NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Lekarz medycyny sportowej, podbicie badań
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2013r. 16:31  
Cytuj
witam, czy znacie jakiegoś lekarza który podbije badania sportowe prywatnie za kase ? oraz ile taki lekarz bierze za takie coś ;)
czekam na odpowiedzi ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2013r. 16:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
f18
f18
f18
Posty: 25
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 13:57  
Cytuj
Jest to bardzo trudne z kilku względów. Lekarzy medycyny sportowej mamy w mieście zaledwie kilku. Z tego co kojarzę uprawienia do tego miało 4-5 lekarzy z czego aktywnie działało jedynie 2-3. Następnie niewiem czy, któryś z nich przyjmuje prywatnie. Samo podbicie karty zdrowia nie kosztuje nic, dodatkowe koszty mogą generować badania. Bez wykonania odpowiednich badań uprawiony do tego lekarz nie może podbić karty zdrowia. Rzeczywistość jest taka, że widziałem orzeczenia wydane przez zwykłych lekarzy, a nie specjalistów medycyny sportowej. Fakt faktem, że idąc zgodnie z procedurami i biorąc pod uwagę dostępność i terminy niektórych badań to jest to zabawa conajmniej na kilkanaście dni. Ale cóż ważniejszego niż zdrowie... Ponadto zakres badań zależy od dyscypliny sportowej. A to, że przechodzą zaświadczenie wydane przez innych lekarzy wynika z nieznajomości przepisów przez osoby odpowiedzialne za ich weryfikacje... Jednym słowem niezły bałagan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2013r. 14:46  
Cytuj
Pani dr. Świercz kiedyś mi podbijała takie badanie ale nie wiem czy jeszcze się tym zajmuje. A to że była to prywatna wizyta nie oznaczało że badań nie musiałem zrobić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 12 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2018r. 23:30  
Cytuj
cześć
szukam lekarza który da mi taka kartę i podbije za kasę bez zbędnych badań ktoś pomoże?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2018r. 07:44  
Cytuj
Nierealne. Paru kopaczy padło na boisku i licz się z dwudniowymi badaniami

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »