NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
TVK stella kablowka,
Posty: 131
Dołączył: 29 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2013r. 20:30  
Cytuj
Witam!

Poszukuje alternatywy dla TV Stella.

Denerwuje mnie internet w Stelli,który coraz wolniej chula a płaci sie jak za zboże.
Telewizja 63 kanały bez jakości cyfrowej w cenie prawie jak za pakiet N-ki,która oferuje dekoder z dyskiem twardym(nie wliczam antenki i konwertera w cenie około 150zł).
STELLA!!!!telewizja bez rozwoju i konkretnej oferty rynkowej.
Dla starszej widowni czyli babć i dziadków jacy w większości mieszkają po zachodniej stronie torów.
Czy ktoś wie czy Intermedia ,które przejeło Dianę oferuje już coś
konkretnego na terenie zatorza.

Czy ktoś podziela opinie o kiepskich usługach i cenach tego operatora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2013r. 20:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2013r. 21:05  
Cytuj
CYTAT


Telewizja 63 kanały bez jakości cyfrowej w cenie prawie jak za pakiet N-ki,która oferuje dekoder z dyskiem twardym(nie wliczam antenki i konwertera w cenie około 150zł).


Chciałeś zareklamować telewizje N czy co?


CYTAT

Czy ktoś wie czy Intermedia ,które przejeło Dianę oferuje już coś
konkretnego na terenie zatorza.


Wania doczytaj kto kupił Dianę - najlepiej na stronie Diany umiech
Poczytaj także wiele wcześniejszych tematów na tym forum na temat usług operatora który "robi" za Dianę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2013r. 21:24  
Cytuj
z internetem coraz gorzej.Ostatnio często wolny i coraz częściej krótkie przerwy w dostawie sygnału co wkurza w przypadku ściągania jakiegoś pliku. Pomimo wykupionego pakietu HD z C+ często pojawia się komunikat,że brak uprawnień do danego kanału.Zaczyna się przełączanie i wyciąganie karty,żeby odzyskać sygnał.Zdarzały się już awarie,że nie było wogóle TV.Ale kasę drą konkretną.Jedyny plus -internet na kablu! Skończy mi się umowa i jak będą dalej takie stawki,to podziękuję.wazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 29 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2013r. 21:39  
Cytuj
Pakiet HD w stelli porażka.
Trzeba kupić moduł dostępu za jedyne 150 zł.
I bulić za kanały.
Z za te cene mam antenke 90 z konwerterkiem,dostaje dekoder z nagrywaniem od dowolnego operatora tv cyfrowej(nie reklamuje N-ki)
I za te same kase co Oferuje Stella ciesze sie cyfrowej jakości programami a Stelle z jej cenami całuje w jej tłuste dorobione na emerytach i rencistach Dupsko.

Telewizja bez przyszłości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 2 Lut 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2013r. 21:59  
Cytuj
W 100 procentach popieram sam dziś zrezygnowałem z internetu ( 3 mb za 56 zł śmieszne) polecam rozejrzeć sie za innym dostawcą , co do TV to i tak niedługo muszą coś zmienić bo bedzie darmowa tv cyfrowa , także jeżeli stella chce utrzymać swoich abonentów musi coś zmienić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1979
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2013r. 22:19  
Cytuj
No niestety, Stella schodzi na psy.

@Arekrst: Nigdzie takiej ceny nie ma. Za 39 zł masz 4 Mbps w umowie na 2 lata, czyli 512 KB na sekundę. Taka prędkość wystarczy każdemu, kto wykorzystuje internet do przeglądania stron, serwisów społecznościowych, poczty, oglądania filmików, GG/Tlen/Skype (może prędkość OD abonenta 256 kbps to trochę mało do wideokonferencji). Kto drze z warezów wszystko, co popadnie, to faktycznie 4M mało. Płyta 700 MB powinna ściągnąć się w ciągu 23 minut. Co do szybkości otwierania stron - gdyby net w Stelli chodził stabilnie, każdy by odczuł to 4 MB/s, a w nocy 4x szybciej. Jest jak jest, nawet DNS-y reagują z opóźnieniem (dobrze mieć pamięć podręczną w systemie).

Pamiętam czasy, kiedy Stella oferowała 128 Kbps, co daje 16 KB/s. Pobieranie dużych plików trwało bardzo długo. Przykładowo płyta 700 MB aż 12 godzin. Korzystało się z menadżerów pobierania, aby później wznowić ściąganie i pobierać z wielu serwerów jednocześnie. Co pół roku zwiększano prędkość i nie było żadnych udziwnień w ofercie typu "nowi mają więcej" lub "na więcej lat = taniej".

Stella to obecnie jedyna lokalna kablówka. Jeśli nie poprawią jakości usług, konkurencja ich zniszczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 2 Lut 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2013r. 22:48  
Cytuj
Wyborca , zgadza sie to co piszesz , ale jeśli nie podpisałem nowej umowy na kolejne 2 lata , czyli zostaje na starych warunkach na czas nieokreślony gdzie płace 56 zł za 3 mb .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2013r. 07:24  
Cytuj
I tak jest 100 razy lepsza niż Diana, nie ma przerw w sygnale, jeszcze z internetem nie miałem problemów od wielu wielu lat. Znajomi w "Dianie" narzekają, a od jakiegoś czasu tam gdzie się dało, przesiedli się na Stelle.

Na pewno tanio nie jest, faktycznie popularni operatorzy cyfrowi dają lepsze warunki, ale cóż... każdy ma wybór.

Myślę wania, że jak w Eurobanku popracujesz to sobie weźmiesz N-pakiet-fulll-hd-hiper-super-net...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 29 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2013r. 07:43  
Cytuj
I tobie irkuck też zasponsoruje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2013r. 11:31  
Cytuj
Ja właśnie myślę o przejściu z Diany do Stelli ze względu na paczkę Canal +. W Dianie oferta Canal + nie jest pełna tzn. brakuje niektórych kanałów HD. A jak wygląda pod tym kątem sytuacja w Stelli? i czy jakość obrazu jest zadawalająca?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2017r. 22:45  
Cytuj
cool girldo STELLI to ja nie mam nic a kto miał DIANĘ to teraz ma MULTI i dostaję programy po angielsku .ŁADNE KWIATKI.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2017r. 00:41  
Cytuj
CYTAT
cool girldo STELLI to ja nie mam nic a kto miał DIANĘ to teraz ma MULTI i dostaję programy po angielsku .ŁADNE KWIATKI.


Jakie programy po angielsku?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2017r. 09:36  
Cytuj
ja mam w stelli internet i tez nie narzekam nigdy nie było przerwy w dostawie ani żadnej zamułki,ok cena może nie jest najtańsza ale ogólnie jest narazie okok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2017r. 10:52  
Cytuj
Telewizja miejska już praktycznie nie funkcjonuje?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2017r. 13:06  
Cytuj
Właśnie miałem przejść z Multi do Stelli, ale ceny powalają 120zł za moduł Cam 14,9 miesiecznie za multiroom ceny pakietow nie powalaja instalacja 30zł. Raczej zostanę w Multi. Rozważam jeszcze Cyfrowy Polsat lub N-ke. Stella na pewno odpada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2017r. 13:15  
Cytuj
CYTAT
Telewizja miejska już praktycznie nie funkcjonuje?


TV STW funkjonuje normalnie. Mam w multimedi.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2017r. 15:05  
Cytuj
Wie ktos czy i ew. jak działa MTM-INFO swiatlowodem na Zatorzu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2017r. 19:06  
Cytuj
Klemens - ja tez mam. Na "telewizji miejskiej" same powtórki, a jak coś nakręcą, to się tego nie chce oglądać. Widać głęboki upadek. Zero kasy, zero pomysłów, zero dobrych dziennikarzy. Poprawił się trochę montaż i dźwięk - ale to jak ładna pusta ramka bez obrazu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Marz 2017r. 19:44  
Cytuj
Osobiście nie narzekam na stellę kontakt z klientem i nie ma problemu z reklamacją czy zgloszeniem usterki szybko sprawnie, w przeciwienstwie do multimedi zerowy kontakt z klientem jakaś infolinia i wciskają na silę starszym klientom dekodery zamiast modułu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2017r. 20:29  
Cytuj
CYTAT
Klemens - ja tez mam. Na "telewizji miejskiej" same powtórki, a jak coś nakręcą, to się tego nie chce oglądać. Widać głęboki upadek. Zero kasy, zero pomysłów, zero dobrych dziennikarzy. Poprawił się trochę montaż i dźwięk - ale to jak ładna pusta ramka bez obrazu.


A o to Ci chodziło.

Cyklista ja w multimedi przez tą infolinię zgłaszałem problemy to byli na drugi dzień. Ale fakt że numeru bez pośrednio nie dają.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Marz 2017r. 20:48  
Cytuj
Stella zalatwia szybciej, w ciągu 1 dna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2017r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
Stella zalatwia szybciej, w ciągu 1 dna.


No to szybcy sąok

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2017r. 21:21  
Cytuj
Jak miałem problem bo mi modem padł to na infolinii faktycznie kazaliczekać dwia dni, a godzinę później zadzwonił jakiś regionalny serwisant że jest w okolicy i może zajrzeć. W sumie po dwóch godzinach miałem nowy modem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2017r. 13:13  
Cytuj
Proponuję wstrzymać się ze zmianą i poczekać aż UPS przejmie stalowowolskie Multimedia- byłą Dianę. To już zaklepane, a oferta będzie o niebo lepsza niż obecnie w stelli czy Dianie.

Rzeszów juz robią, Stalowa Wola niebawem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2017r. 13:48  
Cytuj
W blokach na osiedlu fabrycznych są już pociągnięte światłowody po wszystkich piętrach. Czy ktoś się orientuje dla jakiej firmy były robione ? W końcu będzie można korzystać z normalnego neta bo ten ze stelli jakaś paranoja...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »