NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Konkurs na forum - wyniki,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 23:07  
Cytuj
CYTAT
Nie od dziś wiadomo że trolle podciągają audyt temu mizernemu \"portalowi informacyjnemu\". potluczony


Jak mizerny to po jaką cholerę tu zaglądasz? Wqurwia mnie takie krytykanctwo. To my użytkownicy tworzymy to forum. Ty też jak uważasz, że jest mizerne to ty też jesteś miernotą. Proste. To forum jest takie jak ty, ja i inni forumowicze. Nie pasuje to nie zaglądaj. A funkcja zmień nie jest szczególnie skomplikowana i każdy nawet najmniej rozgarnięty potrafi jej użyć. Jak widać ty nie. Regulaminu miernoto pewnie też nie przeczytałeś, bo po co?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 23:07  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3144
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 23:07  
Cytuj
Może wato założyc "ksiegę skarg i wniosków"....

Invix zrób konkurs na najlepszy artykół czy coś. Ocenimy w sondzie te które wyróżnisz.

Możesz zrobic też konkurs: "wymyśli najlepszy konkurs" :cwaniak:

ps. Andrzej, chodzi mi o poziom artykułów a nie twoją personę...
Forum czytam chętnie potluczony

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 23:49  
Cytuj
Mogę się założyć że autorzy konkursu tej 'trollimpiady' zrobili to na chybcika i wg staropolskiego przepisu "jakośtobędzie" i teraz sami nie wiedzą jak liczyć posty i jak pokazać uczestnikom że nie oszukiwali chytry

Ale to tylko moje zdanie ;p
Powtórzę - zamiast konkursów na ilość postów zróbcie takie na fajny napisany artykuł albo zrobione zdjęcie, zawsze to ciekawsze, komp off, aparat w dłoń i na spacer.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 08:51  
Cytuj
Ciekawe, jest to, że sm usunęło wpisy na temat. Dyskutowaliśmy właśnie o sposobie zliczania głosów, czy sm jest gotowe i ma pomysł na to. Wyrażaliśmy swoje wątpliwości co do uczciwości konkursu - więc czemu usunięto?

Dlatego?okokok

Obraźliwy wpis el.moda na drugiej stronie został.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 21:40  
Cytuj
mirku jest skrypt do tego.


Dodam od siebie że konkurs dotyczy postów rzeczowych.
tlukąc zbędny spam mozna zarobic conajwyżej bana

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 21:43  
Cytuj
Moje wszytskie posty są na temat umiech
Jeżeli odbiegają od wątku to tylko i wyłącznie dlatego iż dostosowałem się do postu wyżej który był adresowany do mnie chytry
Tażke jeżeli chcesz ukarac mnie to musisz zbanowac mnie jak i innych którzy robią tą samą robotę w konkursie umiech

Ps: jest takie stare chińskie przysłowie - uważaj o co prosisz bo może sie to spełnić - daliście taką konwecje konkursu a nie inną więc nie ma mowy o SPMACH.

Poza tym jako pierwszy wyleciałeś z textem - tym ,że będzie się tu dział mexyk i bierzesz L4...więc bez ironi człowieku smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd: ŚrŚ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 22:55  
Cytuj
nie dosc ze konkurs to lia, to jeszcze usuwacie niewygodne posty? czy juz nie podlegacie pod krtyke?
przeciez z taką nagroda i zasadami to tylko sie osmieszacie, czyzby brakowało troli na forum ze wygyrwa te co najwiecje napisze?
\ciekawe za ile ten post usuniecie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 23:31  
Cytuj
Oto w tym wszystkim chodzi.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 06:49  
Cytuj
Trzeba przyznać, że Jersey i zubrstw wzięli sie ostro do roboty.
Czy aby na pewno o taką formę "współzawodnictwa" chodziło zarządowi?

Jeśli jest skrypt - to dobrze. Ale na pewno skrypt nie jest w stanie ocenić, czy dany wpis nie jest laniem wody dla napicia znaków.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 11:17  
Cytuj
A ja chciałam wyrazić nadzieję, że to pierwszy i ostatni taki konkurs. Nagroda super, ale forma konkursu już niekoniecznie.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 17:05  
Cytuj
O w pyte, dopiero teraz zauważyłem że konkurs trwa aż do 11 grudnia potluczony
Jeszcze miesiąc spamu? Trochę przesadziliście...

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 19:49  
Cytuj
Itak juz troche upadlo klepanie postow. Bo i tak nikt nie wie o co chodzi i na jaki temat jest ten konkurs.

Klepac byle klepac, a jak SM posty skasuje, no to nowe sie doklepie.

I tak oto bedzie sie krecic do 11grudnia

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
Trzeba przyznać, że Jersey i zubrstw wzięli sie ostro do roboty.
Czy aby na pewno o taką formę \"współzawodnictwa\" chodziło zarządowi?

Jeśli jest skrypt - to dobrze. Ale na pewno skrypt nie jest w stanie ocenić, czy dany wpis nie jest laniem wody dla napicia znaków.

mirku jesli nie zauwazyles ja pisze tak jak zawsze i tylko na temat w przeciwienstwie do niektorych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 21:26  
Cytuj
Przez kilka ostatnich mięsięcy byłeś praktycznie niewidoczny. Sporadyczne wypowiedzi, zero reakcji w roli moderatora.

Jak widać - widzę to trochę inaczej niż ty.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 21:29  
Cytuj
Żubr - w przeciwieństwie do niektórych ? - a kogo miałes na myśli ? chytry Ja także w konkursie biorę udział i też sie podpisuje pod tym ,że udzielam się na temat - poza tym radziłbym Ci sie dogadac z zarządem ponieważ Jacek85 napisał mi na pw ,że moderatorzy nie biora udziału w konkursie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
A ja chciałam wyrazić nadzieję, że to pierwszy i ostatni taki konkurs. Nagroda super, ale forma konkursu już niekoniecznie.



good brawo

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
Przez kilka ostatnich mięsięcy byłeś praktycznie niewidoczny. Sporadyczne wypowiedzi, zero reakcji w roli moderatora.

Jak widać - widzę to trochę inaczej niż ty.

widac nie czytasz tych tematow co ja
CYTAT
Żubr - w przeciwieństwie do niektórych ? - a kogo miałes na myśli ? chytry Ja także w konkursie biorę udział i też sie podpisuje pod tym ,że udzielam się na temat - poza tym radziłbym Ci sie dogadac z zarządem ponieważ Jacek85 napisał mi na pw ,że moderatorzy nie biora udziału w konkursie...
regulamin mówi co innego:"- użytkownicy z rangą ZARZĄD nie mogą brać udziału w konkursie"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 21:50  
Cytuj
żubr więc pogadaj z Jackiem85 - bo możliwe ,ze wczoraj sie pomyliłi wprowadził mnie w błąd pisząc ,że moderatorzy nie biora udziału w konkursie chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 21:52  
Cytuj
Taaa Sm mi napisał na gg że tylko zarząd nie bierze w tym udziału. Nie wiedziałem że modzi moga spamowac ale niech i tak będzie.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 21:53  
Cytuj
CYTAT
Taaa Sm mi napisał na gg że tylko zarząd nie bierze w tym udziału. Nie wiedziałem że modzi moga spamowac ale niech i tak będzie.

Uwazasz ze spamuje? ja w przeciwienstwie do jerseya odpisuje tylko na temat a nie pierdoly
dowod:
jadeit
Ok już się więcej nie wypowiadam dla świętego spokoju! Za to ty Jersey przecież musisz dysk wygrać i ponapier*alać jeszcze troszeczkę na forum! No czyż nie mam racji argentyński ćwoku?potluczony

odp
JerseyShore


jadeit: masz całkowita racje !
Niby zwykły.. dysk a gotuje w się Tobie żar nienawiści ,że aż musisz bluzgac na mnie i to luibieumiech

pozdrów laske chytry

i Klepnij jeszce posta to odpisze potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:02  
Cytuj
zubr to mi ten jeden post moze zostac niezaliczony umiech nie moja wina ,ze chlopaki sie denerwuja na mnie ze chce wygrac dysk - taka jest polska mentalnosc - dziwie się Tobie ,ze w tematach o obozie pracy - tak zwoleńczo ją krytykujesz a jesteś jak widać zwykłym Polaczkiem który reprezentuje sobą zaściankowość i wyciąga brudy na kogoś umiech Jeżeli tak bardzo Ci zalezy na tym dysku to odpusze...tylko ładnie poproś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
zubr to mi ten jeden post moze zostac niezaliczony umiech nie moja wina ,ze chlopaki sie denerwuja na mnie ze chce wygrac dysk - taka jest polska mentalnosc - dziwie się Tobie ,ze w tematach o obozie pracy - tak zwoleńczo ją krytykujesz a jesteś jak widać zwykłym Polaczkiem który reprezentuje sobą zaściankowość i wyciąga brudy na kogoś umiech Jeżeli tak bardzo Ci zalezy na tym dysku to odpusze...tylko ładnie poproś

prosić to możesz ty, konkurs jest konkursem zasady sa znane wiec w czym prbolem? to ze inni cie denerwuja to twoj problem. to ty jestes zwyklym polaczkiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:07  
Cytuj
zubr Ty juz pokazales kim jestes , a tacy jak Ty i reszta ktora ciśnie bulwersa i chcę wygrać zarzutami i oczeranianiem kogoś -jest dla mnie jak woda na młyn smiech2
Odpuszczam sobie ten konkurs i życzę wam wszystkim powodzenia umiech Nie będę przeszkadzał tam gdzie mnie nie chcą i nie będę brał udziału na forum.
Życzę pozytywnej Karmy w życiu chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:15  
Cytuj
CYTAT
Odpuszczam sobie ten konkurs i życzę wam wszystkim powodzenia umiech Nie będę przeszkadzał tam gdzie mnie nie chcą i nie będę brał udziału na forum.
Życzę pozytywnej Karmy w życiu chytry


Czlowieku nieodpuszczaj bo jestes wytypowany na zwyciezce, a tak to im sie wszystkie plany po...dola

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:16  
Cytuj
CYTAT
Odpuszczam sobie ten konkurs i życzę wam wszystkim powodzenia umiech Nie będę przeszkadzał tam gdzie mnie nie chcą i nie będę brał udziału na forum.
Życzę pozytywnej Karmy w życiu chytry

CYTAT

Czlowieku nieodpuszczaj bo jestes wytypowany na zwyciezce, a tak to im sie wszystkie plany po...dola

no strasznie miekki jest :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »