NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Konkurs na forum - wyniki,
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 14:47  
Cytuj
tia...uśmiech to już podchodzi pod perwersje i temat powinien być czynny od 23 uśmiech
i to już całkiem inny temat na pewno nie konkursowy.. ja udziału nie biorę, nie chcę żadnego dysku i się już nie udzielam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 14:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 06:43  
Cytuj
Moim zdaniem, następny konkurs powinien w głownej mierze opierac się na ocenie merytoryczności wypowiedzi - wiem że to trudniejsze, ale i rezultaty będa lepsze.

Powinniscie też sprowadzić tzw. system pochwał. Tak, zeby pod kazdym nickiem wyświetlała się nie tylko ilość wpisów, ale też ile razy ktoś komuś pomógł. - i to mogłoby byc przedniotem konkursu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 08:54  
Cytuj
CYTAT
Moim zdaniem, następny konkurs powinien w głownej mierze opierac się na ocenie merytoryczności wypowiedzi - wiem że to trudniejsze, ale i rezultaty będa lepsze.

Powinniscie też sprowadzić tzw. system pochwał. Tak, zeby pod kazdym nickiem wyświetlała się nie tylko ilość wpisów, ale też ile razy ktoś komuś pomógł. - i to mogłoby byc przedniotem konkursu.

z tymi pochwałami to jest dobre na innych forach to widziałem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 09:03  
Cytuj
Gdybym to ja robił kolejny konkurs umiech np. na pomysły które juz padły - zrobić zdjęcie, napisać artykuł - to ludzie biorący udział w tym konkursie jak i całe forum powinni wyłaniać zwycięzce - głosując na PW w ostatnich dniach - lub jawnie w temacie taki jak ten umiech (bez możliwości głosowania na samego siebie)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 03:20  
Cytuj
Przypominam, że konkurs wciąż trwa ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 06:44  
Cytuj
Niestety, jak pewnie sm zauważyło, w konkursie bierze udział tylko kilka osób, a ilość postów jaką wypracował od początku konkursu Jersey sprawia, że Zwycięzca jest już znany. Moim zdaniem Jersey juz wygrałeś - nikt nie jest w stanie cię doscignąć umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 10:09  
Cytuj
Koniec konkursu już pojutrze.

Prośba do administracji.

Na zakończenie konkursu zamieście zdjęcie z momentu wręczania nagrody zwycięzcy umiech

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 10:13  
Cytuj
CYTAT
Czy nagroda glowna bedzie wyslana poczta ? czy bedzie to jakas procedura fanfary zdjecia, wywiad na stalowym miescie ?


SM: Możemy wysłać


Fractal - masz to na pierwszej stronie - jest możliwośc wysłania go pocztą - więc chyba obejdzie się bez większej ceremoni i uroczystego wręczania "trofeum" chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 10:21  
Cytuj
CYTAT

Fractal - masz to na pierwszej stronie - jest możliwośc wysłania go pocztą - więc chyba obejdzie się bez większej ceremoni i uroczystego wręczania \"trofeum\" chytry

dzerdzi czyli jednak na dom dziecka nie przekazesz ?:]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 10:27  
Cytuj
ifeelgood - "na dziecka" , ale juz nie na "dom" - o ile wygram chytry
będzie to prezent dla kogoś...napisałem już to na początku - "że jeżeli wygram to mam do kupienia jeden prezent z listy mniej"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 10:27  
Cytuj
O, właśnie. To byłby piękny gest.

Dżersi w czapce Mikołaja wręcza dysk dzieciakom z ochronki umiech
Bomba.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 2 Wrz 2010r.
Skąd: NRSt
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 10:29  
Cytuj
a jak sie podoba resowiak.eu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 10:31  
Cytuj
CYTAT
ifeelgood - \"na dziecka\" , ale juz nie na \"dom\" - o ile wygram chytry
będzie to prezent dla kogoś...napisałem już to na początku - \"że jeżeli wygram to mam do kupienia jeden prezent z listy mniej\"

kilkka osob zdeklarowalo sie ze da po 100 jak przekazesz, rozumiem ze cie to yebie ?:]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 10:36  
Cytuj
ifeelgood - a jaki widzisz problem w pomocy dzieciakom/potrzebującym poza "konkursem" na stalowymmieście- bo nie czaje co - po co wiążesz te dwie sytuacje ze soba ? skoro nie maja nic wspólnego w rzeczywistości - ja juz napsiałem - pomagam i bez tego i nie uważam sie za filantropa, ani sie z tym nie afiszuje - jeżeli 2 osoby na forum deklarują się ,że oddadza po 100 zł na dom dziecka tylko i wyłącznie wtedy gdy ja oddam potencjalna wygrana - uważasz to za normalne ? - bo dla mnie to wieje szatnażem i totalnym buractwem - a jak nie oddam to nie dadzą ,tak? mlotek

Ps. Nie kilka tylko pare - bo para to 2 osoby - nonsens i Lucek - dlaczego Ty się nie zadeklarowałeś i dlaczego nie poszli za tym inni ? - widocznie nie tylko ja uważałem to za idiotyzm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 10:52  
Cytuj
CYTAT
ifeelgood - a jaki widzisz problem w pomocy dzieciakom/potrzebującym poza \"konkursem\" na stalowymmieście- bo nie czaje co - po co wiążesz te dwie sytuacje ze soba ? skoro nie maja nic wspólnego w rzeczywisctoći - ja juz napsiałem - pomagam i bez tego i nie uważam sie za filantropa, ani sie z tym nie afiszuje - jeżeli 2 osoby na forum deklarują się ,że oddadza po 100 zł na dom dziecka tylko i wyłącznie wtedy gdy ja oddam potencjalna wygrana - uważasz to za normalne ? - bo dla mnie to wieje szatnażem i totalnym buractwem - a jak nie oddam to nie dadzą ,tak? mlotek

to czy pomagam czy pomagaja pozostali, to moja i ich sprawa, tu luk wyszedl z propozycja by ci doyebac, ale co wiecej sprowokowal sytuacjie na ktorej moga zyskac dzieciaki, mniejsza o to z jakich pobudek, sam pisales ze dla ciebie to grosze wiec nie w czym masz problem, nas uszczuplisz, dzieki tobie na konto wplynie wiecej, zrobisz dobry uczynek :]
i jescze cos dzerzi mowisz ze sie nie afiszujesz a ze 3 razy wspominales, o tym jak to nie rozmawiasz i pomagasz biednej dziewczynie :] to jest zenaua
edit: nie tylko pytanie czy oddasz czy nie ?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 10:56  
Cytuj
ifeelgood - nie napisałem ,że jej pomagam - wypisujesz bzdury jak nonsens- napislem ,ze poswiecam jej czas i z nia rozmawiam chytry Nie czytasz wątku i sie prz..dalsz - jeżeli To twoja sprawa czy Ty pomagasz i inni to po c..j się mieszasz w to czy ja pomagam i ile daje ? - siedzisz mi w portfelu ?
edit: jak już to - żenua..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 11:01  
Cytuj
czy poswiecanie czasu i rozmowa komus kto tego potrzebuje to nie jest pomoc ? czy to co pisales jak sam przyznales nie jest afiszowaniem sie ? mniejsza o to :]

co do reszty to wielokrotnie zostales onbnazony tutaj przez luka tez :] w kazdym razie nie mam sily milego dnia :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 11:02  
Cytuj
Widzę, że fractal chciałby poznac twarz tego, który wygra - nic z tego - kazdy z nas ma tu proawo do anonimowości. umiechumiechumiechumiechumiech

No chyba, że Jersey uwaza inaczej - wtedy jego wola - czy zgodzi się na opublikowanie swojego wizerunku umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 11:11  
Cytuj
CYTAT
czy poswiecanie czasu i rozmowa komus kto tego potrzebuje to nie jest pomoc ?

Może i jest - a może dla mnie to nie tyle pomoc co normalne zachowanie sie w takiej sytuacji - dlatego tak tego nie nazywam.

Ps. Obnażasz to się sam w każdym temacie (pogrubione, podkreślone) - twoje posty ledwo trzymaja się kupy - poćwicz pisownie a dopiero później się do mnie odzywaj zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 11:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
czy poswiecanie czasu i rozmowa komus kto tego potrzebuje to nie jest pomoc ?

Może i jest - a może dla mnie to nie tyle pomoc co normalne zachowanie sie w takiej sytuacji - dlatego tak tego nie nazywam.

Ps. Obnażasz to się sam w każdym temacie (pogrubione, podkreślone) - twoje posty ledwo trzymaja się kupy - poćwicz pisownie a dopiero później się do mnie odzywaj zaklopotany

dzerzi w kazdym razie ciesze sie ze zrozumiales i byles w stanie na ten belkot odpisac :]
liche jest czepianie sie literowek i bledow po uzyciu backspace czy podobnych, bylo wiecej cofnalem, stwierdzilem ze nie ma sensu do ciebie pisac i tyle :] kazdemu sie zdaza, mnie rowniez, nigdy nie podkreslalem ze jestem omnibusem, o detale czepia sie osobnik ktoremu brakuje wszystkiego innego :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 11:28  
Cytuj
He to fakt za ilość postów no to bez 2 zdań wygrywa jersey, ale jakby wzią pod uwagę sens i pomoc tych postów to sory... Ja to nie wiem Jersey pracujeszz, uczysz się?? może siedzisz i masz smartfona i internet z plusa za jedyne 7 złsmiech2smiech2 mi tam by czasu nie starczyło, żeby napisać tak duża ilość postów(mniej lub bardziej poważnych). A z tym oddaniem to dobry pomysł i ja tam bym oddał dla jakiegoś biedniejszego dzieciakaumiech A co zrobi jersey to już jego indywidualna sprawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 11:31  
Cytuj
CYTAT
kazdemu sie zdaza

Pewnie specjalnie zrobiłeś ten błąd analfabeto bym mógł sie dalej nad toba pastwić - ifeelgood - juz ci odpisałem - jeżeli będzie tak ,że wygram w konkursie to niestety nie oddam go na jakże "szczytny" cel - wybacz.
Miłego dnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 11:36  
Cytuj
P.S. Ja proponuje administracji SM dysk oddać potrzebującym, a nagrode dla jersey zmienić na jakąś wypas klawiaturkę bo z tej jego to pewnie strzępy zostały z tego konkursowego klepania ;) ............ i każdy będzie szczęśliwyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 11:42  
Cytuj
tak bylo a ty sie ponownie przyjeb**es :]
sluchaj jezeli uzywasz tu "" przy szczytnym to nie wiem jaki jest dla ciebie szczytny ;] mniejsza o to, wszystko dotarlo, podsumowania nie bede strzelal - bo zakonczyloby sie to kolejna wymiana, milego dnia ;]

el.B...

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 11:42  
Cytuj
Panowie ... Panie umiech

każdy z Was maił na starce równe szanse ... każdy mógł wygrać i zadecydować co zrobi z ewentualną wygraną ...

wymaganie od kogoś ... jechanie mu po ambicji ... niczego nie zmieni ...

Jeśli wygra Jersey zrobi z wygraną to co uzna za słuszne ... jak każdy z Was na jego miejscu

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »