NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Prawo jazdy - co polecacie?,
Posty: 1
Dołączył: 9 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 18:39  
Cytuj
Cześć,
Zabieram się na wakacjach do zdawania prawa jazdy, chcę zaznaczyć że nigdy wcześniej nie jeździłem samochodami, więc szukam firmy która potrafi nauczyć, ma wyrozumiałych instruktorów. Co polecacie w Stalowej Woli? Dlaczego?

z góry dzięki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 18:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 4 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2012r. 08:19  
Cytuj
polecam Rotrans, sama obecnie robie kurs, mam wyjeżdżone 20 godzin, mam super instruktora, z czystym sumieniem moge go każdemu polecić. Nie drze się wogóle, cierpliwie, spokojnie i dokładnie tłumaczy wszystkie manewry. Jakby co moge napisać na priv, bo nie wiem czy na forum mozna pisać nazwiskami, żeby mi nie zarzucili, że robie komuś reklame

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2012r. 20:55  
Cytuj
Polecam Auto moto szkoła, jako instruktor Krzysztof Pyrkosz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2012r. 21:08  
Cytuj
polecam MotoArt Pana Marka Smolińskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2012r. 22:52  
Cytuj
Przepraszam, ale chyba nie powinno się oceniać OSK dopóki nie podeszło się do egzaminu...

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 22 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2012r. 17:36  
Cytuj
CYTAT
Polecam DELTA TRANS szkoła miesci sie na ulicy Poniatowskiego za bankiem B.G.Ż. Bardzo dobrze wyposażona (np. sala komputerowa z internetem) i profesjonalni instruktorzy z doświadczeniem. ok zdałem za pierwszym razem.


Kreon, nie dziwi nikogo, że polecasz Delta Trans skoro tam pracujesz... Czy to Forum rządzi się jakimiś prawami, czy każdy może podszywać się za kogokolwiek i oszukiwać innych? Może i zdałeś za pierwszym razem, ale ciekawe ile lat temu... mlotek

Osoby szukające tutaj informacji nie chcą być oszukiwane przez instruktorów czy pracowników szkół jazdy, tylko zdobyć uczciwe opinie od tych, co już w jakiejś szkole kurs zrobili. Zacznijcie więc poważnie i uczciwie podchodzić do nas - klientów, a nie uważać nas za idiotów!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 9 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2012r. 20:16  
Cytuj
Polecam Rotrans i pana Kazimierza Kutyłę. Super spokojny instruktor a co najważniejsze stara się jak najwiecej nauczyć a nie odbębnic jazdy. Często zabiera na jazdy do tbg żeby poznać i zapamiętać miejsca gdzie mozna oblac( rondo którego nie widać itp) naprawdę super instruktor. Wielu znajomych z nim jeździło i osób z rodziny i chyba nie ma wsród nich osoby niezadowolonej;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2012r. 07:45  
Cytuj
Polecam napewno tych którzy w najbliższym czasie będa mieć nowe samochody

TOYOTA YARIS wykrzyknikgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2012r. 10:45  
Cytuj
Właśnie kiedy mają wejść te samochody? Wie ktoś może?;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2012r. 11:21  
Cytuj
ze strony WORD tarnobrzeg




Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia - dotyczy przetargu nieograniczonego ZP WORD 1/samochody/2012 17 lipca 2012
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu informuje, że w wyniku postępowania przeprowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, w dniu 16 lipca 2012 udzielono zamówienia na "Dostawę i cykliczną wymianę 18 samochodów osobowych przeznaczonych do przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy oraz dostawę jednego samochodu osobowego przeznaczonego do celów służbowych, z równoczesnym odkupieniem 17 samochodów używanych od zamawiającego (ZP WORD 1/samochody/2012)" dla:

Sacar Joanna Cerna, Zdenek Cerny Spółka Jawna ul. Jana Pawła II 51, 37-450 Stalowa Wola
za cenę 252400 zł (dwieście pięćdziesiąt dwa tysiące czterysta złotych)

Wymiana samochodów nastąpi od 16 października 2012 roku.

CYTAT
Właśnie kiedy mają wejść te samochody? Wie ktoś może?;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2012r. 21:00  
Cytuj
MotoArt polecam, dobrze uczą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 20 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 10:10  
Cytuj
a ja polecam szkole jazdy TRAMP ze Stalowej Woli!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 21 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 19:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Polecam DELTA TRANS szkoła miesci sie na ulicy Poniatowskiego za bankiem B.G.Ż. Bardzo dobrze wyposażona (np. sala komputerowa z internetem) i profesjonalni instruktorzy z doświadczeniem. ok zdałem za pierwszym razem.


Kreon, nie dziwi nikogo, że polecasz Delta Trans skoro tam pracujesz... Czy to Forum rządzi się jakimiś prawami, czy każdy może podszywać się za kogokolwiek i oszukiwać innych? Może i zdałeś za pierwszym razem, ale ciekawe ile lat temu... mlotek

Osoby szukające tutaj informacji nie chcą być oszukiwane przez instruktorów czy pracowników szkół jazdy, tylko zdobyć uczciwe opinie od tych, co już w jakiejś szkole kurs zrobili. Zacznijcie więc poważnie i uczciwie podchodzić do nas - klientów, a nie uważać nas za idiotów!

PATROL- JUZ WIEM DLACZEGO TAK SIĘ ZWIESZ:-) PO PROSTU ZAPISZ SIĘ TAM A SAM SIĘ PRZEKONASZ. I NIE BEDZIESZ WYPISYWAŁ TYCH BZDUR.."PATROL" - DOBRY NICKgood POZDRAWIAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 4 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 21:04  
Cytuj
Witam ja polecam Akademia Nauki Jazdy ul. Poniatowskiego 8 (1 piętro).Wyklady ciekawe ,duzo jazdy po Tarnbrzegu, cena bardzo atrakcyjna .Szczerze polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 22:03  
Cytuj
Witam,
Ja też nie miałem pojęcia w ogóle o jeździe samochodem (tzn. jeszcze nigdy nie jeździłem samochodem) i zapisałem się do Akademii Nauki Jazdy. Nie ukrywam, że czynnik jaki brałem pod uwage to cena za kurs- w tej szkole najtańszy, no i badania lekarskie za darmo. Ogólnie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2012r. 10:51  
Cytuj
Moim zdaniem kurs w ROTRANSie to dobry wybór - sam i moja rodzina tam się szkolilismy i mimo tego, ze nie wszyscy zdali za 1 podejściem (żona miała poprawkę) to wszyscy dzisiaj jeździmy i z uśmiechem na buzi wspominamy kursy nauki jazdy w Rotransie.
każdemu znajomemu polecam ten ośrodek, nie ma kantów ani kruczków uczciwa cena wszystko na swoim miejscu.

Co do tych najniższych cen to nalże się mocno zastanowić - (biura podróży, linie lotnicze dzisiaj) - szkoły jazdy z dumpingowymi cenami moga być jutro.... a kto wtedy odda pieniążki za kurs?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2012r. 13:43  
Cytuj
Tylko i wyłącznie motos, wykłady prowadzone są w miłej atmosferze wykładowca to na prawdę spoko koleś, a jazdy jak jazdy ale to zależy do kogo pójdziesz jak trafisz na dobrego instruktora to można powiedzieć szkoła marzeń ;d

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2012r. 14:15  
Cytuj
A ja powiem że żadna ze szkół w stw nic was nie nauczy, taka prawda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2012r. 14:20  
Cytuj
zubr nie mogę się z Tobą zgodzićjezyk Już nie chodzi o szkołę a o instruktora! Mnie bardzo dużo nauczył W i T SIEMBIDA, podejście mieli jak dla mnie bdb, wiedze też mają sporą. Nigdy się nie darli, zawsze dobrze tłumaczyli i przykładali się do tego abym ja jak najwięcej poją wiedzy. Tak więc uważam że i w STW dobrze ucząumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2012r. 16:04  
Cytuj
CYTAT
zubr nie mogę się z Tobą zgodzićjezyk Już nie chodzi o szkołę a o instruktora! Mnie bardzo dużo nauczył W i T SIEMBIDA, podejście mieli jak dla mnie bdb, wiedze też mają sporą. Nigdy się nie darli, zawsze dobrze tłumaczyli i przykładali się do tego abym ja jak najwięcej poją wiedzy. Tak więc uważam że i w STW dobrze ucząumiech

Nie ma takiej opcji, w 30h to moga cie nauczyc jak ruszac. W kazdej szkole ucza byle zdac egzamin, zeby nauczyc sie jezdzic to trzeba zapisac sie do nieco innej szkoly typu SjS, gdzie ucza jezdzic, ale z kolei tam zeby sie uczyc trzeba miec juz prawo jazdy taki maly paradoksumiech Tak wiec podsumowujac w naszych "szkolach" naucza cie jak zdac egzamin na prawko tak samo jak w szkolach srednich ucza jak zdac mature a nie tego co naprawde potrzeba. Taka nasza polska zeczywistosc, jesli ktos chce sie nauczyc jezdzic to moze ale nie w takiej szkole umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 9 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2012r. 19:49  
Cytuj
zubrstw- nie wiem czy szanowny kolega zauważył ale ten wątek jest własnie o tym gdzie udać się na kurs żeby zdać prawo jazdy! Nie o tym gdzie naucza jeździć. Wszyscy zdają sobie sprawę ze nie ma takich cudów żeby w 30 godz zrobić z człowieka super kierowcę. Wiec Ameryki nie odkryles! Na Boga żeby jeździć trzeba praktyki, żeby mieć ta praktykę trzeba zdobyć prawko! Twierdzisz ze w Stw nie naucza jeździć a w innych miastach gdzie kursantowi przysługuje 30 godz naucza? Zastanów się

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2012r. 20:01  
Cytuj
czytaj uwaznie co pisze: "nigdy wcześniej nie jeździłem samochodami, więc szukam firmy która potrafi nauczyć," zatem nie jest o tym jak zdac a gdzie naucza, pozatym gdybys czytal ze zrozumieniem to nie napisalem ze gdzie indziej cie tego naucza w 30h

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 9 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2012r. 20:18  
Cytuj
Może ty czytaj uzaznie albo nie dopisuje sobie dalszej części;) nie pisze gdzie naucza jeździć;) a z kontekstu wynika ze bardziej chodzi o naukę do pozytywnie zdanego egzaminu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 9 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2012r. 20:19  
Cytuj
//moderowano/ zubrstw - nie nabijaj postow - funkcja edytuj - regulamin sie klania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2012r. 20:22  
Cytuj
Brat ostatniom zdał prawko za 2 razem i jak ogladałem egzaminatorów to odradzam word w tbg. Specjalnie denerwują ludzi, pośpieszają, kłócą się o pasy itp byleby tylko uwalić. To nie o to chodzi w nauce jazdy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »