NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 »
Konkurs na forum - wyniki,
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 11:45  
Cytuj
CYTAT
Panowie ... Panie umiech

każdy z Was maił na starce równe szanse ... każdy mógł wygrać i zadecydować co zrobi z ewentualną wygraną ...

wymaganie od kogoś ... jechanie mu po ambicji niczego nie zmieni ...

Jeśli wygra Jersey zrobi z wygraną to co uzna za słuszne ... jak każdy z Was na jego miejscu

bananie juz milcze :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 11:45  
Cytuj

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 11:53  
Cytuj
Stecyk nie przyda sie bo mam lapa - a klawiatura ma sie dobrze ok
Poza tym jeżeli nie oceniałbys nawet liczby postów po 100 znaków tylko wartość ich treści to kogo bys wybrał ? - Mirka ?
Jeżeli tak to widac ,że nie śledzisz forum - minimum co 4 post jest w temacie PiG - ja tez coś w nich klepnałem ale nie aż tyle co Mirek - poza tym co 2 post to konwersacja z Andrzejkiem - więc nie rób tutaj równych i równiejszych - bo widze ,że się tylko mnie każdy czepia o wszystko smiech2

Ps. el.Banan zgadzam się ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 12:11  
Cytuj
Ja się nie czepiam umiech ogólnie kiedyś były lepsze konkursy typu, gdzie jest miejsce z fotki, czy np różnice.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 12:26  
Cytuj
Mam nadzieje że właściciel zapamięta sobie że konkursy na to kto nastuka więcej postów to głupi pomysł.

Już nawet podstawówki mają fajniejsze konkursy na kartki świąteczne itp ;p

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 12:29  
Cytuj
CYTAT
SM: To może powiem - na uspokojenie, że jak się komuś nie uda tym razem - to w grudni będzie kolejna szansa jezyk
Zasady jeszcze nie ustalone - ale nagrody będą bardziej wartościowe.

Stecyk & Fractal - wystarczy prześledzic temat - pewnie po zakończeniu tego konkursu będzie kolejny z lepszymi nagrodami - więc nie będę wam wchodził w paradę - obiecuje chłopaki ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 12:36  
Cytuj
W kolejnym będzie zapewne chodziło o ilość SENSOWNYCH wypowiedzi. Dzerzi zdaje sobie sprawę, że nie miałby szans.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
po zakończeniu tego konkursu będzie kolejny


Nie strasz sciana potluczony

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 12:39  
Cytuj
Sorry memory ale jak dla mnie ten konkurs to smiech na sali a wlasnie ze wzgledu tego ze prowadzacy maja iles tam tych postow z czego wiecej tych postow powstawalo wskutek przekomarzania sie miedzy soba. Kto w miare regularnie sledzi forum to wie o co chodzi potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
W kolejnym będzie zapewne chodziło o ilość SENSOWNYCH wypowiedzi. Dzerzi zdaje sobie sprawę, że nie miałby szans.

Lucek wtedy obaj nie mamy szans całus
No a co innego może byc jak nie konkurs na najlepsza fotke ? - bo trudno na takim forum cos innego wykombinować co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 15:35  
Cytuj
Czyli przyznałeś, że jednak piszesz bez sensu, dzerzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 15:43  
Cytuj
Nie - napisałem, że w konkursie na "mądrości" - nie milibyśmy szans = to nie znaczy ,że w tym pisze głupoty - poniewaz posty sa na temat i maja ponad 100 znaków - a jeżeli moderatorowi cos nie pasuje i uważa za Spam to wywali - tak jak dzisiaj żubr umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 17:48  
Cytuj
CYTAT
ifeelgood - a jaki widzisz problem w pomocy dzieciakom/potrzebującym poza \"konkursem\" na stalowymmieście- bo nie czaje co - po co wiążesz te dwie sytuacje ze soba ? skoro nie maja nic wspólnego w rzeczywistości - ja juz napsiałem - pomagam i bez tego i nie uważam sie za filantropa, ani sie z tym nie afiszuje - jeżeli 2 osoby na forum deklarują się ,że oddadza po 100 zł na dom dziecka tylko i wyłącznie wtedy gdy ja oddam potencjalna wygrana - uważasz to za normalne ? - bo dla mnie to wieje szatnażem i totalnym buractwem - a jak nie oddam to nie dadzą ,tak? mlotek

Ps. Nie kilka tylko pare - bo para to 2 osoby - nonsens i Lucek - dlaczego Ty się nie zadeklarowałeś i dlaczego nie poszli za tym inni ? - widocznie nie tylko ja uważałem to za idiotyzm.


dzerdzi, zauważ,że te 200 zł, to była mobilizacja dla Ciebie, abyś mógł pokazać swoje "serce" nie tylko rozmową...(jeśli rozmawiałeś z dziewczyną w taki sam sposób jak tu na forum, to zamiast jej pomóc, to obawiam się,że jej choroba mogła się pogłębić sciana)
Mieć gest, to by było coś, tym bardziej,że jak już sam trąbisz pod niebiosa,że zarabiasz miliony, to taki dysk to dla Ciebie to pikuś.
Nikt Ci w portfel nie zagląda, lecz zobacz,że Ty sam sprowadziłeś na siebie nagonkę...
Jakbyś potulnie nabijał sobie posty, bez wytykania przywar innym, wiecznego obrażania,poprawiania i plucia innym w twarz, uwierz mi, obyłoby się bez kłótni.Nie dziw się,że u wielu forumowiczów wywołujesz awersję, ponieważ sam na to zapracowałeś. Amen.

btw. moja 100-wa nadal aktualna umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 19:08  
Cytuj
CYTAT
Jakbyś potulnie nabijał sobie posty, bez wytykania przywar innym, wiecznego obrażania,poprawiania i plucia innym w twarz, uwierz mi, obyłoby się bez kłótni.Nie dziw się,że u wielu forumowiczów wywołujesz awersję, ponieważ sam na to zapracowałeś

Ty chyba sama nie wierzysz w to co napisałaś - jestem ostatnim który tutaj naubliżał komuś bez zaczepki sciana - to ludzie zaczeli się irytować tym ,że tyle pisze - zamiast uświadomić sobie ,że robie to na rzecz konkursu - powinnaś to wiedzieć bo sama zwymyślałaś mi od idiotów kiedy to ja Tobie nie ubliżałem - więc nie rozśmieszaj mnie smiech2
Konflikty rozpoczeły się gdy kilku delikwentów zaczęło wnikać w moje życie - "za dużo mam czasu wolnego, jestem na zasiłku, nie stać mnie na dysk"...itp itd - nic nie wyszło z mojej inicjatywyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 20:23  
Cytuj
Spoko spoko - nie sądzę, żeby sm popełniło drugi raz taki błąd jak trollimpiada. Owszem, zapowiadali, że po zakończeniu tego konkursu, będzie następny - ale jego zasady na pewno będą inne.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 20:31  
Cytuj
CYTAT
jestem ostatnim który tutaj naubliżał komuś bez zaczepki sciana - to ludzie zaczeli się irytować tym ,że tyle pisze - zamiast uświadomić sobie ,że robie to na rzecz konkursu - powinnaś to wiedzieć bo sama zwymyślałaś mi od idiotów kiedy to ja Tobie nie ubliżałem - więc nie rozśmieszaj mnie smiech2
Konflikty rozpoczeły się gdy kilku delikwentów zaczęło wnikać w moje życie - \"za dużo mam czasu wolnego, jestem na zasiłku, nie stać mnie na dysk\"...itp itd - nic nie wyszło z mojej inicjatywyumiech


Czy aby na pewno? Cofnij się do tematu "zumba" i przeczytaj wszystko od początku,po kolei i dokładnie, potem mi napisz,że nie ubliżyłeś mi pierwszy sciana

Ten konkurs to kpina,generuje zawiść i wyzwiska.Nie wierzę, że nagroda za kilka złotych może wywołać aż takie emocje.
Odkąd rozpoczął się ten konkurs- nie można NORMALNIE porozmawiać,zapytać,wyrazić opinii, tudzież wypowiedzieć się w konkretnym temacie,którym człowiek jest zainteresowany, bo zaraz pojawia się wszechwiedzący dżerdzi i ....
BA, nawet literki nie można "połknąć", bo mistrz ortografii i interpunkcji zaraz to wyłapie chytry
Nie wspomnę o czepianiu się nicku, czy avatara, nawet to przeszkadza....

Ja dziękuję i żegnam się z tym portalem :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
Czy aby na pewno? Cofnij się do tematu \"zumba\" i przeczytaj wszystko od początku,po kolei i dokładnie, potem mi napisz,że nie ubliżyłeś mi pierwszy sciana

Ten konkurs to kpina,generuje zawiść i wyzwiska.Nie wierzę, że nagroda za kilka złotych może wywołać aż takie emocje.
Odkąd rozpoczął się ten konkurs- nie można NORMALNIE porozmawiać,zapytać,wyrazić opinii, tudzież wypowiedzieć się w konkretnym temacie,którym człowiek jest zainteresowany, bo zaraz pojawia się wszechwiedzący dżerdzi i ....

Ja dziękuję i żegnam się z tym portalem :szok:

Zgadzam sie z Toba w 100%. Niestety wiekszosc z tematow konczyla sie klotnia. Ten caly konkurs to jedna wielka zenada. Zalozylem temat Ludzkie chamstwo i wandalizm. Bylo tam wiele opini o tym jacy teraz sa ludzie a wiekszosc z wypowiadajacych sie robila z siebie aniolow. A wystarczyloby powklejac tam troche ich klotni i temat rozwinalby sie jeszcze bardziej. I nie bronie tutaj dzerzeja bo prawda jest taka ze w malo ktorym temacie sie nie wypowiadal, a w wiekszosci przypadkow to bylo nabijanie postow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 20:46  
Cytuj
CYTAT

Ten konkurs to kpina,generuje zawiść i wyzwiska.:

Z tym się zgadzam w 100% - niestety nie z mojej strony - ponieważ wyzywa się, poniża się mnie umiech I aż 4 tygodnie zajęło Ci zrozumienie tego ? przecież przez ten okres wtórowałaś Lucusiowi i ifeelgood - nie zaczęło sie nic od zumby tylko od tematu - szukam perfumerii gdy oskarżałas mnie o pomówienie - a wyraziłem swoja opinie - żegnaj zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 20:51  
Cytuj
A ja proponuje ta parodie juz zamknac

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 20:52  
Cytuj
Jersey pamiętasz jaką miałeś liczbę napisanych postów w momencie startu konkursu ? Naprawdę jestem ciekaw, bez ściemy. Napisz jak pamiętasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 20:53  
Cytuj

Smiali z Ciebie przez Ciebie. Ktos Ci dogryzl bylo sobie to olac to dawno bys mial spokoj. A tak podpuszczali Cie i teraz jest jak jest.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 20:57  
Cytuj
CYTAT

Smiali z Ciebie przez Ciebie. Ktos Ci dogryzl bylo sobie to olac to dawno bys mial spokoj. A tak podpuszczali Cie i teraz jest jak jest.


Tommi - ale jak ktoś sie może śmiać ze mnie skoro mnie nie zna ? - oceniac mnie i wyzywać - że nie mam kasy, jestem na bezrobociu, zasiłku, nie stac mnie na dysk - postanowilem napisac co robie w zyciu i ile zarabiam to sie zaczyla zawisc i jeszcze wieksze ciśnienie - mnie to bawiło i dalej bawi umiech
Czestmir - pamiętam swój i innych - wysłałem Ci na PW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
Jersey pamiętasz jaką miałeś liczbę napisanych postów w momencie startu konkursu ? Naprawdę jestem ciekaw, bez ściemy. Napisz jak pamiętasz.


Ja pamietam ze jak konkurs sie zaczol, i jak zauwazylem ze dzezi klepie posty to wtedy mial ich 500 a teraz????????


Nikt go nie pokona.good

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 21:15  
Cytuj
CYTAT


Ja pamietam ze jak konkurs sie zaczol, i jak zauwazylem ze dzezi klepie posty to wtedy mial ich 500 a teraz????????


Nikt go nie pokona.good


jak ktos caly czas sleczy przed komputerem to ciezko go pokanac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
Nikt go nie pokona.good

Moze tylko Chuck Norris jezykpotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 9 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 21:18  
Cytuj
ja go pokonam już zaczynam nabijać...
a na poważnie, nabił 1000 postów licząc minutę na jeden stracił około 16 godzin, nabił licznik właścicielom forum za co oni zgarnęli kasę, po co ? za niepewny dysk wart 200zł? za te 16h zarobiłby na 2 takie dyski ...pozdrawiam rozsądnych:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »