NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Prawo jazdy - co polecacie?,
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2013r. 12:28  
Cytuj
polecam Automobilklub - testy i jazda zdane za pierwszym razemumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2013r. 12:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lis 2013r. 18:49  
Cytuj
Apropo zdawalności Pana Marka z akademii nauki jazdy - (nie znam go i nie robiłam prawa jazdy tam) ale jak się cofnąć stronę wstecz w tym temacie to miał najniższą zdawalność w Stalowej Woli - coś koło 20% - to tak rzetelnie patrząc to chyba prawda nieco inna jest.
Jak ktoś dysponuje oficjalnym nowszym rankigiem niż ten co tu jest to nie oczywiście opublikuje - uprzedzam posty że tamten stary i teraz jest inaczej... bo nie jest.

Co do nauki jazdy w motosie - hmmm ja bym się bała - tajemnicą poliszynela jest kto jest szefem motosu (54-letni Zbigniew S. - oficjalnie jego syn i żona a on o niczym nie wie ;) ), jest o tym panu m.in. tutaj artykuł http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,14395475,Egzaminatorzy_WORD_podejrzani_o_branie_lapowek_na.html#LokRzeTxt


takie tam stalowowolskie bagienko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 28 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2013r. 14:24  
Cytuj
Uczyłam się w Elce i za pierwszym razem oblałam. Kolejne jazdy wykupiłam już w Motosie i egzamin zdany umiech osobiście polecam Motos.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2013r. 18:04  
Cytuj
Ale jaja z tym Motosem, czyli egzaminator może mieć swoją szkołę jazdy - prowadzi ją oficjalnie żona i on egzaminuje kursantów swojej-nieswojej szkoły, ale teraz chyba już nie egzaminuje w Tarnobrzegu skoro za branie łapówek został zatrzymany?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 16 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2013r. 16:46  
Cytuj
ciekawe powiązaniaumiech... Wiadomo, że nikt nie zapewni stuprocentowej zdawalności, wiele zależy od nas samych, ja uczyłam się w TRAMP-ie i jestem zadowolona, ważne jest aby mieć dobry kontakt z instruktorem, zadawać dużo pytań podczas jazdy, a tym samym wiele się nauczyć, jeśli ktoś zainteresowany pisać na PW podam kontakt do mojego sprawdzonego instruktora umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lis 2013r. 19:36  
Cytuj
TRAMP to najgorszy syf w Stalowej Woli drugi po akademii i na pewno sie tutaj nie dowiecie prawdy, poniewaz wypisuja sie tu sami instruktorzy i polecaja swoje firmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lis 2013r. 19:44  
Cytuj
CYTAT
TRAMP to najgorszy syf w Stalowej Woli drugi po akademii i na pewno sie tutaj nie dowiecie prawdy, poniewaz wypisuja sie tu sami instruktorzy i polecaja swoje firmy.


Założyłeś konto kilka minut temu i straszną masz bogatą encyklopedie słów umiech Z checia sie z Toba spotkam i udowodnię Ci, że nie jestem ani instruktorem ani właścicielem. Zapewne mocny jesteś tylko tutaj na forum zakładając nowe konto i cisnąć TRAMP(owi) oraz akademii smiech2 BRawo i gratulacje umiech Pozdrawiam

P.S. Zreszta na moje nerwy to ja bym powybijał tych kursantów już na pierwszej jeździe nie wiem

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lis 2013r. 20:19  
Cytuj
Najpierw spojrz na date polaczku, a pozniej pisz posty. A tak w ogole to jestem kursantem tej nieszczesnej szkoly gdzie uczylem sie jezdzic na peugocie a zdaje sie na toyotach. Wiec o jakich ty standartach mowisz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lis 2013r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
Najpierw spojrz na date polaczku, a pozniej pisz posty. A tak w ogole to jestem kursantem tej nieszczesnej szkoly gdzie uczylem sie jezdzic na peugocie a zdaje sie na toyotach. Wiec o jakich ty standartach mowisz...


Faktycznie moj blad co do daty, ale nie zmienia to zdania, że pierwszy Twoj post jest taki madry i zrozumialy. Polaczku ?? heh to mi dopieprzyles smiech2 Faktycznie lepiej byc polaczkiem niz pajacem trolujacym na forum. Powiedz mi czlowieku o niskiej inteligencji srodmózgowej czy aby ktos cie zmuszal do akademii czy trampa ? Czy ktos za reke cie tam przyprowadzil ? Ale... możliwe mama albo tatunio sponsoruje i wybrał dla Ciebie szkołe, a ty buntowniku żalisz się i krzyczysz wniebogłosy smiech2 Uczyłeś się na peugeocie i zdajesz na Toyotach... naprawde straszne rzeczy smiech2 Rozumiem, że jak zdasz na Toyocie to do innego auta już nie wssiądziesz "bo Ty zdawałeś na Toyocie" !!! umiech

Kończe polemike z Toba gdyż czuję, iż wyrównuję Twój nikczemny poziom rozmowy umiech :* Buźka tygrysie goodgood

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lis 2013r. 21:52  
Cytuj
polecam auto classe
chyba jako jedyni w stalowej (przynajmniej się nie spotkałem) mają symulator jazdy
dla niedoswiadczonych osób za kółkiem to ciekawa opcja...

polecam sobie zobaczyc na http://autoclassa.pl/oferta.html, maja jeszcze pare innych fajnych rzeczy, widac polecieli z innowacyjnoscia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 17 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2013r. 21:58  
Cytuj
Wszyscy instruktorzy w TRAMPIE uczą Toyotami, jeśli robiłeś kurs w okresie przejściowym, gdy zmieniano auta to na pewno jeździłeś i Toyotą, i powinieneś się cieszyć , że miałeś okazję różnymi autami pojeździć. A co do syfu- każdy może sprawdzić w WORD- ten syf ma 44,4% zdawalność w tej chwili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lis 2013r. 22:18  
Cytuj
Nie prawda bo miesciac temu skonczylem kurs i jezdzilem z panem H. Zarzecznym peugotem 207 i nie sciemniaj wiecej gosciu z trampa, a zdawalnosc ty masz 40%/2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 16 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2013r. 10:30  
Cytuj
być może któryś z instruktorów jeździ jeszcze peugeotem, nie wiem, nie znam wszystkich, ja jeździłam tylko Toyotą i jestem zadowolona, a Ty masz prawo nie być... pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2013r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
Nie prawda bo miesciac temu skonczylem kurs i jezdzilem z panem H. Zarzecznym peugotem 207 i nie sciemniaj wiecej gosciu z trampa, a zdawalnosc ty masz 40%/2.


no to po co jeździłeś? trzeba było powiedzieć że nie chcesz peugotem płacisz masz prawo decydować. A jeżeli instruktor nie odpowiadał to wystarczyło panu Ordelowskiemu zgłosić to on założył tą szkołę i to jest mój "guru" nie znam lepszego instruktora na kategorię B. Ja temu panu zawdzięczam wszystko bo panicznie balam się jeździć samochodem a później zajełam się wyższymi kategoriami. Dzieki panu Ordelowskiemu. A jaką ma zdawalność to ja nie patrzyłam na to. Najważniejsze było dla mnie że jest kulturalny, świetnie tłumaczy jest wyrozumiały. I nie wykonuje swojej pracy na odwal się. Tylko poświęca czas. ok nie wiem jak pan Zarzeczny ale trzeba było zmienić instruktora i po sprawie a nie cała szkolę wrzucać do jednego wora. A gwarantuje że pan Ordelowski by Cię do peugota nie wsadził bo go zwyczajnie nie posiada. goodgood a może poprostu jesteś facetem i męska duma nie pozwala się przyznać że nie masz drygu do jazdy więc szukasz winnych wkoło byle siebie usprawiedliwićsciana wielkiej różnicy nie ma znam takich co uczyli się na peugot wsiadali w yariske i zdawali może problem leży w Tobieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2013r. 17:16  
Cytuj
piszesz symulator nauki jazdy? Miałem kiedyś okazję pojeździć na takim w Lublinie, świetna jazda na różnych typach samochodów.
Masz też rację, że dla takich co nigdy nie siedzieli za kółkiem to pomysłowe rozwiązanie. Daje jakieś podstawy do jazdy. Tak szkoda mi trochę mojej wypasionej bryki dla młodego aby mi zrył sprzęgło i wyjchał skrzynkę biegów...heheheh
Wie ktoś coś o tej szkole?Ciekaw jestem czy ten symulator to tylko eksponat i fikcja , czy też prawda ? a może szkoła tylko się przechwala ?mlotek a w ogóle co to za szkoła?:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 15 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2013r. 18:59  
Cytuj
W Trapmie instruktorzy posiadają i Peugeoty i Toyoty, wystarczyło powiedzieć, że nie chcesz jeździć peugeotem. Uczą na obu aby przyzwyczajać kursantów do różnych samochodów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2013r. 13:42  
Cytuj
Abażur u nas wisi ich plakat w szkole.Mają szkołę obok Ajotu.Sama mam ochotę pojeżdzić na takim symulatorze bo jeszcze nie jeżdziłam sama prowadząc samochód.A prawko przede mna.Są też na fejsieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 11 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2013r. 13:58  
Cytuj
DLACZEGO ADMIN USUNĄŁ MÓJ WĄTEK ?????????????????????
Cenzura, czy coś ci w tym nie spasowało ?
Bez pozdrowień ..|..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 20 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2013r. 20:31  
Cytuj
CYTAT
nie ma do rzeczy jaki ośrodek szkolenia bo wszyscy się chwalą na wzajem osiągnięciami, ważny jest wybór instruktora do jazdy praktycznej, ponieważ nauka teorii leży w gestii kursanta- mi osoba poleciła Automobilklub a konkretnie panią instruktor, dzięki której egzamin zdała za 1 razem - szczerze kobieta oddana w 100%swojej pracy, a efektem również zdany egzamin za 1 razem umiech POLECAM

Proszę o podanie nazwiska tej pani instruktor. Chcę zrobić prawo jazdy i szukam dobrego instruktora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
nie ma do rzeczy jaki ośrodek szkolenia bo wszyscy się chwalą na wzajem osiągnięciami, ważny jest wybór instruktora do jazdy praktycznej, ponieważ nauka teorii leży w gestii kursanta- mi osoba poleciła Automobilklub a konkretnie panią instruktor, dzięki której egzamin zdała za 1 razem - szczerze kobieta oddana w 100%swojej pracy, a efektem również zdany egzamin za 1 razem umiech POLECAM

Proszę o podanie nazwiska tej pani instruktor. Chcę zrobić prawo jazdy i szukam dobrego instruktora.



hmmm o panią Tereskę chodzi?????umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 16:41  
Cytuj
a w automobilklubie przypadkiem nie jest instruktor jazdy ??? bodajze Jerzy Olszewski ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 16:42  
Cytuj
a do co instruktorów to polecam Jacka Karasińskiego ;) swietny instruktor ;))))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 21 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 22:57  
Cytuj
CYTAT
piszesz symulator nauki jazdy? Miałem kiedyś okazję pojeździć na takim w Lublinie, świetna jazda na różnych typach samochodów.
Masz też rację, że dla takich co nigdy nie siedzieli za kółkiem to pomysłowe rozwiązanie. Daje jakieś podstawy do jazdy. Tak szkoda mi trochę mojej wypasionej bryki dla młodego aby mi zrył sprzęgło i wyjchał skrzynkę biegów...heheheh
Wie ktoś coś o tej szkole?Ciekaw jestem czy ten symulator to tylko eksponat i fikcja , czy też prawda ? a może szkoła tylko się przechwala ?mlotek a w ogóle co to za szkoła?:szok:



hmm byłem tam zobaczyć (szkoła znajduje się kolo ajotu) i jeśli chodzi o ten symulator to calkiem niezle sie przedstawia, przejechałem się nawet testowo - no i powiem ze to nie jakaś głupia zabawka ale mozna z tego sporo wyciągnac praktycznej wiedzy. ja prawko już mam, ale patrzac z perspektywy czasu rzeczywiście na początku było czuć lęk przed autem..może taki symulator pomaga go zwalczyć umiech
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2013r. 08:01  
Cytuj
P.Teresa Cieśla - Automobilklub nr.tel. 503 541 160

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2013r. 18:28  
Cytuj
Uwazajcie na pania Cieśle to ona wraz z meżem pracowala w słynnej firmie Delta Trans która przekrecila ludzi na gruba kase i oglosila upadlosc. I to jest cala prawda i historia tej pani.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »