NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Sprzedam - opinie,
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 11:06  
Cytuj
To co ludzie mają zamiar sprzedać na forum niniejszego portalu,niekiedy wręcz przechodzi granice zwykłej ludzkiej uczciwości, honoru - i wszystkiego tego co wiąże się z istnieniem ludzkim. Brakuje jeszcze ogłoszenia na miarę - majtki używane sprzedam. Rzeczy nadające się tylko do wyrzucenia prubujemy sprzedać. Brakuje nam niestety trochę wstydu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 11:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 11:28  
Cytuj
zgadzam się w 100% a co do majtek, nie tak dawno na tablicy ktoś sprzedawał używane majtki ze Stw smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 13:18  
Cytuj
To czego ludzie się czepiają na forum niniejszego portalu, niekiedy wręcz przechodzi granice zwykłej ludzkiej uczciwości, honoru - i wszystkiego tego co wiąże się z istnieniem ludzkim. Brakuje jeszcze tematu na miarę - przeszkadza mi to co ludzie chcą sprzedać. Jeśli coś nas nie interesuje, to sie odczepmy lub wejdźmy na Brakuje nam niestety trochę wstydu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 13 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 18:33  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=183625

Ciekawe na ile ktos wycenił tą "okazje". Jak cos jak mi doplaci 200 zl to mu moge wywieźć na smietnik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=183625

Ciekawe na ile ktos wycenił tą \"okazje\". Jak cos jak mi doplaci 200 zl to mu moge wywieźć na smietnik.

Chcesz błysnąć dowcipem czy głupotą? Bo nie jestem pewien czy Ci się udało czy wręcz przeciwnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 13 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 19:42  
Cytuj
A Tobie szopen o co chodzi? A moze to Twoja "okazja" za 350 zł.?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=183625

Ciekawe na ile ktos wycenił tą \"okazje\". Jak cos jak mi doplaci 200 zl to mu moge wywieźć na smietnik.


Przepraszam, ale nie rozumiem. Czy Wy kupujecie tylko meble z Desy?

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 20:33  
Cytuj
CYTAT
A Tobie szopen o co chodzi? A moze to Twoja \"okazja\" za 350 zł.?

Jak to o co? Zadałem Ci pytanie. Tak po prostu.
Okazja jest nie moja, ale jeśli jesteś mocno zainteresowany, jest podany numer telefonu. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 21:13  
Cytuj
Wlasciciel moze sobie wycenic na tyle ile chce, jezeli chce sobie sprzedac za 350 to niech sprzedaje, bedzie chcial 500 to niech ma. Jest wlascicielem tego i sprzedaje za ile chce a to czy sprzeda czy tez nie to jego problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 16:04  
Cytuj
oj ludzie ludzie samokrytyki troszke czy wy uwazacie ze kazdego stac na super mebelki nieraz ludzie sprzedaja za grosze rozne rzeczy sam nieraz cos kupie nawet do pomieszczenia gospodarczego tam mi nie potrzebne nowe fotele czy lawa a wtydzic to powinni sie ci ktorzy to krytykuja i sie wywyzszaja mlotekmlotekmlotek

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 16:58  
Cytuj
Człowiecze - błysnąłęś tematem, jak ślepy sokolim wzrokiem. Link do ogłoszenia "jest na miejscu". Nie każdy zarabia kokosy i mieszka jak hrabia, nie każdy ma dom/mieszkanie jak pałac. Zrozumiałbym, gdyby w ofercie widniała dziurawa dętka do roweru za 10 zł(koszt nowej 7-9 zł), stara opona lub rama rowerowa z małą "rysą po pociągu".
Przyszło Ci do głowy, że może komuś powinęła się noga lub miał innego pecha, dlatego chce sprzedać? napewno z korzyścią dla kupującego. 350 zł za meblościankę, to raczej niewiele. Stolik rtv mniej-więcej tyle kosztuje i na nim ciężko odrobić lekcje, schować bieliznę, czsem zjeść.
Pomyśl, o ile wiesz, co to znaczy, zanim "błyśniesz" następnym razem. Polecam baranka na otrzeźwieniesciana

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
To czego ludzie się czepiają na forum niniejszego portalu, niekiedy wręcz przechodzi granice zwykłej ludzkiej uczciwości, honoru - i wszystkiego tego co wiąże się z istnieniem ludzkim. Brakuje jeszcze tematu na miarę - przeszkadza mi to co ludzie chcą sprzedać. Jeśli coś nas nie interesuje, to sie odczepmy lub wejdźmy na Brakuje nam niestety trochę wstydu.


okokok


CYTAT
http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=183625

Ciekawe na ile ktos wycenił tą \"okazje\". Jak cos jak mi doplaci 200 zl to mu moge wywieźć na smietnik.

Chcesz błysnąć dowcipem czy głupotą? Bo nie jestem pewien czy Ci się udało czy wręcz przeciwnie.


okokok

CYTAT
Wlasciciel moze sobie wycenic na tyle ile chce, jezeli chce sobie sprzedac za 350 to niech sprzedaje, bedzie chcial 500 to niech ma. Jest wlascicielem tego i sprzedaje za ile chce a to czy sprzeda czy tez nie to jego problem.


okokokgoodgoodgoodokokok


CYTAT
oj ludzie ludzie samokrytyki troszke czy wy uwazacie ze kazdego stac na super mebelki nieraz ludzie sprzedaja za grosze rozne rzeczy sam nieraz cos kupie nawet do pomieszczenia gospodarczego tam mi nie potrzebne nowe fotele czy lawa a wtydzic to powinni sie ci ktorzy to krytykuja i sie wywyzszaja


okokokokokok

CYTAT
Człowiecze - błysnąłęś tematem, jak ślepy sokolim wzrokiem. Link do ogłoszenia "jest na miejscu". Nie każdy zarabia kokosy i mieszka jak hrabia, nie każdy ma dom/mieszkanie jak pałac. Zrozumiałbym, gdyby w ofercie widniała dziurawa dętka do roweru za 10 zł(koszt nowej 7-9 zł), stara opona lub rama rowerowa z małą "rysą po pociągu".
Przyszło Ci do głowy, że może komuś powinęła się noga lub miał innego pecha, dlatego chce sprzedać? napewno z korzyścią dla kupującego. 350 zł za meblościankę, to raczej niewiele. Stolik rtv mniej-więcej tyle kosztuje i na nim ciężko odrobić lekcje, schować bieliznę, czsem zjeść.
Pomyśl, o ile wiesz, co to znaczy, zanim "błyśniesz" następnym razem. Polecam baranka na otrzeźwienie


goodgoodgoodgoodgoodokokokokgoodgoodgoodgoodgood

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 18:45  
Cytuj
Sprzedam bulbulator.ok

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »