NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Konkurs na forum - wyniki,
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 13:19  
Cytuj
SM ja czytam chytry ale wciąż nie otrzymałem odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie -> frapuje mnie to czy moderator jest członkiem zarządu i czy oni mogą brać udział w konkursie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 13:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 13:22  
Cytuj
zarzad to zarzad, moderator to moderator zaczynasz sie martwic ze zubr ma sporo postow ? :] ludzie nie dajcie sie zwariowac

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 13:31  
Cytuj
Dokładnie, zubr jest mocnym zawodnikiem chytry
Ale bez konkurencji nie ma zabawy smiech2
Co znaczy nie dajcie się zwariować w Twoim kontekście ? - odpuście sobie a ja wam zrobie KU KU ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 13:37  
Cytuj
CYTAT
ale wciąż nie otrzymałem odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie


CYTAT
zarzad to zarzad, moderator to moderator

Tak właśnie jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 13:54  
Cytuj
CYTAT
Co znaczy nie dajcie się zwariować w Twoim kontekście ? - odpuście sobie a ja wam zrobie KU KU ?

to znaczy dopuscie kogos innego do glosu, moze ktos tu jeszcze przyjdzie inny, bo bylo wiecej ludzi ktorzy nierzadko pisali ciekawie, ale niestety popierdolili :] ja mam w pizdzie ten konkurs, bede pisal tak jak zwykle czasami wiecej, czasami mniej, jakbym wygral to bym wygral, jak przegram tez przezyje, pierwsze posty ktore w tym temacie pisalem to z nudow przed snem po 100 znakow, pozniej jak widziales poprosilem invxa zeby wywalil, zeby smietnika nie robic, moze to przez to ze sie wczoraj najebalem jak swinia, ale w ktory temat bym nie kliknal to jestes, nie wiem moze tak trafiam, ale zeby zainteresowac sie wkladkami ajsikjadzia miales kilka miesiecy, o dziwo teraz sie zainteresowales :] najzwyczajniej w swiecie wkurwiaja mnie takie anomalia, daj sie troche innym pobawic poludzic i napierdol postow np w ostatnie 3-4 dni, tez mozna, mam nadzieje ze wyjasnilem wystarczajaco ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 14:04  
Cytuj
Czyli już wiadomo, że wygra któryś z modów.
sm - brak reakcji na moje PW jest znamienny.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 14:05  
Cytuj
ifeelgood: Ale czego nie rozumiesz w konkursie ? Trzeba Ci tłumaczyć jak dziecku, że żeby móc pisać te posty to trzeba z kimś podtrzymywać wymianę poglądów ? to takie ciężkie dla Ciebie ,że Cię frystracja łapie i zaczynasz bluzgać ? Ty masz swoje podejście do konkursu , ja swoje smiech2 ...to będzie trwało tylko miesiąc więc się nie spinaj bo nic Ci to nie da.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 14:05  
Cytuj
Co to za konkurs na ilość postów smiech2
Trollimpiada smiech2 ?

Beznadziejny pomysł. Jak chcecie konkursy to zróbcie raczej coś w stylu np. konkurs na napisany artykuł albo zrobione zdjęcie...
I głosowanie np. w formie ankiety.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 14:09  
Cytuj
CYTAT
Co to za konkurs na ilość postów smiech2
Trollimpiada smiech2 ?

Beznadziejny pomysł. Jak chcecie konkursy to zróbcie raczej coś w stylu np. konkurs na napisany artykuł albo zrobione zdjęcie...
I głosowanie np. w formie ankiety.

konkurs jak konkurs czy to wazne? jest duzo roznych gorszych konkursow, a twoje pomysly sa calkiem niezle i moim zdaniem nie wykluczaja sie a wiec mozna zrobic tez konkurs na najlepsze zdjecie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 14:36  
Cytuj
To może powiem - na uspokojenie, że jak się komuś nie uda tym razem - to w grudni będzie kolejna szansa jezyk
Zasady jeszcze nie ustalone - ale nagrody będą bardziej wartościowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 14:40  
Cytuj
Więc ja już się zdecydowanie obliguje do tego ,iż także podejmę czynny udział w grudniowym konkursie gdzie do zgarnięcia będa bardziej wartościowe nagrody smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 14:55  
Cytuj
Osobiście jestem tego samego zdania, że konkurs jest bardzo ciekawy a nagroda praktyczna, no i najważniejsze ,że obie strony wygrywają ok jak to mawiają -> wilk syty i owca cała umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
Czyli już wiadomo, że wygra któryś z modów.
sm - brak reakcji na moje PW jest znamienny.



A na jakiej podstawie tak twierdzisz? Mod tak samo jak i ty czy każdy inny użytkownik pisze posty i bierze udział w konkursie. Wiem, że ty chciał byś na wstępie wywalić wszystkich konkurentów zostać na placu boju sam i zgarnąć nagrodę. Co do braku reakcji na PW to znamienne jest to że albo napisałeś jakąś głupotę albo adresat jeszcze nie przeczytał. To proste dla normalnych ludzi jak widać dla ciebie nie wiec doszukujesz się spisku.

PS. z ponad 6 postami dziennie (tak wynika ze średniej) masz ogromne szanse na nagrodę.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 16:21  
Cytuj
A jeżeli ma racje ? i nawet na tym forum trzeba w dobie kryzysu mieć znajomości żeby wygrać ten konkurs chytry
Na szczęście lub nieszczęście będą podawane dokłądne wyniki ludzi z największą ilością postów napisanych przez ten miesiąc i będzie można to łatwo zweryfikować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 16:29  
Cytuj
Jersey co drugi post to jest Twoj. Niemasz kasy na twardego ze tu tak bezsensownie klepiesz te posty??

Zaloz drugie konto i wtedy wiecej naklepiesz, bo wtedy na zmiane bedziesz klepal.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 16:32  
Cytuj
Reni konkurs dotyczy jednego konta smiech2 Czytaj uważnie regulamin konkursu chytry
A po co mam wywalać kase na twardziela skoro można go wygrać ?
Co wy się tam ciśniecie, przecież sam się w to bawisz..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 16:43  
Cytuj
Chyba wiem co pisze. Majac 2konta klepiesz na przemian ale liczyc beda sie posty ze starego konta, proste. Nowym kontem tylko wspomagasz klepanie postow na starym.


Przeciez pod Twoim postem jak nikt nie klepnie to i Ty nie klepniesz nowego. Chyba ze bedziesz klepal post pod postem.

No tu wszystko mozliwe na innych forach juz ban by polecial.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 16:50  
Cytuj
RNI - no widzisz, Ty się znasz na klepaniu na 2 kontach a ja nie umiech Dlatego jest tak jak piszesz - żebym mógł się wypowiedziec lub ktoś inny biorący udział w konkursie i "klepaniu" musi być to samo co teraz robimy obydwaj (sam klepiesz) , piszemy na przemian umiech I powiedz mi, komu to szkodzi na tym forum ? skoro wypowiadasz się na temat i podtrzymujesz dyskusje ? Dzięki mnie, teraz klepiesz...nie bądź takim hipokrytą chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 18:31  
Cytuj
mirek777: nawet jeśli teoretycznie wczoraj wziąłbyś kartkę i napisał - 5 nicków - które biorą najczęściej udział na tym forum i 11-go - końcem konkursu podsumował ile każdy nabił przez ten czas to i tak nie będzie to adekwatne, ponieważ zarząd nie będzie zapewne wymieniał który post nie został zakwalifikowany - dlatego mogą być przekręty smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 18:44  
Cytuj
mirek777: Ja jestem ciekaw jak oni to będą liczyć, skoro każdy nasz kolejny wpis zmienia liczbę postów pod nickiem już także w przeszłych wpisach...i to jest dla mnie ciekawostką co
Poza tym, mody mogą nabijać po 5 postów dziennie w "skojarzeniach"...i będzie im to wliczone, a nam zmniejszają pole manewru zabierając dział "PIG" chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 18:47  
Cytuj
Albo napiszą sobie skrypt zliczający, albo ktoś tu będzie robił mrówczą robotę. W to drugie trochę nie wierzę. Troszkę bez przygotowania do tego podeszli - chyba że o czymś nie wiemy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 19:08  
Cytuj
min. 2 strony z tego tematu będą delete.
Tak więc już się opanujcie i więcej nie na temat nie piszcie.

Poruszamy tutaj JEDYNIE sprawy związanie ściśle z konkursem - jego organizacją. Nie własne przemyślenia o pogodzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 22:43  
Cytuj
Skasowałeś następny mój post i dałeś tym do zrozumienia jaki jesteś władca na tym portalu i jak się boisz opinii o sobie i swoim dziele a to bardzo źle o Tobie świadczy nadawał byś się na polityka tak samo pięknie idzie Ci prowadzenie tego portalu jak im łganie i robienie ludzi w bambuko.Nie toleruje ludzi takich jak Ty,którzy nie potrafią uderzyć się w pierś i przeprosić jak nie mieli racji,a w Twoim przypadku kasowanie postów to nic innego jak nie dopuszczanie możliwości,że ktoś ma rację i usuwam nie wygodny post bo druga strona nie może skasować mojego i moja racja zawsze na wierzchu.


Zobacz ten link i porównaj zdjęcia komentarze z pod artykułu kilkakrotnie wykasowano i zablokowali dodawanie http://www.eostr(...)697.html

to na dowód,że piszę prawdę

Przypominam o uzywaniu opcji edytuj!-p_p

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 22:51  
Cytuj
Tak jak juz pisalem wczesniej na czym polega ten konkurs.

Czy uda sie userowi w tym temacie klepnac 100postow.

Userzy klepia posty, a SM je kasuje. Po czasie robi sie burdel bo wychodzi ze user pisze post pod postem, a nie EDYTUJE go.

I tak oto kreci sie ten konkurs.

Po miesiacu beda wyniki konkursu na NAJLEPSZEGO TROLLA NA STALOWYM MIESCIE



Przyklad Jersey klepnol 3posty jeden pod drugim.


Brawa dla ZARZADU

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3144
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 23:00  
Cytuj
Nie od dziś wiadomo że trolle podciągają audyt temu mizernemu "portalowi informacyjnemu". potluczony

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »