NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
Imprezy Arkadia,
Posty: 45
Dołączył: 29 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2012r. 09:35  
Cytuj
Jak tam teraz wygladaja imprezki w arkadii, warto sie wybrac na weekendzie?? ekipa w wieku 25-28 lat...co

Moderowano przez: sm
Przeniosłem z działu opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2012r. 09:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2012r. 11:48  
Cytuj
Jestem tam często ostatnio i powiem że nie jest źle.
Mało ludzi muzyka starsza/disco i mi się podoba.
Na pewno ten klub nie ma takiej renomy jak planeta no ale nie jest zle.
w piątek byl koncert zespolu weekend ( disco polo ) ludzi mało było ale ogolnie fajnie grali good

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2012r. 14:15  
Cytuj
Podobno w co drugi piątek jest impreza na przykładzie wesela. Nawet jest pani młoda i niby podają jedzenie czy cuś heeh. Niewiem, nie byłam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2012r. 16:17  
Cytuj
Ogólnie klub nie jest najgorszy. Jak dla mnie dużo lepszy niż przereklamowana, ciasna Planeta.
Na plus to sporo miejsca, przyjemny wystrój, przystępne ceny.
Minus to towarzystwo, mam prawie pod trzydziestkę, ale powiem szczerze, że irytują mnie 15-16 latki kręcące się po klubie, poza tym sporo tzw "dresów", którzy z powodu nibyselekcji, zamienili dresy na jakieś tam inne ubranie, ale zachowanie pozostaje.

Co do imprez, to zależy od DJ-a i dnia. Czasem potrafią nawijać po 3-4 razy na noc ten sam kawałek albo nieudolnie przerabiać kawałki. Na szczęście nie jest nagminne odgrzewanie starych kotletów, często bywają nowości, ale to też bywa różnie. Jak się trafi jakiś mół za "stołem" to morduje starym, oklepanym dziadostwem.
Zamówić też nie jest łatwo kawałek, bo Ci powiedzą, że przy np Prodigy ludzie się nie będą bawić... a pewnie po prostu tego nie mają.
Ja ogólnie nie przepadam za kawałkami tłuczonymi po radiach czy w TV, raczej muzyka taneczna troszkę mniej popularna, ale i tak zdarzy mi się dobrze pobawić w "arce" umiech
Suma sumarum, nie ma powtarzalności i idąc na imprezę nie wiesz do końca jak będą grać umiech

Aha, zauważyłem, że lepiej grają jak nie ma żadnej popularnej imprezy, tylko jest zwykła sobota - nietematyczna.

Podsumowując.
NA nasze warunku stalowowolskie to chyba najlepszy klub zrzucenia kalorii, ale niestety nie bez wad.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 29 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2012r. 00:00  
Cytuj
Moim zdanie Arkadia to najlepszy klub w Stalowej umiech W Planecie jest mało miejsca, Alternatywy takie sobie, słoneczko to co weekend są biesiady( i starsze osoby) więc najlepiej wybrać się do Arkadii !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 22 Maja 2008r.
Skąd: st.wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2012r. 14:50  
Cytuj
Arkadia jest z wygladu ok , raz tam byłem . Dobry jest też Labirynt.

Daniel Dąbrowski
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 25 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 11:31  
Cytuj
arkadia same buractwo.zreszta w stalowej nigdzie nic nie ma najblizej rzeszow znajdziesz fajne miejsca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 28 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 11:35  
Cytuj
W tamtym tygodniu w arkadii o godzinie 23 było może z 15 osób. Ponoć tak co tydzień jest zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 11:37  
Cytuj
pare lat temu były fajne imprezy czwartkowe w Arkadii niby dla studentów, ale każdy mógł przyjść. Teraz juz nie uczeszczam w takie miejsca, ale podczas studiow w czwartki było super w Arkadiiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 13:02  
Cytuj
Po pierwsze zależy od dnia, najwięcej ludzi jest w soboty. Jak się pójdzie o 22 to na parkiecie nie będzie nikogo albo 1-5 osób. Większość siedzi na 4 literach w lożach, ale spróbuj znaleźć jakąś wolną... jak Ci się trafi to może jedna, czy dwie. Natomiast już koło północy parkiet jest już sporo zapełniony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2012r. 13:56  
Cytuj
fajnie wam mlodziezy, ja juz musze zmienic przedzial wiekowy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »