NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Dobry dentysta na nfz,
Posty: 33
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2012r. 14:07  
Cytuj
Ja moge z czystym sumieniem polecic dentyste-chirurga stomatologicznego: Macieja Wrońskiego. Jesli chodzi o usuniecie zeba - jedna chwilka i po sprawie przy oczywiscie zerowym poziomie bolu. Natomiast jesli chodzi o leczenie - jak wszedzie, lecza wg tych samych standardow. Moge "rzucic" przykladem pochwaly dla tego pana dentysty z tego miedzy innymi faktu, iz wstawil mi plombe (i to na tak szczatkowym zebie ze mozna by przypuszczac ze go niemalze nie ma..) na zebie, ktory byl niby "nie do uratowania" wg innych stomatologow (trzymala sie kilka lat).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2012r. 14:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 10:11  
Cytuj
Najlepszy do jakiego chodziłem to Leszek Ujda na górce rozwadowskiej, bardzo dokładny, delikatny, jeszcze żadna plomba po nim mi nie wypadła co po innych "dentystach" się zdarzało dośc często.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 23:06  
Cytuj
CYTAT
ponawiam pytanie odnośnie dentysty Busch. nikt z Was go nie zna?? zdegustowany


Wyrywal mi 4 nowiutkie, stale, zdrowe (nadprogramowe) zeby, ktore byly wyzwaniem dla pan dentystek - i zrobil to dosc fachowo umiech Niestety nie leczylam u niego zadnych ubytkow.


Co powiecie o p. Kulig? Dawno temu leczyla mi zeba i pomimo uplywu czasu plomba jest zalozona tak fachowo, ze praktycznie jej nie widac - zab wyglada jak nowy umiech Niestety, dobre wrazenie psul fakt, ze BARDZO na mnie naciskala, zebym wybielila sobie u niej zeby (za ok. 600-700 zl). Czulam sie dosc niezrecznie i generalnie nie lubie, kiedy ktos wciska mi cos prawie, ze na sile, wiec troche sie obawiam znowu tam isc zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2012r. 14:53  
Cytuj
CYTAT
Najlepszy do jakiego chodziłem to Leszek Ujda na górce rozwadowskiej, bardzo dokładny, delikatny, jeszcze żadna plomba po nim mi nie wypadła co po innych \"dentystach\" się zdarzało dośc często.


Zgadzam się w 100% umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2012r. 21:53  
Cytuj
ja ostatnio byłam u Zielinskiej i jest b dobra umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2012r. 07:18  
Cytuj
Odkopuje temat macie kogoś wartego uwagi na nfz ?

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2012r. 08:37  
Cytuj
kpisz czy o drogę pytasz?nie ma takiej mozliwości, zeby na nfz ktoś Ci dobrze wyleczył zęba!, zapomnij, co nawyżej srebrna plombę możesz dostać!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2012r. 16:55  
Cytuj
stalowiak bzdury opowiadasz chyba nie byłeś u Macieja Wrońskiego, robi na nfz i robi dobrze, a do tego zawsze przyjaźnie nastawiony do człowieka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Gru 2012r. 22:06  
Cytuj
Leszek Ujda przyjmuje na NFZ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2012r. 23:09  
Cytuj
Ja pierdziu... i znowu się zaczyna. Ludzie, zanim zapytacie to sobie poczytajcie wcześniejsze tematy w archiwum.
Prawie każdy dentysta przyjmuje "na NFZ", a tej cenie masz darmowy przegląd zębów, borowanie bez znieczulenia (zwykle bez), zatrucie i ew. srebrna/szara plomba, jeżeli jakiś dentysta takowe jeszcze ma no i wyrwanie czasem, jeżeli przypadek beznadziejny.

Dopłacić należy za kanałówkę, za dobre światłoutwardzane plomby (inne w grę i tak nie wchodzą), za dobre znieczulenie.

Podsumowując, chcąc mieć jako tako zrobione zęby i tak trzeba zapłacić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 20:50  
Cytuj
CYTAT
Arcymag tak tak masz rację są dwie o tym samym nazwisku. Ja chodzę do tej, która przyjmuje na plebanii kościoła Trójcy (pod cmentarzem) na 1 piętrze. Łatwo trafić bo jest duża tablica reklamowa przy kościele a jak już wejdziesz na plebanię to strzałki, gdzie iść.


Ja też polecam p. Anię Bojarczuk- Smolińską. Nie mogę się nadziwić, że są jeszcze lekarze z prawdziwego powołania. Bardzo dobry fachowiec, a przy okazji człowiek o wielkim sercu. Do gabinetu jest bardzo łatwo trafić, trzeba tylko dotrzeć do Kościoła Trójcy a potem strzałki poprowadzą.
Szczerze POLECAM !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 20:55  
Cytuj
Polecam lekarza stomatologa Annę Bojarczuk- Smolińską. Przyjmuje na plebani przy Kościele Trójcy. Jak już się jest przed Kościołem to łatwo trafić bo strzałki poprowadzą.
Bardzo dobry fachowiec, wielki profesjonalista. Zwraca dużą uwagę na pacjenta, czy boli jak się czuje. Moje dzieci uwielbiają do Niej chodzić, bo ma takie matczyne podejście do maluchów. Więc jeśli ktoś szuka dobrego stomatologa dla swojego dziecka - to tylko tam. Ale leczy też dorosłych. Ja z mężem od wielu lat jak tylko coś nam się dzieje w zębach to natychmiast dzwonimy do p. Ani.
Dla zainteresowanych podaję telefon: 502 105 862

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 21:29  
Cytuj
Jesli chodzi o dentystow z naszego regionu to wola o pomste do nieba (dziadostwo, zero profesjonalizmu , zero sumiennej pracy licza aby ktos przyszedl ponownie za jakis czas). Chodze teraz zagranica do dentystow i widze jak sie to robii profesionalnie. Sami dentysci mowili ,ze kto nieprzyjedzie z Polski to te same problemy (dziadostwo)mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 09:50  
Cytuj
Niestety, większość dentystów w Stalowej nie potrafi się "upgrade'ować". Profesjonaliści jeżdżą, doszkalają się, stosują innowacyjne techniki leczenia, a nie tkwią w starych sprzętach i rwą na prawo i lewo, albo przykrywają problem, bo inaczej się nie da.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 12:50  
Cytuj
pacjent_123 popieram tylko pani Anna Bojarczuk - Smolińska. Wyleczyła mi wszystkie zęby i do dziś się świetnie trzymają. Profesjonalna obsługa i przy tym rozsądne ceny.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 18:46  
Cytuj
Witam czy ktoś robił porcelanowe mosty u pana doktora Trafidło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 19:55  
Cytuj
Pan Trafidło jest dobrym stomatologiem. Ale doktora się jeszcze nie dorobił.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 18 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 20:56  
Cytuj
U Pana Trafidlo robilam 3 implanty a pozniej robil mi na nich most.Wszystko ok zeby wygladaja jakby na nowo wyrosly.Tylko do tego Pana sa mega kolejki a na swoje zeby z procelany czekalam 10dni.Podobno wysyla pobrane miary do wroclawia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 11:12  
Cytuj
Przypominam, że w dalszym ciągu trwa plebiscyt Eskulap 2012 możecie w nim oddać głosy na lekarza w dziedzinach: lekarz rodzinny,specjalista, stomatolog (z jednego adresu IP można oddać 5 głosów więc można zagłosować nie tylko na jednego lekarza).
http://www.intermed.pl/formularze,54

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 27 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2013r. 13:17  
Cytuj
Czy ktoś z Was usuwał kamień w ramach NFZ?
Pacjent ma do tego prawo raz do roku, ale dentyści zazwyczaj o tym milczą, więc tak z ciekawości pytam, czy jeśli ktoś zgłosił się w tym celu do dentysty to obyło się bez komplikacji i czy komuś może sam stomatolog zaproponował taki zabieg w ramach NFZ?

I jeszcze jedno pytanko... czy ktoś leczył może zgorzel i ile trzeba było za to zapłacić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 20:45  
Cytuj
Ja już w swoim życiu byłam chyba juz u wszystkich lekarzy z NFZ w Stalowej Woli. Musze powiedzieć, że jestem miło zaskoczona - wszyscy byli OK. Jak byłam na wycieczce we Wrocławiu, to też byłam u chirurga dentystycznego (niestety musiałam isc z dzieckiem) i w sumie też dobrze trafiłam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd: Białystok
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2018r. 13:26  
Cytuj
A czy ktoś z może wyrazić opinie o Pani Elżbieta Zawiła-Źródłowska? Ma gabinet naprzeciwko dużego kościoła. Też przyjmuje na nfz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2018r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
Czy ktoś z Was usuwał kamień w ramach NFZ?
Pacjent ma do tego prawo raz do roku, ale dentyści zazwyczaj o tym milczą, więc tak z ciekawości pytam, czy jeśli ktoś zgłosił się w tym celu do dentysty to obyło się bez komplikacji i czy komuś może sam stomatolog zaproponował taki zabieg w ramach NFZ?

I jeszcze jedno pytanko... czy ktoś leczył może zgorzel i ile trzeba było za to zapłacić?

Ja calą rodziną chodzę do KA-DENT na Poniatowskiego Kołodziejczyk Katarzyna
pani Doktor bardzo miła i uprzejma jak i dla dorosłych tak i dla dzieci. Sama zaproponowała mi usuwanie Kamienia ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »