NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Zalew w Janowie - ceny za pole namiotowe,
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2012r. 22:32  
Cytuj
Czy warto się wybrac z małymi dziecmi nad zalew do Janowa Lubelskiego?
Poradźcie jakie pole namiotowe wybrac bo znalazłem w necie jakieś leżące na terenie jakiegoś iluś tam gwiazdkowego hotelu i było b. drogie.
Ile kosztują jakieś inne pola namiotowe w obrębie zalewu oczywiście za namiot i samochód razem.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2012r. 22:32  
Cytuj

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2012r. 22:55  
Cytuj
Weź je nad soline, 3 godziny przepisowej jazdy a ile atrakcji więcej

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2012r. 23:32  
Cytuj
CYTAT
Weź je nad soline, 3 godziny przepisowej jazdy a ile atrakcji więcej


Nad Soliną byłem już kilka razy i myślę żeby coś innego sprubowac.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2012r. 23:40  
Cytuj
Krasnobród-100km, masa fajnych miejsc, czysty zalew + atrakcje dla dzieci i dla ojców % umiech, ogrodzone pola namiotowe z sanitarką, w tamtym roku ceny 5zł osoba 5zł auto i 5zł namiot, jak w tym będę wiedział po weekendzie good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lip 2012r. 23:56  
Cytuj
Fajnie ten Krasnobród wygląda. Mnie bardziej domek interesuje. Przejrzałem kilka ofert w internecie i nie jest drogo. A standard przyzwoity.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 08:10  
Cytuj
CYTAT

Nad Soliną byłem już kilka razy i myślę żeby coś innego sprubowac.




http://www.sielpia.com.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 1 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 09:25  
Cytuj
Witam, a ma ktoś może jakieś namiary na fajne, sprawdzone noclegi w Bieszczadach, domek lub pokoje? Byłabym wdzięczna za podanie kontaktuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 1 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 09:25  
Cytuj
Witam, a ma ktoś może jakieś namiary na fajne, sprawdzone noclegi w Bieszczadach, domek lub pokoje? Byłabym wdzięczna za podanie kontaktuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 09:35  
Cytuj
hej, byłam w tamtym roku nad zalewem w Janowie i właśnie pod namiotem na terenie jedynego chyba hotelu iluś tam gwiazdkowego. Cena 10zl od osoby + cena za samochód nie pamiętam ile + cena za namiot!!
jakaś masakra.. każdy chwali ten zalew a mi szczerze mówiąc tam sie nie podobało, nie lubie osobiście terenu nad wodą zarośniętego sosnami... pełno szyszek, igliwia a w wodzie obok ciebie plynie kaczka i załatwia swoje potrzeby;/
dla mnie minus dla tego terenu;p
spr może Kraśnik tam (tak słyszałam ale aż sie wierzyć nie chce) domek 60zł do wynajęcia, i ponoć b.fajnie, ale nie byłam. pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 10:07  
Cytuj
http://jezioro-tarnobrzeskie.eu/kamera
miejsce fajne- co do domków namiotów nie ma jeszcze ale zapewne i to zrobią;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 19:37  
Cytuj
solina to nic ciekawego jakie tam atrakcje? ja proponuje biszcze albo malpi gaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 20:26  
Cytuj
Na necie pisze, że zmodernizowano zalew w Krasnobrodzie, czy pola namiotowe też tam są jakieś przyzwoite i jakie ceny?

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 20:39  
Cytuj
polecam zalew "Chańcza" duzy akwen , skutery, plaza, domki , pole namiotowe...
http://www.chanczadomki.pl/

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 20:55  
Cytuj
Byłem ostatnio nad soliną i odradzamjezyk syf na plaży, dno mułowate i kamieniste. Jedyne plusy to 14 zł za dobre namiotu. Roweryki wodne 30 zł za godzinkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
Na necie pisze, że zmodernizowano zalew w Krasnobrodzie, czy pola namiotowe też tam są jakieś przyzwoite i jakie ceny?

jak pisałem rok temu wszystko po 5zł, pewnie sie nie zmieniło bo tyle też kosztowało i 2 lata wstecz, a nawet jak się chłopy podniosły to raczej niewiele jezyk
pola są prywatne jest ich kilka w odległosći 200-300m od zalewu, ogrodzone, z trawką i drzewkami dającymi cień, sraczyk ,prysznic, prąd, wszystko było w cenie umiech
lata wstecz było zajebiste "miejskie" pole w lesie nad samym zalewem, takiego klimatu nie było nigdzie indziej, po zmroku pole zamieniało sie w jedną wielką imprezę:cwaniak: ale jakaś mądra pała zamknęła pole i to se ne wrati...placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 21:23  
Cytuj
Białe Białe Białe.!

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 21:30  
Cytuj
Białe albo Zagłębocze. Woda w Janowie jest syfiasta i dziecko może dostać wysypki na skórze a atrakcji praktycznie nie ma .
Fajny ośrodek wypoczynkowy jest w Przysłupiu , do najtańszych nie należy ale blisko na wypady w góry, można pojeździć rowerem, pojeździć konno, powędkować no i kolejka bieszczadzka jest zlokalizowana w pobliżu ośrodka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 2 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 22:29  
Cytuj
Jeśli chodzi o Soline polecam domek http://www.biesz(...)wzgorzu/ byłam tam w sylwestra. Domek nowy, czyściutki i właściciel bardzo miły.

A co do Białego, może macie namiary na jakieś fajne pole namiotowe bo w necie tylko dwa adresy z czego jedno ma komentarze, że sama żulerka na nim i kradną smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 07:07  
Cytuj
CYTAT
Białe albo Zagłębocze. Woda w Janowie jest syfiasta i dziecko może dostać wysypki na skórze a atrakcji praktycznie nie ma .
Fajny ośrodek wypoczynkowy jest w Przysłupiu , do najtańszych nie należy ale blisko na wypady w góry, można pojeździć rowerem, pojeździć konno, powędkować no i kolejka bieszczadzka jest zlokalizowana w pobliżu ośrodka.


W sobotę jadę do Przysłupia cool girl ale jeśli dobrze pamiętam to żadnego ośrodka w ubiegłym roku tam nie było nie wiem Same prywatne kwaterki.

Fakt ok miejsce genialne na piesze i rowerowe wypady w góry :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 15 Wrz 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Wrz 2018r. 14:38  
Cytuj
Ja osobiście polecam są bardzo tanie pola namiotowe w tej okolicy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2018r. 10:25  
Cytuj
CYTAT
Witam, a ma ktoś może jakieś namiary na fajne, sprawdzone noclegi w Bieszczadach, domek lub pokoje? Byłabym wdzięczna za podanie kontaktuumiech

Ośrodek wypoczynkowy "Brzoza" w Solinie. Wynajem domku o tej porze 100 zł.
B.fajna lokalizacja. Jest też pole namiotowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 21 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2019r. 01:49  
Cytuj
Jeśli chodzi o Pola namiotowe to najfajniejsze wakacje spędziłam na Kaszubach, konkretnie w miejscowości Małe Swornegacie. Są tam dwa, a nawet trzy pola namiotowe. Tylko to trzecie w ośrodku wypoczynkowym i jest traktowane trochę po macoszemu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 22 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2019r. 16:34  
Cytuj
Witam wszystkich. Jeśli ktoś nie potrzebuje luksusów to fajne pole namiotowe (darmowe) jest w miejscowości Bondary - Rybaki nad jeziorem Siemianówka na Podlasiu. Płatna jest tylko energia elektryczna - automaty na monety. Pobyt, toytoje, woda, wieża widokowa, pomosty, kąpiel w jeziorze - za darmo. Cisza, spokój, możliwość palenia ogniska przy namiocie (drewno we własnym zakresie) W pobliżu do zwiedzania: Białystok, ciekawe wioski Soce, Puchły i Trześcianka, Puszcza Białowieska, meczet i jurta tatarska w Kruszynianach i wiele innych. I ten klimat Podlasia (jak ktoś lubi...)Ja tak. 370 km, 5 godz jazdy drogą 19, w Siemiatyczach w prawo.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »