NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
stalowe jagody ? kategorie - update 29.12, update w pierwszym poscie
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 21:24  
Cytuj

Moze i masz racje. Ale napewno nie powinno byc kategorii typu najwiekszy gbur na SM bo pierwsze miejsce ex aequo zajelo by kilka osob jezyk a tak serio tak jak napisalem tutaj i tak wiele osob obraza pozostala czesc uzytkownikow a zarzad nic z tego nie robi chociaz ze obrazanie innych jest zabronione regulaminem, ktory zreszta nawet sam zarzad nie pzrestrzega.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 21:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 21:45  
Cytuj
ja powiem tak, nie rozpatrywalbym tego w kategoriach gbura, chama, idioty itd, po prostu troll/attention whore - bez mieszania pojec, kazde forum ma takiego, to nieodlaczna czesc internetu i szkoda by bylo wg mnie takiej kategorii nie dawac :] traktowac bez zbednych spinek, zeby sie tylko dobrze bawic :]
odnosnie obrazania to poskladalo sie tak ze obrazaja sie w 99% te same osoby, one/ja tego do serca sobie nie biora:] na kogos nowego nikt nie wjezdza, to jest wg mnie na forum do zaakceptowania, tym bardziej ze nie leca ostre teksty tylko bez honoru, lemingu ewentualnie klamco

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 21:54  
Cytuj
CYTAT
ja powiem tak, nie rozpatrywalbym tego w kategoriach gbura, chama, idioty itd, po prostu troll/attention whore - bez mieszania pojec, kazde forum ma takiego, to nieodlaczna czesc internetu i szkoda by bylo wg mnie takiej kategorii nie dawac :] traktowac bez zbednych spinek, zeby sie tylko dobrze bawic :]
odnosnie obrazania to poskladalo sie tak ze obrazaja sie w 99% te same osoby, one/ja tego do serca sobie nie biora:] na kogos nowego nikt nie wjezdza, to jest wg mnie na forum do zaakceptowania, tym bardziej ze nie leca ostre teksty tylko bez honoru, lemingu ewentualnie klamco

Tak sie dzieje na cywilizowanych forach(a na paru jestem zalogowany), tutaj niestety jest zupelnie inaczej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 22:39  
Cytuj
Wracając do tematu to

Najgłupszy konkurs - ten na ilość napisanych postów umiech Dżersi i Mirek do dziś leczą nadszarpnięte od pisania postów palce umiech

Awatary - najfajniejszy imho ostatnio pomysł to Lucky_Luk. i jego "Jesus facepalm" z podróbką napisu "zarząd" smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 23:45  
Cytuj
heh ludzie bo ja robie co uważam. Jak sm przegnie to go moderuje, anulka chyba do dziś ma mi za złe że jej wyciałem parę tematów. Sam święty nie jestem ale staram się pilnować wszystkich.
A pomysł dobry z konkursem

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 02:27  
Cytuj
CYTAT
anulka chyba do dziś ma mi za złe że jej wyciałem parę tematów. Sam święty nie jestem ale staram się pilnować wszystkich.


chytry myślisz ,że ja pamietam jakie mi wyciąłeś żebym miała się wkurzać ?chytry Kurde jestem pamiętliwa i to bardzo ale jeśli jadę po Tobie za usunięcie czegoś i to z reguły nie mój temat czy post - nie przejmuj się - ja po prostu szybko reaguję a mówię co mam na myśli w danym momencie ....inna nie będę chytry powurzam się chwilę a potem spokój...



CYTAT
A pomysł dobry z konkursem



scianascianasciana Dopiero pisałam żeby może skręcić drobne upominki dla zwyciężców no ale ba - usunołeś mój post mlotekmlotekmlotek good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 14:18  
Cytuj
temat został wyczyszczony nie odbiegajmy od tematu, jeżeli będziecie chcieli wrócić do wątku o kasowaniu, to mam skopiowane usunięte posty, ale najpierw coś ustalmy

Najzabawniejszy i najsympatyczniejszy bym połączył

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 14:35  
Cytuj
Jestem za.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 18:59  
Cytuj
A ja proponuje dorzucić opcję "dziękuję za pomoc" tak jak to jest na dużej ilości forach. Dobra rzecz i wtedy wiadomo kto z sensem pomaga umiech A wtedy konkursy robić na ilość podziękowań za pomoc innym forumowiczomumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 22:34  
Cytuj
1) Najbardziej interesujący temat
2) Najnudniejszy temat
3) Najciekawsze zdjęcie
4) Cytat roku/post roku
5) Osobowość roku
6) Najprzydatniejszy forumowicz/czka
7) Najsympatyczniejszy forumowicz/czka
8) Forumowy mądrala
9) Pogromca głupoty
10) Użytkownik którego wam brakuje
11) Najlepszy avatar
12) Najlepszy podpis
13) Artykuł sm który utkwił Ci w pamięci


co sadzicie o takich kategoriach? tak mniej troche, chyba nie bedzie trudno o kilka slow uzasadnienia?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 22:36  
Cytuj
Jestem za

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 22:50  
Cytuj
Gdybym mial konto na fb to bym kliknal Lubie to za te kategorie jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2011r. 10:22  
Cytuj
chytry jak się góra wypowie czy wyda w końcu te kubki z magazynu good to będzie git i wiadomo czy jest wogóle co na nagrodę jakąś liczyć chytry good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2011r. 12:29  
Cytuj
hmm jak sa jakies gadzety sm w piwnicy to nagroda by mogla byc, ale nie dla zwyciezcy w kategorii bo przecie samo to to nobilitacja^^ ale do rozlosowania sposrod tych co wezma udzial w glosowaniu ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2011r. 12:52  
Cytuj
To kiedy?, co? i jak?
2 strony pisania i nic do przodu. Wiem tylko tyle, że jakiś konkurs...

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2011r. 13:12  
Cytuj
jak do wieczora nie bedzie innych propozycji to stworze temat konkursowy ;] moze sie jeszcze komu cos urodzi ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »