestem/nie jestem/a może jednak jestem/a może jednak nie jestem moderatorem bo to już jest nudny temat. A takie zachowanie to dziecinada.
Reszty nawet nie będę komentował bo to jest poziom dna. Ja się z tobą w gównie taplał nie będę.

Dla twojej satysfakcji napiszę jeszcze raz do SM. Przypomnę by zabrał mi uprawnienia.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »