NawigacjaStart » Forum » Okolice » Nisko »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Park w Nisku,
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 13:09  
Cytuj
No ale ladny park bedzie teraz w Niskuumiech Alejki brukowane, powycinali te dziko rosnace krzaki, nareszcie ktos pomyślał. A tyle to stało i niszczało w samym centrum miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 13:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 14 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2013r. 18:47  
Cytuj
Tak Nisko się zmienia na lepsze. Park wypiękniał. Jestem bardzo zadowolona z siłowni na wolnym powietrzu. Miło też popatrzeć na babcie, które rano "robią rundę" alejkami z kijkami do nordic walking. Oj, żeby jeszcze praca była...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2013r. 14:50  
Cytuj
ładnie ładnie naprawdę Nisko dużo zyskało w moich oczach barko ładny park szkoda że Stw nie ma czym się niestety pochwalić ... :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Paź 2013r. 17:19  
Cytuj
W normalnym miejscu ściąga się do miasta inwestorów, ludzie mają pracę, miasto wpływy z podatków więc włodarze biorą się za upiększanie okolicy. A w Nisku odwrotnie. Ci którzy nie wyjechali za granicę albo nie mają pracy albo dostają ochłapy, a władza zamiast szukania chętnych pod inwestycje ciągle coś kombinuje z plantami i parkiem. Fajnie, że teraz jest to tak ładnie zrobione, ale ludzie widokiem dzieci nie nakarmią.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HBR
HBR
HBR
Posty: 76
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2013r. 17:23  
Cytuj
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2013r. 17:19  
Cytuj
No niestety, Nisko nie ma po prostu uzbrojonych terenów pod inwestycje. Wiec będziemy odpoczywać w Nisku a pracować w Stalowej Woliumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HBR
HBR
HBR
Posty: 76
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 15:56  
Cytuj
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 19:07  
Cytuj
piękne zdjęcia

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2014r. 12:14  
Cytuj
Bardzo ładne zdjęcia. Robione chyba w październiku jak był okres tej suchej słonecznej pogody. Też wtedy zrobiłem parę fotek. Z tą odnowa parku to był wspaniały pomysł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 9 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2014r. 22:45  
Cytuj
Park w Nisku oraz planty i fontanna bardzo mi się podobają, choć jestem ze Stalowej Woli to wolałabym tam spędzić czas

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2014r. 22:53  
Cytuj
CYTAT
Park w Nisku oraz planty i fontanna bardzo mi się podobają, choć jestem ze Stalowej Woli to wolałabym tam spędzić czas

Dojedziesz 1, 2, 4 ;) Usiądź na ławce, posiedź i jedź do domu, bo to wszystkie atrakcje niestety :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HBR
HBR
HBR
Posty: 76
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 12:15  
Cytuj
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 12:51  
Cytuj
Szopen, przynajmniej jest gdzie posiedzieć, bo w parku jest czysto i przyjemnie, a poza tym są normalne ławki.
Spaceruje się bardzo przyjemnie, biega na pewno lepiej niż wzdłuż obwodnicy w Stw wśród spalin, no i zapomniałeś o siłowni (tak, wiem, w stw też jest).

Mieszkam w Stw, ale kiedy tylko mam czas pakuję dziecko do samochodu i jedziemy do parku w Nisku. W stalowowolskim niestety nie ma czego szukać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 13:12  
Cytuj
Mik8 to mnie zdarzało się odwrotnie i jeździliśmy do stw czy to autem czy rowerami umiech Park i planty są w porządku. Niestety nic poza tym. Nie bardzo jest gdzie pójść z dzieckiem, a na spacery masz do wyboru bujać się wzdłuż Tysiąclecia i tirów albo wzdłuż krajówki i całej reszty samochodów. Jeśli chodzi o bieganie fakt, na pewno dużo lepiej niż przy obwodnicy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 13:23  
Cytuj
To zdradź mi, gdzie można pójść na spacer w Stw, chętnie skorzystam. Bo póki co też spaceruję wśród smrodzących samochodów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 13:43  
Cytuj
Może przez sentyment, ale ja lubię spacerować po prostu po mieście. Przejść się spod ZUSU kolo Floriana pod SDK. Połazić ulica Narutowicza bardzo ładnie wieczorem wyglądającą. Jest mnóstwo takich miejsc umiech W Nisku tego nie dostrzegam. Poza tym są jakieś fikolandy etc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 14:12  
Cytuj
Spod ZUSu do SDK to jest raptem 10 min. Narutowicza to akurat dla mnie drugi koniec miasta, a wg mnie nie ma tam nic wyjątkowego, by drałować przez całe miasto (i truć dziecko spalinami), aby tam dojść - jak ktoś mieszka w pobliżu, to może jest to jakaś opcja. W Fikolandzie grzech siedzieć w taką pogodę.
A żeby przejść niżański park z dzieckiem co jakiś czas siadając na ławce czy wstępując na plac zabaw to 2h jak nic, bez nudzenia się.

Może jestem nieobiektywna, bo Stw po prostu nie lubię, ale chyba całkiem obiektywnie można powiedzieć, że akurat parku (i plant w sumie też) możemy niżanom zazdrościć. Jedynym plusem naszego jest ten strumyczek, który daje trochę ochłody upalnym latem i ładnie wygląda. Kocie łby i betonowe ławki bez komentarza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 14:28  
Cytuj
Co do parku i plant to jak pisałem wyżej zgadzam się z Tobą. A co do przykładów moich to rzuciłem dwa pomysły a jest ich mnóstwo. Skoro uważasz, że drałować na drugi koniec miasta to dziwny pomysł, a sama jeździsz autem z dzieckiem do sąsiedniej miejscowości to proponuję podjechać autem na Śródmieście i po kłopocie. Zresztą jak bywasz w parku w stw to daleko juz nie masz biorąc pod uwagę ze wspomniana chociażby ul Narutowicza jest przyległa do parku. Ale ok nie lubisz jej. Co mnie bardzo się podoba to oświetlenie tej ulicy. Oczywiście cały czas mowie o odcinku przy kinie ballada. Poza tym park edukacyjny jest całkiem ciekawy. Ale takich miejsc w stw jest wiecej. W Nisku masz ten park i planty a poza tym możesz wieczorem pójść pospacerować między blokami i samochodami. Co do fikolandu i marnowania pogody, to u mnie akurat pada i żal by mi nie było umiech

I jako osoba, która nie znosi Niska obawiam się, że nie jestem obiektywny. Jednak nie wiem jak Ty, ale ja mieszkałem i tu i tu więc jakieś porównanie mam. Pozdrawiam.

Ps. Ogólnie nie jestem wielkim fanem samotnych spacerów w parku. Lubię jak coś się wokół mnie dzieje, są inni ludzie, jakiś ruch, życie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 14:42  
Cytuj
Ja również mieszkałam tu i tu, bo pochodzę z Niska, więc może też jestem sentymentalna ;)

Tak myślałam, że mi zaproponujesz podjechanie samochodem na ten drugi (jak dla mnie) koniec miasta. Jasne, że mogłabym, ale wydaje mi się, że nie ma po co. Jak pojadę do Niska, to jak już wspomniałam jestem w stanie spędzić tam 2 - 3h w parku czy na plantach nie nudząc się, w wymienionych przez Ciebie miejscach już po godz nie mam co robić. Park edukacyjny? Jest ok i pewnie gdybym mieszkała bliżej, bywałabym tam częściej. A że muszę drałować przez całe miasto, czyli powiedzmy w ciągu 2h spaceru godzinę poświęcić na dojście i powrót wśród spalin, to już wolę podjechać do Niska i posiedzieć w czystym parku między drzewami. W Stalowowolskim parku byłam może z 5 razy i szczerze mówiąc wcale mnie tam nie ciągnie.

I wiem, że Nisko jest nudne jak flaki z olejem, nie ma gdzie wyjść, wszystko zamyka się między 17 a 18, restauracji czy pubów chyba właściwie nie ma, a po zmroku nawet latem życie zupełnie zamiera, ale temat dotyczył parku, a ten uważam, że akurat jest super i po prostu nie zgadzam się z tym, co napisałeś "usiądź na ławce, posiedź i jedź do domu". To tyle ;)
Również pozdrawiam.

PS. Ja mam na myśli głównie spędzanie czasu z dzieckiem, bo samotne szwędanie się po parku również mnie nie kręci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 14:47  
Cytuj
swietna sprawa.,., dobrze ze jakis idiota nie wpadl na pomysl wybudowania tam galerii handlowej umiech fajne miejsce umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 14:50  
Cytuj
No i wszystko jasne umiech Z tym posiedzeniem na ławce to taki skrót myślowy. Chodziło mi właśnie o to, że można tu co najwyżej pójść do parku czy na planty i pospacerować czy posiedzieć na ławce. Pójść z dzieckiem do lokalu typu Karczma Biesiada, gdzie mały miałby się jak pobawić, pójść z nim do kina, zabrać na basen etc. rzecz w Nisku niewykonalna :( No ale odpukać i ja mam samochód także ze wszystkim idzie sobie poradzić umiech
A park dużo piękniejszy niż wtedy kiedy w dawnych czasach latało się do niego na przerwie puścić dymka umiech Pozdrawiam.

Ps. No przesadziłem z ta samotnością. Tez miałem na myśli spacer z dzieckiem. Wole jednak by prócz nas było jeszcze trochę innych ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 14:59  
Cytuj
Szopen, no cóż, z Twoim ostatnim postem trudno się nie zgodzić. Ale podobno i Nisko doczeka się niedługo basenu, tylko niestety w Racławicach - chyba, że wciąż trwa głosowanie. Bo z jedną z propozycji była ul. Szopena (nomen omen) ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2014r. 21:19  
Cytuj
CYTAT


I wiem, że Nisko jest nudne jak flaki z olejem, nie ma gdzie wyjść, wszystko zamyka się między 17 a 18, restauracji czy pubów chyba właściwie nie ma, a po zmroku nawet latem życie zupełnie zamiera,.


mik8 no nie wiem czy powyższym zmażesz swoją winę i piętno zdrajcy jeżdżąc na spacerki do niżańskiego parkuumiech tym bardziej, że już podpadłaś stalowowolskiemu lobby tym, że twierdzisz, że tam rolek dobrych nie można kupić, haha,
Gwoli ścisłości to informuje Cię, że Nisko teraz ma kilka zajazdów gdzie można dobrze zjeść, są pizzerie, a sklepy otwarte są do 22, a gdybyś zasiedziała się już bardzo w tym parku to tesco jest do 24umiech. No ale tak czy owak Nowy Jork to nie jest, może i dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2014r. 21:26  
Cytuj
Marku, nie miałam na myśli sklepów spożywczych ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2014r. 21:44  
Cytuj
To co więc miałaś na myśli, bo nie chodzi też pewnie o te pizzerie i zajazdy?
Hm, 17-18..., wiem, to o sklepy meblowe chodziłoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Nisko »