NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
dobry ginekolog/spriralka, dobry ginekolog/spriralka
Posty: 16
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 18:32  
Cytuj
jak w temacie poszukuje dobrego ginekologa który przyjmuje prywatnie i zakłada spiralki. jak ktos sie orientuje jaka cena i wrazenia prosze o info dzieki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 18:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 19:08  
Cytuj
znajoma robiła u dr. Lorkowskiej całkowity koszt wyniósł ją ok 500zł bardzo sobie chwialiła

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 31 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2013r. 20:46  
Cytuj
Ja Chodze do dr.Libery,ma prywatny gabinet,a za założenie spiralki zapłaciłam ok.350zł(w tym spralka).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 08:29  
Cytuj
A co drogie panie możecie powiedziec o spiralce? Ktoś ma/miał jak wrażenia? jakie plusy a jakie minusy ? dziekuje za odpowiedziumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 31 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 09:15  
Cytuj
Zaraz po założeniu lekarz przepisał mi antybiotyk,bo jak by nie było to ciało obce.Troche bolał mnie brzuch,przy siadaniu czułam kłucie,okazało sie ,że końcówka jest za długa(została skrócona).Dla mnie minusem było zbyt obfite miesiączki,po tabletkach przeszło.Ogólnie jestem zadowolonaumiechPoszukaj w necie, znajdziesz więcej opini.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 10:24  
Cytuj
Średnio chroni, zdarzają się przypadki, dość powszechne, że urodzi się dziecko ze spiralką w głowie lub gdzie indziej neutralny I to z tych najdroższych też...

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 11:54  
Cytuj
CYTAT
Ja Chodze do dr.Libery,ma prywatny gabinet,a za założenie spiralki zapłaciłam ok.350zł(w tym spralka).



a gdzie przyjmuje dr Libera? ile za wizyte bierze? w przypadku spirali jaki jest koszt badania cytologii prywatnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 11:54  
Cytuj
CYTAT
Średnio chroni, zdarzają się przypadki, dość powszechne, że urodzi się dziecko ze spiralką w głowie lub gdzie indziej neutralny I to z tych najdroższych też...




jak na razie jest to najbardziej skuteczna antykoncepcja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
jak na razie jest to najbardziej skuteczna antykoncepcja


wg wskaźnika Pearla nie umiech Nigdy nie zdecydowałabym się na spiralkę, ponieważ jej owocem jest mój najmłodszy brat umiech Spiralka była zakładana w Stalowej u jednego z lekarzy, którego polecacie smiech2 Na szczęście brat nie odniósł jakiś tragicznych skutków, ale inne dzieci z takich przypakdów tak umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 13:36  
Cytuj
http://ginekologia.wieszjak.pl/antykoncepcja/229247,Wskaznik-Pearla-skutecznosc-antykoncepcji.html



Nie wiem czy wiesz jak odczytuje się wskaźnik Pearla, tak dla Twojej wiadomości im mniejsza wartość wskaźnika tym dana metoda jest skuteczniejsza. Wiec jak widać spiralka jest najlepsza.
Może Twoja mama zaniedbywała niektóre objawy jakie mógłby wskazywać na przesunięcie się spirali co traci wtedy skuteczność antykoncepcji.

nie wiem w ogóle co to za inf z narodzonymi dziećmi ze spiralą w głowie????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 14:06  
Cytuj
był taki przypadek (może nawet kilka), ale pisanie, że to powszechne zjawisko to bardzo mocne nadużycie.
jeżeli spirala jest prawidłowo założona to nie ma prawa stac się nic złego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 25 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 14:28  
Cytuj
Trzeba mieć tego świadomość i odpowiadać za to, że po założeniu spirali poczęte dziecko, osoba, maleńki człowiek nie może wczepić się w macicę, zostaje usunięty, zabity.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
był taki przypadek (może nawet kilka), ale pisanie, że to powszechne zjawisko to bardzo mocne nadużycie.
jeżeli spirala jest prawidłowo założona to nie ma prawa stac się nic złego.


No właśnie. W opisanym przeze mnie przypadku tak właśnie było, błąd lekarski, potwierdzony. Niestety, lekarze mają tendencje do migania się ;]

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lut 2013r. 10:59  
Cytuj
a możecie polecic jakiegoś dobrego ginekologa ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lut 2013r. 11:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
był taki przypadek (może nawet kilka), ale pisanie, że to powszechne zjawisko to bardzo mocne nadużycie.
jeżeli spirala jest prawidłowo założona to nie ma prawa stac się nic złego.


No właśnie. W opisanym przeze mnie przypadku tak właśnie było, błąd lekarski, potwierdzony. Niestety, lekarze mają tendencje do migania się ;]

Potwierdzony błąd lekarski?? Skoro potwierdzony to napisz jaki- i licz się z prawnymi konsekwencjami tego co napiszesz. Patrząc na twoje posty widać, że pracujesz w służbie zdrowia - prawdopodobnie jesteś pielęgniarką. Coś tam kumasz, ale nie do końca. I piszesz takie dyrdymały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2013r. 14:25  
Cytuj
Przecież spirala to nic innego jak aborcja!,kobiety opamiętajcie się, to niszczenie powstałego juz zarodka, ktory już jest człowiekiem!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2013r. 14:34  
Cytuj
może niech każdy decyduje sam za siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2013r. 15:42  
Cytuj
No niestety lekarze nie informują o tym pacjentek i niektóre nawet nie wiedza, poza tym wolno mi wyrazić swoje zdanie doktorku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2013r. 17:29  
Cytuj
ale ty nie wyrażasz swojego zdania tylko nawołujesz innych do opamiętania.

to do mnie z tym doktorkiem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lut 2013r. 17:57  
Cytuj
Czytam i nie wierze własnym oczom,że w XXI w kobiety
nie mają pojęcia o antykoncepcji a wypowiedzi mozna porownac z wypowiedziami kobiet z III świata.
http://www.mamaz(...)ala.aspx

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 07:26  
Cytuj
No tak bo kobieta w XXI w. to powinna sie szprycować hormonami,spiralami itp., a potem być super pacjentką dla koncernów farm., wiecie jak np. hormony działają na organizm i co powodują? odsyłam do lektury w necie i wiem to na pewno, że bardzo wielu ginekologów nie podałoby tego świństwa swojej zonie, ale obcym pacjentkm jak najb.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 10:17  
Cytuj
CYTAT
]Potwierdzony błąd lekarski?? Skoro potwierdzony to napisz jaki- i licz się z prawnymi konsekwencjami tego co napiszesz. Patrząc na twoje posty widać, że pracujesz w służbie zdrowia - prawdopodobnie jesteś pielęgniarką. Coś tam kumasz, ale nie do końca. I piszesz takie dyrdymały.


To się uśmiałam umiech Stety, niestety nie jestem pielęgniarką, w ogóle nie jestem związana z branżą medyczną (hmm..jak byłam mała chciałam zostać ortopedą). Jak ja kocham ludzi, którzy wiedzą więcej niż ja umiech Drugi wróżbita Maciej, widzę good
Nie będę pisała tak poważnych(prawnie i emocjonalnie) rzeczy, ja bym nie chciała, żeby mój brat wypisywał moje problemy zdrowotne na forum. Jeżeli ktoś będzie naprawdę zainteresowany, zapraszam serdecznie na priva umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 10:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Średnio chroni, zdarzają się przypadki, dość powszechne, że urodzi się dziecko ze spiralką w głowie lub gdzie indziej neutralny I to z tych najdroższych też...




jak na razie jest to najbardziej skuteczna antykoncepcja


Najskuteczniejszą metodą antykoncepcyjną jest wypicie szklanki wody mineralnej.
Nie przed,nie w trakcie ani po,lecz zamiast stosunku.potluczony

Chciałbym zobaczyć "przykład" urodzenia się dziecka ze spiralką w głowie.Skoro są to przypadki dość powszechne,więc chyba nie będzie problemu?zaklopotany

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »