NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Treser psów,
Posty: 69
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 22:44  
Cytuj
Witam jest moze w stalowej jakis treser psów bo moj ostatnio tak rozrabia ze szkoda gadac.. 10 miesieczny owczarek niemiecki. Nieznam sie zabardzo na tresurze pryzdal by sie ktos z fachowym podejscie zeby go ustawic do pionu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 22:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 22:49  
Cytuj
Jest koleś w jamnicy, namiary na niego widziałem chyba w lecznicy KAMA (obok drukarni Petrus). Ja osobiście polecam szkolenia PT organizowane przez PZK w Rzeszowie. Szkolenie odbywa się przez okres około 3 miesięcy, spotkania 2 razy w tygodniu, ale naprawdę warto. Swoją drogą 10 miesięczny piesek to jeszcze szczeniak. Więc będzie psocił. Powodzenia.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 22:57  
Cytuj
CYTAT
Witam jest moze w stalowej jakis treser psów bo moj ostatnio tak rozrabia ze szkoda gadac.. 10 miesieczny owczarek niemiecki. Nieznam sie zabardzo na tresurze pryzdal by sie ktos z fachowym podejscie zeby go ustawic do pionu.



Możesz napisać dokładniej jaki jest problem. Owczarki z natury są mądre, być moze Twoja postawa jest nieodpowiednia i pies nie reaguje prawidłowo.


http://szkol(...)dex.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 23:15  
Cytuj
Napisałęm owczarek ale tj psiak bez rodowodu ale po wystawach z nim jezdzil nie bede wiec odrazu zalozylem ze rodowod mi nei potrzebny. Jest juz duzy ale nie doroslyumiech Wiem ze to jeszcze szczeniak i do tej pory tolerowalismy jego wybryki ale ostatnio troszke przesadza i pomyslalem ze przydala by sie pomoc. Pies dorasta i pewnie chce ustalic hierarchie w "stadzie" i własnei teraz nie mozna pozwolic sobie wejsc na glowe.
Do rzeszowa mialbym problem jezdzic pracuje i zadko mam tyle czasu zeby pojechac i wgl a i psiak ma chyba chorobe lokomocyjna bo wymiotuje podczas jazdy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 09:34  
Cytuj
Nie ma lepszej osoby w szerokim promieniu od Stalowej niż "facet z Jamnicy", czyli Pan Ende. Zajmie się nie tylko psem, ale przede wszystkim Tobą, tym, jakie dajesz psy sygnały i jak należy tworzyć więź z psem, by był posłuszny. Niestety numeru telefonu nie mogę tak podać, ale mogę z czystym sumieniem polecić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 11:02  
Cytuj
CYTAT
Nie ma lepszej osoby w szerokim promieniu od Stalowej niż \"facet z Jamnicy\", czyli Pan Ende. Zajmie się nie tylko psem, ale przede wszystkim Tobą, tym, jakie dajesz psy sygnały i jak należy tworzyć więź z psem, by był posłuszny. Niestety numeru telefonu nie mogę tak podać, ale mogę z czystym sumieniem polecić.

Dzieki za pomoc to podjade do KAMY i skoluje namiaryumiech A jakie sa koszty jego uslug +/- bo nie wiem czy mnie stac na takie wygodyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 11:52  
Cytuj
Musisz się liczyć z wydatkiem kilku setek. Poza tym tak jak poprzednik pisał, szkolenie tyczy się bardziej Twojej osoby i Twojego postępowania z psiakiem niż samego psa.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 14:27  
Cytuj
Alone wysłałam Ci wiadomość na pw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 16:13  
Cytuj
CYTAT

Alone wysłałam Ci wiadomość na pw

Odpisałem;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »