NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Czesław Flis-ginekolog,
Posty: 38
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 14:16  
Cytuj
Proszę o opinie o dr Flisie. Czy to dobry lekarz do prowadzenia ciąży?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 14:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 14:23  
Cytuj
hmm moja pierwszą ciąże prowadził Czesław Flis,ale temat juz był o nim;/powiem tak,troche niesmiały, dziwny jak dla mnie zmulony ,jeśli chodzio jego pracę to jest dokładny.Na wszystko daje lekarstwa nieraz brałam po 6 róznych tabsów w ciąży ale może ,że mialam jakieś problemy potem zmieniłam go gdyż nie dał mi zwolnienia do pracy-w mojej byłej pracy nie było warunków abym tam pracowała w ciąży,on bał sie Z.U.Su.Usuwał mi również nadżerkę-zamrażał-to powiem że może być.Pracuje on w nisku, swoje pacjentki zarówno te co chodzą prywatnie i państwowo traktuje tak samo;)ogólnie nie mam zastrzeżeń do niego.Moja opinia,czekaj może więcej sie tu wypowie na jego temat.pozdrawiam

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 14:27  
Cytuj
Dziękuję za szybka odpowiedź.

Planuję rodzić w Nisku, dlatego zależy mi na dobrym ginekologu, który tam pracuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 14:45  
Cytuj
ja go nie znam, ale odbierał poród koleżanki i była bardzo zadowolona (nie była jego pacjentką).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 14:50  
Cytuj
CYTAT
Dziękuję za szybka odpowiedź.

Planuję rodzić w Nisku, dlatego zależy mi na dobrym ginekologu, który tam pracuje.


też doradzam Nisko rodziłam tam 4,5 roku temu jak jeszcze nie było tak odnowione jak teraz ale jestem bardzo zadowolona choć poród miałam ciezki.Opieka super,panie od dzieci wspaniałe,nieraz słysze rózne opinie ale większośc tych dobrych jest.Drugie dzieckorodziłam w Stalowej Woli,porodówka ok ale reszta masakra;/ polecam Nisko.Z resztą sama zadecydujeszumiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 18:10  
Cytuj
Dr Flis prowadzil moja ciaze calkiem niedawno i ja bylam z niego zadowolona. O co zapytalam to wytlumaczyl,ze zwolnieniem tez mi nie robil zadnego problemu,praktycznie od poczatku ciazy bylam na zwolnieniu. Po porodzie przychodzil do mnie przed obchodem i pytal jak sie czuje,jak wychodzilam ze szpitala to tez przyszedl i powiedzial ze mam brac witaminy itp. Takze ja jestem z niego zadowolona i nastepna moja ciaze tez napewno bedzie prowadzil.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 18:11  
Cytuj
I Nisko polecam tez umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 23:38  
Cytuj
Moją ciąże też prowadził dr Flis(i napewno będzie prowadził kolejną)
Ja byłam zadowolona. Faktycznie mało mówi, ale na każde pytanie odpowie. Przy porodzie niestety go nie było, bo nie był na miejscu, ale zaraz po porodzie dzwonił do szpitala i pytał o mnie(wiedziałam od pielęgniarek). i oczywiście podczas pobytu w szpitalu przychodził i pytał jak się czuję.A jeśli chodzi o szpital w Nisku to napewno też tam będę rodziła kolejne dziecko. Warunki, pielęgniarki OK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 06:55  
Cytuj
Również polecam poród w Nisku, rodziłam w tamtym roku kiedy jeszcze nie była oddana nowa porodówka, ale jestem bardzo zadowolona z opieki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 08:23  
Cytuj
W takim razie jeszcze jedno pytanie: Gdzie przyjmuje dr Flis?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 09:17  
Cytuj
W Stalowej Woli (Rozwadów) na Grunwaldzkiej 5A.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 17:35  
Cytuj
Bardzo proszę o nr telefonu do dra Flisa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 18:41  
Cytuj
604 580 827 nr do doktora
15 844 04 53 nr do domu (przeważnie żona odbiera).
Obecnie chodzę do doktora na wizyty, jest nieśmiały ale sympatycznyumiechczasami są opóźnienia,2 razy mi się zdarzyło czekać mimo umówionej godziny grubo ponad pół godz. Moja wizyta trwa prawie godzinę (nie wiem jak inne kobiety) co jest ważne, bo gruba kasa idzie na wizytę ale przynajmniej wiem że warto, bo doktor jest dokładny i na wszystkie pytania odpowiada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 88
Dołączył: 7 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 19:38  
Cytuj
Odradzam u niego wizyty na NFZ, cały czas ględzi żeby przyjść do niego prywatnie i nie chce leczyć, stawia złe diagnozy. A skoro poszłam do niego do przychodni to znaczy że nie stać mnie było na prywatne wizyty.
I zawsze kiedy bym nie przyszła to się spóźnia, nawet do godziny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 08:42  
Cytuj
CYTAT
W Stalowej Woli (Rozwadów) na Grunwaldzkiej 5A.

dla tych co nie znaja za bardzo Rozwadowa- To jest ulica na przeciwko "Ekonomika" i tu ma prywatny gabinet.
Na NFZ przyjmuje w przychodni w Rozwadowie i chyba jeszcze w tej na Popiełuszki za Bazyliką - przynajmniej przyjmował tam ponad 2 lata temu, jak byłam w ciąży z 2 dzieckiem.

Jeśli chodzi o pytanie tematyczne, to mogę śmiało odpowiedzieć TAK.

Dr Flis prowadził mi 2 ciąże i 2 razy rodziłam w Nisku, i zarówno z opieki lekarskiej , jak i położniczej po porodzie byłam zadowolona.
Fakt, jest troche nieśmiały i jak ktoś ujął wcześniej "przymulony" ale o co się go zapytasz to ci powie.

CYTAT
Odradzam u niego wizyty na NFZ, cały czas ględzi żeby przyjść do niego prywatnie i nie chce leczyć, stawia złe diagnozy. A skoro poszłam do niego do przychodni to znaczy że nie stać mnie było na prywatne wizyty.
I zawsze kiedy bym nie przyszła to się spóźnia, nawet do godziny.

Tutaj się nie zgodzę! jak wspomniałam 2 ciąże mi prowadził i w obu chodziłam do przychodni!!! I nie mam żadnych zarzutów!! Tylko raz poszłam do niego prywatnie ale tylko na USG, które zrobił bardzo dokładnie, wraz ze słownym opisem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 08:56  
Cytuj
Mnie też nigdy nie namawiał na prywatne wizyty.
Chodziłam (i chodzę jak mi na szybko trzeba) do niego na nfz, ale jednak zdecydowałam się na zmianę, bo on budzi we mnie mieszane uczucia. Nie zleca badań (oprócz cyto), jest dość cichy, a ja bym wolała żeby bez ciągnięcia za język pewne sprawy mi wytłumaczył. Poza tym postawił mi dość ważną diagnozę na oko, nie sprawdził tego odpowiednimi badaniami i do dziś nie wiem czy to prawda, bo żaden inny lekarz nic takiego nie zauważył i na badania też nie skierował :]

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 10:17  
Cytuj
No to już sama nie wiem... Jak zawsze, ile ludzi, tyle opinii... A my od kilku miesięcy staramy się o dziecko. Lekarz, do którego chodziłam wcześniej, stwierdził, że skoro jestem "ogólnie" zdrowa, to nie potrzeba dodatkowych badań. A ja obserwuję swój organizm i pewne rzeczy mnie niepokoją. Potrzebuję lekarza, który zleci dodatkowe badania, może się troche uspokojęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 10:31  
Cytuj
ewa307 ja chodzę jeszcze do Micała i on mi zlecił kilka badań. Chociaż ostatnio też coś chciała to stwierdził, że nie trzeba, gdzie dobrzy lekarze z innych miast przed rozpoczęciem leczenia kierują na to badanie. Więc też różnie u niego, ale możesz zobaczyć.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 12:44  
Cytuj
Jestem w 7 miesiącu ciąży i początkowo chodziłam do dr Orłowskiej, jednak byłam z niej niezadowolona ponieważ przyjmowała ciężarne machinalnie i bardzo pobieznie przeglądała wyniki (nie zauważyła u mnie zbyt wysokiego cukru dopiero na którejś wizycie z koleji sie doszuklała). Później przepisałam się do dr Flisa do przychodni i muszę powiedzieć, że bardzo skrupulatnie przegląda wyniki, wszystko tłumaczy a to że nie jest zbyt wylewny to chyba nawet i dobrze bo po co ma gadać o rzeczach nieistotnych po to tylko żeby przedłużyć wizyte. Zawsze jak masz pytanie to odpowie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 21 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 13:10  
Cytuj
ewa307 do jakiego lekarza chodziłaś wcześniej?
Co do Orłowskiej to nie tylko kobiety w ciąży tak traktuje. Mnie zawsze poganiała na wizycie i się śpieszyła bo nigdy nie miała czasu. Juz do niej nie chodzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 15:07  
Cytuj
Do ewa307. My z mężem też staraliśmy sie dobre kilka mcy o dziecko. Ja chodzę do Lorkowskiej i jakby trzeba było to też bym sie do niej coś przyczepiła ale mniejsza z tym. Podstawowym badaniem na jakie lekarz powinien cie skierowac jak nie możesz zajść w ciążę, a niby wszystko jest ok, jest poziom prolaktyny. U wielu kobiet to własnie on jest za wysoki. jak tylko dostałam tabletki na obniżenie jej to w ciągu mca zaszłam w ciążę. Teraz też staramy się o drugie i nic. wiec juz biore jakies ziołowe obniżające prolaktynę a jak one nie pomogą to bedą odpowiednie badania i wtedy te tabletki co ostatnio. a i lekarz powinien też zlecić badanie twojemu mężowi. więc powodzenia życzę. pozdrawiam Agaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 15:33  
Cytuj
Dziękuję, mam nadzieję, że się w końcu uda.

A o prolaktynie też myślałam, bo już jakiś czas temu miałam z nią problemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2012r. 14:02  
Cytuj
Polecam Flisa prowadził moją ostatnią ciążę jest dokładnym lekarzem wcale nie karze do siebie chodzic prywatnie zamrażał mi równiez nadzerkę 9 lat temu i super zawsze przyjmie jest miły swoje pacjentki traktuje bardzo dobrze jak i inne.Nie zamieniłabym go na zadnego innegi ginekologa.W Nisku rodziłam własnie flis był przy mnie i cały czas się mna opiekował jak trzeba to dobry lekarz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 08:34  
Cytuj
Wybieram się do doktora Flisa prywatnie jednak.

Czy w gabinecie prywatnym wykonuje USG? Bo chciałabym już wszystko załatwić w jednym miejscu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 08:55  
Cytuj
Tak Ewo robi usg w swoim gabinecie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »