NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Technik Farmaceutyczny,
Posty: 2
Dołączył: 24 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2012r. 19:42  
Cytuj
Czy w szkole Omega kierunek technika farmaceutycznego jest platny? Jest duzo nauki? Jestem zainteresowana tym kierunkiem i chcialabym aby wypowiedzial sie ktos kto chodzil do takiej szkoly badz uczeszcza teraz ... Jak mniej wiecej wyglada taka nauka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2012r. 19:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2012r. 20:17  
Cytuj
Jak czytam takie posty to mnie scina. Powiem w skrócie, a propos "czy jest dużo nauki" - nie życzę najgorszemu wrogowi, żeby natknął się na niedouczonego farmaceutę.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2012r. 22:06  
Cytuj
Masz rację.
Samo to, ze ktoś nie potrafi wejść na stronę szkoły dyskryminuje go jako ucznia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2012r. 12:55  
Cytuj
Witaj
skonczylam ta skzole rok temu. Powiem ci ze wszystko mozna sie dowiedziec jak sie zadzwoni ile i za ile bo to jest szkola jak by zaoczna ze chodzisz po poludniu. Powiem ci ze nie oplaca sie tak chodzic chyba ze masz zapal i chec samemu sie doszkalac bo jesli idziesz tam zeby cos robic to nie dasz sobie rady a tym bardziej nie zdasz egzaminu. Ja musialam sie doksztalcac sama i duzo czeprac z innych zrodel. Tak jak pisza wyzej uzytkownicy "pamietaj ze nie ma nic gorszego od niedouczonego farmaceuty" Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 24 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2012r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
Witaj
skonczylam ta skzole rok temu. Powiem ci ze wszystko mozna sie dowiedziec jak sie zadzwoni ile i za ile bo to jest szkola jak by zaoczna ze chodzisz po poludniu. Powiem ci ze nie oplaca sie tak chodzic chyba ze masz zapal i chec samemu sie doszkalac bo jesli idziesz tam zeby cos robic to nie dasz sobie rady a tym bardziej nie zdasz egzaminu. Ja musialam sie doksztalcac sama i duzo czeprac z innych zrodel. Tak jak pisza wyzej uzytkownicy \"pamietaj ze nie ma nic gorszego od niedouczonego farmaceuty\" Pozdrawiam


Dziekuje za sensowna odpowiedz umiech Wlasnie chodzilo mi o to aby wypowiedzial sie ktos kto mial doczynienia z ta szkola jak i kierunkiem. Myslalam ze to szkola dzienna jest . Przygotowywuje sie juz od jakiegos czasu i wogóle interesuje sie duzo tym kierunkiem. Ale szukam takiej szkoły gdzie dobrze przygotują i żeby było to gdzieś niedaleko stąd umiech Dziekuje jeszcze raz za wypowiedz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 00:49  
Cytuj
jak masz mozliwosc to idz na studia umiech
duzo latwiej jest znajezc prace no i zarobki nieporownywalnie wieksze. Pozdrawiam i zycze powodzenia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 13:51  
Cytuj
CYTAT
jak masz mozliwosc to idz na studia umiech
duzo latwiej jest znajezc prace no i zarobki nieporownywalnie wieksze. Pozdrawiam i zycze powodzenia umiech

Niestety jesteś w bledzie. Jeżeli mgr farmacji ma wyższe aspiracje i nie chce robic tego samego co technik, tylko po 5latach ciężkiej nauki, to droga jest bardzo waska. Koncerny farmaceutyczne nie przyjmują juz farmaceutów, tylko chemików. Pod studiach możesz mieć swoja aptekę, być jej kierownikiem, ale tak czy tak, czeka cię stanie za lada. A w Stalowej aptek jest multum, a wiec założenie kolejnej mija się z celem.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 483
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 15:25  
Cytuj
Czemu uważasz, że założenie następnej apteki mija się z celem?
Jest popyt - jest podaż - logiczne;]

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 15:44  
Cytuj
Uwazam ze duzo wieksze pole do popisu ma magister, moze poszukac pracy w aptece ktorych jak juz zostalo napisane jest w stalowej i okolicach multum a wiadomo ze bez magistra apteki nie bedzie. Zreszta magistrow nie ma tak duzo jak technikow wiec konkurencja na rynku jest mniejsza. Pozatym zeby miec swoja apteke i byc w niej kierownikiem nie wystarczy zrobic studia. Jesli ktos ma glowe na karku i w tej glowie troche mysle ze nawet z kolejna apteka sobie by poradzil.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 2 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 19:53  
Cytuj
Witam,
może mi ktoś udzielić informacji w jakim trybie odbywa się nauka na kierunku farmacji w omega? Ile kosztuje semestr?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 20:11  
Cytuj
Obecnie kończę tą szkołe nauki jest dużo, to fakt , czesne teraz wynosi 250zł/mc (z możliwością podniesienia oczywiście jak to jest napisane w umowie).Nauka jest w systemie dziennym tylko, że zajęcia odbywają się popołudniami, może się zdażyć, że także w soboty. Tak jak napisane wyżej podpisuje się , że nie chciała bym żeby obsługiwał mnie ktoś niekompetentny i niedouczony;/ Także radze się zastanowić bo ten zawód nie nalezy do łatwych. Powodzeniaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2014r. 21:03  
Cytuj
ja rowniez proponuje sie powaznie zastanowic
Jestem absolwentka i pracy nie mialam 2 lata nawet na staz nie chcieli az musze sie przekwalifikowac. Z mojego rocznika ktory tam chodzil tylko z 5 osob ma prace na 32. Moj chlopak pracowal w tym rowniez zawodzie 7 lat mimo to od roku jest bezrobotny a wszedzie gdzie pyta mowia ze raczej zwalniaja niz przyjmuja. No chyba ze mas zjakies dobre plecy to jest szansa. Lepiej idz na magistra jak juz w tej branzy.Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »