NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Chrzciny, Jaki lokal możecie polecić na chrzciny
Posty: 25
Dołączył: 15 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 14:37  
Cytuj
Witam , chciałbym odświeżyć kotleta i podpytac jakie macie opinie ,na temat lokali w mieście gdzie możnaby było urządzić chrzciny . Ilość osób około 30, i lokalizacja to raczej Stalowa Wola . Ogólnie biorę pod uwagę Słoneczko ,Marcato, Hutnik ewentualnie jeśli macie jakieś propozycje to liczę na jakąś świeżą opinię .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 14:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 20 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 14:57  
Cytuj
polecam sezam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 15:02  
Cytuj
Polecam dwor ordynata, robilismy rok temu w lecie chrzciny i wszystko bylo OK, co wazne bez ograniczen czasowych.
Jedzenie bardzo dobre, Obsluga tez OK. Plus taki ze mozna wyjsc na zewnatrz
i dzieci maja gdzie biegac.

Z szefowa mozna sie dogadac nie wciska "swojego" ciasta czy tez alkoholu.

Jak pytalem w restauracji w muzeum to alkohol tylko z baru, ale ceny kosmos, szczegolnie wina.

Mercato odpadlo bo to piwnica bez zadnego ogrodka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 15:14  
Cytuj
odradzam hotel hutnik, jedzenie. lokal ( salki ) pod wynajem tragiczne jak dla mnie, no i cena nieadekwatna do jakości usług

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 15:18  
Cytuj
Lasowianka na Ofiar Katynia

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 18:33  
Cytuj
Retro Pysznica koło sklepu Spar

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2017r. 23:04  
Cytuj
Ja robilem 3 lata temu w Chłopskiej Woli i bylo ok ale nie pamietam jak to sie nazywa. Rok temu szwagier robil tam poprawiny i tez ok. Taki maly zajazdzik, miedzy olchami, nieduży ale na zewnątrz grille i inne cuda, scena do tańców. Chyba "Zacisze" czy jakoś tak, taka karczma bardziej.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 13:58  
Cytuj
nikt nie ma opinii na temat Słoneczka ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2017r. 14:13  
Cytuj
ja polecam chrzciny we własnym domu, miło, przytulnie i na miejscu

chrzciny to nie wesele na 100 czy 300 osób umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 13:48  
Cytuj
CYTAT
ja polecam chrzciny we własnym domu, miło, przytulnie i na miejscu

chrzciny to nie wesele na 100 czy 300 osób umiech


Nie każdy ma w domu miejsce na 30 osób, chyba że jedno na drugim, albo impreza na stojąco.
Ale niestety w lokalach drogo, zdzierają jak za wesele, a jest to przecież o wiele krótsza impreza i mniej posiłków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 20 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2017r. 14:54  
Cytuj
ja robilam chrzciny w tym roku w sezamie okolo 40 osob

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 29 Cze 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2019r. 09:44  
Cytuj
Bardzo fajne przyjęcie z okazji chrzcin można urządzić w Domu Nad Rozlewiskiem w Nisku. Organizowałam tam chrzciny i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miły właściciel zadbał o wszystko. Maja duży wybór dań. Smacznie gotują, i porcje są słuszne. Obsługa tez była ok. Bardzo jestem zadowolona z tej imprezy goście również byli zadowoleni. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 8 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2019r. 12:56  
Cytuj
Sezam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 20 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2019r. 19:29  
Cytuj
Ja również polecam Retro w Pysznicy warto tam zaglądnąć byliśmy tam ostatnio na obiedzie i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyłi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 1 Lip 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2019r. 12:31  
Cytuj
A możecie polecić jakieś miłe miejsce na rodzinną imprezę (urodziny rocznego bobasa)? Tak, żeby dzieciaki mogły swobodnie pobawić się w kąciku zabaw, a dorośli dobrze zjeść? idealnie gdyby miejsce dalo się zarezerwować w całości ale niezbyt drogo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 11:25  
Cytuj
CYTAT
Bardzo fajną imprezę czy to chrzciny czy też komunie lub wesele można zorganizować w Racławicach w Domu nad rozlewiskiem. Organizowałam tam chrzciny i jestem zadowolona. Bardzo fajnie można się dogadać z właścicielem. Lokal jest ładny i duży, otoczony ogrodem. Dzieciaki mają się gdzie bawić a dorośli spokojnie porozmawiać w miłej atmosferze. Smacznie i elegancko

Wiadomo jaka jest sytuacja i ograniczenia, a Ty odświeżasz starego kotleta i polecasz lokal skoro i tak nikt nie jest w tym momencie zainteresowany organizacją chrzcin.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 11 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 13:26  
Cytuj
Roma, Sezam, Lasowianka zdecydowanie nie do polecenia dla innych. Szału tam nie ma, zwłaszcza w tym ostatnim lokalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 646
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 13:59  
Cytuj
Odradzam lokal Sloneczko.Kierownictwo nie mile.boks

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 14:31  
Cytuj
CYTAT
Roma, Sezam, Lasowianka zdecydowanie nie do polecenia dla innych. Szału tam nie ma, zwłaszcza w tym ostatnim lokalu.


Jak płacisz za syrenkę a masz wymagania dla mercedesa to się nie dziw. Ja tam kilka razy się bawiłem a dwa razy zamawiałem dla siebie i nie miałem problemu. Wszystko zgodnie z ustaleniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 15:36  
Cytuj
A ja polecam właśnie art cafe w Rozwadowie, jedzenie było pyszne, nawet własnej roboty był makaron, co się z czymś takim nie spotkałam nigdzie, jest gdzie wyjść na zewnątrz, I to nieprawda, ze alkohol trzeba mieć od nich, jedynie jak chcesz swój to doliczają jednorazowo do każdej osoby 6 zł, tyle co kosztuje tam kieliszek wódki i możesz przynieść wtedy alkohole jakie chcesz, to przygotują pod to odpowiednie kieliszki umiech) my tam robiliśmy chrzest I mieliśmy osobna sale, która była bardzo ładnie ozdobiona, można sobie zobaczyć na fb zdjęcia z takich przyjęć ;))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »